Jump to content

MH_fan

Użytkownik
 • Content Count

  732
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MH_fan last won the day on February 3 2018

MH_fan had the most liked content!

Community Reputation

211

About MH_fan

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MH_fan

  Klasyczne sneakersy

  Widziałem sporo ich butów w TK i z tego co zauważyłem, rozmiarówka mocno zawyżona w stosunku do normalnych snikersów - w NB i Asiku nosze 43,5, MD snikersy 42, klasyczne obuwie 8, a w snikersach GP 42 to max, co bym potrzebował.
 2. Fossil, Royal Republiq, Still Nordic, poza ty sporo marek modowych typu Marc O'Polo czy Joop. Generalnie podejrzewam, że większość toreb, których cena regularna wynosiła 800 zł i więcej może być sensowna (a będą kosztować 270-550 zł w cenie Lounge, zależnie od marki, lini i modelu). Próbuj, zwracaj, ja zostawiłem dopiero 4tą torbę u nich zamówioną, ale wtedy byłem pewny, że to ta.
 3. Załóż Zalando Lounge i rozkmiń temat, tam znajdziesz coś fajnego za rozsądne pieniądze.
 4. Jaki jest sens pytać o dopasowanie i wrzucać zdjęcia tylko z tyłu?
 5. Nie wiem czy wymienia podeszwy, ale na pewno coś zaradzi - Pan Ryszard, Żelazna 44A. Sprawdzone już wielokrotnie - fachowo i nigdy żadnych poprawek. EDIT: ojej, widzę właśnie, że już wyżej polecałem.
 6. MH_fan

  Marka Gordon Bros

  Oddać i dziękować losowi, że się trafił uczciwy spec, który dobrze radzi. To przypadkiem nie jeden z wrocławskich szewców? Ps. Na ZL non stop są gordony w tych cenach, także żadna strata, kupisz nowe.
 7. Torba Piquadro za 30% ceny. Przepiękny wiśniowy kolor (w życiu bym nie pomyślał, że kupię wiśniową torbę ) i fenomenalna w mojej ocenie jakość materiałów (w każdym razie ja lepszej nie widziałem do tej pory ).
 8. MH_fan

  Mała renowacja

  @Żorż Ponimirski - xkoziol Ci tego nie powie, ale ja mogę - super robota! Ozonuj, zeluj i noś, bez spinana się.
 9. Można rozpruć, dziurki zależnie od materiału znikną szybciej, później lub pozostanie ślad. Ale z mojej praktyki wynika, że jeżeli koszula to nie bawełna oxford, to śmiało można rozpruwać i dziurki znikną.
 10. MH_fan

  Mała renowacja

  Ja bym na to kleił zwykłą zelówkę i fleki, bez świrowania.
 11. MH_fan

  TK Maxx

  Rzeczywiście, świetnie te BC. Widziałem przed momentem snikersy Susu w TK, ich jakość zakrawa na żart - wykonane bardzo niedbale, upaprane klejem, a skóra wręcz katastrofalne jakości.
 12. Wnioski i przemyślenia są takie, że nie po to kupuję ładną torbę z na prawdę fajnej skórki, żeby się potem wkurzać na ścierające i obtłukujące się okucia, więc torba wraca do dystrybutora, a ja poluję na równie fajną z okuciami stalowymi.
 13. Przy torbie za 900-1000 zł w renie regularnej ciężko mi zrozumieć taki tok myślenia producenta... Tym bardziej, że w 98% toreb tej marki z tego co teraz zobaczyłem, zamki i okucia są stalowe, bez żadnych dziwnych powłok - te prawdopodobnie są oksydowane, co udało mi potencjalnie ustalić.
 14. Zdaję sobie sprawę, że odpowiadanie na sto pytań do jest męczące, więc ostatnie i już się luzuję. W Baronie były czarne okucia? (obecnie są stalowe i wydawało mi się, że tylko takich używali) Czy po tych paru latach okucia się nie starły i nie wyglądają okropnie? (mówię o starciu się, a nie odpryskach spowodowanych np. jakimiś uderzeniami) Dzięki eye_lip
 15. Jesteś w stanie przewidzieć przyszłość tych okuć, przy założeniu, że torba kosztowała mnie 30% ceny regularnej i chciałbym ją bardzo zachować? Szybko się zarysują i spod tej powołoki zacznie wyglądać srebrny środek? Będą pekać, chociażby karabińczyki na końcach paska?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.