Skocz do zawartości

MH_fan

Użytkownik
 • Zawartość

  563
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

139

O MH_fan

 • Tytuł
  Aktywista

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 1. Poradnik: fachowe przyszywanie guzików

  @Monkiusz - małe nożyczki z ostrymi i wąskimi czubkami. Warto również, abyś miał odrobinę zdolności manualnych - tu inaczej niż w przypadku przyszywania guzików, można potencjalnie narobić nieodwracalnych szkód. Ale jeżeli będziesz uważał, to wszystko powinno być okej.
 2. Nowe nabytki zegarkowe

  W piątek, zanim jeszcze przypadkiem trafił się Wostok, kupiłem na allegro Rakietę. To chyba jedna rodzina, jak myślicie?
 3. Przypadkowy zakup z weekendu. Zdjęcie z wczoraj.
 4. @patryk6 - idź na Halę Targową u Wrocławiu - tam obok sklepu szewskiego jest kaletnik ( piętro 1) i tam Ci to zrobią - niezależnie do tego, jak montowana jest klamerka. Jeżeli klamerka jest na śrubę to kwestia 2-3 zł, jeżeli szyta, to będzie na pewno drożej.
 5. Nowe nabytki zegarkowe

  Ot weekendowy wypad na bazar.
 6. TK Maxx

  Widziałem je u siebie - skóra mało jakościowa, a pod wkładka w bucie... uwaga... werble... karton!
 7. Nowe nabytki zegarkowe

  @123 - w jakim był stanie i jakie są orientacyjne koszty regeneracji/renowacji starych zegarków, zależnie od stanu?
 8. Forumowa poradnia stylistyczna

  @MondayMoaning - jak obie marynarki są piękne, tak obie leżą na tobie bardzo źle. W jakiś bardzo dziwny sposób zrobiłeś te zdjęcia, totalnie nie mogę ogarnąć perspektywy (te spodnie są w kolanach czyt. są bardzo nisko, czy mi się wydaje?), jednak to co widać na pewno, to to, że obie leżą bardzo źle w barkach, z rękawami - czy to długimi czy skróconymi dzieją się jakieś niestworzone rzeczy (skąd te fale i załamania?). Co do dopasowania w talii tu niby ciasne, ale jednak fałduje się wiszący materiał... nie ogarniam. Na pocieszenie powiem, że Hackett ma genialne klapy! Zrób drugą sesję z normalną perspektywą i spodniami i podrzuć ponownie do oceny.
 9. [WROCŁAW], Przewodnik Miejski

  @patryk6 - i jedno i drugie. Barki to bardzo newralgiczna część, ciężka do przerabiania i kosztowna. Ja osobiście kieruje się zasadą, że najlepiej, jak do skracania są same rękawy. Oczywiście taliowanie też dopuszczam, ale w barki się nigdy nie bawiłem. Ja bym ten spieniężył i szukał innego, chyba że ten jest mega super wyjątkowy i jest wart ryzyka i kosztów. Ale to oczywiście moje zdanie.
 10. [WROCŁAW], Przewodnik Miejski

  Jeżeli do zrobienia są rękawy, taliowanie i jeszcze do tego barki, to ja bym sobie dał spokój z taką liczbą przeróbek. Będę niedługo sprawdzał nową miejscówkę krawiecką, więc jeżeli się sprawdzi, to podrzucę tu za jakiś czas namiar.
 11. Buty, trochę taniej

  @Arthi - takie smugi mogą się zdarzyć, ale jedynie w zagłębieniu łączenia podeszwy i cholewki (w samym, brzydkie słowo, rowku), ale absolutnie nie w takiej skali jak na butach, które pokazałeś. Wg mnie kwalifikuje się do wymiany na koszt producenta.
 12. @Pawel_S - satyna z tego co mówi internet może mieć różny skład. Pani za pewne zapomniała dodać uwagi o składzie, a chodziło jej o typ materiału. Szukaj zatem podszewki ze wskazanych przeze mnie materiałów lub ich mieszanek. Wszystkie 3 materiały to materiały przepuszczające powietrze w przeciwieństwie do polyestrów, poliamidów i innych acryliców.
 13. Viscosa, acatat albo cupro.
 14. Buty, trochę taniej

  Czy tego typu kopyto to wada, to można się spierać. Mam Grensony, które mają zbliżone lub nawet szersze kopyto i bardzo je lubię i uważam, że wyglądają bardzo fajnie. Raczej bym podchodził do tego w taki sposób, że jaki kapeć jest, każdy widzi, ale tak czy inaczej będzie wygodny.
 15. Buty, trochę taniej

  @Jacek. - jak dla mnie jakiś fake. Pomijam, że wszystkie przecenione o połowę i pełna rozmiarówka, ale na dodatek ceny regularne mocno poniżej realnych cen. Dla przykładu trzewiki Bedale -cena na herringu 245GB, cena na tej stronie 170 i dodatkowo przecenione o 50%...
×