Jump to content

Tanatos70

Użytkownik
 • Content Count

  1,812
 • Joined

 • Days Won

  176

Tanatos70 last won the day on September 15

Tanatos70 had the most liked content!

Community Reputation

12,423

1 Follower

About Tanatos70

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

5,095 profile views
 1. „Znam sprawę” i nie mogę się nie zgodzić, chociaż ja miałem więcej szczęścia 🙂.
 2. Trickers w wiśniowym kordowanie:
 3. No fakt, nie było najszybciej, ale miałem tego świadomość i jakoś tak między sezonami się wstrzeliłem (to były dwie osobne. oddalone w czasie operacje). Priorytetem była dla mnie jakość i tutaj się nie zawiodłem. Myślę, że operacja nie jest jakoś niezwykle skomplikowana i każdy doświadczony szewc sobie z tym problemem powinien poradzić.
 4. Jak to mawiała M. Czubaszek ustami J. Dobrowolskiego: "ten kierunek, ale w drugą stronę" .
 5. Tak to wygląda w praktyce. Bardzo trwałe i estetyczne rozwiązanie. Jak dotąd (dwa lata) niczego nie musiałem doklejać, poprawiać etc. Samoprzylepne zapiętki rolowały się w trakcie użytkowania.
 6. No wiesz, to ta od „beżów emeryta”, więc ilekroć ją układam to myślę o Tobie 🙂
 7. Ostatnie podrygi lata. Specjalnie dla kol. @Midlife-Crisis ulubiona letnia poszetka w dwóch specyficznych wariantach ułożenia (możliwych kombinacji jest multum) :
 8. Takie samoprzylepne zapiętki doraźnie się sprawdzają, ale (przynajmniej u mnie) było to rozwiązanie na kilka wyjść. Docelowo problem rozwiązało wklejenie na stałe zapiętek "made by Rafał" (szewc24) wypełnionych jakąś specjalną pianką odporną na odkształcenia. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość indywidualnego ukształtowania wypełnienia (np. więcej na jedną stopę, gdyż mamy je zazwyczaj nierównej wielkości). Polecam więc wizytę u ogarniętego szewca.
 9. Alfred Sargent vintage (NOS):
 10. @Stormont. Tak jako ciekawostkę w kontekście dyskusji podałem. Nie zamierzałem kupować. Z drugiej strony pewnie mniej ryzykowny byłby zakup w tkmaxxie niż w niektórych sklepach internetowych. A może się mylę .
 11. A propos cen: dzisiaj w poznańskim „tikeju”. AdP już widziałem tu wcześniej. To tegoroczny wypust, już nie colonia , więc nie wiem jakie ma parametry. Zakładam, że gorsze niż stara wersja. Toma Forda widzę po raz pierwszy. Niestety ceny nie należą do okazyjnych.
 12. To jeszcze do kompletu przed jesienią:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.