Jump to content

MH_fan

Użytkownik
 • Content Count

  894
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MH_fan last won the day on February 3 2018

MH_fan had the most liked content!

Community Reputation

264

About MH_fan

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Angrybirds? To ta gra dla dzieciaków?
 2. Skleić u rozsądnego kosztowo szewca, po którym nie trzeba poprawiać. 😉 Artysty i renomowanego zakładu tu nie trzeba, wystarczy solidny rzemieślnik.
 3. Zmocz gąbkę czystą wodą i przetrzyj w każdym miejscu parę razy, tak żeby tkanina była mokra - te ślady to niewypłukany środek piorący.
 4. Ja powiem więcej - nie tylko bym nie odpuszczał, ale jechał z nim ile wlezie.
 5. Mechaniczną, polecam od siebie najprostsze modele Clatronica czy Sencora (takie po 2 dychy). Mają małą moc, są na paluszki i stosowane delikatnie i powoli świetnie czyszczą i nic nie uszkadzają.
 6. Panowie, czy swetry z Uniqlo mają prosto łączone szwy? Podobno w tańszej dzianinie standardem są szlaczki zamiast prostych linii, stąd moje pytanie.
 7. Ja wiem czego na pewno nie używać - cyjanoakrylu czyt. kropelki, superglue itp.
 8. Najrozsądniej byłoby to podkleić łatą od dołu, przy założeniu, że można się do obicia dostać od tamtej strony.
 9. Nie znam koszul Susu, ale jeżeli sam nie jesteś w stanie stwierdzić, czy wszycie rękawa w innych koszulach od nich było lepsze, czy tylko Ci się daje, że takie było, tzn. że żadnej różnicy nie ma i na moje oko nie ma co komplikować sobie życia szukając gdzieś czegoś licząc na szczęście, że uda się to kupić taniej. Ja bym zostawił, jeżeli nie mają żadnych niedoróbek (co umówmy się, zdarza się nie tylko w przypadku produkcji w Chinach u wielu firm).
 10. Koledzy, zamówiłem dwa pierwsze garnitury z Susu - Lazio i Washingtona. Czy Washington jest krojem bardziej slim, niż Lazio, włączając w to mniejszy obwód bicepsów? Odczuwam sporą różnicę w tym aspekcie pomiędzy Lazio. Czy to normalne, że Washington w tym samym rozmiarze ma 1cm dłuższą marynarkę i o 1-1,5 cm dluższe rękawy? Tak się uszyło, czy jak? 😉
 11. Dostałem wczoraj resztę z zamówienia z 22.11 - co dziwne Ups na stronie wskazywał, że dostawa dzisiaj, a dojechało wczoraj. Sądząc po wymięciu jednego garnituru przyjechał z bardzo daleka, albo był u kogoś moment wcześniej, więc opóźnienia są zapewne spowodowane tym, że ściągają ciuchy do Holandii z wielu lokalizacji.
 12. Koledzy, ostatni outlet był moim pierwszym kontaktem z Susu, odebrałem dziś drugi garnitur z zamówionych 4 i drugi ma nie do końca idealnie wszyte barki - czy to normalne? Pierwsze było Lazio, teraz Napoli. Nie jest to żadna skandaliczna niedoróbka, ale ciekawi mnie, czy to standard.
 13. U mnie dwa zamówienia zrobione w niedzielę tydzień temu: z pierwszego zamówienia przyszło 1/3, drugie zamówienie ma przyjść dzisiaj (1/1), a o tym, na co najbardziej czekam żadnego info, ale jestem uzbrojony w cierpliwość. 😁
 14. Te plamy to wg mnie skóra, która przemaka, na skutek nieodprowadzania przez jej pory potu. Miałem podobny problem ze snikersami NB, reklamacja odrzucona. A białe plamy to sól z potu, który wsiąkł w skórę i gdy to wysycha, zostaje taki ślad. Z NB jest taki myk, że można je kupić, ale te zamszowe albo nubukowe. To jest problem wielu producentów lifestylowych butów, że te z zamszu lub nabuku są fajnej jakości, a z licówką im totalnie nie idzie (słaba jakość skór, nieodpowiednie wykończenie, etc.) i dzieją się potem cuda.
 15. Iście gimbazjalny przykład słabego poczucia humoru i braku kultury? A nie, przepraszam, tu już bez znaku zapytania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.