Skocz do zawartości

saphir.pl

Partner
 • Zawartość

  3088
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  30

Ostatnia wygrana saphir.pl w dniu 14 Styczeń 2017

Użytkownicy przyznają saphir.pl punkty reputacji!

Reputacja

1780

1 obserwujący

O saphir.pl

 • Tytuł
  Mirror Shine

Kontakt

 • Strona WWW
  http://multirenowacja.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling

Ostatnie wizyty

5443 wyświetleń profilu
 1. Producenci, marki butów: Yanko

  Nikt o to jeszcze nie pytał, ale jeżeli będzie faktycznie zainteresowanie, proszę o kontakt z supportem, a chętnie sprawdzimy.
 2. Producenci, marki butów: Yanko

  Dobra opcja na "polecie"? Jakie kolory? Jakie kopyta?
 3. Producenci, marki butów: Yanko

  Ja w ogóle rzadko spotykam się z pojęciem "celastic". Ci, którzy szyją zazwyczaj mówią, że usztywnienia, zwłaszcza pięt wykonane są z "regenerated leather". Ktoś mi wspomniał, że tak jest w 99% przypadków u dobrych i uznanych producentów. Nie wiem, nie weryfikowałem, ale na przykład TLB do modeli wykonanych z Cordovanu używa skóry do usztywnienia pięt, co jest na pewno wyróżnikiem. Noski w różnych manufakturach różnie. Zazwyczaj zachodzi jasna i logiczna korelacja - im tańsze buty, tym gorsze i tańsze komponenty. Z krótkiej wymiany zdań na ten temat z jednym z właścicieli wywnioskowałem, że praca ze skórzanymi elementami nie jest trudniejsza, a wręcz przeciwnie. Dlaczego więc nie jest to standard? Cena Przy czym praktycznie wszyscy wskazują na to, że wielkiej różnicy w samym użytkowaniu to w sumie nie robi. Może dlatego, że taka opinia im pasuje, a może dlatego, że tak po prostu jest Jak ktoś sobie życzy TLB MTO (niekoniecznie Cordo) ze skórzanym usztywnieniem, z ciekawości mogę spróbować zorganizować takie zamówienie. Sam jestem ciekaw o ile skoczy cena i jaki będzie feedback po 2 latach eksploatacji.
 4. TLB Mallorca

  @metius, o fajnie Chyba naprawdę nas lubią Oczywiście, że się da obejść @wally, nie przejmuj się. Pewnie jakieś 99% ludzi zainteresowanych tematem zakręciła się definicyjnie. Postanowiliśmy w końcu zacząć pytać u źródeł prawdopodobnie najlepszych. Dlatego powstał wpis na ten temat: http://blog.patine.pl/koncu-tymi-przyszwami/
 5. Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Większa moc czyszcząca na korzyść Lotion. Kilka osób z forum już po testach, także można śmiało dopytywać tu:
 6. Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Na zdjęciach prezentuje się to bardzo fajnie. Efekt matowienia przy aplikacji jest normalny i naturalny. Jeżeli gdzieś wosk wykrusza się na biało, to może jeszcze nieco zbyt obfita aplikacja. Jeżeli pożądany jest delikatny połysk również na cholewce, można po pełnym wchłonięciu się kremy, zaaplikować ze 2-3 warstwy wosku i wypolerować. Polecam również pobawić się z innymi butami z kolekcji, bo z praktyką i doświadczeniem przychodzi wyczucie. Później już wszystko jest dość proste i oczywiste Polecam nowy SAPHIR BDC Cleaning Lotion - cały czas zbieramy bardzo pozytywne opinie z rynku. Zapowiada się na to, że to był strzał w 10.
 7. TLB Mallorca

  Proszę bardzo (fotki z telefonu na szybko): Gdyby były potrzebne dodatkowe zdjęcia lub jakakolwiek informacja opisowa, bardzo proszę o kontakt z supportem. Na miejscu ekipa ma wszystko pod ręką, mogą przymierzyć, porównać i wykonać zdjęcia dokładnie tak, jak klient będzie sobie życzył. Ja zawsze chętnie pomogę, ale natłok obowiązków i wyjazdy sprawiają obecnie, że często reaguję z opóźnieniem i praktycznie jedynie pośredniczę w przepływie informacji
 8. Obecnie nie przyznajemy rabatów z tytułu samej obecności na forum. Kiedy to jeszcze było praktykowane, rejestrowało się tu wiele osób tylko po to, by uzyskać rabat, a nie taki był cel. Natomiast przy większych zakupach argument przynależności do forumowej społeczności bywa przydatny, ale ostatecznie decyzje zależą od supportu i bieżącego budżetu marketingowego. Polecam zapisać się do Newslettera PATINE. Subskrybentów rzadko omijają okazje.
 9. Producenci, marki butów: Yanko

