Jump to content

lubo69

Sympatycy
 • Content Count

  4,729
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

lubo69 last won the day on November 15

lubo69 had the most liked content!

Community Reputation

6,248

3 Followers

About lubo69

 • Rank
  Przechodzień (z tragarzami)

Profile Information

 • Location
  nie Łódź się

Recent Profile Visitors

15,108 profile views
 1. Sześć kart, cztery banknoty. Na drugie pytanie nie odpowiem, nie mam samochodu.
 2. Tak ze dwa tygodnie, wyrobią się i przestaną skrzypieć.
 3. „Chyba” nie dotyczyło tego, że nie mam tych rękawiczek. Mam pekari i IMO raczej nie są warte dwa razy więcej niż łoś.
 4. Czy w takim razie jakiś digital native może wytłumaczyć starszemu panu o co kaman w tych forach internetowych, bo ja tu chyba dekadę temu zbłądziłem i widać nie ogarniam? Myślałem, że wstawiający cokolwiek liczy na propsy, ale również liczy się z krytyką? Można krytykować tylko jeśli się samemu kontent wstawia? Czy nie mogę publicznie oczernić baru mlecznego Apis za puree z dżemem jeśli sam nie robię w gastronomii? Jeśli jest tak zerojedynkowo jak Panowie twierdzicie, technicznie można wprowadzić „dislike” i za każde użycie płacić swoimi punktami reputacji; nie masz punktów reputacji lub nie chcesz wydać, nie masz głosu. Trochę byśmy z xkozlem pewnie spadli w rankingu:) Widzę dwie ewentualności: - Beny nie widzi, że skarpetki nie pasują; - Beny wie, że nie pasują, ale działa zgodnie z hollywoodzką zasadą „nieważne co mówią, ważne by mówili”. Peace y’all.
 5. Ech, pojęcia "sarkazm" i "ironia" stają się chyba już coraz bardziej abstrakcyjne...
 6. Nooo, to już od dawna nie jest level zetpete, to jest level artisan plus[emoji846] Gratulacje i podziękowania. Konstrukcja, wykonanie, materiały, a przede wszystkim obsługa przed- i posprzedażowa wysokich lotów. Tylko nie wiem, czym portfel pachnie, bo nie końskim zadem - dużo ładniej.
 7. Jožin z bažin? Łoś od Kalty super. Pekari od Kalty, też, ale chyba niewarte blisko dwukrotnej dopłaty.
 8. Żółte skarpetki symbolizują radość z okazji święta i stosunków polsko-amerykańskich. Symbolizują także nowojorskie taksówki, do których teraz, po zniesieniu wiz, może sobie wsiąść każdy Polak. Tymi skarpetkami Beny otwiera oczy niedowiarkom i obawiam się, że nie jest to Jego ostatnie słowo.
 9. Saphir Omnidaim i blok (kostka) do czyszczenia zamszu, ściśle według instrukcji na opakowaniu. Zadziała lub nie, zależy ile było pasty i jak głęboko wniknęła. Lepiej kup nowe buty.
 10. Ja miałem podobne pomysły: pumeks, szlifierka kątowa, ząbkujący niemowlak, kot itd. Ponieważ jednak forum ma pełnić funkcję edukacyjną, proponuję dołożyć do zamszowych Yanko.
 11. No, to zrozumiałe, bo Twoje dotychczasowe zegarki to jakaś taniocha...🙃😉 Chętnie przeczytałbym skróconą listę dylematów / kandydatów w odpowiednim wątku (i czy jest na niej pewien Portugalczyk...)
 12. ... a teraz jest w drodze do Łodzi💪 Pomysł inspirowany: https://www.rivetandhide.com/shop/categories/accessories/iron-heart-small-shell-cordovan-wallet-oxblood.html?___store=eu_en Cena u Przemka dostosowana do środkowoeuropejskich warunków ekonomicznych
 13. Z tragarzami pewnie przechodził Montegrappa piękna. Czasami (bardzo rzadko) zdarzają się w brytyjskim TK, ale nie limitki.
 14. Beztroskie dzieciństwo - bez sekundnika nie wie, czy utrzymuje +0.6 sekundy na dobę[emoji6]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.