Jump to content

mosze

Moderator
 • Content Count

  5,145
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

mosze last won the day on May 1 2019

mosze had the most liked content!

Community Reputation

2,209

About mosze

 • Rank
  Moderator Globalny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie chodzi o symetrię w sensie geometrii, ale o podobny sposób pracy i łamania się skóry. To powinno być zapewnione, jeśli para butów zrobiona jest z tego samego kawałka skóry, odpowiedniej jakości rzecz jasna. Firmy z górnej półki to gwarantują.
 2. Dla mnie z tej dyskusji wynika, że za cenę butów z wyższej półki jednak coś się dostaje.
 3. 200 zł sporo, powinno kosztować w granicach stówy. No ale krawiec się może cenić.
 4. @Żorż Ponimirski Dla mnie góra (biała koszula, biała poszetka) nieco gryzie się z dołem. W garniturze - ok, przy zestawie koordynowanym z monkami dobrałbym mniej elegancką.
 5. Wg mnie ok. Brzydko leży w ramionach. Jeśli masz zaufaną i kompetentną krawcową, to się skonsultuj, czy można coś poprawić. Mniejszy rozmiar będzie miał zbyt krótkie rękawy i sama marynarka będzie najprawdopodobniej zbyt krótka.
 6. Seria z MrVintage też miała inne wymiary, koszule były bardziej wyszczuplone.
 7. Sylwetka musi być z dystansu - jeśli zdjęcie jest z bliska, to nic się nie da ocenić. Jednak podejście jest wg mnie błędne, spodnie powinny mieć rozsądny zapas na poszerzenie. Skonsultuj to z producentem oraz z krawcem, albo jeszcze lepiej - jeśli marynarka w rozmiarze 50 pasuje, to uzgodnij, że kupisz spodnie odpowiednio poszerzone. Roman robi przeróbki swoich rzeczy. Ew. dostaniesz info, że się nie da, bo nie ma zapasu.
 8. Brzydka linia ramion, może tak być przy zaznaczonym tzw. kapturze (albo innych nierównościach ramion) i miękkiej konstrukcji marynarki. Mam podobny efekt w kilku marynarkach, ale raczej nie kupiłbym kolejnej z takim efektem. PS. Być może to jest do skorygowania, ale nigdy nie ma pewności, że efekt będzie zgodny z oczekiwaniami.
 9. Moim zdaniem również nie ma szans.
 10. Co zrobić (gdzie wyrzucić) kompletnie zużyte mokasynki (skóra, podeszwa gumowa)? Do tej pory buty wrzucałem do kontenerów, ale byly w stanie nadającym się do noszenia, przynajmniej dla biedaka. Te są całkowicie zniszczone.
 11. mosze

  ślady po domestosie

  Ja kiedyś wpadłem na bardzo niefortunny pomysł pozmywania naczyń u Mamusi. Coś kapło i skończyło się malowaniem butów.
 12. U mnie benzyna na butach licowych odparowała bez śladu.
 13. Garnitur super, ale buty jakby z innej bajki. Ja do power suit zawsze stosuję czarne oksfordy. Nie upieram się, że to jedyny wybór, ale zamszowe derby lepiej pasują do dżinsów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.