Jump to content

jfk

Użytkownik
 • Content Count

  117
 • Joined

Community Reputation

1

About jfk

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy coś się zmieniło w temacie poleceń wrocławskich krawców? Przeprowadziłem się niedawno w te rejony i szukam dobrego fachowca, przede wszystkim do przeróbek (również tych trudniejszych, np. skracanie rękawów marynarki z góry). Czy Tęczowa 6 to dobry adres na takie roboty? Dziękuję z góry.
 2. Tutaj kolejny poszukiwacz dobrego przeróbkowego krawca w Katowicach. Czy jest jakiś konsensus pośród rezydentów tego miasta?
 3. Pytanie do rezydentów Małopolski. Dobry szewc/zakład szewski w Krakowie, do którego bez strachu można oddać obuwie do porządnej renowacji skóry i wymiany podeszew (goodyear) - istnieje? Początkiem roku został mi tutaj polecony Bukowski, ale niestety jego pracownia w zeszłym miesiącu zniknęła z mapy miasta. Z góry dzięki.
 4. Szybkie pytanie: szewc w Krakowie, który poradzi sobie z butami o konstrukcji Goodyear - trzeba zmienić podeszwę. Będę bardzo wdzięczny za jakieś polecenie. Pozdrawiam!
 5. Witam, Mam dokładnie to samo pytanie, także chciałbym ożywić ten antyczny temat. Czy w Krakowie istnieje jakiś dobry, sprawdzony zakład czyszczenia chemicznego? Zależy mi głównie na tym, żeby nie masakrowali garniturów/marynarek i przykładali się choć minimalnie do 'obróbki' odzieży po wyczyszczeniu. Dzięki z góry!
 6. Pytanie z serii "gdzie szukać", do lepiej zorientowanych w ofercie sklepów. Chciałbym kupić torbę podróżną, taki 'holdall'/dufel, podobny w kroju i koncepcji do tej torby MD, tyle że niekoniecznie z przewagą skóry, niekoniecznie tak bardzo odstawioną, a za to koniecznie w dużo niższej cenie. Czy pośród polskich sieciówek (albo mniejszych sklepów) są jakieś miejsca, do których warto by się było udać na przeszpiegi? Przyznam, że liczebność marek w handlu sieciowym mnie przeraża i nawet nie wiem z której strony ugryźć, nie poświęcając na to całego dnia. Dzięki z góry.
 7. Czy może zna ktoś w Krakowie niedrogiego, porządnego szewca od drobnych robót? Dzięki z góry!
 8. ...dzięki wielkie! Złapałeś mnie w momencie kiedy próbowałem usunąc posta, ponieważ udało mi się wyszperać informację wyszukiwarką.
 9. Pytanie pt. "szukam krawca". Dobry, solidny krawiec męski do przeróbek (typówka - rękawy, taliowanie marynarek, spasowanie spodnie, etc., etc.) w Krakowie. Będę bardzo wdzięczny za propozycje.
 10. Moja - w 15 minut po! Właśnie mimo zdejmowania, szczególnej uważności, etc. Podczas pokonywania jednego z chodników wybudowanych chyba gwoli trenowania sportów ekstremalnych albo podejść po stokach o sporym nachyleniu poślizgnąłem się, musiałem chwycić barierkę i masz... Dzięki za wskazówki - zaraz wyruszam przeszukiwać blog MT.
 11. Witam! Mam pytanie z frustracją w podtekście. Cytrynowe irchowe rękawiczki. Pierwszy raz na rękach i - oczywiście - po krótkiej wyprawie w polski wielkomiejski syf, wróciłem z małymi, podłużnymi zabrudzeniami na jednej z nich. Czy jest jakaś skuteczna metoda, żeby je wyczyścić?... Najchętniej bez prania (albo z dokładną instrukcją tegoż ), bo boję się, że zepsuję. Dzięki z góry.
 12. A dla mnie jasne spodnie na zimę/późną jesień to jest coś, czego definitywnie brakuje mi w lokalnym krajobrazie. Zestaw świetny!
 13. Niestety! Ale negocjuję z Kitonem, żeby w przyszłości można było wymieniać BBP (Bespoke Board Points) na produkty tej firmy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.