Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/15/2020 in all areas

 1. 9 points
 2. 7 points
 3. 5 points
  Ze straganu w Budapeszcie... Swoją drogą te buty mają już spokojnie za sobą ponad setkę wyjść w różnych warunkach, praktycznie brak jakiejkolwiek konserwacji (szczotkowania bez pasty i kremu nie liczę;), a trzymają się rewelacyjnie (moim skromnym zdaniem, oczywiście).
 4. 4 points
  Berwick Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 5. 4 points
 6. 2 points
 7. 2 points
 8. 2 points
 9. 2 points
  Budżetowa kurtka safari po paru przeróbkach, tutaj po całym dniu używania:
 10. 2 points
 11. 2 points
  Na pewno oryginał, Beny;) ?
 12. 2 points
  ‚Psia noga’ na strusiu od @eye_lip - dzięki! 😎
 13. 2 points
 14. 1 point
  Wesele to okazja uroczysta i wieczorowa, zasady wymagają gładkiego, ciemnego garnituru (kratka odpada), białej koszuli i czarnych oksfordów. Jeśli nie masz innego garnituru, wybrałbym coś maksymalnie stosowanego, np ciemnogranatowy krawat pod kolor garnituru.
 15. 1 point
  Dla mniej młodych kojarzy się inaczej;)
 16. 1 point
  Chcesz na prawdę? O blondynkach nie znam, no to o milicjantach: Przychodzi milicjant na egzamin. Pyta już egzaminowanego, o co pytali. Ten mu, że o stolicę. - A jaka? - A Warszawa. No to zrobił ściągę i włożył do buta. Na egzaminie zapytali o stolicę. Wyciąga kartkę z buta i mówi z zadowoleniem, że Radoskór*. * Dla młodych wyjaśnię, że Radoskór był jednym z czołowych producentów obuwia w PRL-u.
 17. 1 point
 18. 1 point
  Fajny setup Beny, a moj o taki: (w sumie to 3 setupy ale korzystam zazwyczaj ze wszystkich ;)) )
 19. 1 point
 20. 1 point
  Może ma Kindla?
 21. 1 point
  Jakaś bida z targowiska...
 22. 1 point
 23. 1 point
 24. 1 point
 25. 1 point
  Ring Jacket seersucker i espadryle od Diego Espadrilles. Idealny zestaw na ponad 30 stopni Celsjusza i wysoką wilgotność powietrza
 26. 1 point
  Te buty to jakaś stylistyczna masakra w tym zestawie. Żeby chociaż były czyste... Nie mogę zrozumieć czemu coś takiego pokazujecie.
 27. 1 point
 28. 1 point
 29. 1 point
 30. 1 point
 31. 1 point
 32. 1 point
  Audemars Piguet Royal Oak
 33. 1 point
  Formalnie "unisex", ale mocowanie paska kiedy tylko spojrzę wydaje mi się idące mocno w damską stronę
 34. 1 point
 35. 1 point
  @skatej - strusia noga do konstelacji? Przypadek?
 36. 1 point
 37. 1 point
 38. 1 point
  Susu, Lambert, Meermin, 2xPoszetka Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 39. 1 point
 40. 1 point
 41. 1 point
  Tak, tak, to typowy pan Jamroziński. Pomarudzi, pomarudzi, pójdzie na zaplecze, a potem wraca z jakimś reniferem czy inną sarną :).
 42. 1 point
  Pamiętam, że w poprzedniej pracy (organizacja zatrudniająca łącznie ok. tysiąca osób) kiedy przychodzili zewnętrzni serwisanci, to byli w garniturach (nieźle dopasowanych, nie wyglądało, aby było to na zasadzie byle jaki byle był), przebierali się na miejscu w t-shirty (czasami musieli grzebać w wielkiej szafie z przełącznikami, kablami etc., nie mam nawet pojęcia, co tam było), a po zakończeniu przeskakiwali z powrotem w garnitury. Jeżeli zaś chodzi o pracowników własnych, to ze dwa razy była podejmowana odgórna próba wprowadzenia dress codu (bez jakichś bardzo wygórowanych oczekiwań, po prostu wiele osób przychodziło ubranych poniżej poziomu, jakiego należałoby oczekiwać od pracowników wykonujących odpowiedzialną pracę umysłową w ważnej raczej instytucji) i aż przykro było patrzeć, jak od drugiego dnia obowiązywania testowano możliwość uczynienia wprowadzonych zasad martwymi (co następowało zresztą bardzo szybko). Z kolei na jednym spotkaniu ustalającym warunki transakcji wartej kilkaset milionów złotych byłem jedyną osobą mającą krawat, część była w garniturach, ale bez krawatów, przy czym potencjalny nabywający (przedstawiciel) przyszedł we flanelowej kraciastej koszuli, a podwinięte rękawy ujawniały całkiem konkretne tatuaże. Oczywiście nikt nikomu nie czynił żadnych komentarzy. Wnioski: - wielu osobom nie zależy, jak wyglądają. Jak ktoś wymaga za nich, daje to czasem żałosne efekty - w komentarzach, jeżeli przebija z nich jakiś element negatywny (złośliwość, ironia etc.) to raczej jest to wyraz poczucia (uświadomionego lub nie), że to z komentującym jest coś nie tak. Osoby na pewnym poziomie nie komentują takich kwestii, a jeżeli komentują, to pozytywnie albo neutralnie - w różnych miejscach bywa różnie, nawet w tych samych branżach - klient nasz pan , ale bez przesady Natomiast po tylu moralnie jedynie wygranych powstaniach nie robiłbym dodatkowego czynnika martyrologicznego z tego powodu, że ktoś nas pyta, co tak elegancko wyglądamy. Zatem action plan jest taki, żeby się przejmować i mieć jakąś dyplomatyczną ripostę w razie czego. Jakiś czas temu koleżanki powiedziały, że nie muszę przychodzić tak ubrany, jeżeli się z nikim nie spotykam danego dnia. Odpowiedziałem, że codziennie się spotykam - z nimi. I po temacie.
