Jump to content

Midlife-Crisis

Użytkownik
 • Content Count

  1,266
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  49

Everything posted by Midlife-Crisis

 1. Serdeczne dzięki! Widzę, że koledze nie brak empatii. ☺️
 2. Jakieś dwa i pół roku użytkowania. H.Dinkelacker
 3. Jesień idzie, to dzisiaj już szalik wełniany pod szyją i buty na podwójnej podeszwie. Kontrapunkt letni w postaci poszetki.
 4. Wprawdzie jestem fanem oldskulowego ubioru najjaśniejszego, ale tym razem dopasowane ubranie osiłka bardziej mi się podoba niż ten bispołkowy worek w paski
 5. @Żorż Ponimirski to zestaw koordynowany, czy garnitur?
 6. Jego buty są dostosowane do podłoża, ona nie musi biegać? Wszystko jedno, i tak miłe dla oka.
 7. @mayor dobrze tłumaczysz to, nawet na mój rozum, nietknięty najprostszymi zasadami ekonomii. To w tej logice wiedza i technologia celowo nie są do końca przekazywane i produkt jest pod kontrolą gorszy niż premium. Tylko ten zwrot z ewidentnie pejoratywną konotacją - kraje byłego bloku sowieckiego, Jak długo jeszcze?
 8. Edit: po kliknięciu dzieją się niedobre rzeczy! Dlatego link wymazałem. Sorry! 😇
 9. Jak sądzisz, z czego to wynika. Czy winna jest sama sowieckość bloku i to przed 30 lat, czy jest to uwarunkowane genetycznie, bylejakość w genach? Że praca jest tańsza to nie znaczy zaraz, że nie może być dobra. Może jednak nie jest (?). Koszule to nie są za przeproszeniem instrumenty muzyczne, albo samochody. albo nawet buty. Są dość proste w produkcji.
 10. Bardzo elegancki i klasyczny zestaw. Na zdjęciu jeżeli dobrze widzę, spodnie opinają łydki utrudniając ich swobodne opadanie. Tak szyją teraz i taka moda. 😉 Za to świetna podstawa - eleganckie klasyczne czarne oxfordy. +++
 11. Wam jest do śmiechu, ale smutne to jest, że facet tak się nosi galowo i daje się w tym fotografować, a potem się to nazywa, że tak się teraz nosi. 😂 I w nosie mają ludzie jakieś zasady, proporcje, współgrę elementów. itp.. i
 12. Nie nie, dobrze to wygląda. Marynarka i tak jest zapięta, a zakładki są dla dziewczyny, ewentualnie mniej ale też dla żony. Nie poszerzaj, zapas przyda się na lepsze czasy.
 13. Za to muzyka do stawki jest genialna, pióra mistrza fachu. Genialne są kawałki z Czterdziestolatka i Janosika. Organizator oprawy muzycznej przerwy meczu miałby jeszcze do wyboru Jak rozpętałem II WŚ, ale rozpoznawalność nie dochodzi do Stawki.
 14. Nie, nie jest na miejscu. Na miejscu są takie oto piosenki
 15. To zrozumiałe, że musi być szerszy, bo tak spełnia lepiej swoją funkcję jako bar.
 16. More is more albo o wartości dodanej. (Pstryknięte we Lwowie)
 17. Dziedzictwo kultury jako podłoże dla natury, albo jak pogrzebać wartości. (Pstryknięte w Budapeszcie)
 18. Podobno w rurkach jest się bardziej sexy. Ale mówili ostatnio, że nie jest dobrze tylko o tym myśleć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.