Jump to content

lubo69

Sympatycy
 • Content Count

  5,098
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

lubo69 last won the day on July 23 2020

lubo69 had the most liked content!

Community Reputation

7,168

2 Followers

About lubo69

 • Rank
  Przechodzień (z tragarzami)

Profile Information

 • Location
  nie Łódź się

Kontakt

 • nazwisko
  nic panu nie powie

Recent Profile Visitors

16,094 profile views
 1. lubo69

  Alfred Sargent

  Seconds, „gorszy sort”. Drobne uszkodzenia, nieprawidłowości.
 2. Jest u S. E. H. Kelly nawet marynarka 26 oz:-) Pike Brothers kupujesz u producenta? Zniechęca mnie trochę brak rabatów w połączeniu z kosztami wysyłki (15 euro). Do opinii Aero akurat nie przywiązywałbym wielkiej wagi (pod względem rekomendacji nie do końca im ufam, od kiedy Ken zaklinał się, że T-shirty Goodwear nigdy się nie kurczą i mylił się), ale Twoja rekomendacja wystarczy:-) Rozważam też amerykański Handvaerk i niemiecki Merz B. Schwanen (mam bluzę, jakość co najmniej dobra, choć bawełna kurczy się).
 3. Ponieważ większość z Kolegów jeszcze nie dotarła do tego etapu, uprzejmie wyjaśniam, że kryzys wieku lekkoponadśredniego objawia się nie tyle kupowaniem bomber jackets z naszywkami😛, ile konstatacją, że vanitas vanitatum i ten cały premium to jest tylko w głowie (i później w kieszeni). Tak bowiem wygląda T-shirt Private White V.C., cena regularna GBP 79, po dwóch założeniach: W tzw. międzyczasie moja córka kupuje ubrania w najtańszych sieciówkach, pierze na 60 stopni, suszy w suszarce i te koszulki non-premium w cenie 20-30 zł jakimś cudem wytrzymują dłużej niż moje Zimmerli. R
 4. Mam ventile mac 3.0 - jest OK, ale sprawia trochę wrażenie, że podklejone szwy mogą po którymś praniu chemicznym puścić; płaszcz nie był jeszcze prany. Miałem T-shirt: overlock natychmiast puścił w dwóch miejscach, materiał się szybko zniszczył. Mam chinosy: po ok. 15 praniach w pralce kolor (ciemny) wyblakł. Są to dobre produkty, na pewno warte cen wyprzedażowych - regularnych moim zdaniem nie.
 5. Private White, jak zresztą wiele innych marek, zredukowało jakość nie redukując cen, więc te duże wyprzedaże to w wielu wypadkach rzeczywista wartość tych towarów. Moim zdaniem nie da się zmienić waluty, co zapewne jest celowym zabiegiem - zwróć uwagę, że wysyłka do Polski jest gratis, a przecież jest droższa niż krajowa w UK.
 6. Oczywiście, to kryzys wieku średniego, ale w łagodnej postaci. Widziałem dużo cięższe przypadki: (markbryan911)
 7. Następnym razem odbieram od krawca marynarkę po drugiej przymiarce, nie po trzeciej... https://www.mrporter.com/en-pl/mens/product/junya-watanabe/clothing/single-breasted-blazers/slim-fit-topstitched-striped-woven-blazer/10879246230984525
 8. Rozpruwałem parę razy, ślady znikają bezpowrotnie po praniu. Oczywiście trzeba uważać, żeby nie zaciągnąć/przeciąć tkaniny. Eton (?) stosuje ścieg łańcuszkowy (?) w zaszewkach, dzięki czemu wystarczy odpruć początek i pociągnąć, dalej pruje się samo.
 9. Nowy Moonwatch: https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-moonwatch-professional-co-axial-master-chronometer-chronograph-42-mm-31030425001001
 10. "16 Paź Sir Well Endowed pinned i unpinned this temat" Czy da się tak zmienić settings żeby był either jeden language or drugi, but not oba naraz?
 11. Jeśli chcesz mieć spodnie grubości płaszcza, to można.
 12. Stow (i inne trzewiki) są w outlecie Trickersa w cenie 295 funtów. Speed hooks nie polecam, mnie spadają z nich sznurówki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.