Jump to content

Velahrn

Moderator
 • Content Count

  2,520
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Velahrn last won the day on May 3

Velahrn had the most liked content!

Community Reputation

1,541

1 Follower

About Velahrn

 • Rank
  Moderator Globalny

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja również jestem sceptyczny wobec "prostych prac dla osiedlowych krawcowych" i uważam to za kolejny forumowy mit. Na samym początku drogi wojny dandysa korzystałem właśnie z takich "osiedlowych krawcowych". Poziom niekompetencji, niechlujstwa i partactwa był na poziomie osiedlowych fachowców od remontów, czyli straszny. Aż żałuje, że nie robiłem zdjęć jak Ty , bo np. przyszycie guzików do szelek u spodni było poza możliwościami takich pań i musiałem to poprawiać trzy (!) razy - za trzecim razem po prostu powiedziałem, że nie wyjdę z zakładu, dopóki przy mnie tego nie przyszyją, wskazywa
 2. Mógłbyś wkleić zdjęcie butów i zaznaczyć na nim, gdzie cię uciskają? A najprostsza odpowiedź: jeśli są skórzane, prawdopodobnie tak. Jeśli nie są skórzanie - nie.
 3. Podkreślenie moje. Jest bardzo mało prawdopodobne, aby przy tej półce cenowej był prawdziwy obcas cały ze skóry. Z zaleceniami co do konserwacji oczywiście się zgadzam.
 4. Niestety z takimi spojrzeniami trzeba się pogodzić, pytając o pewne rzeczy, jak np. tęgość buta, albo gramaturę tkaniny (nawet w polecanym tu, a chyba już nie istniejącym Merino na Jana Pawła w Warszawie, patrzyli na mnie jak na idiotę "No co pan chce, dobra włoska wełna, o co tu jeszcze pytać"?)...
 5. Ja piorę wszystko w pralce, program do wełny, zero wirowania, 30 C, płyn do wełny. Swetry i czapki rozkładam na płasko, skarpetki i szaliki normalnie wieszam. Zero problemów.
 6. Bardzo ciekawe, czy sami kupili maszynę i szyja te buty, czy zlecili to podwykonawcy. Wiesz moż,e w jakim kraju zrobione? Ja na 90 % obstawiam Portugalia/Hiszpania.
 7. Eee... że co?? Nie pogardzam NIKIM dlatego, że ubiera się tak czy inaczej. To jakiś absurd i proszę nie wkładaj mi takich poglądów do ust. Poza tym, "daj żyć i się ubierać jak lubią" - a w jak sposob ja "nie daje żyć", bo jestem bardzo ciekawy? To jest chyba forum o szmatkach i mam prawo wyrażać własną opinię? Natomiast, tak, pogardzam STYLEM boho, który uważam za paskudną, chwilową modę, nie mającą nic wspólnego z klasyczną męską elegancją, i która za 10 lat będzie tylko obciachowym wspomnieniem. "100 lat" jest to przenośnią w znaczeniu "bardzo długi okres czasu".
 8. Bardzo ładny, klasyczny zestaw. Będzie dobrze się prezentował i za 100 lat. Super, że nie uległeś modzie na boho-sroho.
 9. Zapytaj w https://loom10.com/pl/i/Kontakt/9 Jeśli oni nie będą mieć, to nikt w Polsce nie będzie miał.
 10. Szczerze mówiąc, to w ogóle nie żałuje "ginącego zawodu szewca", skoro nikt nie chciał się podjąć wstawienia żabek i forumowicz musiał sam to zrobić, zresztą z bardzo fajnym efektem. To już kolejna historia, że ktoś chce zszyć cholewkę, założyć haczyk albo żabki, a kolejni "fachowcy" rozkładają ręce i mówią, że się "ni da". Niech giną, partacze.
 11. Czyli sprzedają "przynależność do elitarnego klubu", "nasze kurtki nosili...", "mamy siedziby na prestiżowych ulicach w" itp. marketingowy bełkot za fizycznie istniejące pieniądze. Super, szanuje.
 12. Bardzo mnie ciekawi, na jakiej podstawie wydajesz taką opinię. Czy możesz podać jakieś przykłady, najlepiej ze zdjęciami, co Zilli robi lepiej od Aero Leathers? Mają lepsze dodatki, skóry (lepsze od skór z Horweena i suwaków RiRi ??) ? No, co konkretnie takiego mają lepszego, że ich zjadają na śniadanie?
 13. Za Aero Leathers, czyli top topów, masz ceny 500-800 funtów, czyli 2500-4000 zł za kurtkę, to 2-3x mniej niż 8000 zł.
 14. Tomek jest bardzo sympatycznym i konkretnym doradcą klienta. Natomiast finalnie pierwsza koszula okazała się nieco za duża. Wszystkie poprawki zostały starannie naniesione i przekazane do poprawy. Jestem dobrej myśli :). Jedyny minus to czas oczekiwania - w moim przypadku nie jest to problemem, bo mam około 20 koszul MTM, ale dla kogoś, kto szyjne na własny ślub, może być nieakceptowalny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.