Jump to content

saphir.pl

Partner
 • Content Count

  3,447
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

saphir.pl last won the day on December 10 2020

saphir.pl had the most liked content!

Community Reputation

2,375

About saphir.pl

Kontakt

 • Strona WWW
  http://multirenowacja.pl

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

9,482 profile views
 1. Przed momentem w okazjach pojawiły się: Czarne Split Toe na Rendenbachach UK8 Tassel Loafers Museum Calf UK8.5 EDIT: Loafersy wyszły
 2. Pytania do supportu e-mail. Ja mam w głowie zbyt szerokie widły: 4-12 tygodni w zależności od obłożenia. Nie chciałbym skłamać, jak jest dziś, a tam w tej materii są zawsze bardziej na czasie, także zachęcam do kontaktu.
 3. W tym piekielnym czasie mało myślimy o rozwijaniu oferty niestety. Zupełnie inne priorytety. Także w stałym asortymencie na razie raczej nie. Ewentualnie MTO.
 4. Wydaje mi się, że nie było takiego zamówienia, ale dla pewności warto dopytać supportu e-mail. Tam wiedzą na 100%. Ja niestety nie śledzę już wszystkiego więc nie chciałbym w tym przypadku skłamać zapewniając w jedną lub drugą stronę. Mogę się mylić.
 5. Może być ciężko, ale w ramach MTO jesteśmy w stanie zrealizować dla Was wszystko to, co sam producent oferuje. Trzaskamy tych MTO pod Artistę coraz więcej. Idzie to bardzo sprawnie i co najważniejsze - z pełnym zadowoleniem odbiorców. Może wydać się to dziwne, ale myślę, że w tym przypadku obsługujemy Klientów sprawniej niż sam producent, o czym informują nas zamawiający z Hiszpanii Także zachęcam do kontaktu z naszym supportem w tej sprawie. Można powołać się na mnie przy zamówieniu dorzucając komentarz: "Daniel na BWB obiecał mi jakąś niespodziankę do tego MTO". Kończę klasycznym: Będzie Pa
 6. Trochę wymiotło więc dziś nowe okazje. Penny Smooth w rozmiarze UK 8.5. I Penny Suede UK 6.5. Edit: usunięte te, które wyszły
 7. Na pewno te wjadą za 1-2 m-ce: https://www.instagram.com/p/CMT0zj4l0a3/ Innych grzechów nie pamiętam ;), ale proszę dopytać mailem supportu. Tam wiedzą lepiej. Możliwa oczywiście również opcja MTO, do uzgodnienia również z supportem rzecz jasna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.