Jump to content

Zbyt

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zbyt last won the day on October 14

Zbyt had the most liked content!

Community Reputation

57

About Zbyt

 • Rank
  Zwykły

Kontakt

 • nazwisko
  Staniec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @metiuso tak, to chyba pierwszy powód dla którego chciałem pracować w skórze... podeślij na priv, chętnie zobaczę
 2. Dwie prace ze szkarłatnym zamszem w środku, z archiwum 2015. Lekka teczka na dokumenty dla farmaceuty i listonoszka dla stałej klientki.
 3. Zbyt

  Klasyczne sneakersy

  Tak. Ten czynnik 'ładnie' jest tu chyba najbardziej istotny. Bardzo ciekawa dyskusja. Niewiele miałem do czynienia z chromową wyprawą, ze względu na wysoką szkodliwość dla środowiska.
 4. W temacie puryzmu, walizka którą robiłem na zamówienie z 6mm skóry podeszwowej wyprawy dębowej. Aquitaine, Francja, 2018.
 5. @pablocito lubię surowy styl, ale to zależy kto będzie oceniał.
 6. Prezentuje wam klasyczny bilfold, który właśnie wykonałem na zamówienie dla świetnego rzemieślnika. Koniecznie sprawdźcie jego prace, 100% kaligrafia i 'sign painting' http://www.luminorsignco.com/
 7. @eye_lip 'coś tam dłubie' to nazbyt skromnie napisane : ) Dzięki i pozdrawiam.
 8. Zbyt

  Red Wings

  Clarksy - desert boots może?
 9. Zbyt

  Red Wings

  @metius pracuje w skórze to dużo powstaje tego 'kurzu' np. podczas cieniowania...robi się po prostu szpachle mieszając skóre z klejem do butów i zakleja ubytki.
 10. @Velahrn Tak, wytwarza ją J&FJ Bakers w anglii i jak się dowiedzieliśmy od kolegi @eye_lip- Horween, dzięki za sprostowanie. Kilka skór z tego wraku jest w posiadaniu państwa Mcgregor & Michael, którzy robią akcesoria dla Purdey. https://www.purdey.com/leather-goods/russia-leather
 11. To jest bardzo droga skóra z garbarni w Devon, UK. Ma mocny zapach brzozowego oleju. Cuir de Russie, Metta Catharina 1786 shipwreck.
 12. Polecam ich wyroby ze skóry Horween CXL no.8, jest to przepiękny, woskowany pull-up...szkoda tylko, że z konia....
 13. Zbyt

  Red Wings

  Ostatnio zrobiłem renowacje swoich Red wings moc toe. Zakleiłem ubytki kurzem ze skóry, zakonserwowałem i wypastowałem na czarno ( oryginalnie - węgiel ) Używam je intensywnie od 7 lat i jestem bardzo zadowolony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.