Jump to content

Tanatos70

Użytkownik
 • Content Count

  2,037
 • Joined

 • Days Won

  213

Tanatos70 last won the day on April 19

Tanatos70 had the most liked content!

Community Reputation

14,382

1 Follower

About Tanatos70

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

5,582 profile views
 1. Bo to jest świetny zegarek. O dokładnym i stabilnym chodzie i idealnych dla mnie proporcjach. Bransoleta jubilee jest genialna. Początkowo wydawała mi się jakaś taka pe.., stop- niemęska i chciałem wymienić na oyster, ale Filip mnie przekonał i oczywiście się nie mylił. Wbrew pozorom nie tak łatwo go uszkodzić/zarysować (oczywiście mikrorys się nie uniknie). Jedyną większą rysę zaliczyłem na lunecie po uderzeniu w klamkę (oczywiście po pijaku). I mimo wszystko nie przyciąga uwagi. Przynajmniej w środowisku, w jakim się obracam. Można spokojnie zakładać do dresu . Przy okazji taki dowcip mi się przypomniał: Polak i Niemiec mieli poważną stłuczkę. Niemiec wysiada ze swego BMW zmartwiony: "Pół roku oszczędzania przepadło". Polak wygramolił się z "malucha" i lamentuje: "Mój Boże, co za nieszczęście. Pół życia na niego oszczędzałem. Taka tragedia". Słysząc to Niemiec się odzywa: "To po cholerę brał Pan taki drogi model" ?.
 2. Bo trzeba brać przykład z właściciela najbardziej znanego kota w Polsce . Aaaa nie, najbardziej znany jest kot prezesa 😉. https://forum.butwbutonierce.pl/topic/4-co-mam-dziś-na-sobie/?do=findComment&comment=260553
 3. Church’s Oreham. Loafersy deszczowe 😉:
 4. No i znów coś ciekawego wpadło. "Mappografia" Rastawieckiego wydana w 1846 roku to pierwsza próba usystematyzowania map z wizerunkiem Polski. Sama w sobie nie jest specjalnie rzadka, ale udało mi się nabyć egzemplarz wyjątkowy przez nietypową oprawę. Oryginalnie okładka jest broszurowa, tutaj pełna skóra, tłoczenia ręczne, złocone ornamenty oraz tytuł i rok wydania, brzegi kart malowane i takie tam cymesy. Oprawa jest współczesna i pochodzi z Introligatorni Budnik, ale świetnie oddaje charakter epoki i jest, jak sądzę, więcej warta niż samo wydawnictwo . Naprawdę ładna rzecz.
 5. W innym dziale jakoś nie mam szansy zaistnieć 😉. Koordynacja kolorystyczna. Ostatnio nie muszę praktycznie używać rotomatu :
 6. Ja już zdążyłem zapomnieć, co to koszula 😉:
 7. Spróbuj tego Al Haramaina (L'Aventure). To nie jest taki zerojedynkowy klon Creeda. Bardzo dobre parametry, ale... Mam taki hmmm... problem z "arabami". Po początkowym zachłyśnięciu się mocarnością, trwałością, oryginalnością (co niektórych), przy niewielkiej cenie (co niektórych) zauważam, że często bywają na dłuższą metę męczące. I nie chodzi nawet o otoczenie, zresztą jakie to teraz otoczenie przy zachowaniu dystansu społecznego. Mnie samego męczą. Akurat ten L'Aventure jest o.k. Trochę się zraziłem po sylwestrowej zabawie, na którą się nim obficie spryskałem, a że mocnych trunków tej nocy nie unikałem to mi się z psychodegradacją alkoholową przez jakiś czas kojarzył. Teraz powoli do niego wracam i oceniam na mocną 4 (w skali akademickiej), a biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości nawet wyżej. Cena przystępna, więc niewiele ryzykujesz.
 8. Jak na razie wirus mu nie szkodzi. Ustabilizował się na poziomie -0,5 do -1s na dobę. Jak go noszę jest dokładniejszy, jak nie- zwalnia do tej sekundy na minusie. Widać tęskni za panem 😊
 9. No mam już je ponad 4 lata. Ze względu na charakter powłoki, wystarcza przetrzeć wilgotną szmatką i odzyskują świetność. Mam zdecydowanie za dużo butów, stąd żadne się u mnie nie przepracowywują. Te mają za sobą góra 30- 40 wyjść.
 10. Pociągnięta lakierem (jak sądzę), jednak z upływem lat nic złego się nie dzieje. Kupowałem w ciemno, na amerykańskim ebayu licząc, że to może konina 😁. Czego jednak mogłem się spodziewać za te 100 $. Wersja NOS.
 11. AS w pseudokordowanie:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.