Jump to content

Tanatos70

Użytkownik
 • Content Count

  1,880
 • Joined

 • Days Won

  185

Tanatos70 last won the day on November 11

Tanatos70 had the most liked content!

Community Reputation

13,021

1 Follower

About Tanatos70

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

5,183 profile views
 1. Są różne linie. Ta dla AFPOS jest „biedniejsza”. Wiem, bo mam😁
 2. Meerminy w koniakowym (tak ściśle to "whisky") kordowanie z japońskiej garbarni. Nie przepadam za nimi z racji niezmiernie "twardego" charakteru. Kiedyś myślałem, że to wina skóry. To jednak wynik takiej, a nie innej konstrukcji. Mają jednak swoje zalety- podeszwa prawie jak nowa mimo rozpoczętego piątego sezonu:
 3. Lekki donegal tweed PRL (Corneliani). "Liski" sprzed dobrych 4 lat zakupione za pośrednictwem forum od RoT. To chyba pierwsza wersja z takim sobie wypełnieniem i ogólna jakość przeciętna, ale mam do nich duży sentyment. Z racji ilości posiadanych egzemplarzy EoE, zakładam niezmiernie rzadko. No, ale dziś tak mnie jakoś naszło . Kaszmir- Tallinder, pekari- Kuc, buty- Meermin w kordowanie.
 4. Marynarka IMO bardzo fajna i dobrze na Tobie leży. Nie razi mnie jej "krótkość".
 5. Dzięki. Tego już niestety nie znajdziesz. Pół roku trzymałem w dreamboxie zanim cokolwiek przecenili i wziąłem ostatni w swoim rozmiarze 52. Była jeszcze 50- ka, ale zaraz zniknęła. Zakup z początku września.
 6. VASS model Oslo. Najładniejsze IMO trzewiki typu split- toe (to nie do końca "split- toe". Raczej imitacja-przeszycie, ale charakter oddaje doskonale ) w tym przedziale cenowym (do 600 Euro):
 7. Jakoś nie było wcześniej okazji, aby założyć ostatni nabytek z Yooxa. Dziś zatem premiera: Sartoria Palto. Firma wykonuje zarówno takie sobie kurtczyny, jak i bardzo przyzwoite okrycia w typie płaszcza (linia "sartoria"). 100 % wełna, podszewka bawełniana i z wiskozy (w rękawach domieszka poliestru). Wysoka jakość. Pewną trudność stanowiło skrócenie rękawów dołem ze względu na charakterystyczne "wyłogi". Górą nie za bardzo było jak z uwagi na spasowanie poziomych grubszych linii mikrowzoru kraty. Ostatecznie pozostało odtworzenie tych "pseudowyłogów" po skróceniu dołem, co pozwoliło zachować pierwotny charakter płaszcza. No i O.K. Jesteśmy z kotem zadowoleni . Dodatkowo: Stetson, Osovski - bengalskie prążki, krawat Poszetka/Blue Loafers (ten najbardziej chyba charakterystyczny deseń), Masimo Dutti z bawełnianej flaneli + ulubione Vassy Oslo i najbardziej uniwersalne z moich rękawiczek- Kuc model kawaleryjski bez ocieplenia:
 8. VASS na kopycie P2 (New Peter). Gold museum calf z garbarni Ilcea:
 9. Wczorajszy dzień spędziłem na przeorganizowaniu garderoby. Wełniane okrycia zajęły miejsce lnianych, trzewiki zastąpiły loafersy i takie tam. Kotka również zmienia okrycie, ale jeszcze będzie gęściej (w sensie futra i sadła). W tle Corneliani. Moja ulubiona marka RTW. 50- ka leży na mnie zazwyczaj akceptowalnie bez jakichkolwiek przeróbek. Wełna z kaszmirem + kaszmirowy Tallinder, Rene Lazard, Osovski, Poszetka/Blue Loafers, Turnbull & Asser, Vass + najdokładniejszy mój czasomierz.
 10. Aż żal, że kolejne GMTO zapewne nie dojdzie do skutku. Vass robi naprawdę piękne buty. Tak przy okazji sezonowego przeorganizowania podręcznej szafki łza mi się w oku zakręciła:
 11. I wieczorna zmiana obuwia. VASS-y z ostatniego, chyba niestety w pełnym tego słowa znaczeniu, GMTO:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.