Dziaku

Użytkownik
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Dziaku w Rankingu w dniu 23 Styczeń 2016

Dziaku posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

172

O Dziaku

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

221 wyświetleń profilu
 1. Nie, Vistula.
 2. Wiem, że miał być koniec, ale pozwolę sobie jeszcze odpowiedzieć - szara gładka faktycznie może być ciężka w zestawieniu, ale ja mam taki model jak na zdjęciu, w grafitowy szary mikrowzór, jesienno zimowy materiał i zestawiam ją z praktycznie wszystkimi kolorami spodni jakie mam w szafie. Odpadają tylko podobne szarości, ale noszę do niej też szarą flanelę o większym kontraście.
 3. Co sądzicie o tej marynarce, jak leży? Zastanawiam się nad długością, marynarki i rękawów, niestety 188 to największy rozmIar z tego modelu. Rękawy mogę wydłużyć, pytanie jak z długością marynarki. U krawcowej planuję wytaliować i usunąć fałdę poznańską
 4. Zależy jaki len
 5. W wólczance są mniejsze i takie bardziej kobiece
 6. tak, miało być przy
 7. Mam pytanie - czy jest jakieś racjonalne uzasadnienie metalowej wstawki na czubku czy gumowej podeszwie?
 8. Czy ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do opcji multibuy z James Button? Jestem chętny na jedną koszulę (potrzebne jeszcze 3)
 9. Jeżeli chodzi o marynarkę to na pewno powinna być dłuższa, ale może uda się bez skracania rękawów od góry, proponuję przymierzyć. Może do skrócenia będzie niewiele i nie zaburzy to proporcji przy guzikach. Co do fałdy poznańskiej - nie jest duża, krawiec powinien sobie z tym poradzić. Co do szliców tu nie jestem pewien, wygląda trochę jakby ciągnęło się od bioder. Może zobacz jak będzie to wyglądało w tej dłuższej marynarce?
 10. Jupiter to taka lepsza wersja Odysseya Oba w swojej półce cenowej są dobre, pytanie ile chce się przeznaczyć na zakup.
 11. Przy przecenie warto, jeśli pytasz o jakość. Chociaż mi osobiście średnio się on podoba wizualnie.
 12. Tak to wyglądało dzisiaj
 13. Nie ma. Trzewiki o których mówisz są świetne.
 14. Ja wszystkie spodnie garniturowe poszerzam w lydkach. Jeśli nie są bardzo opiete i jest zapas materiału to powinno pomóc.