Dziaku

Użytkownik
 • Zawartość

  151
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Dziaku w Rankingu w dniu 23 Styczeń 2016

Dziaku posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

199

O Dziaku

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

331 wyświetleń profilu
 1. Z windowpane powinno być ok
 2. Wystarczy poczytać forum, a nie zadawać kolejne identyczne pytanie, jakich już tu było dużo. Musisz przymierzyć i zobaczyć w czym się dobrze czujesz a dopiero wtedy ewentualnie wstaw zdjęcia i zapytaj o poradę. Bo na tą chwilę nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz..
 3. Miałem ten sam problem i u mnie pomogło delikatne wygięcie końcówek kołnierzyka 'od koszuli' przy prasowaniu, gdy koszula jest delikatnie wilgotna od pary.
 4. Dzisiaj rano, a co dopiero będzie po świętach
 5. O ile to nie kwestia zdjęcia to coś mi nie leży w proporcjach. Nie wiem tylko czy to kwestia marynarki, czy kolega opuszcza dzień nóg na siłowni.
 6. Dzisiaj na sportowo, reeboki
 7. Na siłowni, jasne. Ale w mieście w dresie to już trochę dziwne. spodnie które pokazałem faktycznie są dosyć 'mocne' ale cała reszta jest stonowana (wrzucone w wątku cmdcns). Wydaje mi się że zestaw się broni.
 8. Vigano. Bawełna z lnem z tikeja. Świetnie się noszą
 9. U mnie dzisiaj berwicki wygrzewają się na słońcu
 10. 8ma rano a pogoda już nastraja pozytywnie
 11. Dzisiaj byłem w Wólczance więc przy okazji strzeliłem Ci parę zdjęć podglądowych. Okazało się ze moja pamięć nie jest niezawodna i materiał nie jest grubszy, to chyba kołnierzyk usztywniany wyjmowanymi fiszbinami wywołał takie wrażenie. Niemniej, sam materiał jest przyzwoity jakościowo.
 12. Miałem okazję mierzyć tą białą i faktycznie materiał jest inny, grubszy ale i sam kołnierzyk przecież też, ona jest bardzIej formalna. Co do wymiarów to na pewno rękaw jest krótszy, bo w tych z poprzedniego lata musiałem skracać A tutaj jest w porządku.
 13. Tyle powinno mi wystarczyć dzięki!
 14. Jaki wpływ ma usunięcie wypełnienia w ramionach na marynarkę? Chodzi mi o jej rozmiar, czy zwiększa się komfort w ramionach i czy przez ten zabieg nie będzie trzeba jej np zwęzić w ramionach bo optycznie będzie się wydawała szersza?
 15. Podbijam i proszę o porady