The-Bigwig

Użytkownik
 • Zawartość

  1040
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana The-Bigwig w Rankingu w dniu 26 Październik 2014

The-Bigwig posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

625

O The-Bigwig

 • Tytuł
  The-Bigwig
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male

Ostatnie wizyty

3087 wyświetleń profilu
 1. Każdy kij ma dwa końce i nie ma tu "jedynego słusznego" rodzaju ubioru, ani elegancja ani casual nie jest niczym innym niż realizowaniem wymysłów swojego gustu. Być moze i ten jegomość na swoim forum teraz objeżdża analogicznie do Ciebie siedzącego na przeciw gościa z przedziału. Wyzywa od zdziwaczalych dzieciaków z berłem w ręce, odwalnego przesadnie do okazji, który dobrze nie moze nogi postawić tylko siedzi napięty, co by butów lico pozostało nienaruszone, lustro błyszczące, kanty na łydkach ostre, a spodnie pod kolanami gładkie. Po czym kończy wywód mówiąc, ze bedzie starał sie w ludziach zwalczać chęć bycia eleganckimi. Zrobi wiec dokładnie to co robisz Ty. Lecz ani on, ani Ty nie jesteście od siebie "lepsi", to tylko głupie pare warstw jakiegoś materiału, który okrywa ciało w innym stylu niż nasz codzienny.
 2. Ale adres Bloga to spartaczyli po całości...
 3. Ten portfelik to chyba do małej teczuszki jednak, patrząc na banknot dla skali
 4. To najlepsze rozwiązanie. Moje Yanki rzuciłem w kąt przez te poły i już teraz noszę tylko jako woły robocze na paskudną pogodę. Nie warto płacić za taka sposobność jeśli już jesteś tym faktem poirytowany.
 5. U mnie było to samo.
 6. GW, 2016
 7. Oczywiście infografika pod publikę, dochodzi jeszcze współczynnik deprecjacji. Trochę to zmienia, ale w dalszym ciagu przyszłość nie bedzie kolorowa, strach sie bać. Warto poczytać http://dailydriver.pl/nowosci/zmiany-w-prawie-nowosci/nowa-akcyza-2017-od-samochodow-mamy-wzor-do-jej-liczenia/
 8. Kwietnik i budzik świetny, lampa to nieco zbyt wiele
 9. Normalnie.
 10. Ja z kolei kupiłem nowe mieszkanie i będę je latami urządzał w kierunku retrofuturyzmu, ciekaw jestem co sądzicie o tym trendzie. To ruch, który myślę znacie np. z Jetsonów - mianowicie są to „przewidywania” ludzi z dawnych lat co do naszej przyszłości. Tyle i tylko tyle. Jak dla mnie totalny kosmos, w bardzo, bardzo pozytywnym znaczeniu tego słowa. Nie ma tego nadęcia jak w art deco czy innych kolonialnych, nie ma tej sztuczności jak w nowoczesnym pojęciu stylu skandynawskiego, a jednak w dalszym ciągu zachowana jest kreska artysty. Jak dla mnie - cudo.
 11. Ja wiem, Ty wiesz i wiedzą to zapewne wszyscy na spokojnie, za klawiaturą z kawą w dłoni. Powiedz to młodemu chłopakowi, który ze stresu praktycznie nie wiedział jak się nazywa
 12. Ja zdałem za drugim razem, pierwszy praktyczny oblałem gdyż egzaminatorka stwierdziła, że przejazd na bardzo wczesnym żółtym jest powodem do oblania egzaminu. To nic, że zatrzymała mnie na środku skrzyżowania, a mi pokazało sie żółte gdy głowę miałem centralnie pod sygnalizatorem. Zapamiętam tej babie to do końca życia, moze karma wróci i jej nie wypuszczę z podporządkowanej Drugi za to poszedł jak po maśle, co śmieszne - bezpośrednio po przewprowadzce w nowym mieście. Nie znałem ani jednej ulicy, choć wziąłem tam 2 godziny doszkalające, wiec nieco pojeździlem. Świetny egzaminator. Sporo jeździłem bez prawka, wiec technikę jazdy miałem dobra przed przystąpieniem do szkolenia. Właściwie polecam to każdemu, oczywiście bezpiecznie i najlepiej na zamkniętym terenie. Nie ma nic gorszego niż z 30 godzinnego kursu zrobić 10 godzin realnej praktyki na mieście, bo 20 spłynie na nauce zmiany biegów i synchronizacji rożnych czynności ze sobą.
 13. Płaszcz ciekawy, marynarkę jaką miałeś?