Jump to content

mosze

Moderator
 • Content Count

  5,649
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

mosze last won the day on May 1 2019

mosze had the most liked content!

Community Reputation

2,569

About mosze

 • Rank
  Moderator Globalny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ludzi, którym się nie śpieszy.
 2. Wg mnie zarówno brak odstępu, jak i niewielki odstęp jest ok. Brzydko natomiast wygląda spora szpara, sugeruje, że buty są zbyt wąskie.
 3. mosze

  Buty, trochę taniej

  Zawyżona, czyli zbyt wysoki numer. Jest rozmiar 8, a pasuje jak 7-7.5. Santoni ma na przykład zaniżoną - noszę tutaj buty przynajmniej o numer mniejsze.
 4. Poprawki są bezpieczne, tylko trzeba znaleźć rozgarniętą krawcową. Można popytać w salonach z koszulami (jak już je otworzą), z jakimi zakładami współpracują.
 5. To chyba jest red cedar, który z prawdziwym cedrem nie ma nic wspólnego. Natomiast są nasączone olejkiem, który rzez kilka muesiecy ładnie pachnie i wnętrze buta przenika ten zapach, co jest przyjemne.
 6. Droższe można rozważyć tylko wtedy, gdy są wykonane na konkretne kopyto. Można rozważyć, nie trzeba kupować. W przeciwnym razie po prostu trzeba znaleźć rozsądnej jakości prawidła wypełniające dobrze but. W przypadku dewnianych prawideł z buku jest to koszt ok. 50-60 zł za parę.
 7. Tak się zastanawiam, co pani Monika (autorka artykułu) chciała przekazać czytelnikom - poza rysem historycznym (może poprawnym, a może nie, nie znam historii obuwia i nie mam czasu na weryfikowanie) wnioski są dość miałkie. Ludzie kupują tenisówki? Owszem, gumę do żucia również kupują.
 8. Panowie, w tym wątku prezentujemy zestawy eleganckie (krawat/mucha, garnitur, ew. zestaw koordynowany). Część zestawów przerzuciłem do
 9. Ale ja to doskonale rozumiem Ćwiczyłem wysokie buty, ale je odrzuciłem precz
 10. mosze

  Mała renowacja

  Czym potraktować skórzane sofy? Mam środki czyszczące, ale raczej nie pielegnujące w sensie odżywiania (krem). Czuję potrzebę wykonania jakiejś czynności. Skóra w obu wygląda dobrze i chyba jest dość porządna (w każdym razie jest to skóra meblowa, pewnie inaczej wykańczana).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.