Jump to content

Beny23

Sympatycy
 • Content Count

  1,931
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  194

Beny23 last won the day on August 17

Beny23 had the most liked content!

Community Reputation

13,174

2 Followers

About Beny23

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 08/17/1991

Profile Information

 • Location
  New York City

Recent Profile Visitors

5,820 profile views
 1. Z Kirby Allison’em który wpadł na Manhattan zrobić kilka filmów na swojego YouTube. W ostatnich 5 miesiącach widzieliśmy się z Kirby 3 razy. W Londynie, w Dallas i w NYC. Każde spotkanie z Kirby to okazja do rozmowy o butach i garniturach a także do poszerzenia mojej sartorialnej wiedzy bo jest on wyjątkowym znawcą tematów bespoke. Polecam Wam jego kanał na YouTube. Takiej skarbnicy wiedzy o bespoke chyba jeszcze nikt nie zgromadził w jednym miejscu.
 2. Carminy w tak dobrej cenie to rzadkość.
 3. Great Gatsby Roaring 1920s Party Welwetowe tassel loafers od Harry’s of London
 4. Dziękuje! Możesz kupić prawie identyczne tutaj: https://www.skoaktiebolaget.com/collections/oxfords/products/saint-crispins-classic-wingtip?variant=1327281100
 5. Great Gatsby Roaring 1920s Party
 6. Garnitur z lekkiej wełny od Lanificio Cerruti bez podszewki zdał egzamin na ślubie. Przy 30 stopniach i upału na Manhattanie i na Brooklynie nie odczuwałem żadnego dyskomfortu. Polecam wełnę od LC. Ślub w Saint Patrick’s Cathedral, potem Central Park, DUMBO Brooklyn i wesele w the River Cafe mimo skwaru były znośne w tym garniturze więc jestem bardzo zadowolony z tego projektu. Dopasowanie jak dla mnie idealne. Przetańczyłem całą noc na weselu przyjaciół
 7. Jan Buda jest Czechem. Poznałem go i jego partnerkę na London super Trunk Show. Bardzo mili ludzie.
 8. Latem wolimy chłodne Poconos od 40sto stopniowego upału i 90% wilgotności na Manhattanie. Jeździmy konno, na quadach, biegamy po górach, pływamy w potokach, strzelamy do rzutków z shotgunów i siedzimy pół dnia w basenie a potem masaż i sauna w spa Polecam latem z całą rodziną przyjechać do Poconos. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na narty to Pocono Mountains i Berkshire Mountains to raczej większe pagórki. Dużo lodu i sztucznego śniegu. Dlatego na narty jeździmy do Vermont(Killington, Bromley), Colorado (Vail, Aspen), Utah (Park City) i Californii (Lake Tahoe - Northstar, Squaw Valley), ale Poconos mają swój urok w lecie W sumie chyba powinienem napisać przewodnik dla Polaków po USA bo w sumie dość dużo jeździmy/latamy i można by nasze wrażenia gdzieś opisać.
 9. Beny23

  Humor

  @xkoziol widzę że masz duże wpływy na rynki finansowe...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.