Jump to content

MH_fan

Użytkownik
 • Content Count

  760
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MH_fan last won the day on February 3 2018

MH_fan had the most liked content!

Community Reputation

232

About MH_fan

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @skatej - bardzo ładny wzór na marynarce, skąd ona?
 2. Oglądałem te denimowe chinosiki w sklepie i z żalem stwierdzam, że wg mnie nawet tych 99 zeta nie warte.
 3. @Egonax - chyba rzeczywiście wskazówki nie są idealnie skalibrowane, wyślę zegarek do serwisu i zobaczymy, co będzie.
 4. Z tym, że tak jak wspomniałem, w niektóre godziny trafia Tu przykład:
 5. Koledzy, pozwoliłem sobie założyć nowy temat, gdyż odnoszę wrażenie, że uzyskanie jakieś odpowiedzi na forum zegarkowym graniczy z cudem. Kupiłem ostatnio Orienta Mako 3 z bordową tarczą - chodzi prawie bez odchyłki, robi genialne wrażenie, ale zauważyłem, że na części indeksów godzinowych wskazówka godzinowa nie trafia w punkt, co jak sugeruje jedna jedyna w polskim internecie wypowiedź anonimowego autora, oznacza lekkie wygięcie bolców tarczy, na których osadzony jest mechanizm. I tu pytanie - spotkaliście się z czymś takim u siebie? Serwis bez problemu to ogarnie? Słać to do serwisu, czy dać sobie siana, bo szkoda zachodu i jestem przeczulony? Niby nic wielkiego, ale przy zegarku, którego cena katalogowa to 1640zł chyba mieć miejsca nie powinno? (pewnie żaden majątek, ale jednak nie jest to zegarek za 2 stówy)
 6. Jestem właśnie po zabawie śrubokrętem - myślę, że taki, żeby zegarek nie latał, ale jednak leżał na ręce bez ucisku, więc jak palec to za dużo.
 7. Prosto od kuriera, co Koledzy myślicie?
 8. MH_fan

  ślady po domestosie

  Koledzy, ja nie wiem co wy macie z tym polewaniem butów dziwnymi substancjami - jeden polał ropą, drugi domestosem - ja co najwyżej zachlapałem buty krwią z rozwalonej gęby, albo olejkiem do brody. Malowanie to jedyne rozsądne i dające jakieś perspektywy wyjście.
 9. Ta jest w porządku - spokojnie leć w niej i koniecznie dobrze się baw, bo o to przede wszystkim chodzi.
 10. MH_fan

  Klasyczne sneakersy

  Ile za te cuda? To ze zwykłego Zalando czy Lounge?
 11. Zrób jak ja - całe życie nie wyobrażałem sobie mieć jakichkolwiek akcesoriów czy butów ze skóry w kolorze bordowym, kupiłem okazyjnie super bordową torbę i dobrze gra z każdym brązem.
 12. Nowy nabytek - niby niewiele, a według mnie bardzo ładny i naprawdę cieszy.
 13. MH_fan

  Klasyczne sneakersy

  Widziałem sporo ich butów w TK i z tego co zauważyłem, rozmiarówka mocno zawyżona w stosunku do normalnych snikersów - w NB i Asiku nosze 43,5, MD snikersy 42, klasyczne obuwie 8, a w snikersach GP 42 to max, co bym potrzebował.
 14. Fossil, Royal Republiq, Still Nordic, poza ty sporo marek modowych typu Marc O'Polo czy Joop. Generalnie podejrzewam, że większość toreb, których cena regularna wynosiła 800 zł i więcej może być sensowna (a będą kosztować 270-550 zł w cenie Lounge, zależnie od marki, lini i modelu). Próbuj, zwracaj, ja zostawiłem dopiero 4tą torbę u nich zamówioną, ale wtedy byłem pewny, że to ta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.