mosze

Moderator
 • Zawartość

  3746
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana mosze w Rankingu w dniu 16 Wrzesień 2014

mosze posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1164

O mosze

 • Tytuł
  Moderator Globalny
 • Urodziny
 1. Nie zgadzam się, wg mnie - zakładając, że kolega @lolo wyjaśnił, na czym polega problem - jest to klasyczna odpowiedź "spadaj gościu", wyrażona za pomocą mowy-trawy specjalisty od kontaktów z klientami.
 2. 1. "Na tak ważną okazję" należy założyć ciemny garnitur, a nie kombinować z marynarkami i pasującymi spodniami. 2. Ciężko doradzać w sprawie przeróbek, nie widząc zdjęć. Jeśli masz krótkie nogi, a marynarka jest za długa, to raczej nie da się jej przerobić - po skróceniu (teoretycznie jest to prosty zabieg) może stracić proporcje, a kieszeń będzie jeszcze niżej.
 3. Są małe, bliżej 7-ki.
 4. Z tego, co wiem, będą kolejne podfora - proszę o cierpliwość.
 5. Proszę bez polityki (wycięta).
 6. Nie wiem, nie znam marki.
 7. Ładny krawat, ale trzeba umieć go zastosować.
 8. Sprawa jest prosta - każdy nowy użytkownik forum, który umieszcza linki, jest podejrzany o uczestniczenie w akcji reklamowej, zatem link prewencyjnie wycinamy.
 9. Jeśli teraz buty są zawiązane dość ściśle, to wg mnie się nie zejdzie całkowicie, choć trochę - tak. Teraz musisz sobie sam odpowiedzieć na pytanie, czy Ci się to podoba.
 10. Szanowna Pani, a co się stanie, jeśli firma W. wyprodukuje jeszcze bardziej doskonały model? Czy przypadkiem nie okaże się, że "kobieta zmienną jest"?
 11. Dobry wieczór,

  To przyznaje, że ta z Bytomia ma 79 cm dokładnie. Ale nie zasłania mi tyłka, nogi dłuższe jak widać z proporcji. Wg tego założenia wychodzi że miejwięcej jestem w połowie, ale 1/4 tyłka widać.

 12. Ja uważam, że zasada podziału jest orientacyjna. Osoby o krótkich nogach muszą nosić krótsze marynarki, aby wizualnie "oszukać" i poprawić proporcje. Osoby o dłuższych nogach mogą nosić marynarki do linii pośladków - o ile nogi nie są przesadnie długie, wtedy może warto rozważyć nieco dłuższą marynarkę. @Łukasz N. Marynarkę mierzy się od szczytu kołnierza, wg mnie u Ciebie powinna mieć ok. 80 cm, ale odpuść sobie pomiary i szukaj proporcjonalnie wyglądającej.
 13. Tak, należy kierować się długością marynarki względem sylwetki, nie długością rąk, chociaż zbyt długie rękawy z przeciętymi dziurkami będą wymagać skrócenia od góry, o ile to się w ogóle uda. Kobiety noszą żakiety o długości zbliżonej do tej ze zdjęcia Vistuli, krótkie - chodzi o podkreślenie pupy Nam chyba nie o to chodzi, wolimy podkreślać barki.
 14. Cóż - szczerze, to bym się z nią rozstał. Mnie wzór nie zachwyca, szczegóły kroju nieco dziadkowe, ramiona w stylu Bytomia. Może nie jest tragicznie, ale wg mnie niewarte zachodu.