Skocz do zawartości

Tanatos70

Użytkownik
 • Zawartość

  1292
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  93

Ostatnia wygrana Tanatos70 w dniu 1 Maj

Użytkownicy przyznają Tanatos70 punkty reputacji!

Reputacja

8042

O Tanatos70

 • Tytuł
  Aktywista

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnie wizyty

4168 wyświetleń profilu
 1. Jako że uwielbiam testować na swoich butach różne kosmetyczne wynalazki/nowinki, po lekturze tego wątku i kwerendzie w necie postanowiłem zaopatrzyć się w te japońskie cuda. Nabyłem od ebayowego sprzedawcy kilka słoiczków i buteleczek. Jako że te "kilka słoiczków" równa się cenie nowych Yanko jestem nastawiony na efekt "wow" . W przyszłym tygodniu powinny dotrzeć via DHL. Obiecuję recenzję. Przy zakupach posiłkowałem się tą grafiką, żeby ogarnąć co z czym: Tutaj także można znaleźć przydatne informacje: http://bootblack.jp/en/shoe_care/index.html
 2. Jaki dziś masz zegarek na ręku

  w punkt ...albo cordo-pasek... albo i jedno i drugie
 3. Jaki dziś masz zegarek na ręku

  Kudu antylopa od @Pepo + konina + kocina
 4. Jakie buty mam dziś na sobie

  Konie pociągowe. Trickers cordo.
 5. testowanie produktów Saphir

  Moim zdaniem one wyglądają teraz całkiem dobrze. Z lustrem to różnie bywa. Na jednej skórze udaje się lepiej, na innej idzie opornie, ale tak z 20 cienkich warstw wosku powinno załatwić sprawę na błysk i tutaj . Tylko, że tak jak jest teraz, jest IMO o.k.
 6. Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  Wolałbym raczej coś w tym guście :
 7. Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  Właśnie przyjechały dziewczyny z U.K. Niby zwykłe poszetki, ale jaką sprawiły mi frajdę. Tak sobie patrzę i patrzę.... : EDIT: zakup z U.K., ale wg metki producentem jest niemiecki Ascot. Jakie to ma jednak znaczenie w świetle powyższych faktów
 8. Jakie buty mam dziś na sobie

  AS-y o dynamice głazu narzutowego, ale wygodne :
 9. Co mam dziś na sobie

  Dzięki. Bita godzina przymiarek i kręcenia nosem . Toż to drobiażdżki . Jak jeszcze nie akceptowałem loafersów to te „norwegi” traktowałem jako substytut. Takie letnie, wiązane pepegi ze skóry
 10. Co mam dziś na sobie

  Szarmant vel Zack Roman
 11. Jakie buty mam dziś na sobie

  3 zdjęcie jest archiwalne, ukazuje stałość kocich uczuć do dobrego obuwia Edit: najstarsze zaś jest to: a najstarsze, najstarsze (jeszcze mi się Vassy nie śniły nawet) to i to (sorry za OT, ale kot to trochę jakby "szara eminencja" tego forum, więc niech ma swoje 5 min. ):
 12. Jakie buty mam dziś na sobie

  Vass, koci ulubieniec :
 13. Co mam dziś na sobie

  No to ja się także dziś wpisuję w "Dzień Panamy" . Nowy zakup przywieziony z "majówki", nawet dość twarzowy. Trochę światło napsociło, bo wróciłem już pod wieczór, ale coś tam widać. Na elegancko i na każualowo. Pewnie założę za dwa razy tego lata na spacer z kotem po osiedlu :
 14. Pleśń na prawidłach

  Temat był kilkukrotnie poruszany. Najczęściej jest to „wykrystalizowany” impregnat. Zazwyczaj pojawia się na krawędziach/łączeniach elementów drewnianych prawidła. Przeszlifowałbym drobnoziarnistym papierem ściernym i obserwował przez chwilę. edit: mam kilkadziesiąt par prawideł i takie zjawisko odnotowałem na tych tańszych „cedrowych” no name oraz Bexley. Użytkuję i nic złego się nie dzieje.
 15. Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  Z zeszłorocznej "majówki" przywiozłem sobie "pamiątkową" panamę w kolorze naturalnym, z tegorocznej białą, której mi brakowało do kompletu :
×