Jump to content

The-Bigwig

Użytkownik
 • Content Count

  1,268
 • Joined

 • Days Won

  10

The-Bigwig last won the day on October 26 2014

The-Bigwig had the most liked content!

Community Reputation

911

About The-Bigwig

 • Rank
  The-Bigwig

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

4,914 profile views
 1. Ceny kart graficznych to aktualnie kosmos, chciałem zmodernizować nieco sprzęt, ale widząc koszty zakupu nowych i starych GPU złapałem się za głowę. Posiedzę jeszcze jakiś czas na 2060S tym bardziej, że ostatnio tyram jedynie Quake III Arena i Quake Live, z którymi poradzą sobie nawet grafiki z CPU. W Quake III Arena po zainstalowaniu modu CPMA można grać z mega mądrymi botami, w praktyce takimi samymi, jak dobry ludzki przeciwnik. W Quake Live za to tylko multi. Polecam.
 2. No to droga wolna, po prawej stronie na wybranym podforum masz dobrze widoczny przycisk, być może nie zauważyłeś, – "Dodaj nowy temat". Z resztą sobie dasz radę, a w razie pytań służę pomocą.
 3. A co do tematu. Ostatnie tytuły, które w jakiś sposób zapamiętałem. Division 2, świetna kooperacyjna strzelanka wraz ze znajomymi, za moich czasów ogromna społeczność, raczej ludzie starsi. Niestety przez Outriders społeczność ucichła, dlatego gra obecnie rewelacyjna, ale głównie w single Player. Rozegrałem w nią z 1000 godzin. They Are Billions, fajna strategia czasu rzeczywistego, stosunkowo trudna, czasami wyczerpująca i irytująca, polecam. Doom Eternal, świetna kontynuacja Dooma z 2016 roku, moim zdaniem znacznie lepsza niż pierwowzór. Niektórych odrzuca platformowa charakterystyka niektór
 4. Zakładam, że jako człowiek udzielający się na forum o męskiej elegancji i wyznający zasady eleganckiego trybu życia, poznałeś także niepisaną zasadę powstrzymania się od off-topicu? Ja wiem, że eleganckie ego gry wideo mogą nieco mierzić, ale bez przesady. Elegancja to nie pozerstwo, rób co lubisz i co sprawia Ci radość. Jedni strzelają do kaczek, inni chodzą do teatru, a inni grają w gry. Wszyscy są jednak równi.
 5. A Heroes III? Zagrywałem się w to arcydzieło długie miesiące
 6. Próbowałem się wkręcić – nie umiem doceniam produkcję, poza tym to jednak rodzimy projekt, który odbił się szerokim echem za granicą. Szkoda, że CP2077 odbił się odwrotnie.
 7. Wszyscy doskonale znamy zainteresowania takie jak kino, książki, podróże czy kulinaria, brak mi jednak na BwB tematu dotyczącego gier wideo. A ze branża IT się ciagle rozwija, co widać między innymi po liczbie aspirujących produkcji, to i moim zdaniem warto pogadać na temat fajnych gier, których obecnie jest bez liku. Ba, ludzie, którzy z grami komputerowymi mieli wspólnego nie więcej niż nic, mogą nadrobić kilkanaście lat wstecz gracie w coś? Polecacie coś? A może czekacie na coś?
 8. Na podstawie moich doświadczeń związanych z wieloma maszynkami oraz trymerami do brody i włosów zauważyłem, ze różnice w cenie pomiędzy tymi z najniższej, a najwyższej półki nie wynikają z ich możliwości cięcia, a z dodatków i marki. Tak sam dobrze tną moje maszynki Wahl z profesjonalnej linii, jak i najtańsze marketowe byleco, które kupiłem na wyjeździe na pare dni. Każda będzie cięła „dobrze”, wybierz zatem taki model, który Cię zadowoli w kwestii dodatkowego wyposażenia, designu czy materiałów lub wagi.
 9. "Buty zmierzają w tym kierunku, w którym podąża ich właściciel".
 10. Może chodzi o to, że opłacanie czynszu w jakimś stopniu skutkuje zwiększonymi wpływami do wysychającego budżetu, czy to w formie podatku PIT czy podatku VAT?
 11. @Pyskaty Dandys nie wtrącam się w rozmowę i wyższość jednego argumentu nad drugim, ale chcę tylko napisać, że Twoje posty fatalnie się czyta.
 12. Pewnie zasady są zbędne i niepotrzebne (w zasadzie bywają jedynie sentymentem), ale ta akurat ma sens. Jak większość - bo garnitur powstał po to, żeby uatrakcyjnić mężczyznę, przynajmniej ja to tak widzę. Skarpetki w kolorze spodni przedłużają nogi, pasek dopasowany do koloru garnituru nie dzieli sylwetki na pół itd, itp. Zapięcie wszystkich guzików wywołuje efekt munduru, jak zapięcie koszulki polo pod samą szyję. A to krótka droga do zbroi. Dolny guzik wygląda luźniej, "rozpina" i luzuje nieco marynarkę, dodaje ekstrawagancji, luzu i nonszalancji. To wydaje się śmieszne, ale to też forma prz
 13. Wreszcie zdjęcia, w których naocznie widać Twój wzrost, użytkowniku Guliwer23
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.