Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. mam 8 par monków i nie zauważyłem zwiększonego zainteresowania tymi butami od innych - ci co zwracają uwagę patrzą tak samo na wszystkie, bo zazwyczaj w moim otoczeniu noszą sportowe
 3. Sztyblety to takie buty na jesień, lekką zimę i wiosnę; monki to buty na wiosnę, lekkie lato i jesień, więc decyzję można sprowadzić do tego czy wolisz lato czy zimę. Ja stojąc przed wyborem pierwszych porządnych butów postawiłem na monki - te same Berwicki tylko wykonane z licowej skóry. Ogólnie jestem zadowolony tylko zauważyłem że monki są, może przez te klamry, dość przyciągające uwagę. Takie mamy czasy. Można przyjść do biura w glanach z ćwiekami, można przyjść w japonkach, można w kapciach-łapach-dinozaura i nikt nie zwróci uwagi. Przyjdziesz w monkach, klasycznym obuwiu męskim - zwracasz uwagę. Sztyblety są bardziej opatrzone, choć nie wykluczam że z czasem i monki, jako że zdobywają coraz większą popularność, się opatrzą.
 4. Today
 5. A to zwracam honor- na wiosnę nie dało się wybrać dostawy do Polski.
 6. @adamW zamówisz , na stronie angielskiej wybierasz wysyłkę do PL . Niedawno kupowałem klasyczną Liddesdale .
 7. Nie chcę Ci psuć zabawy ale w dalszym ciągu w countryattire nie zamówisz nic Barboura do Polski. Na polskojęzycznej stronie w ogóle niewidoczna jest ta marka. A szkoda ponieważ ten sklep ma na prawdę dobre ceny. Tak na marginesie.
 8. Tutaj masz Filsona w wersji przyjaznej dla portfela . Mam i polecam . https://www.zalando.pl/filson-dryden-briefcase-aktowka-ottergreen-f1652h002-m11.html
 9. OCBD do nieformalnej muchy - ma to jakiś sens?
 10. Dziękuję. Bardzo fajne. W ten deseń - ale nie w tej cenie 😆. Nie planowałem wydać 400 €.
 11. Yesterday
 12. Miałem loaki z linii Shoemakers, właśnie ze skóry polished. Lakier brzydko się połamał. Były to moje jedyne półbuty, które wyrzuciłem.
 13. Szukam torby, która poza pojedynczymi dokumentami zmieści laptopa 14". Zależy mi na tym, aby nie była skórzana i nie wyglądała jak klasyczna torba na lapka. W zasobach h&m Premium czy mango nie nie znalazłem.
 14. Postaram się umiejętnie odróżnić casual od formalu następnym razem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 15. To raczej do wątku głównego (CMDNS).
 16. Rozumiem i za to można dać pomiąć nie tylko krawat, ale i koszulę[emoji3]
 17. Myślę że kolega Pipała zrobi Ci taki bez Premium i dla więcej niż 9 innych kolegów;)
 18. Ale normalnie nasz 8,5? Czyli zszedłeś o pół rozmiaru? Bo ja normalnie w hiro mam 9, w rui 8,5 to chyba raczej 9 by były zwłaszcza, że na lato lepsze luźniejsze.
 19. Interesujący limitowany pasek premium: https://www.pigeontreecrafting.com/products/numbered-limited-edition-1-5-green-brown-tarnsjo-double-prong-belt-tarnsjo?tap_a=36905-4c881d&tap_s=44943-52d819
 20. Taka cena za ponoszenie i uspokojenie synka przed wyjściem do pracy
 21. ¡Barcelona! w Poszetce 👋🏻¡ Poszetka (wełna z jedwabiem) http://bit.ly/barca_posz¡ Apaszka (100% jedwab) http://bit.ly/barca_apaszkaAutorem projektu Jan Kallwejt 🙌🏻Recznie obszyta. Kolekcja limitowana.
 22. Barca w kieszonce / Wool challis pod szyją / Donegal na sobie
 23. Wszystko super, ale krawat można prasować[emoji6]
 24. Wziąłem 8, ale po czasie stwierdzam że 8.5 byłby lepszy... tylko jak to w merminie, jak mierzylem 8.5 to wydawał się za duży
 25. Brałeś swój standardowy rozmiar?
 1. Load more activity


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.