  @Pasjonat, fabryka sprawdza, sklep też ... ale widocznie coś komuś umknęło, co czasem się zdarza. Rzecz ludzka. Takiego przypadku jeszcze nie widziałem To oczywiście nie powinno się zdarzyć Proszę o kontakt z supportem w tej sprawie. @rumcajs43, nigdy nie dostaliśmy oferty zakupu butów drugiego gatunku. Gdyby coś takiego miało miejsce, na pewno zrobilibyśmy transparentną akcję z pełną informacją dla klienta. Buty z małymi niedoskonałościami (czasem tak małymi, że kupujący się dziwią) lokujemy w dziale OUTLET informując o tym i dostarczając każdemu zainteresowanemu zdjęcia wraz z dokładnym omówieniem niedoskonałości. Takiej usterki poza tym nie traktowałbym nawet jako 3-ci gatunek! Ta para nie powinna po prostu trafić do sprzedaży.
 10. TLB Mallorca

  Na razie nasi klienci są dość podzieleni w tej kwestii, proponuję więc po prostu zamówić i spróbować Proszę pamiętać, że monki zawsze nieco inaczej będą leżały niż modele sznurowane. Kilka fotek modelu Willis 543S na kopycie Oliver F w załączeniu. Jeżeli potrzebne jakieś dodatkowe zdjęcia porównawcze, pomiary, pomoc .... bardzo proszę kontaktować się mailowo z supportem. Tam ekipa przez cały czas stara się podpowiadać w takich sprawach.
 11. TLB Mallorca

  Sam jestem ciekaw Muszę przyznać, że akurat zamszaków jeszcze nie dotykałem, także opieram się na subiektywnej ocenie producenta - trochę cytat: "zamsz jest zupełnie inny. Jeżeli cena surowca ma być wyznacznikiem jakości to jest 2,5x lepszy. TLB to unikatowa marka i zupełnie nowa firma! Nie mamy nic wspólnego z Yanko! Nie utrzymujemy relacji! Naklejki są takie same, bo to program informatyczny, z którego korzysta wiele manufaktur! To nic nie znaczy!" Zabrakło mi tylko: "Weź mnie więcej nie denerwuj" Dla jednego pewnie "te", a dla drugiego "tamte" Jedni cenią sobie optymalne dopasowanie kopyta, inni konkretne skóry, jeszcze inni cenę ... Sam muszę trwać w takim rozkroku, by współpraca z obiema markami dobrze się układała Lubię obie marki Litości
 12. Tuż przed świętami doleciały Wasze ulubione wieszaki Zapraszamy!
 13. TLB Mallorca

  Nie. Wręcz przeciwnie - obie firmy stanowią dziś dla siebie konkurencję. Cała historia jest nieco inna niż wyżej nakreślony scenariusz Antonio był współwłaścicielem Yanko jeszcze jakieś 3 lata temu, ale "mówią jaskółki, że niedobre są spółki" i to się w tym przypadku sprawdziło. Panowie przestali się dogadywać. Jeden chciał takie skóry, drugi niekoniecznie. Jeden widział dystrybucję i rozwój marki po swojemu, drugi zupełnie inaczej. Wizje zaczęły się dość mocno rozbiegać i w końcu zapadła decyzja o rozstaniu. Dziś każdy realizuje swoją wizję w zupełnie innych fabrykach, z zupełnie innymi zespołami ludzi, na innych skórach. Która strategia okaże się lepsza? Nie wiem. Trzymamy kciuki za obie wizje i mamy nadzieję, że na rynku będzie miejsce dla obu marek Czas pokaże. Pudełka, papiery, naklejki ... miałem już w rękach buty z innych bajek, gdzie to wszystko było bardzo podobne. Być może różne marki pozyskują takie rzeczy z tych samych źródeł. W tym przypadku to nawet mocno prawdopodobne, bo właściciel nowej marki wyszedł ze starej przecież z całą wiedzą i kontaktami, jakie posiadał.
×