Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. "Yes, of course, natuerlich, jawohl, absolument"
 3. Today
 4. flozbi

  Buty, trochę taniej

  Dzięki Benny, zamówiłem zamszowe monki, po dodaniu 19 Euro za przesyłkę i przeliczeniu wyszły 462 zł.
 5. CHOISIR SA POINTURE Cette méthode est à appliquer tant pour les femmes que pour les hommes. Mais attention, elle n'a qu'une valeur informative calculée sur un pied moyen. Le volume du pied (largeur, coup de pied) est lui aussi calculé à partir d'un pied moyen. Vous avez le pied large ou un coup de pied important ? Contactez-nous par mail contact@orbans.fr pour trouver la meilleure solution.
 6. @Beny23 masz jakieś doświadczenia z rozmiarówką? Zakładka "size guide" jest pusta.
 7. Mix bawełny i lnu (Brooks Brothers) i bawełny z konopiami (Eton) + "Czeneje" vintage:
 8. Orbans mają przecenę 50%. Świetne ceny jak na buty GYW szyte w Hiszpanii. https://orbans.fr/en/108-promotions?page=1
 9. Beny23

  Buty, trochę taniej

  Orbans mają przecenę 50%. Świetne ceny jak na buty GYW szyte w Hiszpanii. https://orbans.fr/en/108-promotions?page=1
 10. Felieton hipotetyzujący o powrocie KME po pandemii COVID-19 opublikowany w Financial Times https://www.google.com/amp/s/amp.ft.com/content/db471870-aff4-11ea-a4b6-31f1eedf762e
 11. Ma ktoś z Was koszulę Emanuel Berg slim w rozmiarze 41. Mam w klacie 105cm i wydaję mi się, że powinna być na styk, ale znowu koszula Osovski w tym samym rozmiarze jest po praniu sporo za mała. Macie porównanie?
 12. Widać już nawet gdzie się będzie łamało, ale nie będzie tragedii jak w poprzednim bucie.
 13. Jeśli usztywnienie noska kończy się przed szwem (a zdjęcie na to wskazuje), to złamanie skóry na nosku jest kwestią czasu.
 14. @Papuć, jak widać na zdjęciu jest spory zapas materiału na tylnym szwie, ale czy akurat w tym miejscu należy spodnie poszerzyć to ciężko powiedzieć. Najpewniej tak (czasem może byc potrzeba ingerencji w boczne szwy, a tam w spodniach z wieszaka w 99% przypadków zapasu praktycznie nie ma), ale konkretnej odpowiedzi udzieli Ci krawiec.
 15. Seersucker / Len BD / Chino / Śląsk w kieszonce / gościnnie szantung grenadyna
 16. Yesterday
 17. W końcu czas przerwać tę pandemiczną smutę i wyjść z dresów . Corneliani, Su-Su, Osovski, Trussardi, PRL. 100 % lnu + Vassy ze strusiny. Kapelutek- pamiątka z wakacji (De punta en blanco). Dawno mnie tu nie było, więc spamuję mnogością zdjęć:
 18. Spodnie są na szelki. Generalnie dobrze się układaly na odbiorze. Na zdjeciu chyba za nisko je odpuściłem i stad ten efekt nieladnego złamania.
 19. Generalnie wygląda to dobrze Marynarka mogłaby być minimalnie dłuższa. Czy spodnie są na pasek czy na szelki? Jeśli na szelki to skróciłbym je, jeśli na pasek to upewniłbym się że do tych zdjęć nie opadły - nogawki na dole brzydko się łamią, a wyżej spodnie gubią kant i nieestetycznie się układają. Jeśli nie jest to kwestia łatwych manipulacji, o których wspomniałem to moim zdaniem spodnie trzeba skrócić i zapytać krawca co poradzi na te mankamenty.
 20. Krótko,zwięźle i na temat: Czy te spodnie można poszerzyć w pośladkach? Mam duży odstający tyłek i mnie opinają.
 21. Dobry wieczór, najwyższy czas przedstawić mój pierwszy projekt bespoke - garnitur 3-częściowy, z tkaniny Scabal Tornado 320 gr. wykonany w poznańskiej pracowni Krupa i Rzeszutko. W założeniu ma to być garnitur ślubny. Do tego na ostatnim etapie prac jest kamizelka dwurzędowa PoW w jasno-szarym kolorze. Będę wdzięczny za opinie i sugestie.
 22. @poszetka.com Czy rzeczywiście jest różnica w rozmiarówce w zależności od koloru? Rozmiar 42 w burgundowych 25,5cm, w innych kolorach 26cm.
 1. Load more activity


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.