Whitesnake

Użytkownik
 • Zawartość

  2523
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  118

Ostatnia wygrana Whitesnake w Rankingu w dniu 27 Czerwiec

Whitesnake posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

8069

O Whitesnake

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Też wciąż się nad tym zastanawiam Darek nawet proponował żebym mu ją wysłał - pewnie cierpi widząc jak ją traktuję - ale nigdy nie ma na to czasu. Poza tym, podoba mi się kierunek w jakim się zmienia i obawiam się, że kremami wszystko zepsuję.
 2. Naturalna - deszcz, śnieg, mróz, słońce i tysiące kilometrów w bagażnikach i lukach bagażowych zrobiły swoje. Zdjęcie jest lekko rozjaśnione i podkreśla czerwień. W rzeczywistości torba jest trochę bardziej brązowa, a w czerwień wpada w pełnym słońcu.
 3. Moje ulubione belgijskie loafersy i genialna torba - protoplasta linii i zapowiedź Mistrzostwa naszego forumowego kolegi. Jestem bardzo dumny z tej torby, a moje dzieci zarobią na niej majątek (VelascaMilano i Niestroj @Skalpel)
 4. No tak, ...jak jest listwa, to dalej pójdzie już lawinowo
 5. No i dobrze. Wybierając cokolwiek dla siebie nie wolno słuchać rad audio-freaków, to jeszcze bardziej zabetonowane w poglądach środowisko od obuwniczego. Można się wtedy poczuć jak forumowicze, którzy wpadając po poradę o buty na ślub dostają porady w stylu: Vass, C&J, min. Yanko albo rezygnuj ze ślubu
 6. Jesteś zdecydowany na Focale?
 7. ( Cheaney Hubert )
 8. Dzisiaj ...coś z całkiem innej beczki. Do niedawna znany jedynie wąskiemu gronu specjalistów od muzyki baroku, Dietrich Buxtehude. Zdecydowanie wart chwili skupienia cykl siedmiu kantat z 1680 r. - Membra Jesu Nostri. Dwadzieścia pięć lat po powstaniu tego dzieła niejaki Jan Sebastian Bach przebył (podobno głównie na piechotę) całe Niemcy, żeby posłuchać muzyki Buxtehude, a przedłużenie urlopu w Lubece kosztowało go utratę posady, ...więc chyba warto.
 9. Pięknie! To teraz tylko słuchać.
 10. Wiele przyjemności życzę!
 11. Trzyokie w cieniu poranka...
 12. Zestaw spektakularny... ( Jan Kielman i Niestroj )
 13. Cześć,

  jak się spisuje skóra w nowych Yanko, nie jest za sztywna? 

  Pozdrawiam, 

  Adam