 43. 1 point
  Ostatnio na forum sporo postów typu „skarpetki nosić czy nie nosić”, a co gorsza odpowiedzi zasłużonych Forumowiczów. Dajmy nowym Kolegom trochę pobawić się życiem, a nie wszystko za rączkę pod linijkę. Mieści się w portki, to włóż. Gniecie się, nie wkładaj. Pasek ładny chcesz pokazać, to włóż. Metka w tyłek szczypie - nie wkładaj. Niepojęte, jak ludzkość przetrwała przed erą internetu:)
 44. 1 point
 45. 1 point
  Do czego to doszło - człowiek się ubierze jak człowiek i od razu musi się legitymować jakimś nickiem...;-)
 46. 1 point
  Obiad w restauracji z narzeczoną i przyszłymi teściami. Po deserze. Rodzice narzeczonej żegnają się i wychodzą. Młoda: Kochanie, tak dziś pięknie, chodźmy na spacer nad wodę. Młody: Eee, jestem nieodpowiednio ubrany... To może poczekaj tu na mnie, a ja się skoczę przebrać i za jakąś godzinę jestem z powrotem.
 47. 1 point
  A jutro nagłówki: szli na ślub, zgubili drogę. Młode małżeństwo zagubiło się w lesie pod Tychami, znaleziono ich wyziębionych i przerażonych przy wylotówce Giżycka. Jak twierdzą, zły azymunt podał im pewien złośliwy biegacz, podejrzliwie przyglądający się ubiorowi mężczyzny.
 48. 1 point
  Pracuję w Urzędzie, kontakt z petentami znikomy gdyż ja tylko projektuje organizacje ruchu. Nie obowiazuje żaden dress code (jedynie dyrektor w garniturze chodzi) t-shirt z nadrukiem na porządku dziennym, w cieplejsze dni sandały i krótkie spodenki również. Uważam, że moja przemiana była dość drastyczna (ok miesiąca temu) mimo iż nie nadaje się do tematu "CMDNS" Jednolite dżinsy/chinosy ; koszula ; krawat dziergany ; marynarka albo sweter V-neck Wszelkiego rodzaju uwagi w piewsze dni: - Masz imieniny? - Masz rozmowę kwalfikacyjną? (standard) - Oświadczasz się? - Miliony pytań a czemu?, dlaczego? itp. - Sprzedajesz biblie? Z dnia na dzień współpracownicy się przyzwyczaili i przestali zwracać uwagę, (czasami zdażają się jakieś docinki, typu jak sprzedaż biblii idzie?, albo uwaga od mojego Naczelnika żebym załozył t-shirt bo stawiam go w złym świetle.) Jedna z uwag która mnie rozbawiła od koleżanki z piętra: - Czy jak zacząłem się ubierać w taki sposób to czy mam więcej dziewczyn jak ten co nosi garnitury w serialu: "Jak poznałem waszą matkę." Dodatkowo zaczeli mnie w pracy wysyłać na spotkania z innymi Jednostkami bądź mieszkańcami i mimo docinek widać że zaczęto mnie traktować trochę poważniej niż do tej pory, no chyba że to moja pewność siebie podskoczyła? W każdym bądź razie ja czuje się lepiej.
 49. 1 point
  Czas przestać mówić na samochód furmanka, wtedy awansujesz do nowszej epoki.
 50. 1 point
  Dzisiaj na maturach ustnych słyszałem znowu ten sam tekst, który pojawiał się za każdym razem gdy szkoła wymagała bardziej oficjalnego odzienia: "Wszyscy odstawieni, tylko Jan wygląda jak zwykle." Niektórzy ludzie nawet nie odróżniają zestawu koordynowanego, który zwykle noszę na co dzień od garnituru.


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.