Skocz do zawartości

MH_fan

Użytkownik
 • Zawartość

  614
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana MH_fan w Rankingu w dniu 3 Luty

MH_fan posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

167

O MH_fan

 • Tytuł
  Aktywista

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 1. Buty, trochę taniej

  Te, tak jak te pierwsze zdecydowanie nie.
 2. Zastanawiam się nad kupnem

  Ja podobnie jak paru kolegów też jestem na nie.
 3. Buty, trochę taniej

  @cyprys - brać.
 4. @Tanatos70 - tak przekładasz te paski i przekładasz, i tylko rysy się robią... Zegarek piękny, a paski @Pepo cóż - klasa sama w sobie.
 5. Może po prostu warto by było zawęzić swoją specjalizację? Drodzy Państwo, mam tyle mocy przerobowych, ile mam, są problemy, których przewidzieć z większym prawdopodobieństwem nie mogę , dlatego jestem zmuszony określić, co następuje - od teraz zajmuję się wyłącznie np: reperacją obuwia męskiego GYW oraz wytwarzaniem obuwia na miarę. Innych rzeczy nie przyjmuję, więc uprzejmie proszę nie przysyłać do mnie niczego, co nie zamyka się w tym zakresie. Plus oczywiście załatwienie tego wszystkiego, co już zostało przyjęte i czeka na swoją kolej. Nie ma sensu brać na siebie kilkakrotnie więcej, niż człowiek może udźwignąć, bo może na początku da się tak jechać, ale na dłuższą metę nie. A jestem przekonany, że Twój komfort psychiczny, jak i ten klientów, były niewspółmiernie lepszy, gdyby gdzieś tam w głowie się nie kołatało, że tyle rzeczy czeka w kolejce, czasu mało, a sił nie zawsze starcza.
 6. Swoją drogą, czy nagrywanie rozmów bez informowania o tym drugiej strony jest legalne? Lub czy druga strona jest informowana o takim fakcie? Dla mnie cała sprawa jest prosta - nie mogę/nie chcę czegoś zrobić, to się tego nie podejmuję, bez względu na to, jakimi czynnikami jest to podyktowane. Trzymanie butów klienta przez rok uważam za jawną kpinę, tym bardziej, że w temacie pojawiały się owoce szycia butów na miarę, więc w moim odczuciu to kwestia priorytetów i gotówki.
 7. Dylemat zakupowy - pierwsze trzewiki

  Nie jestem żadnym maniakiem schodących się przyszw w oxfordach, ale w obydwu parach wygląda to szczególnie źle.
 8. Mała renowacja

  Te same, które polecamy do skóry brązowej, granatowej i burgundowej. Wystarczy zadać sobie odrobinę trudu i przeczytać parę stron tego tematu.
 9. Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  Muszę powiedzieć, że po zobaczeniu tego posta Zalando Lounge przybył właśnie następny klient. Masz jakiś mniej popularny rozmiar, czy bardzo dużo szczęścia?
 10. [WROCŁAW], Przewodnik Miejski

  Oprócz Brogsa, w Emanuelu Bergu w Renomie są jeszcze buty Crockett&Jones.
 11. Biorąc pod uwagę ostatnie zimy w Polsce, to w butach z takim kożuchem chyba za dużo sobie nie pochodzisz.
 12. Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  @timeforalesson - jeżeli nadal szukasz takiej czapki, to są do kupienia w HMie. Kupiłem taką za 20 zł na wyprzedaży (90% bawełna + 10% sztuczne, ale kojarzę, że 100% wełna też była) i stwierdzam, że jest o dziwo na prawdę zadowalającej jakości.
 13. Yanko - podzelowana Podeszwa skórzana vs. Podeszwa York.

  A ja bym brał skórę i zelował. Jeżeli buty zostaną dobrze podklejone, to nic nie będzie się odklejać. A jeżeli zelówki w Twoich butach się odklejają, to znaczy, że musisz zmienić szewca.
 14. TK Maxx

  Niby fajna, ale jakoś w 100% nie jestem przekonany do tego konkretnego fasonu, więc sprzedałbym. Za 2,5 tys $ można kupić mnóstwo rzeczy, do których człowiek będzie miał 100% przekonanie.
 15. @Xune - Pan z Holandii to ma tutaj takie wzięcie, że nic nikomu nie musi podkładać.
×