Jump to content

lubo69

Sympatycy
 • Content Count

  4,622
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

lubo69 last won the day on June 4

lubo69 had the most liked content!

Community Reputation

5,993

3 Followers

About lubo69

 • Rank
  Przechodzień (z tragarzami)

Profile Information

 • Location
  nie Łódź się

Recent Profile Visitors

14,984 profile views
 1. Stąd też mój drugi post, przypominający koledze o starej - jeszcze z początków lotnictwa i internetu - zasadzie patyniarzy i nie tylko: RTFM...
 2. Z opisu w linku: Po zastosowaniu RENOMATU można dogłębnie odżywiać i pielęgnować skórę, nakładać pigment, który będzie mógł wnikać głęboko w pory skóry, co zdecydowanie wpływa na jego trwałość.
 3. https://multirenowacja.pl/renomat-saphir-100-ml-plyn-czyszczacy.html
 4. lubo69

  Mała renowacja

  10 pary brązowych oksfordów captoe C&J, jak mniemam, bo chyba nie 10 pary butów?
 5. Trzeba sznurówki dociągnąć, bo Creedence coś zwalnia...
 6. Zmieści się każdy. Rozumiem, że chodzi o barierę 100 ml dla płynów. W takim razie: https://multirenowacja.pl/universal-classic-protector-100ml-wodoodporny-impregnat.html Nie ma chyba jasnej reguły, czy taki spray w ogóle (niezależnie od pojemności) można wziąć na pokład.
 7. Przede wszystkim nie dałbym rady włożyć jej do bębna...
 8. Super dekiel, bicolour nawet ok, jedenastka (Apollo) fajna, dwunastka (niektórym się kojarzy) typowo, doopa Buzza Aldrina na dziewiątce słabo.
 9. lubo69

  Camiceria Olga Milano

  No proszę, z bloku sowieckiego, a dał radę
 10. Mam sześć koszul Eton, wszystkie wyprodukowane w Rumunii, prane między 30 a 70 razy. Dopiero te prane 70 razy zaczynają mieć bardzo nieznaczne ślady użytkowania, polegające głównie na spraniu się druku z metek. W cenie promocyjnej (bo o takiej mówimy w tym wątku), czyli na Twoje 80-90 dolarów, jest to dla mnie „good enough”. Kołnierzyk i mankiet koszuli pranej ok. 60 razy (sorry, niewyprasowana): Koszule można prać w temp. 60 stopni, co według Twoich słów z innego wątku jest wyznacznikiem jakości.
 11. Wypróbuj sodę oczyszczoną, np. wsypując do kubeczka i umieszczając na noc w szczelnym pokrowcu wraz z kurtką. Nie wiem czy lepiej sprawdzi się sucha soda, czy roztwór wodny.
 12. To mała czterdziestka, takie 39 slim. Ale nie oddam nawet za flaszkę i 750 funtów. Z kilku lotnisk w Polsce są loty do Edynburga za grosze. Pociąg z Edynburga do Galashiels bodaj 10 funtów w obie strony. Trudno o lepszą wycieczkę niż jesień w Scottish Borders. Na miejscu można poprzymierzać i pogadać. A dla niemobilnych w Warszawie jest Simmons Bilt, praktycznie to samo, jeśli komuś nie przeszkadzają kwestie etyczne (firma jest pokłosiem procesu sądowego z Aero). Na apetyt można zamówić gratis: http://www.aeroleatherclothing.com/product-detail.php?id=4199 W moim egzemplarzu była pocztówka z kodem na darmową przesyłkę, czyli 20 funtów w kieszeni. Nie wiem czy tylko w moim, ale ryzyko żadne, można spróbować szczęścia. Trzymam kciuki:)
 13. Służę: ciężka, niepraktyczna (kieszenie wewnętrzne nie są zalecane, podobne pętelka do wieszania), zimą sztywna, przez pierwsze parę miesięcy sztywna niezależnie od pogody, konserwacja droga, a jeśli się weźmie jasną podszewkę, czyścić od czasu do czasu trzeba. Dziecku niby można zapisać w testamencie, ale skąd wiadomo czy rozmiar podpasuje? Przeróbka znacznie utrudniona lub niemożliwa. Zwrot możliwy, ale kosztowny. W sumie, po zastanowieniu, oddam swoją za flaszkę
 14. Panowie wią w ogóle jak to jest praktycznie nie mieć tkanki tłuszczowej i być przewiewanym na wylot od listopada do marca, nie tylko w kieleckiem? No. PS. Samostojące dżinsy oczywiście też mam; super sprawa zimą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.