Jump to content

lubo69

Sympatycy
 • Content Count

  5,199
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

lubo69 last won the day on April 7

lubo69 had the most liked content!

Community Reputation

7,389

2 Followers

About lubo69

 • Rank
  Przechodzień (z tragarzami)

Profile Information

 • Location
  nie Łódź się

Kontakt

 • nazwisko
  nic panu nie powie

Recent Profile Visitors

16,575 profile views
 1. Davide na Placu Trzech Krzyży. Chyba nawet mają wyprzedaż i da radę trafić Brioni poniżej 20K.
 2. lubo69

  TK Maxx

  Kilka lat temu ktoś na forum pokazywał boat shoes Sebago z taką podeszwą, też z TK; przecenione, o ile pamiętam, na 22 zł
 3. Jestem fanem koszul Eton, ale akurat lniane mają gorsze od bawełnianych. Polecam poszukać szczęścia na Yoox (koszule Caliban, z tym że krój raczej regular niż slim). Fajnie wyglądają Luca Faloni, ale tam nie ma przecen i wychodzi dość kosztownie. Ja kupiłem sobie taką, w lepszej cenie niż teraz: https://www.zalando.pl/boglioli-koszula-blue-b3g22d002-k11.html
 4. To może ja. „Okres czasu” to teoretycznie pleonazm, czyli masło maślane. W praktyce użycie sformułowania „bardzo długi okres” zapewne również zostałoby wyśmiane, liczba przytyków i złośliwości na forum jest bowiem taka, że ewidentnie niektórzy na to właśnie cierpią (wliczając mnie samego;-)). Ad rem: Dawid jak zawsze w formie, podwójne gratulacje.
 5. Polkap ma panamę oraz dwa czy trzy modele nie-letnie w takim / bardzo zbliżonym kształcie.
 6. Nie znam się, więc się wypowiem. Rękaw zdeformował się od wieszaka. Przeróbka praktycznie niemożliwa, należy płaszcz polubić lub się z nim rozstać.
 7. Tak się waham, pójść w misję edukacyjną forum i zaproponować koledze Tetbury?😀
 8. Myślę że istotne jest czy mówimy o pierwszej rocznicy, czy sześćdziesiątej.
 9. Naprawdę, ciszej już nad tą trumną; temat do zamknięcia, a tu podsumowanie: 1. Firmy podobnej do Aero w Polsce nie ma, choć są różni kaletnicy i kuśnierze. 2. Można kupić tego typu kurtki w Polsce, stacjonarnie i online. 3. Krajowa oferta będzie się poszerzać dzięki Malton&Kielman x M. Zaremba.
 10. Stawiam wniosek, by wątek oczyścić z trollingu (w tym mojego) i wkleić do wątku "kurtka skórzana"; tam można znaleźć ciekawe dywagacje na temat zasadności kupowania gotowych kurtek skórzanych i szycia ich na miarę. Jeśli ktoś w ogóle szyje cokolwiek na miarę, robi to z różnych powodów, z których najistotniejszym zapewne jest dopasowanie. W kurtce skórzanej jest to również istotne, ale gruba skóra wybacza więcej błędów niż wełna czesankowa. Problem w tym, że po zmianie wymiarów garnitur można przerobić, zaś z kurtką jest to dużo trudniejsze, właściwie niemożliwe. Ponadto proces szycia kurt
 11. Strategia marketingowa nienowa, ale nieodmiennie urocza. "Skoro T-shirt kosztuje 2K, spodnie 3K a płaszcz 20K, to widocznie są tyle warte; jeśli tego nie widzisz, to widocznie się nie znasz". Facet który to wymyślił, powinien dostać Nobla z ekonomii (chyba że już dostał, w takim razie przepraszam za ignorancję).
 12. Sorry za dubel, ale skoro już mam podwójny post, dodam jeszcze, że Aero specjalizuje się w wadze ciężkiej i stylu casual. Przy takiej pracy nie tyle chodzi o to, czy szew jest pod mikroskopem tak samo równy jak gołym okiem, ile o to, czy umiesz szyjąc kurtkę odwrócić na lewą stronę wąski rękaw wykonany z pełnowymiarowej CXLFQHH.
 13. Nie wiem czy o tę firmę chodzi: Bardzo ładne. Pamiętam z moich młodych lat kurtki skórzane z łatek. Takie swetry też jakby kojarzę. Może wstawki nie były z krokodyla tylko skaju, ale odbiór społeczny zbliżony. W sumie gdybym dobrze sprzedał moje dwie kurtki Aero i trochę dołożył, taki sweterek byłby w moim zasięgu... Edit: jednak nie byłby. Musiałbym sprzedać jeszcze zegarek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.