Jump to content

mosze

Moderator
 • Content Count

  5,572
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

mosze last won the day on May 1 2019

mosze had the most liked content!

Community Reputation

2,512

About mosze

 • Rank
  Moderator Globalny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy przypadkiem nie są to ślady po soli? Oczywiście nie z deszczu, raczej z przeszłej zimy. Mocne namoczenie spowodowało wypłynięcie soli i takie ślady. Ja miałem podobne ślady w zasolonych butach - jasne, czarne, a także purchle. Można samodzielnie płukać buty (ale jest to dość uciążliwe i można zmyć kolor) albo oddać do fachowca.
 2. Wg mnie można przemyśleć podniesienie limitu dla użytkowników spełniających kombinację kryteriów staż/liczba postów/punkty reputacji. Tego wolałbym uniknąć, zdecydowanie lepsze są obiektywne kryteria.
 3. To jest w gestii zarządu SBwB. Ja miałem na myśli dodanie zalecenia (a nie zmiany zasad w ścisłym sensie).
 4. Propozycja jest słuszna, a ja dodam, że z tego samego powodu uprasza się sprzedających chcących zamknąć temat o zgłaszanie tego do moderacji poprzez mechanizm zgłaszania postów, a nie PW, bo to jest bardziej elastyczne - wszyscy moderatorzy widzą zgłoszenia. Być może warto takie zalecenie dodać do regulaminu.
 5. Bielsko-Biała, ceny warszawskie, terminów brak.
 6. Ja również lubię, jak się schodzą całkowicie.
 7. mosze

  Klasyczne sneakersy

  Dyskusja o skórach przeniesiona tutaj:
 8. Włoskie spodnie mają najczęściej bardzo wąskie nogawki. Jeśli ktoś ma umięśnione nogi, będzie miał problem. Lepiej wypadają marki niemieckie.
 9. Na razie numer jest i jest zgodny z regulaminem, a o to, co będzie potem, będziemy martwić się potem.
 10. @Antek Bargiełowski Proszę o trzymanie się tematu wątku - tutaj prezentujemy buty na sobie, a nie ogólne dywagacje.
 11. mosze

  Alfred Sargent

  @fan_dobrego_buta proszę o przygotowanie treści ogłoszenia, które żona opublikuje z konta Żorża, a jeśli to jest problem, to wrzuć proszę sam ogłoszenie o sprzedaży (z rozmiarem i ceną). Załatwimy to w miarę zgodnie z regulaminem.
 12. @Krzysiek_W Moderatorów jest kilku, w tym kilka nowych osób z uprawnieniami, bywamy na forum o różnych forach. Staramy się synchronizować swoje akcje w dedykowanym wątku, ale to wymaga czasu.
 13. Normalne. Buty jednak nie powinny przemakać, a po wyschnięciu nie powinno być śladów po wodzie. Buty szyte powinny być nieprzemakalne. Po deszczu jednak należy je wysuszyć w temperaturze pokojowej (NIE przy grzejniku). Ja osobiście zeluję buty na podeszwie skórzanej, co praktycznie eliminuje problemy.
 14. Bardzo, bardzo smutna wiadomość. Będzie na Go brakować. Niech odpoczywa w pokoju.
 15. Proszę nie karmić trolla.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.