Jump to content

The-Bigwig

Użytkownik
 • Content Count

  1,261
 • Joined

 • Days Won

  10

The-Bigwig last won the day on October 26 2014

The-Bigwig had the most liked content!

Community Reputation

906

About The-Bigwig

 • Rank
  The-Bigwig

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,802 profile views
 1. Na podstawie moich doświadczeń związanych z wieloma maszynkami oraz trymerami do brody i włosów zauważyłem, ze różnice w cenie pomiędzy tymi z najniższej, a najwyższej półki nie wynikają z ich możliwości cięcia, a z dodatków i marki. Tak sam dobrze tną moje maszynki Wahl z profesjonalnej linii, jak i najtańsze marketowe byleco, które kupiłem na wyjeździe na pare dni. Każda będzie cięła „dobrze”, wybierz zatem taki model, który Cię zadowoli w kwestii dodatkowego wyposażenia, designu czy materiałów lub wagi.
 2. "Buty zmierzają w tym kierunku, w którym podąża ich właściciel".
 3. Może chodzi o to, że opłacanie czynszu w jakimś stopniu skutkuje zwiększonymi wpływami do wysychającego budżetu, czy to w formie podatku PIT czy podatku VAT?
 4. @Pyskaty Dandys nie wtrącam się w rozmowę i wyższość jednego argumentu nad drugim, ale chcę tylko napisać, że Twoje posty fatalnie się czyta.
 5. Pewnie zasady są zbędne i niepotrzebne (w zasadzie bywają jedynie sentymentem), ale ta akurat ma sens. Jak większość - bo garnitur powstał po to, żeby uatrakcyjnić mężczyznę, przynajmniej ja to tak widzę. Skarpetki w kolorze spodni przedłużają nogi, pasek dopasowany do koloru garnituru nie dzieli sylwetki na pół itd, itp. Zapięcie wszystkich guzików wywołuje efekt munduru, jak zapięcie koszulki polo pod samą szyję. A to krótka droga do zbroi. Dolny guzik wygląda luźniej, "rozpina" i luzuje nieco marynarkę, dodaje ekstrawagancji, luzu i nonszalancji. To wydaje się śmieszne, ale to też forma prz
 6. Wreszcie zdjęcia, w których naocznie widać Twój wzrost, użytkowniku Guliwer23
 7. Jak to jednym słowem można rozruszać temat
 8. A czego się spodziewaliście po kolaboracji z Prosto, kolekcji garniturów w kratę, strollerów i smokingów? Kolekcja zupełnie nie trafia w mój gust, ale nie można jej odebrać zamysłu. Dobrze przemycone wartości obu tych marek, ale może być ciężko z klientem docelowym choć może być odwrotnie i „ludzie ulicy” wybiorą się po swój garnitur nie na bazar, tylko do Vistuli prosto po kolekcję Prosto. Plus za Sokoła jako modela
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.