Jump to content

gribojedow

Użytkownik
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About gribojedow

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lokalizacja już wybrana. Więcej nie powiem.
 2. SuitSupply będzie otwierało swój salon w Polsce.
 3. Czy ktoś się może orientuje gdzie obecnie Wólczanka szyje swoje koszule?
 4. Poszukuję spodni z zaszewkami, RTW, do 350 PLN. Jakieś sugestie gdzie takie zdobyć?
 5. Po marnych bądź tragicznych doświadczeniach z rzeszą producentów koszul, Camiceria Olga, i innymi, dałem szansę Luxire i... nie kupuję gdzie indziej. Mój problem od lat polegał na szerokich barkach, długich ramionach, wąskiej szyi. Dobrze pasowały tylko Profuomo Sky Blue. Poszukiwania doskonałej koszuli w dobrej cenie zakończyłem Po pierwsze ich "can do" podejście jest rewelacyjne, nie ma rzeczy, której nie da się zrobić. Znakomity kontakt, na maila odpowiadają po kilku godzinach, zawsze kompleksowo. Czas realizacji - od złożenia zamówienia do założenia koszuli = 10 dni! Moim zdaniem obłę
 6. Dzwoniłem przed chwilą. Zwroty na luzaku, tylko w USA jest inna polityka. W całej Europie można zwracać bez problemów.
 7. Czy Luxire jest w stanie skopiować koszulę? Mam na myśli wysłanie do nich swojej koszuli i oni czarują i odsyłają mi taką samą (te same wymiary, kołnierzyk, etc.). Jeżeli tak, jakie są ceny takiej usługi?
 8. Co to za koszula? Jakieś namiary na konkretny model?
 9. Meerminowy problem. Te buty powinny być od razu po zakupie podzelowane.
 10. Z koszul w dobrej relacji ceny do jakości, polecam Boggi. Na Zalando kilka modeli w dobrej cenie.
 11. Tak, masz rację, biorąc pod uwagę, że nie masz kołnierza 38 i za długich rąk
 12. Nie wydłużaj rękawów. Mam taką refleksję na temat SS. O ile marynarki, garnitury i płaszcze dają radę, a i bywają prawdziwe perły, o tyle koszule i krawaty to jest katastrofa. Krawaty typowo fashion - za wąskie, zawsze zwracałem. A koszule to już w ogóle jakaś potwarz. Miałem styczność z Blue i Purple line. Katastrofa, odstające nitki, za krótkie rękawy, brak możliwości wyjęcia fiszbinów (mówimy o koszulach, które kosztują 340 PLN). Z koszul w sensownej cenie, do 300 PLN to właściwie tylko Boggi, ewentualnie Van Laack przy dużej przecenie.
 13. W koszule też umie p. Tarasenko. Może jakieś sprawozdanie z zamówienia koszuli?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.