Jump to content

MH_fan

Użytkownik
 • Content Count

  718
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MH_fan last won the day on February 3 2018

MH_fan had the most liked content!

Community Reputation

204

About MH_fan

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MH_fan

  Mała renowacja

  @Żorż Ponimirski - xkoziol Ci tego nie powie, ale ja mogę - super robota! Ozonuj, zeluj i noś, bez spinana się.
 2. Można rozpruć, dziurki zależnie od materiału znikną szybciej, później lub pozostanie ślad. Ale z mojej praktyki wynika, że jeżeli koszula to nie bawełna oxford, to śmiało można rozpruwać i dziurki znikną.
 3. MH_fan

  Mała renowacja

  Ja bym na to kleił zwykłą zelówkę i fleki, bez świrowania.
 4. MH_fan

  TK Maxx

  Rzeczywiście, świetnie te BC. Widziałem przed momentem snikersy Susu w TK, ich jakość zakrawa na żart - wykonane bardzo niedbale, upaprane klejem, a skóra wręcz katastrofalne jakości.
 5. Wnioski i przemyślenia są takie, że nie po to kupuję ładną torbę z na prawdę fajnej skórki, żeby się potem wkurzać na ścierające i obtłukujące się okucia, więc torba wraca do dystrybutora, a ja poluję na równie fajną z okuciami stalowymi.
 6. Przy torbie za 900-1000 zł w renie regularnej ciężko mi zrozumieć taki tok myślenia producenta... Tym bardziej, że w 98% toreb tej marki z tego co teraz zobaczyłem, zamki i okucia są stalowe, bez żadnych dziwnych powłok - te prawdopodobnie są oksydowane, co udało mi potencjalnie ustalić.
 7. Zdaję sobie sprawę, że odpowiadanie na sto pytań do jest męczące, więc ostatnie i już się luzuję. W Baronie były czarne okucia? (obecnie są stalowe i wydawało mi się, że tylko takich używali) Czy po tych paru latach okucia się nie starły i nie wyglądają okropnie? (mówię o starciu się, a nie odpryskach spowodowanych np. jakimiś uderzeniami) Dzięki eye_lip
 8. Jesteś w stanie przewidzieć przyszłość tych okuć, przy założeniu, że torba kosztowała mnie 30% ceny regularnej i chciałbym ją bardzo zachować? Szybko się zarysują i spod tej powołoki zacznie wyglądać srebrny środek? Będą pekać, chociażby karabińczyki na końcach paska?
 9. Zadziwiający brak logiki producenta, żeby ładnie uszyć torbę z dobrej skóry (mam ją w domu, dotykałem, na prawdę przyjemny materiał) i użyć do tego szmelcowatych okuć... :(
 10. Będziesz uprzejmy parę słów więcej?
 11. Koledzy, chciałem zapytać o okucia i zamki w torbie - czy jeżeli okucia są zamiast koloru stali takie jak na zdjęciu, to ma to jakieś znaczenie poza aspektem wizualnym, czyt. czy występuje tu jakiś aspekt jakościowy? Co do zamków również pytanie się tyczy, no i apropo wytwórcy zamków - czy komuś mówi coś firma OOK? Torba firmy Royal Republic.
 12. Średnioniebieskie jeansy też będą ekstra.
 13. Pewnie taki, że buty bez szwa będą jakieś takie niedokończone, a konsument będzie, ten niedoświadczony pewnie bardziej podświadomie, odczuwał jakiś brak. A poza tym wałek z atrapą szwa to normalna praktyka na rynku przecież...
 14. MH_fan

  Klasyczne sneakersy

  Ja używam takich. Relatywnie klasyczne, a system GEL absolutnie bezkonkurencyjny w moim odczuciu pod względem wygodny i komfortu. https://media.endclothing.com/media/catalog/product/1/2/12-04-2018_asics_gellyteiii_burgundy_h8b4l-2626_hh_2.jpg
 15. MH_fan

  Klasyczne sneakersy

  Mi tam się widzą całkiem spoko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.