Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Dzień dobry Panowie, podjąłem decyzję o kupnie pierwszej skórzanej torby czy raczej teczki. Jednak mam dylemat i liczę na waszą pomoc. Jestem studentem, torba więc do użytku codziennego, głownie na zeszyty, książkę i niezbędne rzeczy, czasem laptop (13 cali) lub pudełko z jedzeniem. Zastanawiam się nad kolorem czarnym, myślę żeby nawet do garnitury pasowałaby w razie potrzeby. Chodzę raczej w dodatkach z czarnej skóry a czytałem w temacie, że lepiej jak torba pasuje kolorystycznie. Chodzi jednak za mną ciemny brąz kasztanowy, zwyczajnie mi się podoba. Drugim problemem jest ilość komór. Postawić na jedną komorę czy może dwie przedzielone kieszenią na zamek. Ta druga opcja wydaje się bardziej praktyczna na przyszłość. W oko mi wpadły torby od Barelly Bags, wydają się dobrze wykonane z solidnej, sztywnej skóry. Sam opis daje mało wiedzy. To moje propozycje, wszystkie dostępne w obu kolorach: https://www.barelly-bags.pl/deep-torba-skorzana-z-uchwytem-kasztanowy-braz/200/ https://www.barelly-bags.pl/grand-brown-new-czarny-polmat/43/ https://www.barelly-bags.pl/gentle-black-torba-skorzana-meska/41/ Ciekawą propozycją promocję znalazłem u Ochnika, w jednym wariancie więc nie trzeba wybrzydzać: https://ochnik.com/teczka-meska-tekms-0001-99z17.html Co powiecie o moich propozycjach? Zainwestować w bardziej pojemną czy na czas studiów pójść w mniejszy rozmiar a po studiach zainwestować w drugą "bardziej elegancką"? Może macie jakieś inne propozycje w podobnych cechach? Z góry dziękuję, Pozdrawiam
 3. Yesterday
 4. Potrzebuję pomocy w znalezieniu gładkiego dwurzędowego garnituru granatowego z ciętymi kieszeniami. Budżet raczej w stronę SuSu niż Zacka Romana. Jakieś pomysły? Może inne marki szyjące w Ceyadi? SuSu niestety posiada jedynie w tej kolekcji modele z nakładanymi kieszeniami.
 5. Polecam blog o biżuterii Esclusiva.pl Są ciekawe porady stylizacyjne.
 6. Jest sporo rodzimych wyszukanych marek, które nie są mocno rozreklamowane np. Perilla albo Lovetier
 7. MB są najbardziej ciekawie zaprojektowane i lepiej wykonane od kilku lat kiedy stery przejął Davide Cerrato. Ten powyżej, chrono jak chrono na Valjoux, jeszcze z poprzednich lat.
 8. Cześć, jakie macie opinie o Montblanc ? Zastanawiam się nad kupnem tego egzemplarza. Utargowałem dobrą cenę.
 9. Można ją rozpoznać po tym, że nie można jej kupić (szczegóły w wątku o markach premium).
 10. Może być więcej kurtki w dziale co mam dziś ...a pobrecitę masz tu
 11. Ja rozumiem, że zielona, ale żeby aż tak?? Kurtka jest nierozerwalna ze mną jak związek małżeński na którego pamiątkę sobie ją kupiłem 10 lat temu razem z garniturem ślubnym - true story . Kolor to chyba najtrudniejszy w uchwyceniu ciemnozielony butelkowy jaki widziałem. Praktycznie na żadnym zdjęciu nie wygląda tak jak w realu. Krój kurki to coś na pograniczu biker jacket i marynarki, bardzo wysoka pacha i długie wąskie rękawy. Podszewka bawełniana, o której wymianie muszę pomyśleć, bo się sypie. Zdecydowanie moje ulubione ubranie nr 1, była na dziesiątkach koncertów, Juwenaliów, imprez. Od noszenia rękawy od strony ciała są dwa odcienie jaśniejsze niż reszta kurtki. Materiał to podobno skóra kozia, zamki YKK działają pięknie. Ech kiedyś to było...
 12. Pobrecito, nie sądzisz, że to nie ten wątek?! Zgłoszone!
 13. [mention]Żorż Ponimirski [/mention] zegarek jest super, ale kurtki
 14. Kurtki. I Podeślij mi od razu wymiary i cenę na PW 😉
 15. Już to kiedyś pisałem... moim zdaniem "regular fit" Sienny polega na tym, iż mniejsza jest szansa na talię o 1 rozmiar za małą w stosunku do tabeli oraz dostajesz spodnie w kroju Brescia zamiast Soho czy Berescia Slim Fit. Przymierzałem ze 3 garnitury Sienna i każdy z nich był węższy w ramionach i pod pachami niż Lazio. Uknułem nawet taką teorię, iż "regularność" Sienny polega na tym, iż można wziąć o jeden rozmiar za duży garnitur i w razie czego go taliować. Nie zaobserwowałem wielkich różnic w szerokości rękawów czy nogawek między Sienną a Lazio czy Havaną.
 16. A co ja tam będę pisać... na zdjęciach widać jak wyszło Edycja: może tylko napiszę, że spodnie odjechały z Dawidem do bardzo delikatnego skrócenia (max 1cm).
 17. Ponownie w ofercie: Grenadina Garza Grossa
 18. Z okazji naszego 10 lecia, gratka dla fanów luźniejszego stylu - sztruksowa czapka bejsbolowa: ↬ 2 kolory; ciemny żółty i jasny granat, ↬ wygodny regulator z tyłu, ↬ wysoka jakość wykonania, ↬ na czapce branding naszej rocznicy - symbol „10”. http://bit.ly/jesien_zima_20_21
 19. Nie ma problemu, ja nie reklamuję zielonego, tylko pytam o czarny. Odpowiedź dostałem, dziękuję.
 20. @lubo69 Więc Rocado w jakiś inny sposób wykańcza ich cordovan. Z rozmów z innymi twórcami dowiedziałem się, że tak to właśnie w przypadku tej garbarni wygląda, więc w ich mniemaniu jest to normalne. Możesz mi wysłać portfel i jeżeli nie będziesz zadowolony z tego jak go "odnowiłem" lub po prostu stwierdzisz że produkt jest wadliwy to zwrócę ci pieniądze i portfel zostawię sobie. Nic innego nie mogę zrobić, skoro producent uważa, że tak właśnie zachowuje się ich produkt, i według ich wizji, tak ma właśnie być. Przy następnym zamówieniu rozpatrzę innego dostawcę, jeżeli dostanę więcej uwag dot. wyrobów z SC które krążą po "rynku".
 21. Kewin

  TK Maxx

  Coś dla fanów Hamiltona z formuły 1
 22. Kontrastowo i nieszablonowo, jak to Picasso.
 1. Load more activity


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.