mosze

Moderator
 • Zawartość

  3826
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana mosze w Rankingu w dniu 16 Wrzesień 2014

mosze posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1199

O mosze

 1. Czyżby "Czarodziejski Flet"? Odpowiadając na pytanie - mimo wszystko ciemny garnitur, ale koszula niekoniecznie biała.
 2. Ciężko to jednoznacznie stwierdzić ze zdjęcia, ale marynarka wygląda na sporo za krótką. Jeśli chodzi o wybór takiego garnituru - to ciekawi mnie, czy to Twój pomysł (najlepszy garnitur z wielu, które przymierzałeś), czy pomysł pani z salonu? Jeśli kratka jest bardzo mało widoczna, to garnitur może się nadawać, ale próbowałbym znaleźć standardowy, gładki.
 3. Nieszczególnie to wygląda - spróbuj Massimo Dutti via Allegro (ale uwaga, są mocno taliowane). Zwłaszcza wyższe linie, grubsze materiały (wełna i mieszanki).
 4. Można to zrobić bez "pypcia" na dole przyszwy (pod ostatnim sznurowadłem)?
 5. Ja do Madisona zakładam poszetkę wsuwaną środkiem (jaka to będzie fachowa nazwa?), co powoduje, że wystają rogi na bok. Są akurat w kolorystyce garnituru i wg mnie dobrze to wygląda. Zdjęcia w tym momencie nie mam.
 6. SS 46 lub 44, sądząc po zdjęciach i wadze 48 nie wchodzi w grę.
 7. Polecenie może i słuszne, ale warto zaznaczyć, że użytkownik @Tomasz Fedak jest pracownikiem w Atelier Zabłotny (http://www.goldenline.pl/tomasz-fedak/), czyli poleca sam siebie. Edit: dzięki za reputację, jednak na powyższy fakt zwrócił mi uwagę jeden z użytkowników.
 8. Dyskusja o koszulach wydzielona: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/1172-koszule-dyskusje-i-porady-jakość-ulubione-marki/?page=134
 9. Strasznych. Zdarza się, że coś o coś zahaczy itp. (wieszak, drzwi szafy) - w pokrowcu garnitur jest bezpieczny.
 10. Z tego, co przeczytałem w sieci, wełniany garnitur może wisieć nawet w folii, o ile został zapakowany po całkowitym wysuszeniu. Ja trzymam swoje w pokrowcach, minimalizuje to ryzyko uszkodzeń.
 11. To jest artykuł w stylu "życie drobnych przedsiębiorców widziane oczami kawiarnianego publicysty", w dodatku przez szybę osmaloną dymem papierosowym. Mam paru kolegów prowadzących firmy; jedni ubierają się lepiej, inni gorzej, a obserwacje pana publicysty wsadziłbym w... tradycyjny bigos.
 12. Mocno niesmaczny i mocno polityczny artykuł. Po przeczytaniu nie jestem w stanie powiedzieć, o co w nim chodzi, poza prezentacją politycznych poglądów autora.
 13. Słusznie.
 14. Racja, Amber Gold to był przekręt, a nie inwestycja.
 15. @Koriolan Rozwarcie nie jest duże, ale pamiętaj, że zaciskanie buta na podbiciu jest nieprzyjemne i niezdrowe. W dodatku widać, że paluch (część wewnętrzna) dość mocno naciska na cholewkę. Nie czujesz tutaj dyskomfortu?