Jump to content

mosze

Moderator
 • Content Count

  4,925
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

mosze last won the day on May 1

mosze had the most liked content!

Community Reputation

2,037

About mosze

 • Rank
  Moderator Globalny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O tyle, że dało się wygodnie chodzić. Buty na starcie nie mogą być zbyt krótkie. Jeśli chodzi o dopasowanie na szerokość, to też bez przesady. Jeśli stopa wygląda jak ryba ściśnięta w imadle, nie warto próbować.
 2. mosze

  Buty, trochę taniej

  Niestety, za 200 zł nie kupisz butów, które spełniałyby minimalne normy estetyczno-jakościowe. Takie buty zaczynają się gdzieś od 550 zł. Ew. można szukać okazji na aukcjach, ale też nie za dwie stówy. Proponuję dozbierać.
 3. Opuszczone wyglądają ok. Nogawka jednak wydaje się być wąska; nie wiem, czy uda się wyraźnie zniwelować załamanie z przodu. Trzeba sprawdzić u krawca.
 4. Tak, 46 to na młodszego brata.
 5. mosze

  Oxfordowe brogsy

  Podzelowane można.
 6. Na zdjęciu wyglądają ładnie. Jednak butów z hm bym nie kupił. Zawsze, kiedy je oglądam na żywo, taniocha aż piszczy z głodu.
 7. Marynarka wygląda na zbyt krótką, ale z tych zdjęć ciężko to jednoznacznie ocenić. Liczą się przede wszystkim proporcje sylwetki. Mocne ramiona to nie moja bajka, ale to jest akurat kwestia gustu.
 8. Garnitur leży ładnie (na mnie marynarki V leżą tragicznie). Ze spodniami poeksperymentowałbym u krawca. Nogawki powinny być skrócone po skosie. Co do wydłużenia z tyłu - pamiętaj, że spodnie noszone na pasku lekko się opuszczą podczas noszenia, czyli aktualna długość może być właściwa. Trzeba to uwzględnić przy przymiarce.
 9. mosze

  Buty Cerruti 1881

  Buty Jędrzeja Wittchena też są handmade in Italy.
 10. Stretto Collo del Piede s.r.l.
 11. Ja bym niczego nie odpruwał. To jest Twój rozmiar, 48 będzie za duży. Ja noszę 48, a jestem wyraźnie większy/cięższy Garnitur leży przyzwoicie. Szału nie ma, ale nie jest źle. Rękawy marynarki do lekkiego skrócenia.
 12. Panowie, proszę o zakończenie tego podwątku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.