Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Nawrot napisał:

Napoli ma szersze trochę ramiona, do tego większe wypełnienie. Sienna ma delikatniejszą konstrukcję w ramionach, prawie się jej nie czuje. No i Sienna lubi mieć disco dodatki - czerwone obszycie ostatnich guzików na rękawach, czerwona podszewka itp. 

Dzięki, faktycznie dopiero jak się wklikałem w więcej zdjęć to zobaczyłem, że podszewka jest niestety czerwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się upierał, że pisałem jednak o milimetrach... albo nie rozumiem dowcipu😁

Znalazłem jakąś starą tabelkę od Lazio i wychodzi, że różnica między kolejnymi rozmiarami to nie 6-7 mm a 9 mm.
Natomiast między 50 a 98 to 2,5 cm czyli 25 mm :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aras napisał:

Rozumiem jeszcze "disco" obszycie guzików, ale w czym przeszkadza "disco" podszewka? :)

Patrzyłem na czarne garnitury na poważne okazje i tutaj nawet przypadkowe błyśnięcie taką krwistoczerwoną podszewką mi bardzo nie pasuje. Po prostu nosząc taki garnitur bym o tym myślał i samo to by mi sprawiało dyskomfort :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 godzin temu, mosze napisał:

Odradzam czarny garnitur. Wygląda się w nim smutno i pasuje tylko na niektóre okazje.

Wiem o tym, na większość okazji mam inne garnitury, ale są też takie sytuacje, w których pasuje w zasadzie tylko czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny garnitur wygląda świetnie, gdy: 1. słoneczko zachodzi, 2. Ma szerokie najlepiej zamknięte klapy. Wtedy robi lepsze wrażenie niż granatowy. Ale za słonecznego dnia i ze zwykłymi klapami, to wolałbym granat.

Strasznie żałuję, że SS nie ma czarnego garnituru z klapami typu Washington.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@25kamil25 Dziś dostałem maila o tej ofercie koszulowej więc jest to chyba nowość?

Apropos SuitSupply - jak wiadomo anulowali zamówienia custom made po cenie "promocyjnej". Wygląda na to jednak, że część zamówień jest (o dziwo) nadal ważna, w tym moje. Jak myślicie, jaka logika za tym stoi? Z obserwacji na styleforum wychodzi że "najbrzydsze" materiały nie zostały anulowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa - zamówiłem Havanę C847, w 2 rozmiarach. Przyszła C847M. Przy zapytaniu na whatsup o wymianę dostałem odpowiedź, że nie ma rozmiaru. Jak im pokazałem na stronie, że jest to dostałem odpowiedź, że te havany co mam to inny "model". Jak dopytałem o co chodzi i jaka jest różnica to się zgubiła w zeznaniach osoba, z którą rozmawiałem. Trochę ma na to wpływ kwestia języka angielskiego, bo pisała trochę nieskładnie.  Ale ogólnie dziwna sprawa.

 

Spotkał się ktoś z czymś takim? Bo wygląda na to, że zamawiasz model C847, a możesz zostać C847M. Jakaby nie była między nimi różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eduardo - popularne tu na Forum modele 839, 847 i 848 zostały wprowadzone do oferty minimum 5 lat temu. Dodatkowa litera M może wskazywać na jakąś modyfikację oryginału. Najbardziej prawdopodobna jest zmiana kodu materiału użytego do wyrobu, bo zapas tego sprzed 5 lat mógł się wyczerpać. Czy 847M różni się znacząco od tego co spodziewałeś się otrzymać? Nie jestem pewny, ale chyba czytałem na StyFo, że w pewnym okresie minimalnie przerobiono wykroje Havany i innych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nawet nie zauważyłem tego M. Sprawa wynikła w momencie podjęcia rozmowy z nimi przez whatsup. Niestety nie byłem w stanie wyciągnąć informacji czym się różni jeden model od drugiego - "yes they are both Havanas however we do carry multiple styles in them. I undstand how  this may be confusing".  I w takim tonie cała rozmowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj odebrałem garnitur z emocjonującego custom made. Po złożeniu zamówienia nie wysyłałem żadnych mejli do susu.

@adamW, w moim przypadku marynarka (havana) jest odczuwalnie węższa w talii. Orientujesz się, ile można poszerzyć marynarki susu i czy to skomplikowany zabieg?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.