Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Lniane koszule Lambert. Z bawełnianych póki co jestem zadowolony (jak dla mnie w cenie 100-150 pln za sztukę to raczej trudno mi znaleźć coś konkurencyjnego). Lniane też podobnej jakości?
 3. To nie jest trudna przeróbka i każda sensowna pracownia powinna podołać (gdzieś wyżej są dwa polecane przeze mnie zakłady). Jednak nie wiem, co rozumiesz przez "dobry efekt"? Usunięcie poduszek spowoduje inne układanie się marynarki na ramionach, niekoniecznie idealne.
 4. Dziś
 5. Jeszcze mi powiedz, że to z Kalisza Krupon?
 6. Koszule od Tomka Milera w kroju super slim mają ładne kołnierzyki. To samo Osovski, slim jest dość mocno taliowany, co najmniej jak extra slim w CT.
 7. Czy ktoś posiada 435 cuero i mógłby wrzucić zdjęcie? w googlach i wyszukiwarce nie znalazłem zdjęć jak wyglądają na żywo. Jedyną wiem, że @Aron je uwielbia w trochę ciemniejszym kolorze niż cuero
 8. Ciężar tak, nie ciężar na m2 (czyli gęstość powierzchniową).
 9. Ten spód klapy.... Miód
 10. Zimna woda, najlepiej krew usuwa po prostu zimna woda. Detergent (np. mydło w płynie) to oczywiście dodatkowa "siła". Im szybciej od zabrudzenia, tym lepiej. Ślina może być zanieczyszczona pokarmem.
 11. Ktoś z forumowiczów ma może X-pressy i slap-upy chinosy? Mam tylko te drugie. Grubość obydwu materiałów jest porównywalna? (gęstość ze strony Benevento nic mi nie mówi). W sumie to slap-upy specjalnie się nie gniotą, co mi całkiem odpowiada i stąd głównie wynika to pytanie.
 12. Trochę późno, ale może jeszcze komuś się przyda. Jakkolwiek byłoby to nieeleganckie, to najlepiej plamy z krwi usuwa... ślina. Jest to, jakby nie patrzeć, pranie enzymatyczne .
 13. To by się zgadzało odnośnie tych twilli, które wybrałem - minimalna różnica w gramaturze, a istotna różnica w grubości. Błękitny tkany gęściej.
 14. @Pablo84 Na moje piękne oczy - zdecydowanie za wysoko. Albo kwestia mojego przyzwyczajenia. U mnie górny guzik wypada lekko nad pepkiem.
 15. Trochę blanku, trochę kudu, trochę kozy, trochę mosiądzu.
 16. Może ktoś z Was polecić pracownię krawiecką, w której podejmą się usunięcia wypełnienia ramion i to z dobrym efektem?
 17. Spotkanie forumowe trwa w najlepsze [emoji6]
 18. Akurat dzisiaj został opublikowany artykuł na potreningu.pl nt. różnic między żywnością organiczną, a konwencjonalną - więc podaję linki do badań mówiących o znikomych różnicach między nimi (dla zainteresowanych): https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22944875 http://ajcn.nutrition.org/content/90/3/680.full
 19. Dzisiejsza szybka piłka.
 20. W pierwszej linii liczne perforacje, czy jak to okreslic. Gustuje w zdecydowanie bardziej ascetycznych butach, jak te na moim zdjeciu pare postow wyzej. Podeszwa tez z mnostwem wciec, ale za to jej ciemniejszy kolor to zbawienie w kwestii utrzymania. Zachowanie bialej gumy w czystosci jest meczace.
 21. @artb co w tym bucie jest "udziwnione" ?
 22. Ale ja mam starego diesla. Jeździł już na oleju z biedronki.
 23. Myślałem, że chociaż spóźniony ....., ale nie udało się. [emoji15]
 24. Dzisiaj spektatory
 25. Kolejne spotkanie forumowe czas zacząć [emoji6] Na zdjęciu jeden z klasyków ostatnich spotkań piwo Starogdańskie [emoji123][emoji6][emoji772]⚗[emoji122]
 1. Pokaż więcej aktywności