Jump to content

Jamjest

Użytkownik
 • Content Count

  637
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

443

About Jamjest

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

1,041 profile views
 1. @Jash tak poza merytoryką zwróć proszę uwagę, że w tym temacie wypowiedziało się co najmniej dwóch osobników, których można swobodnie uznać za forumowych trolli w szczególności w zakresie butów. Obydwoje się tu publicznie ośmieszyli, jeden z nich w sporze z KB. Obydwoje Cię tu dopingują. PS: co do monków berwicka mam bardzo złe zdanie (zakupione u innego sprzedawcy akurat)
 2. A dla mnie, ostrożnej, chytrej i wyliczonej Pyry, yanko póki co jest idealne pod względem stosunku jakości do ceny. A porównanie jakieś mam.
 3. Zaatakują estetycznie i funkcjonalnie. Zeluję wszystkie buty(poza loafersami). Zimą chodzę na podzelowanych. W części odwarstwia się po zimie ( albo po deszczowych miesiącach) zelówka od podeszwy. Szewc uznaje reklamację za każdym razem ale fakt jest faktem. Wg mnie to wynik błędów w klejeniu. @Miro zamszowe to imho najlepsze wyjście na zimę, dzięki nanoprotektorowi. No i jeszcze skóra polerowana, ale to kontrowersyjne.
 4. Mam to samo. Co prawda nie odważyłbym się oceniać jakości skóry, ale w monkach bordowych też podobnie wygląda pokrywa. Jakoś wielce mi to nie przeszkadza, ale zastanawiam sie w sumie czy za rok lub dwa nie będzie dużo gorzej.
 5. No to jest coś.Rozumiem, że skóra już nie jest polerowana ? Została usunięta chemia?
 6. Panowie, z całym szacunkiem dla waszych teczek,i ja wiem, ze to specyficzne forum, ale te nogi przebijają wszystko
 7. Może jezioro Powidzkie. Przykładowe zdjęcie
 8. Ja mam identycznie. Nawet buty i kopyta te same. W berwickach tak jak na zdjęciu. W yanko na 962 już jest dobrze. Zastanawiam się czy to nie jakiś błąd w konstrukcji berwicków, bo co ciekawe, przy zakupie i krótko po zakupie się nie rozłaziło, nawet zdjęcia robiłem i wrzucałem na forum - bez tego efektu. W monkach G&B też jest OK.
 9. Czy te: https://patine.pl/yanko-498-softy-testa-moro.html są w tym samym kolorze co te: https://patine.pl/yanko-506-testa-moro.html ? Bo ze zdjęć jakby nie.
 10. Na takie cos natrafiłem w Fashion Museum w Bath.
 11. Iiiii tam na kopycie f...a kiedy na jakimś G i w normalnych rozmiarach?
 12. Zwykle groszkowana jest bardziej miękka
 13. Jamjest

  Marka Loake

  Czy ktoś był w salonie loake w Poznaniu?Jaki wybór i jak ceny?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.