Jump to content

Whitesnake

Użytkownik
 • Content Count

  3,058
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  147

Whitesnake last won the day on October 15

Whitesnake had the most liked content!

Community Reputation

10,814

About Whitesnake

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ładne monki! Klamry robią świetne wrażenie z brązową skórą. Gratuluję!
 2. Przywołałem ten rysunek, bo jest śmieszny. Zrobiłem to w zakładce "humor" a nie w wątkach polityczno-gospodarczych, zaznaczając swoje niedowierzanie i poprosiłem o korektę. Kiedy okazał się fake-newsem, ze śmiesznego zrobił się przerażający. Kiedyś historię pisali wygrani - było co interpretować, czytać z przymrużeniem oka, można było się nie zgadzać, jednoczyć się w buncie, itd. Dzisiaj nikt nie czeka z pisaniem historii, tylko tworzy alternatywne wersje rzeczywistości za pomocą dezinformacji. Dezinformacji, która dzieli, ale pozwala uzyskiwać szybkie wyniki, na przykład wyborcze. Używa się tego narzędziowo i bez refleksji nad konsekwencjami wywołanymi przez podziały. Trump jest mi daleki i obojętny, nie wywołuje we mnie żadnych emocji. Staram się zachowywać obiektywizm, a w sprawach które są mi dalekie i obojętne, osiągam w tym zdumiewającą sprawność. Lektura wyjaśniająca zdumioną minę tłumaczki kazała mi się zastanowić, kiedy nasz lokalny IPN rozpocznie walkę z "kłamstwem genuiskim" w sprawie Kolumba. Tak mi się skojarzyło, ale mało to czytelny żart i raczej śmieszny nie dla wszystkich. Choć zaznaczam, nie ma w nim złych intencji - śmieszy mnie zjawisko nadgorliwości, a nie zabarwienie polityczne. Czy coś jeszcze wymaga wyjaśnienia z mojej strony?
 3. Dzisiaj wszystko na to wskazuje, ale w czasach kiedy chodziłem do podstawówki strasznie upierano się, że jest inaczej. istniała nawet teoria, że Krzysztof Kolumb był synem króla Polski Władysława III Warneńczyka, który miał przeżyć bitwę pod Warną i osiąść na portugalskiej Maderze. Nakręcono chyba nawet film, czy serial, o Kolumbie - Polaku, który odkrył Amerykę.
 4. Powołał się na wspólne dziedzictwo, a to jednak można różnie interpretować. Jako lokalny patriota z powstającego z kolan kraju, domagam się sprostowania, albo chociaż uzupełnienia, w innej kwestii: 😂 "He was speaking of his love for Italian navigator Christopher Columbus and also went on to praise America's long relationship with Italy"
 5. Pocieszające... W takim razie do kasacji. Dzięki za obnażenie fake-newsa. Kiedy autorytet władzy jest w ruinie, nawet taki hardcore staje się prawdopodobny.
 6. ..ale sprawuje urząd wspierany przez armię doradców. Jakim trzeba być ignorantem, żeby nie zdawać sobie sprawy, że czasem wypada poudawać, że się nim nie jest?
 7. Czy ktoś potrafi stwierdzić, czy to może być prawda? Ten gość to jakiś kosmita... EDIT: Czuję się zobowiązany zaznaczyć jeszcze przed obrazkiem, że to fake-news. Co nie zmienia faktu, że śmieszny...
 8. W sumie to ciekawa perspektywa, bo pozwala podkreślić świetne profilowanie pod niską kostkę...taki bespokowy bonus, który dodaje sporo punktów do kategorii „komfort”.
 9. Jesienne oksfordy po dotarciu... z wiekiem nabrały charakteru, a odczucie wygody jeszcze wzrosło. Co prawda, lustro im nie do końca pasuje, ale czasami można zaszaleć.
 10. Pójść poćwiczyć, czy zostać i poczytać? Dylemat jesienny rozwiązany!
 11. Istnieje do tego jakis inspirujący tekst? Uwielbiam.
 12. Beny! Strasznie Ci lubię i lubię obraz siebie jako osoby nieczepiającej się i nieodczuwającej konieczności pouczania innych. Dlatego proszę... pozbądź się tych spodni! Błagam, wykorzystaj moment, zaszalej i zgub je w Texasie. P.S Góra przepiękna!
 13. Letnia wycieczka do Muzeum Neonów...i największa obuwnicza niespodzianka sezonu.
 14. Grasz na oryginalnych kolumnach Yamahy, czy skusiłeś się na jakiś zestaw łączony? Pure Direct w PianoCrafcie to bypass układu korekcji i jego włączenie jest słyszalne nawet przy wyzerowaniu na gałkach korekcji. Jest czyściej i przy dobry rozstawieniu kolumn dźwięk staje się bardziej przestrzenny, tzn przy materiale stereo, tzw źrodła pozorne są lepiej od siebie odseparowane. To nie audiobełkot, tylko fizyka Nie będzie tego słychać jeśli kolumny stoją za wąsko rozstawione, za blisko ściany, lub w rogu pomieszczenie "przyklejone przy wieży". Czasem tez nie usłyszysz jeśli wzmacniacz nie potrafi odpowiednio wysterowac kolumn - stąd moje pytanie o oryginalność zestawu. Sprzedawcy często wykorzystują popularność PianoCrafa i łączą go w niekoniecznie dobrze grające zestawy z kolumnami, które same nie sprzedają się najlepiej. Najlatwiej zweryfikujesz to porównując dźwięk z kolumn do tego jaki słychać na słuchawkach. Jeśli na słuchawkach nie usłyszysz wpływu PureDirect to w sumie tez nie ma się czym martwić - jeden problem w życiu mniej, zostanie więcej kasy na buty
 15. Wersja super-lekka na lato. (Jan Kielman)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.