Dziaku

Użytkownik
 • Zawartość

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Dziaku w Rankingu w dniu 23 Styczeń 2016

Dziaku posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

173

O Dziaku

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

243 wyświetleń profilu
 1. Podbijam i proszę o porady
 2. Mam do Was pytanie, potrzebuję porady. Zastanawiam się nad tą marynarką. Skład to len/bawełna 56/44. W ramionach ma nawet delikatne wypełnienie jak na lantiera. Pierwsze trzy zdjęcia to rozmiar 188/104, kolejne trzy to 188/108. Która wg Was leży lepiej? Pytam głównie o ramiona, ale chetnie przyjmę też inne sugestie. Wydaje mi się że w tej na 104 jest lepiej, ale jednak jest trochę ciasno w barkach. W dodatku w tej mniejszej przy zgięciu ręki mam ciasno w przedramieniu. Obie byłyby do wytaliowania, bo w plecach sporo luzu i trzeba będzie trochę obrócić rękaw.
 3. Nadaje się na wesele
 4. Nie, Vistula.
 5. Wiem, że miał być koniec, ale pozwolę sobie jeszcze odpowiedzieć - szara gładka faktycznie może być ciężka w zestawieniu, ale ja mam taki model jak na zdjęciu, w grafitowy szary mikrowzór, jesienno zimowy materiał i zestawiam ją z praktycznie wszystkimi kolorami spodni jakie mam w szafie. Odpadają tylko podobne szarości, ale noszę do niej też szarą flanelę o większym kontraście.
 6. Co sądzicie o tej marynarce, jak leży? Zastanawiam się nad długością, marynarki i rękawów, niestety 188 to największy rozmIar z tego modelu. Rękawy mogę wydłużyć, pytanie jak z długością marynarki. U krawcowej planuję wytaliować i usunąć fałdę poznańską
 7. Zależy jaki len
 8. W wólczance są mniejsze i takie bardziej kobiece
 9. tak, miało być przy
 10. Mam pytanie - czy jest jakieś racjonalne uzasadnienie metalowej wstawki na czubku czy gumowej podeszwie?
 11. Czy ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do opcji multibuy z James Button? Jestem chętny na jedną koszulę (potrzebne jeszcze 3)
 12. Jeżeli chodzi o marynarkę to na pewno powinna być dłuższa, ale może uda się bez skracania rękawów od góry, proponuję przymierzyć. Może do skrócenia będzie niewiele i nie zaburzy to proporcji przy guzikach. Co do fałdy poznańskiej - nie jest duża, krawiec powinien sobie z tym poradzić. Co do szliców tu nie jestem pewien, wygląda trochę jakby ciągnęło się od bioder. Może zobacz jak będzie to wyglądało w tej dłuższej marynarce?
 13. Jupiter to taka lepsza wersja Odysseya Oba w swojej półce cenowej są dobre, pytanie ile chce się przeznaczyć na zakup.
 14. Przy przecenie warto, jeśli pytasz o jakość. Chociaż mi osobiście średnio się on podoba wizualnie.
 15. Tak to wyglądało dzisiaj