Jump to content

lubo69

Sympatycy
 • Content Count

  5,047
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

lubo69 last won the day on July 23

lubo69 had the most liked content!

Community Reputation

7,030

2 Followers

About lubo69

 • Rank
  Przechodzień (z tragarzami)

Profile Information

 • Location
  nie Łódź się

Kontakt

 • nazwisko
  nic panu nie powie

Recent Profile Visitors

15,895 profile views
 1. Zdzisiu, serdeczne dzięki za fotkę. Przyda mi się pewnie nieraz, zapewne już wkrótce (Czarny Piątek)[emoji846]
 2. Z przyjemnością podejmę rękawicę. Galway II - fajne buty, wygodne, mięsista skóra. Boston - OK, ale nic specjalnego. Pięta i nosek mniej adaptowalne niż w TLB Artista (nie pamiętam, czy C&J stosuje celastik czy leatherboard). Wykonanie przeciętne - nie kupowałem seconds, a non stop wyłażą mi jakieś nitki spod obszycia rantu. Podeszwa też dość przeciętna. Miałem kupić Tetbury już kilkakrotnie, ale zawsze terapeutycznie wyświetlam sobie zdjęcia jakiejś używanej pary powyginanej jak shar pei i szczęśliwie mi przechodzi; w dodatku ten kwadratowy nosek. Nie przeceniałbym wygody: dres jest wygod
 3. @Whitesnake, czy Twoja radykalna opinia dotyczy obu linii butów C&J, czy tylko handgrade?
 4. Kupiony kilka tygodni temu w Malford of London w cenie dużo niższej niż tu: https://kilgour.com/products/umbrella-black-grey Wykonany przez Fox Umbrellas. Dziś intensywnie przetestowany. Przy naprawdę mocnych podmuchach (jedną ręką nie dałem rady utrzymać, musiałem dwiema) trzymał się dzielnie, nie powyginał, nie wywrócił na lewą stronę.
 5. Sprawdź użytkownika royaltex10 na ebay.
 6. Moja reakcja na wtręt "moderatora" była identyczna jak Pawła. Oglądam sobie po raz kolejny rozmowę kapitana Wagnera z oberlejtnantem von Nogayem - polecam.
 7. Ale po co, skoro „nie zaobserwowałeś takiego mankamentu”?[emoji854]
 8. W poszukiwaniu moderatorów forumowa chochla sięga coraz głębiej...
 9. Od góry: Dawid Kukliński - Intimissimi - Vass - tramwaj.
 10. Tomku, jak wiesz (poznaliśmy się), choć być może nie pamiętasz, zajmuję się zawodowo językiem i znaczeniem; rozumiesz to, ponieważ i Ty przez jakiś czas tym się zajmowałeś. Jeśli Twoja pracownica zadaje pytanie dokładnie w zacytowany przez@Cineos sposób, daje wyraźnie do zrozumienia, że interesują Was tylko opinie pozytywne. Jestem przekonany, że tak nie jest - interesują Was wszystkie opinie, także negatywne. Pozytywne pomagają Wam więcej sprzedać, negatywne pomagają Wam sprzedawać lepiej.
 11. ... Mam nadzieję, że Kamila nie będzie na forum tylko przez chwilę i jak najszybciej do nas wróci, w dobrym zdrowiu, aktywny jak zawsze. Trzymajcie się oboje.
 12. Fejk - nie dostałaby tyle kasy za 12 par, a tylko tyle można wystawić na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.