Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Klasyczne sneakersy

  Dzisiaj Onitsuka Tiger
 3. Chętnie wpadnę. Proponuję pierwszy weekend lutego. Wysłane z mojego PLK-AL10 przy użyciu Tapatalka
 4. Dziś
 5. Camiceria Olga Milano

  @Wodzu @Zajac Poziomka dziękuję za pomoc
 6. Camiceria Olga Milano

  Mnie również, dlatego napisałem że to bardzo ładny kołnierzyk
 7. Camiceria Olga Milano

  Moim zdaniem są wystarczająco długie, bo chowają się pod klapy marynarki. Mnie to wystarcza.
 8. Klasyczne sneakersy

  Z upodobaniem noszę adidas superstar II, przy czym pierwszą swoją parę używałem intensywnie 7 lat, całorocznie, dbając oczywiście o nie, nie nadmiernie, ale były czyszczone i pastowane co jakiś czas. W trakcie użytkowania tych pierwszych przewinęło się kilka par adicolorów, dość szybko się jednak ich wyzbywałem. Teraz musiałem kupić nowe, i niestety te nowe już takie fajne nie są. Ale kolejne będą pewnie jakieś vintage'owe supery... Mam tylko jedno zdjęcie ze swoimi sneakerami, i nie są one głównym tematem zdjęcia i dodatkowo mocno się inspirowałem przybierając pozę
 9. Camiceria Olga Milano

  Tutaj jakieś moje zdjęcia cutawaya z CO. Według mnie to bardzo ładny kołnierzyk, aczkolwiek wyłogi są dosyć krótkie, wbrew obowiązującej ostatnio modzie na wydłużanie wyłogów do karykaturalnych rozmiarów.
 10. Co mam dziś casualowego na sobie

  Marynarka - SuSu Hudson Krawat - SuSu Poszetka - poszetka.com Koszula - Krupa&Rzeszutko
 11. Mogę jedynie potwierdzić. Mam jedną starszą Wólczankę, która jest dobrej jakości (tzn. niewiele ustępuje posiadanym przeze mnie Lambertom), natomiast obecnie jeżeli czegoś szukam, to tylko Lambert (mowa oczywiście o wyprzedażach).
 12. Camiceria Olga Milano

  Swego czasu zamawiałem koszulę z kołnierzykiem cutaway i tak IMO wygląda właśnie kołnierz pół-włoski. Tutaj moje zdjęcia:
 13. Producenci, marki butów: Yanko

  Popieram i dołożyłbym monki np 663. Do tego softy blue + czarna skóra .
 14. Camiceria Olga Milano

  a jeśli ktoś chce (jak ja) pół-włoski to który najlepiej wybrać (cutaway, wide spread, ...)?
 15. Producenci, marki butów: Yanko

  Ja bym chętnie zobaczył w ofercie: - brązy w mniejszym kontraście kolorystycznym - np. softy sigaro / niger ze skórą niger - zieleń (softy kaky) ze skórą ciemnobrązową (marron) - modele do łączenia wg. mnie: 664 lub 743
 16. Jakie buty mam dziś na sobie

  Eleganckie, zimowe adidasy od NB.
 17. Koordynacja kolorystyczna

  Jakie kolory koszul i spodni byście dobrali do takiej marynarki? http://eu.suitsupply.com/pl/jackets/havana-zielony-gładki/C948.html?cgid=Jackets
 18. Producenci, marki butów: Yanko

  Coś tam myślimy, ale jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie ... no, ale jak tak bardzo chcecie to śmiało dzielcie się swoimi wizjami Które konkretnie modele widzicie w kombinacjach? Jakie kombinacje Wam się śnią? Akurat mam nowe suede-próbniki pod ręką (foto z telefonu) :)
 19. Suit Supply

  Jeszcze przemyśl ewentualne poprawki krawieckie. Havany są zwykle dla mnie ciut za wąskie w ramionach, ale mają też sporo zapasu na szwie na plecach i krawcowa nie ma problemu, żeby to poszerzyć.
 20. Suit Supply

  Do mnie doszła w końcu ta jasnoniebieska. Po zdjęciach Tanatosa na bazarku się przeraziłem, że będzie bić po oczach jaskrawością, ale nie jest tak ostro. Jako, że kobiety, z którymi pracuję jednogłośnie się zachwyciły kolorem - zostaje.
 21. To inny Tylko się spieszy i mam nadzieję, że nie będzie awantury ze sprzedawcą...
 22. Klasyczne sneakersy

  podobają mi się Onitsuka Tiger . np takie pamiętacie mistrza Bruce'a w Tigerach ?
 23. Suit Supply

  No wiesz.. ładna jest, to może się komuś przyda w outletowej cenie.
 24. Alkohole dla gentlemana

  Piłem kiedyś przywiezioną z wakacji Pliskę XO 15-letnią jak niżej (ta biedronkowa chyba jest 10). Jak dla laika była bardzo dobra, szczególnie w porównaniu ze standardową Pliską. Na skali whisky powiedziałbym, że to poziom czarnego JW, może Ballantines'a 12, całkowicie pijalna :).
 25. Niestety 3 moje Wolczanki i 5 czy 6 Lambertów utwierdza mnie w moim, powyższym przekonaniu. Ale i tak niemal wszystko kupiłem w mocno promocyjnych cenach (70/100 pln), więc nie będę aż tak płakać.
 1. Pokaż więcej aktywności