Jump to content

Whitesnake

Użytkownik
 • Content Count

  3,134
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  149

Whitesnake last won the day on October 30 2020

Whitesnake had the most liked content!

Community Reputation

11,082

2 Followers

About Whitesnake

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

23,179 profile views
 1. Nie róbmy z tego poświęcenia. Bach dla D.Buxtehude przeszedł na piechotę całe Niemcy
 2. Mój mózg wyciął racjonalne przesłanki ...serio złapałem sie na tym i była to najmilsza rzecz jaką ostatnio widziałem w TV. Sztuka przednia! W realu podobno był moment, kiedy dzieliło ich jedynie 30 km.
 3. Świetne buty. Jaki to model?
 4. Jeśli podczas konferencji o nowych obostrzeniach dostrzegłeś zapowiedź „Festiwalu Handlowskiego” to wiedz, że czegoś Ci w życiu bardzo brakuje...
 5. Brawo Marty Friedman, jak widać wciąż pamiętany. Dzisiaj „obycie sceniczne” wykorzystuje na innych polach ... ale gram nadal, ćwiczę, czasami nawet chodzę na lekcje. Z tego się nie wyrasta.
 6. Co Panowie powiedzą na takie połączenie gigantów? Singiel jak singiel - przystępny i gładki, ale jest potencjał. Cała płyta 26 Marca.
 7. Okolo 1988 roku przez tego człowieka porzuciłem szkołę muzyczną i postanowiłem zostać gwiazdą rocka na własną rękę... na skróty. Plan głupi, ale bardzo rockowy, a ówcześnie również bardzo na czasie - wiatr odnowy, precz z systemem, itd. Zawsze grał egzotyczne skale, ale to mu nie wystarczało. Wyniósł się do Tokio, nauczył japońskiego i został lokalną gwiazdą TV. Gra jakby go zahibernowali w 88 i wychowuje swoje muzyczne kopie. Ktoś kojarzy człowieka?
 8. Do lekarza poszedłbym dopiero kiedy Ci zacznie zwężać klapy w marynarce, zaproponuje jej krótszą długość i usztywnienie klejonką... i to jedynie pod warunkiem, że się zgodzisz. Po za tym luz... każdy miewa koszmary
 9. Od wewnątrz wygląda to trochę inaczej Najtrudniej wyprodukować naturalność, a mistrzostwem byłoby czytelne oddanie chaosu. Nie ma nic łatwiejszego niż wyprodukowanie czystego, wygładzonego brzmienia w postprodukcji. Dajesz na wszystko kompresje, wycinasz dolne i górne pasmo i masz piękny, cyfrowo obrobiony, kawałek plastiku. Tam nie potrzeba żadnej dbałości o szczegóły i wszystko da się załatwić "później". Piękny analogowy brud tworzy się z dużym wysiłkiem i to musi być bardzo kontrolowany proces. Przy jednym, bardzo dobrym instrumencie, można iść na setkę (np. Tom Morello z RATM),
 10. Myślałem tak ponad 30 lat Wystarczyło jedno nagranie... żeby usłyszeć jak zmienia się barwa i czystość brzmienia, ale na co dzień to nie ma sensu. Nawet Customy często nie są ekranowane. Drewno to jesion (swamp ash). Cała decha jest z jednego, solidnego kawałka. Przez to nie jest symetryczna, ale ciągłość słojów można śledzić w 3D.
 11. Przepiękne! Gratuluje! Nie mają ich więcej?
 12. Robię dla siebie z konieczności, dzięki lockdown'owi Wcześniej korzystałem z lutników, bo wydawało mi się to za trudne i niemal magiczne, a poza tym... jak można tak z wkrętakiem do Fendera. Z braku spotkań zaczęliśmy nagrywać na ProTools i okazało się, że żaden z moich instrumentów nie nadaje się do rejestracji. Normalnie to niesłyszalne, ale na nagraniu, albo akcja za nisko i struny trzaskają po progach, albo single świszczą i brumią. W ciągu roku rozebrałem i co ważniejsze, złożyłem ponownie, cały arsenał. Okazało się, że gitara to jedynie kawałki drewna z drutami, więc dopiero
 13. Jasne, nawet tacy z własnym serwisantem
 14. Dobre i nomen omen... zaraźliwe. Chodzi za mną od rana
 15. Prawda... np.. uwielbiam każdego z członków LTE oddzielnie, ale LTE jako zestawu nie kupuje
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.