Jump to content

gribojedow

Użytkownik
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gribojedow

 1. Lokalizacja już wybrana. Więcej nie powiem.
 2. SuitSupply będzie otwierało swój salon w Polsce.
 3. Czy ktoś się może orientuje gdzie obecnie Wólczanka szyje swoje koszule?
 4. Poszukuję spodni z zaszewkami, RTW, do 350 PLN. Jakieś sugestie gdzie takie zdobyć?
 5. Po marnych bądź tragicznych doświadczeniach z rzeszą producentów koszul, Camiceria Olga, i innymi, dałem szansę Luxire i... nie kupuję gdzie indziej. Mój problem od lat polegał na szerokich barkach, długich ramionach, wąskiej szyi. Dobrze pasowały tylko Profuomo Sky Blue. Poszukiwania doskonałej koszuli w dobrej cenie zakończyłem Po pierwsze ich "can do" podejście jest rewelacyjne, nie ma rzeczy, której nie da się zrobić. Znakomity kontakt, na maila odpowiadają po kilku godzinach, zawsze kompleksowo. Czas realizacji - od złożenia zamówienia do założenia koszuli = 10 dni! Moim zdaniem obłęd. Pierwszą koszulę zamówiłem podając wymiary pasującej koszuli i dosyłając zdjęcia kołnierzyka "na Winkelmanna" i spalla camicia. Efekt przerósł oczekiwania, a uwierzcie, że były wysokie. Jedyna wada, która się pojawiła, także w zamówieniach kolegów z forum, to dość szerokie rękawy na wysokości bicepsów. Ale korekta u warszawskiej krawcowej na Wilczej (nawiasem mówiąc tam Macaroni przynosi zamówienia ze swojego butiku, także polecam) kosztowała 20 PLN...
 6. Dzwoniłem przed chwilą. Zwroty na luzaku, tylko w USA jest inna polityka. W całej Europie można zwracać bez problemów.
 7. Czy Luxire jest w stanie skopiować koszulę? Mam na myśli wysłanie do nich swojej koszuli i oni czarują i odsyłają mi taką samą (te same wymiary, kołnierzyk, etc.). Jeżeli tak, jakie są ceny takiej usługi?
 8. Co to za koszula? Jakieś namiary na konkretny model?
 9. Meerminowy problem. Te buty powinny być od razu po zakupie podzelowane.
 10. Z koszul w dobrej relacji ceny do jakości, polecam Boggi. Na Zalando kilka modeli w dobrej cenie.
 11. Tak, masz rację, biorąc pod uwagę, że nie masz kołnierza 38 i za długich rąk
 12. Nie wydłużaj rękawów. Mam taką refleksję na temat SS. O ile marynarki, garnitury i płaszcze dają radę, a i bywają prawdziwe perły, o tyle koszule i krawaty to jest katastrofa. Krawaty typowo fashion - za wąskie, zawsze zwracałem. A koszule to już w ogóle jakaś potwarz. Miałem styczność z Blue i Purple line. Katastrofa, odstające nitki, za krótkie rękawy, brak możliwości wyjęcia fiszbinów (mówimy o koszulach, które kosztują 340 PLN). Z koszul w sensownej cenie, do 300 PLN to właściwie tylko Boggi, ewentualnie Van Laack przy dużej przecenie.
 13. W koszule też umie p. Tarasenko. Może jakieś sprawozdanie z zamówienia koszuli?
 14. Pytanie niezwiązane z wątkiem - skąd koszula? A marynarka zapowiada się świetnie.
 15. Panowie, kupiłem torbę skórzaną, kolor brązowy, za ciemny, ciemniejszy niż pokazywał producent. Nie chce mi się bawić w zwroty, czekanie, przesyłki, kurierów. Czym mogę rozjaśnić kolor skóry? Jakieś pomysły? Sugestie?
 16. gribojedow

  Mała renowacja

  @arsen Uśredniając pewnie ze 3-4 razy w tygodniu, z pracy do pracy. Korzystałem właściwie tylko z produktów Saphir. Nie wiem jak to się stało, ale wydaje mi się, że to mógł być jakiś felerny but, bo drugi jest w znakomitej formie. Nie zamierzam oczywiście rezygnować z Meermina jako głównego dostawcy butów, bo to jednak świetne buty, w dobrej cenie i w moim odczuciu najlepszym wzornictwie i proporcjach.
 17. gribojedow

  Mała renowacja

  Rok, ale używane były bardzo intensywnie. To moja 5 para Meerminów i mogę powiedzieć, że podeszwy do zelowania zanim jeszcze wyjdziecie z domu, jakość tragicznie beznadziejna, do tego bardzo twarda skóra, zazwyczaj kończy się cierpieniem, przynajmniej pierwszych kilka wyjść.
 18. gribojedow

  Mała renowacja

  @Szewc24: Sprawa wygląda jak poniżej. To double monki Meermin, nie wiem czy inni też nie mieli takich przebojów.
 19. gribojedow

  Mała renowacja

  Pytanie do Szewc24: Pękła mi cholewka skórzana, tuż przy nakładanym nosku, jeszcze nie na wylot, ale jest blisko. Miejsce trudne, bo tam, gdzie skóra pracuje. Czy da się z tym cokolwiek zrobić?
 20. Witam, czy ktoś się orientuje jak się nazywa portugalski producent, który szyje marynarki i garnitury dla Massimo Dutti?
 21. Na początek link: http://online.wsj.com/article/SB1000142 ... %3Darticle W Polsce oczywiście ich nie ma, ale niebawem wybieram się do Wilna, a tam są więc zerknę. Ktoś się zetknął z ich produktami?
 22. Szymanowski - moim zdaniem najwybitniejszy polski kompozytor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.