Jump to content

Żorż Ponimirski

Sympatycy
 • Content Count

  1,695
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Żorż Ponimirski last won the day on October 30

Żorż Ponimirski had the most liked content!

Community Reputation

2,377

1 Follower

About Żorż Ponimirski

 • Rank
  Fan_fana_dobrego_buta
 • Birthday 03/31/1987

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Göttingen
 • Interests
  Biologia nowotworów, Polityka, Muzyka rockowa, Ładne przedmioty użytkowe ;)

Recent Profile Visitors

1,788 profile views
 1. @Karol G., Dałbym chyba ciemniejsze spodnie, aby dodać kontrastu. Ciemny granat, może nawet jeansy. No i mankiet koszuli się gdzieś zagubił. Podoba mi się góra. Skąd marynarka ?
 2. Na rozładowanie atmosfery przytoczę fragment skeczu Kabaretu Moralnego Niepokoju o drożyźnie nad polskim morzem. - Stefan, to co oni zarobią przez wakacje musi im wystarczyć na cały rok - Kasiu, ale ja nie zapieprzam przez cały rok, żeby wszystko wydać w wakacje... Ot zwykły dylemat człowieka pracy i człowieka po pracy
 3. I jak ta automatyczna sygnatura wg Ciebie współgra z przaśnym powiedzonkiem typu "buty z miasta nogi ze wsi"?
 4. Ja bym to tak widział. Przynajmniej elementarna przyzwoitość mi to podpowiada.
 5. @papiez_ @Bartosz Żołnierkiewicz Super analogia od użytkownika zarejestrowanego dwa miesiące temu. Po prostu świetny początek obecności na forum!!! W tym samym temacie: jeśli ktoś poświęcił kilka lat na studia medyczne i popełnia błąd to opinia przypadkowego przechodnia (nawet z tragarzami) obejdzie go tyle co zeszłoroczny śnieg. Krytykę przyjmuje się zazwyczaj z góry idąc kryterium doświadczenia i wiarygodności osoby krytykującej. Na tym forum jest garstka osób, od których krytykę przyjmuję i które krytykę powinni wygłaszać. Reszta powinna albo się uczyć, albo zarobić punkty "autorytetu" aby móc krytykować. Na razie możecie co najwyżej pozostać z uszanowaniem i rozejść się.
 6. Jasne Ostatnie jazdy po Benym stają się już niesmaczne, zwłaszcza, że krytykanci z ostatnich dwóch stron pozostają na Forum anonimowi jeśli chodzi o ich własne ubiory. Pants down Panowie.
 7. Poniżej +5st.C. - zawsze. Mam coś takiego od dzieciństwa, że bardzo łatwo pęka mi skóra na kostkach i między palcami na zimnym wietrze (nawet nie musi być mroźno). Do odśnieżania mam specjalne (niskiej jakości) rękawiczki w aucie, bo omal nie zniszczyłem jednej pary tym silnym płynem do odmrażania szyb. A i samochód też prowadzę w rękawiczkach, ale to już dla "ąę", bo lepiej wyglądają fotki z zegarkiem
 8. Mam rękawiczki z cielaka, łosia, pekari i niezidentyfikowanego zwierza żyjącego 30 lat temu w Czechosłowacji, ale nie jelenia Ze swoich czterech wybieram Łosia. Nie są nietrwale (cały ostatni sezon chodziłem w nich codziennie) ale tez są bardziej eleganckie niż standardowe skory. W porównaniu do innych skór, które mam łosina jest najcieńsza co daje o wiele elegantszy efekt na zszyciach.
 9. Pytanie technologiczne. Czy jest możliwość odwrócenia rękawiczek "na lewa stronę" i zlecenia wszycia kaszmirowego ocieplenia czy takie coś jest robione tylko na etapie zszywania?
 10. Wycena Valway (museum + zamsz) z 5% zniżką + prawidła + wysyłka do UE zamknęła się w 7 stówach - dla mnie to trochę za dużo. Praktycznie to samo dostaje wchodząc z ulicy do Ascot. Tym bardziej interesuje mnie opcja GMTO i ew. poziom zniżki.
 11. Ze źródeł łagodnie mówiąc nieprzychylnych obozowi władzy dowiedziałem się nieoficjalnie, że wydanie około 100mln złotych na "załatwienie" ruchu bezwizowego z USA zostało uznane za jedne z najlepiej wydanych pieniędzy publicznych w nowoczesnej historii Polski
 12. Takie chodziły pogłoski. Nie wiem, ale mogę potwierdzić b.dobrą jakość i poczekałbym może kilka dni na Black Friday, bo w zeszłym roku były w promocji.
 13. Miałem SP i macałem wielokrotnie Prime Shoes w TK. Moim zdaniem SP jest ze dwa levele wyżej jeśli chodzi o jakość skóry i ogólną estetykę. Miałem wrażenie że Prime Shoes to taki Wojas/Venezia szyte GYW.
 14. Miler - najlepsze jakie kiedykolwiek miałem. Nie mówię, że to ósmy cud świata, ale skóra z łosia + kaszmir + bardzo dokładne wykonanie bardzo mi się podobają i chętnie bym kupił jeszcze jedne w czarnym kolorze. Są na tyle ciepłe, że przy temperaturze powyżej +5 są za ciepłe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.