Jump to content

Tanatos70

Użytkownik
 • Content Count

  1,959
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  201

Tanatos70 last won the day on January 20

Tanatos70 had the most liked content!

Community Reputation

13,657

1 Follower

About Tanatos70

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

5,318 profile views
 1. Kurcze, poczułem się jakbym odzyskał swojego nieodżałowanego Zenita 11, którego straciłem w 1991 roku na drodze między Aleppo i Damaszkiem . Dwa lata wcześniej odpakowywałem go z taką samą ekscytacją jak ten aparat. Podobno jest jakaś nowa "wypasiona" wersja Zenita wykonana we współpracy z Leicą, ale aż taki sentymentalny nie jestem . Kawał żelastwa:
 2. Nie no, dla snobów to "skórkowa", gumowa to dla praktycznych 😁
 3. No ja protestuję, mówiąc że klasyczne "trupięgi" to mają kartonowe podeszwy, a tutaj na bogato- dainite sygnowane logo producenta butów, co jest nieczęsto spotykanym smaczkiem. Szczególnie dla takiego snoba jak ja :
 4. Bardzo dziękuję chłopaki . @Milimetr. Marynarka Lardini, w kolejności zawartości (od najmocniej reprezentowanej): bawełna, wełna, poliamid, kaszmir. Taki misz- masz.
 5. @Żorż Ponimirski- dzięki, stary zakup (mam je już jakieś dobre 4 lata), ale nieczęsto zakładane. Jedyne moje czarne oksfordy. Żona mówi na nie "trumniaki" 😁. Mam jeszcze dwie pary trzewików- Aldeny w czarnym kordowanie i "Czeneje" odkupione jakieś dwa lata temu na forum. Te drugie- model Brixworth, pewnie niedługo doczekają się wreszcie premierowego wyjścia. Pozycja społeczna człowieka żyjącego z wygrzebywania trupów z ziemi pozwala praktycznie na wszystko 😉.
 6. Bardzo uniwersalne płaszczydło- grubsza marynara też się pod nim skryje: Palto. Lardini. Bugatti, C&J:
 7. Chodzi o taką "pożyczkę z ogonka". Najczęściej obserwuję to u nas, na forum w poszetkowym wydaniu stąd ten powyższy przykład. Tutaj inny, bardziej wyważony: Można w ten sposób całkiem udatnie zamaskować hmmm..... takie sobie proporcje/wykrój krawata.
 8. Zawsze możesz zastosować metodę "Poszetki". Sprawdza się na ciut za wąskich krawatach. Wiem, bo stosuję, choć nie w tak ekstremalnym wydaniu. Przy krawatach EoE, gdzie proporcje są dla mnie idealne (mam podobne do Twoich "parametry"- 42/182 cm) nie mam takiej potrzeby.
 9. @KIERMAN.pl- wyobrażam sobie, że to skóra „mizdrą na zewnątrz”. Lico w tym wypadku masz po wewnętrznej stronie. Grubość pozostaje bez zmian. Zazwyczaj nie możemy podziwiać w naszych butach skóry w pełnej krasie (podszyta futrówką), ale czasem się da: Dobry zamsz też nie musi być cienki, choć miękki jest zdecydowanie bardziej niż licówka:
 10. Mix wzorów na wełnie (krata- Palto, jodła- Stetson, Hilfiger, prążki- Brooks Brothers, "plamy"- EoE). Trzewiki Vassa w granacie też wymieszane- skóra gładka museum i "w grochy". Kot pręgowany szaro- bury:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.