Jump to content

saphir.pl

Partner
 • Content Count

  3,357
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

saphir.pl last won the day on February 12

saphir.pl had the most liked content!

Community Reputation

2,210

3 Followers

About saphir.pl

 • Rank
  Mirror Shine

Kontakt

 • Strona WWW
  http://multirenowacja.pl

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

8,399 profile views
 1. Trochę bardzo atrakcyjnych okazji wleciało właśnie do sklepu (długo raczej nie zabawią): https://patine.pl/category/special
 2. @Jarek ma rację. Prawie wszystko co natłuszcza może przyciemniać w mniejszym lub większym stopniu. Jeżeli jest to dla Ciebie problem, wtedy balsam Onguent jest dość bezpieczny pod tym względem. Kremem oczywiście możesz sobie również wykonać próbę i najlepiej zweryfikujesz, czy efekt Ci pasuje. Kolor powinien się nieco podciągnąć, ale on również może te buty przyciemnić, gdyż jest dość bogaty w odżywcze i natłuszczające substancje.
 3. Stawiam na Mink Oil, tylko zrób sobie najpierw próbę w jakimś mało eksponowanym miejscu, by ocenić czy efekt Ci pasuje (mogą się przyciemnić).
 4. Jeżeli masz problem z kontaktem lub jakiekolwiek obawy, zapraszam na PRV. Postaram się pomóc. W przyszłości polecam jednak pośrednictwo sklepu patine.pl, bo generalnie w Hiszpanii dużo luźniej podchodzi się do terminów i szeroko pojętego supportu Dodatkowo teraz fabryki cały czas mają bardzo trudny i niepewny okres spowodowany tą piekielną zarazą więc może się ciągnąć Za tę ekipę ręczę i tu nie ma obaw, że coś przepadnie. Trzeba tylko ustalić dlaczego się przeciąga i na kiedy para będzie gotowa do odbioru.
 5. @JakubAnderwald, cena LCF nie jest niska i one tanie nie będą nawet z rabatem. O ile dobrze pamiętam to tam górną granicą ponadto jest 45/46. Z tymi rozmiarówkami jest bardzo różnie, ale nie wiem czy w tej cenie warto ryzykować. Jeżeli chcesz z nimi spróbować mimo wszystko zapraszam na PRV z Twoją propozycją. Zobaczę czy da się coś zrobić na pierwszy zakup. Natomiast zwróć ewentualnie jeszcze uwagę na skarpety i podkolanówki Viccel - tu w wielu modelach masz jeszcze te większe rozmiary UK11.5/UK13.5 i to może być bardzo dobra alternatywa. W ciągu kilku tygodni powinna wjechać też nowa dostawa Vicceli więc wybór będzie jeszcze większy.
 6. Dziękuję za opinię. Nie jest to lawina, ale podobne sygnały pojawiają się dość systematycznie i to właśnie skłoniło nas do większej pracy z nową kolekcją. Wszak niezręcznie polecać 47 klientowi przyzwyczajonemu do 41. To jest jakieś rozwiązanie, ale nienajlepsze
 7. O! Ciekawe, bo akurat eksperymentujemy trochę ze składem i długością pod kątem nowych kolekcji Co do kurczenia się, to temat był wałkowany. Może przywołam opinię specjalisty: Tak czy inaczej - dziękuję za opinie, które spływają mailowo i te tutaj. To dla nas cenne informacje i motywacja do podnoszenia poprzeczki. BONUS Prawdopodobnie w ciągu najbliższych tygodni będę miał trochę nowych sampli, więc jeżeli są chętni do szybkiego testowania z obowiązkową opinią zwrotną w ciągu 14 dni, zapraszam na PRV. By mieć większą pewność, co do opinii zwrotnej i dla promocji aktywności forumowej będę brał pod uwagę tylko Forumowiczów z minium 50 pkt reputacji.
 8. W tym sezonie nic nowego z loafersów już się raczej nie pojawi. Co do kolejnych, za wcześnie by się deklarować. Myślicie, że to dobra opcja? Poproszę o kilka najbardziej udanych foto-przykładów.
 9. Dokładnie tak, jak napisałeś - tam różnica jest tylko z przodu. Z reguły pasuje ten sam rozmiar, ale zawsze znajdą się jakieś wyjątki. Ze swojej strony proponuję zacząć od tego sprawdzonego właśnie.
 10. Nie powinno być problemów, ale pamiętaj o złotej zasadzie, niezależnie od tego jakiego produktu używasz: Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę powierzchni. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności. Dzięki temu zawsze będzie bezpiecznie
 11. Do OUTLETU wleciało sporo SAMPLI i SECONDSÓW z rabatami -40% i -35%, także jest trochę okazji dla "snajperów". Dział polecam oglądać od ostatnich podstron, bo tam chyba ustawiają się te nowe indeksy
 12. Jeżeli chodzi o różnicę, to zasadniczą różnicą jest fakt, iż NAPPA jest dużo delikatniejsza, bo dedykowana jest tym bardzo delikatnym i wrażliwym skórom. Standardowe środki dla przykładu dość często przyciemniają delikatne skóry. Przy kremie NAPPA będzie większa szansa, by tego nie było. Na pewno działa na skórę z mniejszą mocą, ale jest za to dużo bezpieczniejsza i delikatniejsza w działaniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.