Jump to content

MH_fan

Użytkownik
 • Content Count

  902
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MH_fan last won the day on February 3 2018

MH_fan had the most liked content!

Community Reputation

266

About MH_fan

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MH_fan

  TK Maxx

  Z zamysłem stricte casualowym byłaby też kupowana. Cena w granicach 4 stówek.
 2. MH_fan

  TK Maxx

  Jak te bawełenki od Hacketta - dobrze się użytkują? Rozważam zakup jednej z dzianinowych marynarek z TK, z tym, że to sama bawełna (choć wydaje się być mocno jakościowa) i mam lekkie obawy, co do żywotności.
 3. Abstrahując od tego, czy zamek/skóra do której jest wyszyty falują, to ja tam bym radził nasmarować suwaki woskiem świecy (oczywiście tak, żeby nie zapaćkać wszystkiego dookoła, a przy pierwszych próbach przesunięcia nawoskowanego zamka torba do góry nogami, żeby ewentualne zręby wosku nie poleciały do środka torby).
 4. Te siatki tak mają, że raz się zapaćka i już nie doczyścisz. Z resztą i tak za moment duży paluch zrobi w nich dziurę i po butach.
 5. MH_fan

  Klasyczne sneakersy

  W miarę prostymi tak, ale klasycznymi nie. Jakiekolwiek by nie były, ich kupno to słaby pomysł.
 6. Angrybirds? To ta gra dla dzieciaków?
 7. Skleić u rozsądnego kosztowo szewca, po którym nie trzeba poprawiać. 😉 Artysty i renomowanego zakładu tu nie trzeba, wystarczy solidny rzemieślnik.
 8. Zmocz gąbkę czystą wodą i przetrzyj w każdym miejscu parę razy, tak żeby tkanina była mokra - te ślady to niewypłukany środek piorący.
 9. Ja powiem więcej - nie tylko bym nie odpuszczał, ale jechał z nim ile wlezie.
 10. Mechaniczną, polecam od siebie najprostsze modele Clatronica czy Sencora (takie po 2 dychy). Mają małą moc, są na paluszki i stosowane delikatnie i powoli świetnie czyszczą i nic nie uszkadzają.
 11. Panowie, czy swetry z Uniqlo mają prosto łączone szwy? Podobno w tańszej dzianinie standardem są szlaczki zamiast prostych linii, stąd moje pytanie.
 12. Ja wiem czego na pewno nie używać - cyjanoakrylu czyt. kropelki, superglue itp.
 13. Najrozsądniej byłoby to podkleić łatą od dołu, przy założeniu, że można się do obicia dostać od tamtej strony.
 14. Nie znam koszul Susu, ale jeżeli sam nie jesteś w stanie stwierdzić, czy wszycie rękawa w innych koszulach od nich było lepsze, czy tylko Ci się daje, że takie było, tzn. że żadnej różnicy nie ma i na moje oko nie ma co komplikować sobie życia szukając gdzieś czegoś licząc na szczęście, że uda się to kupić taniej. Ja bym zostawił, jeżeli nie mają żadnych niedoróbek (co umówmy się, zdarza się nie tylko w przypadku produkcji w Chinach u wielu firm).
 15. Koledzy, zamówiłem dwa pierwsze garnitury z Susu - Lazio i Washingtona. Czy Washington jest krojem bardziej slim, niż Lazio, włączając w to mniejszy obwód bicepsów? Odczuwam sporą różnicę w tym aspekcie pomiędzy Lazio. Czy to normalne, że Washington w tym samym rozmiarze ma 1cm dłuższą marynarkę i o 1-1,5 cm dluższe rękawy? Tak się uszyło, czy jak? 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.