Jump to content

lubo69

Sympatycy
 • Content Count

  5,239
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  49

lubo69 last won the day on September 14

lubo69 had the most liked content!

Community Reputation

7,456

2 Followers

About lubo69

 • Rank
  Przechodzień (z tragarzami)

Profile Information

 • Location
  nie Łódź się

Kontakt

 • nazwisko
  nic panu nie powie

Recent Profile Visitors

16,805 profile views
 1. Jasne buty są trudne w utrzymaniu, a jasne buty z taniej skóry jeszcze trudniejsze. Można zareklamować. Jest na forum cały wątek o skuteczności reklamacji. Ja ostatnio reklamowałem wełniane spodnie, które się skurczyły; ubawiłem się bardziej, niż w kinie na komedii: "Please reply to this email (...) with a statement confirming the defect is a manufacturing fault issued on letter headed paper by a professional dressmaker/industry expert who has checked the item for you."
 2. https://eleganckipan.com.pl/produkty/akcesoria/produkty-do-pielegnacji-obuwia/czarny-plyn-koloryzujacy-do-krawedzi-podeszwy,p3786
 3. Może ten wątek pomoże: https://www.styleforum.net/threads/shell-jr-for-£405-from-a-fine-pair-of-shoes.668487/
 4. Projektant tarczy wymyślił, że cool będzie wstawić dni miesiąca, taki niby datownik. Niestety źle obliczył odstępy i 31 wypadło mu na godzinie 10. Pomyślał zatem, że doda skalę "dziś nie piję - ćwiartka - pół litra - zerosiedemdziesiątpięć - literek". I teraz jest git.
 5. https://www.jcc.de/vertrieb/
 6. Można spolszczyć ("tweedy i flanele"), a jeśli Polish isn't sexy, to już konsekwentnie proponuję poprawnie ("tweeds&flannels") Regards, grammarnazi
 7. Wnioskuję aby sprzedaż kieszonek na bazarku nie podlegała limitom regulaminowym! Uwolnić kieszonki!
 8. Jeśli pracownia nie potrafi w sposób przekonujący uzasadnić, jaki jest wpływ pandemii koronawirusa (w obecnym stadium) na wysokość i termin zaliczek w przypadku usługi wykonywania odzieży miarowej, oraz jeśli masz taką możliwość, anulowałbym zamówienie. Po angielsku tak się ładnie mówi "I shall take my custom elsewhere".
 9. Z oceną jakościową Kolegi Pablocito zgadzam się w pełni. Lakoniczność mojego posta miała być odzwierciedleniem posta Kolegi.
 10. 5. Prawo opublikowania ogłoszenia o sprzedaży mają wyłącznie użytkownicy, którzy zarejestrowali się na forum co najmniej 30 dni przed dokonaniem ogłoszenia, na moment dokonywania ogłoszenia napisali na forum co najmniej 20 wpisów merytorycznych (związanych z tematyka forum) oraz uzyskali zgodę jednego z Moderatorów.
 11. Czasami wystarczy napisać maila do obsługi. Edit: tu chyba wysyłają: https://caferacerspot.com/originals-boots-black-by-walekst/
 12. https://walkest.pt/originals-boots-black
 13. Chcesz kupić buty w Stanach, ale zmierzyć stopy w Polsce?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.