Jump to content

kset

Użytkownik
 • Content Count

  976
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

About kset

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. szybkie pytanie: co wybrać - Loake Hutchinson czy Barker Inverness? http://www.pediwear.co.uk/barker/products/8207.php http://www.pediwear.co.uk/loake/products/6082.php Które lepszej jakości?
 2. Panowie, kiedy jest outlet suitsupply?
 3. A niby dlaczego nie jest to umowa o dzieło? Ocena czynnosci prawnej dokonywana jest na moment jej dokonania, nie później. Klient przychodzi do kaletnika, zamawia wykonanie usługi. Jeżeli powstaną watpliwości interpretacyjne co do treści zawartej umowy (złożonych oświadczeń woli), powinnismy oceniać je tak, jak zrozumiałaby to postronna osoba działająca racjonalnie. Chyba nikt nie spodziewa sie, ze taka usługa miałaby z góry byc wykonana nieodpłatnie. Za każdym razem jak szedłem do szewca/krawca/kogokolwiek i zamawiałem u niego po raz pierwszy jakaś drobna usługę, to musiałem potem zapłacić, nawet jeśli uprzednio nie pytałem o cenę. (Inaczej sprawa sie ma Gdy np jest to Twój stały partner handlowy - np dajesz krawcowi do odpracowania uszyta przez niego marynarkę, ale pomińmy to tutaj). Zawarliscie umowę o dzieło i tyle. Jedyną kwestią wątpliwą jest możliwość udowodnienia tego, ale i z tym związane ryzyko oceniłbym na niewielkie (który sędzia uzna, ze kaletnik siedzi w swoim zakładzie, żeby charytatywnie świadczyć usługi pchany ku temu chęcią niesienia pomocy ludności?)
 4. Dlaczego forum nie działa na iPhone? "Safari nie może (…) gdyż wystąpiło zbyt wiele przekierowań/strona nie istnieje" przy większości wątków.
 5. dlatego, m.in., że kolor wpływa na "ciężkość" wrażenia, które sprawia ubranie. jasnoszara marynarka + granatowe spodnie = (pomijając krój, co często nie wpłynie na wynik równania) bardzo ciężki dół i lekka góra.
 6. PantaRhei, można jakiś opis prosić?
 7. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Jeśli chodzi o tę półkę cenową, to oceniam bardzo dobrze. Skóra jest nieco bardziej miękka niż w podobnych modelach, a wygoda użytkowania na wysokim poziomie. Jedyne, co mnie dziwi, to różne logo na wkładce w lewym i prawym bucie Nie mam pojęcia czemu... Ziarnistość na zdjęciu jest ziarnistością aparatu, nie skóry
 8. W końcu to zrobiłem. Zamówiłem buty w tęgości G. Moje życie zaczyna się na nowo. Barker Luton. (chodzi oczywiście o te na nogach, z lewej podarte kapcie)
 9. W cenie nakładek na pedały mogę kupić kolejne buty Niestety, gdyby były skuteczne, to miałyby one (nakładki, nie buty) duży minus - zmniejszałyby przyczepność na omawianym styku. Dlatego konieczne jest chyba zastąpienie mało odpornej na ścieranie (zwłaszcza w warunkach wilgotnych) skórzanej podeszwy gumą.
 10. Rozumiem, że należy spodziewać się go pod koniec roku? A jak jest z asortymentem w tym outlecie? Da się coś fajnego w popularnych rozmiarach dorwać? Ostatnie pytanie - jak znaczne są obniżki? W zasadzie planuję na próbę kupić jeden nie-bespoke'owy garnitur, a ceny SS są i tak bardzo atrakcyjne; nie wiem, czy opłaca mi sie czekać te trzy miesiące.
 11. Czy zna ktoś z Szanownych Forumowiczów politykę wyprzedażowo-promocyjną The Suit Supply?
 12. no subaru przed zimą się nie pozbędę a bezpośrednio przyczyną jest tarcie między pedałem sprzęgła a butem, bo w czasie jazdy opieram lewą nogę na podłodze przez cały czas. zdecydowanie większą kontrolę nad samochodem to daje, jest bezpieczniejsze. niestety skóra podeszwy, zwłaszcza gdy jest mokra, wyciera się w miejscu styku z pedałem potwornie. Jedynym wyjściem jest więc chyba gumowa podeszwa... stąd moje pytanie. najlepiej gdyby były dostępne w sklepie stacjonarnym w Krakowie lub Warszawie.
 13. Pełne prawidła za 7-8 euro? Może jeszcze cedrowe? W ciemno biorę min. 3 pary dziewiątek.
 14. A gdzie to dokładnie jest? Bo szafki wystawowe wyglądają jak te Bukowskiego. Sławkowska 11? Coś więcej o tym miejscu wiadomo?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.