Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. RetroMike

  Buty, trochę taniej

  Cześć Ja chyba zdecydowałbym się na https://www.bexley.fr/chaussures-bergame-patin-noir-0112300k.html w rozmiarze 40 Przy tych butach nie widzę żadnych sugestii co do rozmiarówki więc (według ich tablicy wychodzi UK 6,5 czyli takie jak zamawiałem u SW) mam nadzieję, że będzie grało. (u mnie dł stopy "na papierze" to 26mm) Jak nas tylu zamówi to jaki będzie koszt zakupu na głowę (łącznie z przesyłką). Nie chciałbym się zdziwić. Budżet w tym miesiącu mam już napięty jak plandeka na Żuku😁
 3. Today
 4. Mr. M

  Buty, trochę taniej

  Ok, czyli moglibyśmy już zebrać zamówienia: ja chcę zamówić Peter patin Chocolate Men's dress shoes | Bexley rozmiar 43,5 @eduardo Walton Gomme city Patina Cognac Men's low boot shoes | Bexley rozmiar 44 @RetroMike@Szydlowsky@Cineos - dajcie znać czym jesteście zainteresowani
 5. eduardo

  Buty, trochę taniej

  Nic innego chyba nie wymyślę. Trzeba będzie ryzykować. Opinią kolegi w sprawie monków się nie sugeruję, bo za dużo danych (różne wymiary stopy i różne pomiary buta) i inne kopyto. Tutaj patrząc realnie przy stopie 26,8 kolegi zw1920 dodaje dwa rozmiary i wg bexleya odejmuje 0,5. Wychodzi te 43,5. W tym kopycie nie mają połówek więc albo 43 albo 44. Wolę luźne niż cisnące
 6. Nie wiem czy te krawaty da ładne czy nie, w sumie nie znam się, mi się nie podobają, ale nieśmiało zaznaczę ze estetyka i jakość nie zawsze idą w parze. Wiele firm oferuje produkty które tutaj nie zyskałyby poklasku, które mimo wszystko są wysokiej jakości. Tak wiec nie zdziwiłbym się widząc takie krawaty wykonane z najwyższej jakości jedwabiu. Poszukałbym w ofercie Marek bardziej „modowych” - tylko wtedy metka może zwalić z nóg.
 7. Flash sale u Drake's: https://www.drakesarchive.com/flash-sale Są m.in. jeszcze te szałowe szaliki "mythical forest", o które kiedyś pytał chyba @Krzysiek_W, w dwóch odmianach kolorystycznych, za pół ceny 🙂.
 8. Mr. M

  Buty, trochę taniej

  użyłem miary shoepassion i wyszło mi ok 27,8cm (UK9) co by się zgadzało z moimi doświadczeniami z Loake. Ja się raczej na pewno zdecyduję na 43,5. z tego co pisał zw1920 to jego trzecia para, więc rozmiar dobrał świadomie. Wg rozmiarówki bexleya na logikę byłbyś pomiędzy 44, a 44,5 lecz dla tego modelu zalecają 0,5 rozmiaru mniej, więc faktycznie 44 powinno być dobre. Nasz kolega ze stopą 26,8 powinien zamówić wg tabeli 42 (jest w jego dolnym pułapie), więc mógłby teoretycznie rozważyć 41,5, ale zdecydował się na 42 i stąd ten luz. Tak to rozumiem.
 9. Jeżeli dla kogoś dyplomatka Swaine Adeney Brigg "Bond" (From Russia WL) jest zbyt tania i pospolita .To BB ma dwa razy droższą ofertę
 10. eduardo

  Buty, trochę taniej

  Czyli wiem, że nic nie wiem, niestety. Dla mojej wielkiej stopy 28,5 cm (prawie 2 cm więcej niż kolega) muszę chyba wtedy 44 brać.......... Pytanie co znaczy sporo luzu.
 11. Mr. M

  Buty, trochę taniej

  tak, otrzymałem odpowiedź, że dla stopy 26,8 cm kupuje 42, przy czym posiada sporo luzu z przodu i z boków
 12. Myślę, że nie ma takich krawatów w dobrej jakości, ponieważ nie ma na taki produkt zapotrzebowania - to nie jest wzór który może odnaleźć się w klasycznej męskiej elegancji, także tej mocno casualowej czy dandy - jest tandetny w swoim zestawieniu kolorystycznym. No może gdzieś w rodzinie Soprano by się odnalazł przy za dużej marynarce, na szyi jakiegoś Kilera.
 13. Jestem człowiekiem wielu aktywności i zainteresowań
 14. Jak jesteś fancy grabarzem to jest to dobra koncepcja.
 15. Wyskoczyła mi reklama jakiejś stronki krzaka z "jedwabnymi krawatami". Taka koncepcja złoto czarna z kwiatowymi elementami całkiem do mnie trafia. Kojarzy ktoś może podobne wzornictwo i kolorystykę ale faktycznie w dobrej jakości? Zwłaszcza trafia do mnie drugi od prawej na dole.
 16. Yesterday
 17. kormox

  Buty, trochę taniej

  Nie jest to budżetowa marka, ale pojedyncze egzemplarze mokasynów Carmina szytych Blejkiem można wyhaczyć po 125-135 EUR na eBay. The eBay shop Shoemakers1866 only offers B-Grade, samples and remaining pairs made by Carmina Shoemaker in Mallorca, Spain.
 18. Jack_Vein

  Buty, trochę taniej

  Jakie budżetowe (100-150 euro od pary) polecacie marki szyjące metodą Blake? Znam Bexley, Otisopse, Królewski Herb, Parnetope Napoli, Bobbies (niektóre modele na promocjach).
 19. Jakub84

  Buty, trochę taniej

  https://cdn.shoepassion.de/static/store_pl/pdf/PDF_men_mac_safari_pl.pdf?_ga=2.60712484.846888420.1614283309-1743872673.1614283309
 20. eduardo

  Buty, trochę taniej

  Tak, starocie przeleżało w szafie. Ale ściągałem to kiedyś z ich strony. Może jeszcze mają (?)
 21. Mr. M

  Buty, trochę taniej

  to jakiś szablon dostępny online?
 22. Brawo Marty Friedman, jak widać wciąż pamiętany. Dzisiaj „obycie sceniczne” wykorzystuje na innych polach ... ale gram nadal, ćwiczę, czasami nawet chodzę na lekcje. Z tego się nie wyrasta.
 23. eduardo

  Buty, trochę taniej

  A zrobiłem sobie na "papierze" pomiar swojej stopy greckiej wg szablonu shoepassion. Między 28,3 a 28,5. Mam nadzieję, że wspomniany wyżej kolega coś rozjaśni.
 24. Co Panowie powiedzą na takie połączenie gigantów? Singiel jak singiel - przystępny i gładki, ale jest potencjał. Cała płyta 26 Marca.
 1. Load more activity


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.