Jump to content

lubo69

Sympatycy
 • Content Count

  4,552
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

lubo69 last won the day on June 4

lubo69 had the most liked content!

Community Reputation

5,851

3 Followers

About lubo69

 • Rank
  Przechodzień (z tragarzami)

Profile Information

 • Location
  nie Łódź się

Recent Profile Visitors

14,905 profile views
 1. Krzysiek, "ktoś" już zrobił prototyp, który intensywnie testuje. Ponoć buty wykonane są z najlepszych skór i mają kosztować w detalu dużo poniżej 700 zł. Jeśli ten prototyp się nie rozpadł, cena jest aktualna, a buty wyglądają jak te ze zdjęcia, pierwszy kliknę "Kup teraz" i będę gorąco kibicował jak Poszetce, Patine i EoE. Jednak póki co cała historia to dla mnie tylko hype.
 2. W sezonie ogórkowym w mediach nigdy nie brakowało opowieści o Yeti...🤔😉
 3. Ale to jest 525 zł, czyli zdecydowanie powyżej budżetu. Mimo tego, informacja o tym producencie jest potencjalnie interesująca. Edit: dopytam jeszcze o ten zwrot kosztów, bo z informacji na stronie wynika, że o ile wysyłka powyżej USD 138 jest bezpłatna, o tyle VAT nie podlega zwrotowi, zaś cło zwracane jest w postaci "store credit": - This reimbursement is only applicable when customs and import duties are charged. - VAT does not qualify for reimbursement. (...) - The voucher can only be redeemed against orders under YOUR NAME.
 4. To wszystko się zgadza, ponieważ po dodaniu kosztów wysyłki z Japonii (USD 38), 23% VAT i 12% cła (tak pisze producent na stronie), koszula staje się automatycznie dwa razy droższa
 5. Koszule Poszetki mają wąskie rękawy; w nadgarstku nawet bardzo.
 6. Część skrzynki na zegarki Wolf?
 7. Może zainteresuje Cię coś z propozycji H. Tomkinsa: https://www.htleather.co.uk/ Ja bardzo miło wspominam współpracę sprzed paru lat. Co do propozycji powyżej: Berluti to zupełnie nie moja bajka i nie chcę się wypowiadać. Enrile: bardzo fajna. The Rovello i Aliexpress razem łącznie jedna uwaga: tania skóra może się ewentualnie obronić tym, że jest minimalistyczna; tania skóra z ekspresikami, haczykami, kieszonkami itp. "funkcjonalnością" to najgorszy możliwy wybór. Dobra skóra (czyli jak rozumiem Maxwell Scott) z nieminimalistycznym designem to wybór oczywiście lepszy niż tania skóra, ale wbrew pozorom wysoce niepraktyczny. Dobra skóra wytrzyma bardzo długo, może nawet przeżyć właściciela. Każdy zamek błyskawiczny czy nawet nit to skrócenie jej żywota. Zamek zawsze zepsuje się jako pierwszy; oczywiście można go wymienić, ale trzeba szukać kaletnika, odpowiedniego zamka, niemało zapłacić. Pierwszą naprawę pewnie jeszcze zlecimy, ale za chwilę padnie kolejny zamek (im ich więcej, tym większe prawdopodobieństwo) i ostatecznie torba wyląduje na dnie szafy. Do tego dochodzą kwestie estetyczne: piękna skóra jest tym piękniejsza im mniej ma szwów (a o "tatuażach" na teczkach Berluti nie będę w ogóle pisał...). Test: dwa zdjęcia ze strony Aero Leather Clothing. Jeśli bardziej podoba Ci się pierwsze, idź dalej swoim tropem; jeśli drugie, napisz do Henia Tomkinsa:) Jeszcze jedno: W TKMaxx można znaleźć czasami niezłe torby: z dolnej półki Rowallan, ze średniej Fossil, z wyższej John Partridge. Do tej pory żałuję, że odłożyłem idealną weekendówkę JP bodaj dwa lata temu:)
 8. Polemizowałbym, tatuś ma cerę ziemistą...
 9. Jeżeli jeszcze do tego też spóźnia się średnio sekundę miesięcznie, to masz chłopie szczęście w życiu PS. Zdjęcie zacytowałem z pełną premedytacją.
 10. No dobra, wydało się - mój prawdziwy nick to lubo99
 11. Będziesz zmieniał na Silver-Surfer?
 12. Moja stacja parowa Bosch dokonuje żywota. Nigdy jej nie lubiłem - nieporęczna, cholernie głośna i plami ubrania. To ostatnie to niby kwestia wody i konserwacji, ale żelazko parowe nigdy nie robiło mi takich numerów. Chodzi mi po głowie krok w tył i zakup żelazka. W związku z tym mam pytania: - czy każda stacja parowa hałasuje, bo wynika to z jej konstrukcji/metody działania? - czy dobrze myślę, że pod warunkiem zbliżonych parametrów (moc/wyrzut pary), żelazko powinno teoretycznie prasować lepiej niż stacja (bo jest cięższe), w związku z czym tak naprawdę jedyną zaletą stacji jest pojemność zbiornika na wodę?
 13. Że niby to żem ja, Jarząbek Wacław?☺️ Nieee... Natomiast od dawna mam chętkę na podkradzenie Koledze nicka; że też nie wpadłem na ten pomysł rejestrując się...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.