MH_fan

Użytkownik
 • Zawartość

  517
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

119

O MH_fan

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 1. Jaki jest powód takich pęknięć? Błąd w procesie garbowania skóry? Niewłaściwa pielęgnacja obuwia? Anatomia chodzenia (chociaż ciężko mi to sobie wyobrazić...)?
 2. Sprawdź tu: https://www.meermin.es/en/
 3. Przetarłem oczy ze zdumienia, gdy zobaczyłem cenę początkową 800zł. Ale potem przyszła chwila refleksji i pomyślałem sobie - no tak, przecież to wszystko jest tak obliczone, że sprzedadzą je dopiero przy 70-80% procentowej zniżce, gdy cena osiągnie 200zł lub mniej, a klient będzie wniebowzięty, bo kupił buty za ćwierć ceny.
 4. Nie martw się, każdy miewa zakupowe błędy. Z tym, że jedni mniejsze, drudzy większe. Może spróbuj z ebayem? Na świecie są różni ludzi, może za granicą znajdzie się amator łososia.
 5. Odnoszę wrażenie, ze marynarka na modelu jest o rozmiar za duża, stąd (m.in stąd, bo poduchy pewnie tak czy inaczej są duże) ten przerysowany obraz ramion.
 6. Zgadzam się z tym co napisał Zajac. Od siebie dorzuciłbym jeszcze sugestię, że ten beret należy odłożyć do szafy - w beretach dobrze wyglądają i powinni je nosić żołnierze, starsze panie oraz francuski ruch oporu z nieśmiertelnego 'Allo Allo'. I tego się trzymajmy. Dla tej szyprówki również jakoś nie odnajduje miejsca w szafie klasycznie ubranego faceta AD. 2017.
 7. Te Todsy to nawet ładne... gdyby były na skórzanej podeszwie, w kolorze brązowym i bez emblematu firmy z boku. Sebago całkiem niezłe, zwłaszcza, że za cenę materiałowych trampek na bazarze.
 8. Jako temat bardziej pasowałoby mi 'Pielęgnacja obuwia jako forma odskoczni i relaksu'. Ładna kolekcja!
 9. Na pewno nie rozsypią się po paru użyciach, ale na twoim miejscu poszukałbym czegoś ze skóry o naturalnej fakturze - te wg mnie są zbyt ekstrawaganckie. Jako 20te, 30te któreś buty okej, ot tak, dla fantazji, ale jeżeli masz mniej niż 10 par butów lepiej celuj w coś bardziej klasycznego. Co do Janków napisz do patine, oni znają odpowiedź na każde pytanie.
 10. Tak, mniej więcej, jeżeli coś może być noszone względnie cały rok, to jest to gładka wełna. Mniej więcej.
 11. Buty to nie drewniany parkiet, który można za pomocą lakieru uczynić lśniącym, zawsze dobrze wyglądającym i odpornym na uszkodzenia. Proponowałbym popracować nad techniką dbania o buty, kupić być może lepszej jakości specyfiki do butów, a w ostateczności kupić lepsze jakościowo buty.
 12. @grzechu26 - 199zł, ale dosyć spiczaste kopyto mają.
 13. Ja jestem na nie. Jakoś nigdy nie zaobserwowałem u siebie tego problemu. Może kupujesz za krótkie koszule, jak na swój wzrost?
 14. Piorunująca! Zanim skojarzyłem temat renowacji, przyszło mi na myśl, że to buty parę półek nad Gordonami.
 15. Jasny gwint, Krzychu, czy to te Gordony po renowacji?