Jump to content

gumol76

Użytkownik
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88

About gumol76

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

681 profile views
 1. gumol76

  Co mam dziś casualowego na sobie

  Żorżu drogi, wrzuciłeś tu kilka zdjęć swoich ubiorów codziennych, które niczym się nie wyróżniają, bardzo między sobą się również nie różnią. Widzę takich postaci tysiące, idąc codziennie gdziekolwiek, może mają mniej kosztowne buty, może ich skóry są wykonane z plastikowej świni, ale jest pomiędzy wami ogólna zbieżność. Może gdybyś prezentował bardziej luźną postawę, gdyby może Twoje stroje nosiły jakiś znak czasu, widać było po nich jakiś z Tobą związek... wiedz, że szukam pozytywów.
 2. A nie wiem, nie miałem okazji oglądać
 3. Moje ulubione superstary w dwóch odsłonach
 4. gumol76

  Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Hej, Czy byłby ktoś chętny na wspólne zakupy w Vistuli, obecnie druga rzecz gratis, do środy 27.03.
 5. gumol76

  Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  Dziadek zawsze mi powtarzał, żebym czapkę zdejmował, jak wchodzę do pomieszczenia...
 6. gumol76

  Dżinsy

  Jeszcze parę szufladek otwartych... M65 komu przypisać? Kapelusz, czy tylko starszemu kierowcy? Sandał (nie drzewo), czy wyłącznie domena polskiego turysty?
 7. gumol76

  Sneakers - czy juz klasyka?

  Nawet jak cytuję ten zwrot, i tak zostaje podkreślony. Myślałem, że to błąd, ale widzę po dość pobieżnym przeszukaniu forum, że jest to raczej swoista nonszalancja (lub jak kto woli spezzatura) w używaniu języka polskiego.
 8. gumol76

  sensowne prezenty

  Ja zrobiłem powiększone do portretowego rozmiaru zdjęcie ślubne, oprawione w galerii. Coś tam po drodze chyba było retuszowane, ale jest naprawdę ładne.
 9. gumol76

  Humor

  U mnie na wsi już dawno kwestia segregacji jest rozwiązana. Śmieci segreguje się na te, które spalane są w dzień, i na te, które spalane są w nocy.
 10. gumol76

  Jakie buty mam dziś na sobie

  To trafiłeś na całkiem dobre światło do zdjęcia, jak na nocną porę.
 11. gumol76

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Serio tak wychodzisz z zaprasowanymi na bokach kantami? Pytam, bo zdarza się na tym forum lekka burza (nie chciałem napisać "g...wnoburza") o jakieś marszczenia na spodniach, małe niedopasowania marynarki, naprawdę widoczne dla obytych. Rozumiem, że prasujesz je na płasko, ale z doświadczenia - da się wyprasować chino "na okrągło", bez zbędnych kantów.
 12. gumol76

  Problem natury psychologicznej.

  @Hercule Poirot rozpocząłeś całkiem niezły temat. Poczucie Twojego skrępowania jest całkowicie naturalne, wyróżniasz się pewnie swoim ubraniem, celowo nie piszę strojem. Najważniejsze teraz jest byś, jak pisali koledzy powyżej, znalazł pewność siebie, by się ubierać jak chcesz. Na pewno przestrzelisz w swoich staraniach, będziesz "za bardzo" w stosunku do potrzeb czy sytuacji. Jak sobie poczytasz forum, to na pewno zauważysz, że część użytkowników, pewnie starszych, ma też wątpliwości, wobec czego poddaje się ocenie pozostałych forumowiczów, niejako podbudowując swoje poczucie pewności siebie, gdy owi wyrażą aprobatę. Przy dezaprobacie szybko wycofują się ze swoich propozycji. Znajdź swój styl, z pewnością go kontynuuj i rozwijaj. Powodzenia.
 13. gumol76

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Gratulacje, dziecko to kupa szczęścia. Z przewagą kupy.
 14. gumol76

  Koszulki polo - dyskusje i porady

  O proszę, jaki coming out
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.