Jump to content

mosze

Moderator
 • Content Count

  5,687
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

mosze last won the day on May 1 2019

mosze had the most liked content!

Community Reputation

2,588

About mosze

 • Rank
  Moderator Globalny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taliowanie marynarki jest prostym zabiegiem i tutaj każdy punkt krawiecki powinien dać radę. Jednak to nie musi być jedyna przeróbka, być może należy zwęzić rękawy, a także zwęzić marynarkę w ramionach. Ta ostatnia przeróbka jest stosunkowo złożona, a efekt niepewny.
 2. Ja też "chorowałem" na spectatory przez długi czas. Ostatecznie mi przeszło i już nie planuję zakupu. Są to po prostu bardzo specyficzne i zwracające uwagę buty i wymagają bardzo starannego dobrania reszty.
 3. @Barcin Krótko - wg mnie garnitur nie nadaje się na ślub. Jeśli miałby nawiązywać do jakiegoś stylu, to na pewno bym nie zgadł, do jakiego. Do stylu rustykalnego mógłby pasować strój z epoki (dość kosztowny pomysł i do tego jednorazowy), ale raczej nie ten.
 4. Swoją drogą, świetna stylówa - wygląda na aksamitny garnitur peak lapel (trochę jakość obrazu słaba).
 5. Garnitur powinien być ciemny i gładki, bez wzorów (krata) i wyraźnej faktury. Niebieska koszula oczywiście nie wchodzi w grę.
 6. Czy pagoda shoulders to to prostu con rolino, czy coś jeszcze?
 7. Prosta sprawa, już było, ale wraca. Sznurowadła zwykłe, cienkie, do półbutów, ale ciemny brąz (gorzka czekolada). Te, które ma Saphir oraz te, które można w różnych miejscach kupić, są w kolorze średniego brązu.
 8. Long na 181 cm wzrostu?
 9. Brązowe zdecydowanie. Granat to opcja na którąś parę z kolei.
 10. Taki temat na pewno kiedyś był.
 11. Takie firmy z reguły współpracują z kompetennym zakładem przeróbek. Problem w tym, że najlepiej udać się tam osobiście i nie polegać na pomiarach w salonie. Krawcowa na pewno lepiej oceni, co i jak można poprawić.
 12. Druga wygląda ok, a jeśli chodzi o plecy, to skonsultowałbym się z krawcem. Ale tak, jak jest, jest nieźle.
 13. Pierwsza wygląda na bardzo kusą.
 14. Rozumiem ograniczony budżet, ale jest druga strona medalu. Lepiej dobrze wydać 800, niż wyrzucić 400. Te buty nie wyglądają dobrze, co to za marka, Bytom (Bytom oczywiście nie robi butów, czyli Gino Rossi albo cóś).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.