Jump to content

saphir.pl

Partner
 • Content Count

  3,273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

saphir.pl last won the day on September 23 2018

saphir.pl had the most liked content!

Community Reputation

2,077

2 Followers

About saphir.pl

 • Rank
  Mirror Shine

Kontakt

 • Strona WWW
  http://multirenowacja.pl

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

6,642 profile views
 1. Są obie opcje (po dostawach chyba popracujemy nad czytelnością): https://patine.pl/product/search?query=solid+forest+green
 2. Musimy dopracować kiedyś filtry, a na razie proszę bardzo https://patine.pl/product/search?query=knee W indeksach, w których producent to przewiduje jest taka opcja, np. wszystkie Solid Colors: https://patine.pl/product/search?query=solid Ogarnialiśmy to trochę na biegu, także jeżeli są błędy lub zapytania, bardzo proszę od razu mailem do supportu i tam powinno być wszystko weryfikowane. Generalnie powinniśmy być w stanie zorganizować wszystko, co znajduje się w pełnej bieżącej kolekcji.
 3. Trochę później, ale zgodnie z obietnicą: kilkudniowy PRE-ORDER VICCEL odpalony w promocyjnych cenach (rabat już ujęty w indeksach): https://patine.pl/category/marka-viccel-socks Bonus utargowany przez jednego z forumowiczów, po aktywacji kodu /plus10/ w koszyku sklepowym Wpis blogowy na temat: https://blog.patine.pl/duzo-wiecej-eleganckich-skarpet/
 4. saphir.pl

  Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

  Niestety nie jestem w stanie w tym momencie tego zweryfikować. Bardzo proszę w takich sprawach pisać bezpośrednio do supportu - tam mają wszystkie buty pod ręką, prowadzą statystyki, w razie potrzeby zrobią zdjęcia ... etc. No i zazwyczaj szybciej reagują przede wszystkim.
 5. Przekonaliście nas! To zaledwie druga tego typu akcja i kto wie czy nie ostatnia! Kupujesz buty, Mistrz @arsen maluje je wedle Twojego pomysłu GRATIS: INFORMACJE: https://blog.patine.pl/kupujesz-buty-mistrzowskie-malowanie-gratis-okazja/ ZAMÓWIENIA: https://patine.shoes/category/mto-groups Kilka fotek na zachętę (więcej inspiracji w powyższych linkach):
 6. saphir.pl

  Producenci, marki butów: Yanko

  Takiej miary nie można nabyć, a nawet gdyby to i tak nie gwarantuje ona trafności w 100%, gdyż stopa do bryła przestrzenna, a do tego dochodzą indywidualne, subiektywne odczucia. Temat zatem jest dość skomplikowany Właściwie wszystko na ten temat we tym opracowaniu: https://blog.patine.pl/jaki-rozmiar-wybrac/ Przykłady powinny powiedzieć więcej niż sama miara. W razie wątpliwości, najlepiej napisać wiadomość mailową z własnymi wymiarami do supportu. Tam każdego dnia doradzają w takich sprawach i na podstawie statystyk będzie można coś konkretnego zarekomendować. W razie potrzeby darmowa wysyłka i bezpłatna pierwsza wymiana, także ryzyko zminimalizowane. Dobrą opcją jest zakup kilku par, przymiarka, pozostawienie optymalnej i zwrot pozostałych. To dziś już standardowa praktyka. Po kilku przymiarkach, kolejne zakupy to już bułka z masłem
 7. saphir.pl

  Marka butów: TLB Mallorca

  Właśnie wleciało na skrzynkę, no to od razu się dzielę
 8. saphir.pl

  Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

  Bartek pewnie ma już u siebie. Przy okazji trafiło kilka fotek porównawczych w moje ręce, także udostępniam już wszystkim:
 9. saphir.pl

  Marka butów: TLB Mallorca

  Poprosiłem magazyn o takie zdjęcia. Myślę, że jutro ktoś ogarnie i mi podeśle. Wtedy udostępnię Gdybym długo się nie odzywał, bardzo proszę o maila REMINDERA z taką prośbą, ale już bezpośrednio do supportu. Wtedy już bez pośredników powinno być sprawniej i szybciej, bo u nas nie właściciel, a klient traktowany jest priorytetowo W sumie chyba OK, tylko nie wiem czy ktoś odebrał w ogóle moją wiadomość
 10. saphir.pl

  Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

  Bartku, nie będzie mnie prawdopodobnie przez jakiś czas w firmie więc nie mam tych butów pod ręką. Podeślij bardzo proszę takie zapytanie do supportu mailem z prośbą o zdjęcia porównawcze. Nasza ekipa na pewno stanie na wysokości zadania.
 11. saphir.pl

  Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

  Tak. W sprawie MTO, bardzo proszę już bezpośrednio, by nic nam się nie pomieszało podczas przekazywania informacji.
 12. W dużym skrócie - zderzyły się 2 koncepcje. Ja (podobnie jak większość tutaj) jestem zwolennikiem niewymyślania koła na nowo, więc pcham koncepcję minimalistyczną czyli obie opcje, które z resztą znaleźć możemy również w popularnych markach, ale z minimalną ilością ozdobników, skórzanym wnętrzem i zdecydowanie lepszymi materiałami oraz wykończeniem. Wolę w tym przypadku na starcie 2 dobre i pewne modele w większej ilości opcji/skór niż szeroką kolekcję z eksperymentami. Moi oponenci chcą trochę kombinować. Moim zdaniem niepotrzebnie, ale mogę się przecież mylić Tak czy inaczej, na razie pracowaliśmy na cholewkach i praca ta nie została skończona. Trwa walka o dobre spody, co łatwe wcale nie jest oraz brakujące mechanizmy w parku maszynowym. Ale jakby co, to nic nie mówiłem dobra?
 13. @blekit, dziękuję za te słowa! W notatkach mam zapisane: September/October, ale to nie jest sztywny deadline i nie mogę nic obiecać na tym etapie niestety.
 14. saphir.pl

  Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

  Z tego, co pamiętam to na razie nie, ale opcja MTO pozostaje do dyspozycji, a akurat buty PATINE szyte są ostatnio bardzo sprawnie i szybko Podobnie z lotnikami PATINE do patynowania. Ewentualnie od ręki "jankowe" w kilku popularnych rozmiarach jeszcze są na stanie, ale @arsen podbiera, także jak jest pomysł na malowanie to nie ma co się zastanawiać: https://patine.pl/yanko-201-patine.html
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.