Jump to content

Żorż Ponimirski

Sympatycy
 • Content Count

  2,502
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Żorż Ponimirski last won the day on June 25

Żorż Ponimirski had the most liked content!

Community Reputation

3,776

2 Followers

About Żorż Ponimirski

 • Rank
  Fan_fana_dobrego_buta
 • Birthday 03/31/1987

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Göttingen
 • Interests
  Biologia nowotworów, Polityka, Muzyka rockowa, Ładne przedmioty użytkowe ;)

Recent Profile Visitors

2,479 profile views
 1. Ważna data: https://www.wykop.pl/link/5592559/kamil-tumulec-konczy-dzis-34-lata/
 2. Ciekawy materiał o dochodzie podstawowym, minimalnym i wolcie na lewicy.
 3. -30% na wszystko w Spacca Neapolis https://www.spacca-neapolis.com/shop/
 4. "Yes, of course, natuerlich, jawohl, absolument"
 5. Widać już nawet gdzie się będzie łamało, ale nie będzie tragedii jak w poprzednim bucie.
 6. Wygląda bardzo dobrze! 8.2 zauważyłem w czerwonej regimentalnej grenadynie i trochę mnie to odstraszyło. 9 byłoby idealnie, mam Spacca Neapolis o takiej szerokości i ten krawat rządzi (z resztą mają bardzo odważne wzory jak u Ciebie). Polo Ralph Lauren robił kiedyś 10cm, też wypas, ale tam problemem była długość 142cm, czyli sporo za krótko jak dla mnie. Podsumowując, gdybym miał otworzyć koncert życzeń to byłoby 150x9, ale 148x8.5 jakoś przeżyję i kiedyś coś kupię, po prostu w tym sezonie zajęcia mi się wysypały i nie miałem na sobie krawata od marca.
 7. I to jest argument, ale dowiaduję się go od Ciebie. @Dignito - może warto to wyłożyć jak kawa na ławę na stronie internetowej jakimś "boldem"? Ludzie tacy jak ja lubią wiedzieć za co się dopłaca - później można opowiadać ciekawe historie koleżankom w pracy Po drugie te szerokości. @phantom - skoro i tak już jesteś królikiem doświadczalnym to czy wrzucisz zdjęcie krawata na Tobie z rozpiętą marynarką i np. na porównania dowolny EoE z tym samym zestawem koszula/marynarka?
 8. Proza życia - nie mieszkam w Polsce i produkty lokalnych firm najczęściej kupuję około dat moich przyjazdów do rodziny. Pierwszy krawat Poszetki znalazłem z drugiej ręki na amerykańskim eBayu, pierwszy krawat EoE kupiłem jak firma się już zlikwidowała, a na Twoje jeszcze nie przyszedł czas. Długo sam kombinowałem co jest dla mnie lepsze i kupiłem wiele krawatów różnych firm z drugiej ręki na licytacjach, z których zdecydowaną większość odsprzedałem, także mam teraz około 10 najlepszych moim zdaniem. Przyjdzie czas i na Dignito, bo wzory i kolory są bardzo "grube". To co mnie lekko odstrasza to 1) cena - taką w przypadku EoE każdy uzasadniał wyrobioną marką i perfekcyjnym wykonaniem, Twoja marka musi, wydaje mi się, popracować jeszcze nad takim rozgłosem - czego Ci życzę. 2) szerokość na końcu. 8.2 cm grenadyny i 8.5 jedwab luxury to taka średnia krajowa. 9+ cm prezentuje się zupełnie inaczej zwłaszcza na kimś kto nosi marynarki 52 i szersze. Planujesz Ancient Madder?
 9. Czasem marketing może szwankować, ale niektóre wzory brałbym jak rolnik szynkę...czy jakoś tak.
 10. @eye_lip uczy, @eye_lip radzi, @eye_lip nigdy Cię nie zdradzi
 11. @Piotr B - wątek o serach nawet jest, tylko dość mało popularny. Co do Manchego, to ja nie wybrzydzam, jeśli ma znak określonego pochodzenia to biorę i z Lidla. Tamten był z pasteryzowanego mleka owczego i dojrzewał 3 miesiące - chyba nic niszowego. Sery bardzo lubię, zwłaszcza do dobrego wina, ale nie doszło u mnie do sprowadzania zza granicy, choć guanciale już raz do mnie leciało samolotem
 12. @skatej - strusia noga do konstelacji? Przypadek?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.