Dziaku

Użytkownik
 • Zawartość

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Dziaku w Rankingu w dniu 23 Styczeń 2016

Dziaku posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

210

O Dziaku

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

364 wyświetleń profilu
 1. Mam też inną z Vistuli, z bawełny seersucker, również z minimalną konstrukcją - czasem im się zdarza. Tak, w niektórym oświetleniu lekko prześwituje - ale nie jest to znaczące, w zasadzie w ogóle mi to nie przeszkadza.
 2. W mojej usunąłem podszewkę z pleców i jest bardzo przewiewna. Co mnie zaskoczyło to fakt, że materiał jest tak cienki, że w pewnym świetle widać kontrast pomiędzy fragmentem z podszewką, a tym gdzie pod spodem jest tylko koszula. Dla mnie tylko materiał jest trochę mało elastyczny. Ale to jedyny tropik z jakim miałem styczność, więc nie wiem jak zachowują się inne, może ten typ materiału po prostu tak ma - "chrupki" i sztywny. Niemniej w gorące dni sprawuje się świetnie.
 3. Dzisiaj trochę wzorów
 4. Dzisiaj tak, z samodzielnie wykonaną poszetką w brustaszy :)
 5. U mnie ten problem występuje nawet bez obciążenia.
 6. Co jest powodem tego ciągnięcia przy zapiętym guziku? Mam to samo w swojej dwurzędówce mimo, że nie jest za ciasna. Zastanawiam się, czy pomogłoby przesunięcie wewnętrznego guzika tak, aby był bardziej oddalony od środka i tym samym mocniej naciągał materiał.
 7. Z windowpane powinno być ok
 8. Wystarczy poczytać forum, a nie zadawać kolejne identyczne pytanie, jakich już tu było dużo. Musisz przymierzyć i zobaczyć w czym się dobrze czujesz a dopiero wtedy ewentualnie wstaw zdjęcia i zapytaj o poradę. Bo na tą chwilę nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz..
 9. Miałem ten sam problem i u mnie pomogło delikatne wygięcie końcówek kołnierzyka 'od koszuli' przy prasowaniu, gdy koszula jest delikatnie wilgotna od pary.
 10. Dzisiaj rano, a co dopiero będzie po świętach
 11. O ile to nie kwestia zdjęcia to coś mi nie leży w proporcjach. Nie wiem tylko czy to kwestia marynarki, czy kolega opuszcza dzień nóg na siłowni.
 12. Dzisiaj na sportowo, reeboki
 13. Na siłowni, jasne. Ale w mieście w dresie to już trochę dziwne. spodnie które pokazałem faktycznie są dosyć 'mocne' ale cała reszta jest stonowana (wrzucone w wątku cmdcns). Wydaje mi się że zestaw się broni.
 14. Vigano. Bawełna z lnem z tikeja. Świetnie się noszą
 15. U mnie dzisiaj berwicki wygrzewają się na słońcu