damiance

Stowarzyszenie
 • Zawartość

  5371
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  31

Ostatnia wygrana damiance w Rankingu w dniu 12 Wrzesień 2016

damiance posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2201

O damiance

 • Tytuł
  Stowarzyszenie
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnie wizyty

4549 wyświetleń profilu
 1. Koledzy, mam propozycję następującą: 27 czerwca, bar w Vitkacu, godzina 18.30 Jestem w kontakcie z osobą z Chile, która przyjeżdża do Warszawy odwiedzić kilku rzemieślników i jest zainteresowana spotkaniem z naszą społecznością. Ze strony naszego gościa padła propozycja krótkiego wystąpienia: " masculine styles and resources in the Southern Cone, for men's clothing and customs the most sophisticated part of all Latin America". Tłumaczenie z ENG-POL zapewnione Kto jest zainteresowany?
 2. Kolejny wywiad opublikowany, zapraszam:
 3. zapraszam do obejrzenia kolejnego z serii wywiadu jaki nakręciliśmy podczas the London Super Trunk Show: ********************************************* Wywiad z Normanem Vilalta:
 4. Koleżanki & Koledzy, zastanawiam się nad zapoczątkowaniem nowej formuły w pewnym stopniu zastępującej dotychczasowe konkursy lub funkcjonującej obok. Jak wiecie konkursy forumowe są podstawową formą aktywności firm chcących się reklamować na forum. W zamian za sponsorowanie nagród w konkursach forumowych firmy mogą się promować w wątku "ogłoszenia rzemieślników i firm". Z konkursami jest różnie - ich powodzenie jest pochodną ciekawego scenariusza konkursowego i obfitości fantów do wygrania. Ponieważ forum żyje obrazem, pojawiają się głosy, że w konkursach największe szanse mają osoby ze zdolnościami plastycznymi itp. Jakiś czas temu wdrożyliśmy również alternatywna formułę "testów forumowych", które z kolei nie są łatwe logistycznie itd. Biorąc to wszystko pod uwagę chciałbym poprosić Was o uwagi do następującego pomysłu, z grubsza wyglądającego tak: 1. firma zamiast robić konkurs z nagrodami przeznacza te fanty do zlicytowania na rzecz np. domu dziecka 2. stowarzyszenie nawiązuje kontakt z danym domem dziecka 2. licytacje odbywają się na forum 3. osoby które wylicytują dane fanty wpłacają pieniądze na konto domu dziecka 4. po otrzymaniu potwierdzenia, że środki wpłynęły na konto, firma wysyła wylicytowane fanty. Licytacje są "reklamowane" przez nas na FB oraz przez firmę dającą fanty. Licytacje na rzecz domów dziecka jako szczytny cel dawałyby chyba więcej satysfakcji nam wszystkim niż konkursy forumowe. Oczywiście konkursy nie muszą być skasowane. Obie formuły mogą istnieć obok siebie - myślę, że firmy ogłaszające się na forum miałyby po prostu wybór... jak to widzicie?
 5. sklep na Placu 3 Krzyży
 6. w Derbys & Oxfords przecena 30-50% na Church's i Weston
 7. Wywiad z Ramonem będzie opublikowany jako trzeci lub czwarty w kolejności, drugi w kolejności będzie któryś z japońskich mistrzów. Pierwszy opublikowany wywiad z Normanem Vilaltą już jest na forum, kto nie widział to zapraszam:
 8. Ramon Cuberta
 9. mniej nostalgicznie
 10. Koledzy - wiem, ze zalegam z recenzją imprezy. Jestem nadzwyczajnie obłożony różnymi tematami. Może pierwszy z serii przeprowadzonych w Londynie wywiadów zrekompensuje Wam czekanie Zapraszam:
 11. zapraszam do obejrzenia pierwszego z serii wywiadu jaki nakręciliśmy podczas the London Super Trunk Show. Wielkie podziękowania dla @Beny23 oraz @LONG STORY SHORT za nieoceniony wkład w realizację! * * * * * * * * * * * * * Wywiad z Hiro Yanagimachi;
 12. już się skończył
 13. Oto dlaczego zmieniam buty w pracy
 14. tak
 15. Church's wraca do Warszawy na dniach ...