Jump to content

MH_fan

Użytkownik
 • Content Count

  830
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MH_fan last won the day on February 3 2018

MH_fan had the most liked content!

Community Reputation

248

About MH_fan

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koledzy, czy gdzieś we Wrocławiu mamy krawca, który ma maszynę szyjąca zawijanym szwem koszulowym?
 2. Odpowiadam - to gówniane podróbki air maxów. 😂
 3. MH_fan

  Mała renowacja

  Jakbyś nie dopisał, że to Berwick, to bym napisał, żebyś kupił buty ze skóry naturalnej... Ciężko mi ogarnąć, jak to możliwe, że lico zerwało się jak wierzchnia plastikowa warstwa skaju... Wg mnie pasta i wosk powinny wystarczyć. Plus oczywiście oberwij to, co wisi.
 4. Też mi to wczoraj wieczorem przyszło do głowy - plamy zasadniczo zniknęły (but odrobinkę ściemniał, ale co tam), a skóra została fenomenalnie odżywiona i to jest bardzo dobre odkrycie całej sytuacji - olej lniany jako środek do pielęgnacji.
 5. Koledzy, przypadkiem polałem buty olejem lnianym i zostały ciemniejsze plamy jak olej już wysechł - jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić, żeby nie zmyć wykończenia i nie trzeba było malować butów?
 6. MH_fan

  Kratka w podeszwie

  Czym jest spowodowane? Oszczędnością materiału - na taką podeszwę potrzeba znacznie mniej gumy, jest też znacznie lżejsza. Zwykle, jeżeli producent robi podeszwę z rusztowaniem w kratkę, cholewka jest do niej klejona tekturową podwkładką (i dopiero na to wkładka właściwa). Z czasem, gdy podwkładka ulega degradacji od wilgoci, owa kratka zaczyna wychodzić i uwierać. Ja mam taką zasadę - nie kupuję sneakersów czy innych butów, jeżeli widzę tekturową podwkłądkę - wybieram tylko te, które mają podwkładkę z włókna (szklanego, węglowego?) lub skóry szytą do cholewki i dopiero to szyte i/lub lepione do podeszwy. Generalnie większość dobrych producentów obuwia raczej odchodzi od tektury, dawno też nie widziałem butów z niepełną w środku podeszwą (ale wiadomo, teraz jest inna technologia, podeszwy są lekkie i sprężynujące i lane w całości do formy). Ostatnimi buta, z podwkładką z tektury i rusztowaniem w podeszwie, które miałem, były Nike Court Royal ze srebrną łyżwą na początku liceum, jakieś 15 lat temu - jarałem się nimi, bo nikt takich w szkole nie miał, a że piły w piętę (bo podwkładka się totalnie rozpadła), to co tam...
 7. MH_fan

  New Balance

  Może zamiast przepraszać za błędy, łatwiej byłoby je poprawić?
 8. Koledzy, toż to jakiś pieniacz, albo troll internetowy...
 9. Cześć,

  Jeżeli Twoje ogłoszenie dotyczące spodni VG jest wciąż aktualne, to chętnie je odkupię. 
   

  Michał

 10. Koledzy - bo z tymi napiwkami dawanymi kartą chodzi po prostu o to, że jak wjedzie na konto szefa, to kelnerzy, czy szerzej załoga, grosza nie zobaczą z tego nigdy. Nie mówię, że tak jest zawsze, ale miałem do czynienia trochę z gastro w okresie około studyjnym, no i tak to niestety wyglądało.
 11. Ta plama to prawdopodobnie zaciek. Zwróć jeszcze uwagę, że na tylnym szwie na zdjęciu, które wrzuciłeś, brakuje jednego oczka szwu...
 12. W mojej ocenie, jedynym wyjściem będzie podklejenie tego miejscowo od środka łatką ze skóry w odpowiednim kolorze. Dziury jako takiej to nie usunie, ale nic się z tym dalej dziać nie będzie.
 13. MH_fan

  TK Maxx

  Trochę chino, jakieś dzinsy, widziałem też marynarkę, kurtkę, ale przede wszystkim mnóstwo koszul - niektóre po 134,99. Część rzeczy, która została wyceniona znacznie poniżej ceny RL w TK z wcześniej wspomnianymi metkami bez angielskiego składu.
 14. MH_fan

  TK Maxx

  Koledzy widzieli, ile RL rzucili po Tkjach? Na jaki rynek skierowane są te rzeczy, które zamiast rozpiski o użytym materiale w języku angielskim, mają oznaczenie procentowe i pismo obrazkowe? Ktoś wie?
 15. Wszystkie? 😁😁😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.