Jump to content

Żorż Ponimirski

Sympatycy
 • Content Count

  1,568
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Żorż Ponimirski last won the day on July 13

Żorż Ponimirski had the most liked content!

Community Reputation

2,050

1 Follower

About Żorż Ponimirski

 • Rank
  Fan_fana_dobrego_buta
 • Birthday 03/31/1987

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Göttingen
 • Interests
  Biologia nowotworów, Polityka, Muzyka rockowa, Ładne przedmioty użytkowe ;)

Recent Profile Visitors

1,655 profile views
 1. Szczerze (i zupełnie subiektywnie) to moje podobają mi się bardziej niż Twoje na zdjęciu powyżej Widzę pewną różnicę między wzorem geometrycznym w jaśniejszym kolorze a skarpetkami w myszki Miki lub jajka sadzone
 2. W moim przypadku renomat w ogóle tego nie chciał ruszyć na początku, bo wosk był bardzo wyschnięty. Użyłem acetonu bardzo szczodrze (tutaj uwaga, przetestuj na niewidocznym kawałku skóry) a później, kiedy widziałem że wosk lekko zmiękł i jestem blisko skóry przetarłem to renomatem. W sumie myślę że poszedł na buty 5x aceton i 3x renomat. Jeszcze raz potwierdza się stara prawda, że im lepszej jakości skóra tym lepiej znosi wszelkie procedury, nawet tak agresywne jak czysty aceton. Kolor odzyskały niemal od razu po nawilżeniu kremem + dwie warstwy wosku saphira. Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać to tutaj jest chyba najlepszy filmik z użyciem acetonu:
 3. "Kochać nie warto, lubić nie warto..." https://youtu.be/EcipyROBOeI
 4. W sumie to sam nie wiem Nie potrzebuję 10 pary, ale szkoda mi ich trochę było i wylicytowałem za 44E+wysyłka. Dodatkowo był to sposób, aby wejść w posiadanie linii handgrade i zobaczyć jak jest wykonana + czy kopyto mi odpowiada. Poprzednia para, z którą tak zrobiłem (AS Herrick) cieszy mojego brata, a ta po podzelowaniu może nawet zostanie. Skóra wbrew pozorom jest w idealnym stanie, bo to co widać na pierwszym zdjęciu to nie są rysy na skórze, ale około 20 warstw wosku na całej powierzchni popękane itp. Jak się w końcu po kilku godzinach i cyklach aceton/renomat dokopałem do skóry właściwej to nie ma na niej praktycznie śladów użytkowania. Na podeszwach też dopiero zaczynają się przecierać szwy czyli to co mam w swoich AS po +/- 20 wyjściach.
 5. Poszło na nie około 100ml 100% acetonu i i tak efekt nie jest idealny, ale fajna to zabawa na weekend. C&J Audley z linii handgrade dla Ed Meier.
 6. Garnitur, dlatego napisałem, że światło sugeruje inne kolory.
 7. Niestety światło przekłamuje. Góra i dół są z tego samego materiału. W rzeczywistości wygląda on jak na zdjęciu z zegarkiem.
 8. Zdecydowanie do Tuscana. Powiem tak, porównując ręka w rękę TF wygrywa z AdP - po prostu coś bardziej mi się w nich podoba. Tym niemniej, gdy zacząłem testować AdP Leather z próbki bez porównywania do TF to spodobały mi się bardzo. Są słodko-skórzane jak TF TL, ale jest też w nich jakaś lekko kolońska mydlaność, która trochę odświeża zapach. Moim zdaniem do kurtki skórzanej bomba i zapłacisz 50% ceny TF nawet bez promocji. Trwałość spokojnie cały dzień w pracy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.