Jump to content

mosze

Moderator
 • Content Count

  5,013
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

mosze last won the day on May 1

mosze had the most liked content!

Community Reputation

2,109

About mosze

 • Rank
  Moderator Globalny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mosze

  sartoria mariana

  Możesz skomentować wszycie rękawów i konstrukcję ramion?
 2. Trzeba szukać wśród firm niemieckich, a odpuścić dobie włoskie. Czyli np. Camel Active, Hiltl, a także Dockers (tutaj nie znam proweniencji).
 3. Jesteś pewien, że to właściwy typ wkładki? Są np. cienkie wkładki pod stopę, które redukują miejsce w bucie, są zapiętki itp.
 4. mosze

  Humor

  Nawodnię się, a następnie zroluję.
 5. Robiłem w tej pracowni większość przeróbek marynarek, na pewno taliowanie i skracanie rękawów górą i dołem. Poza tym jakieś spodnie i może coś jeszcze. Do wykonania od strony technicznej nie miałem nigdy zastrzeżeń, choć raz panie zrobiły stylistycznie nie tak, jak chciałem (ładnie, ale niezgodnie z moimi wskazówkami). Na koniec - polecenie na forum nie jest niestety gwarancją, że wszystko będzie ok. Dotyczy to zwłaszcza większych pracowni, gdzie jest kilka krawcowych i efekt zależy od tego, na którą się trafi, co wiem z własnych doświadczeń z inną pracownią.
 6. Ciężko mi to skomentować. Z zakładu korzystałem sam, od jakiegoś czasu już tam nie bywam ze względu na trudności z zaparkowaniem samochodu. Może coś się zmieniło. Mnie ten zakład polecał forumowicz znany ze świetnych projektów oraz pedantyzmu, jeśli chodzi o jakość wykonania. W jego przypadku żadna fuszerka by nie przeszła.
 7. Ja bym zapach skroplił i opychał po tauzenie za flakonik.
 8. To jest pani Chodakowska wraz z mężem. Mąż raczej nie jest szerzej znany, przynajmniej dla mnie.
 9. Jak się ma rozmiarówka snikersów JFP wobec butów C&J? Powiedzmy, oksfordów?
 10. No nie, chodzi o to, by korzystać. Dziurki są seksi.
 11. Stolica. Ostatnio robiłem pewną pracę o charakterze remontowo-instalacyjnym i oferty z tych samych lub bardzo zbliżonych materiałów różniły się bardzo mocno - najdroższa była ok 2.4 raza droższa od najtańszej, a pomiędzy nimi było jeszcze spektrum propozycji pośrednich. 300 za dziurki to bym nie dał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.