Jump to content

Whitesnake

Użytkownik
 • Content Count

  3,081
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  147

Whitesnake last won the day on October 15 2019

Whitesnake had the most liked content!

Community Reputation

10,860

1 Follower

About Whitesnake

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie lepiej wyluzować z tym dopasowaniem wymiarów? Chyba nie na tym polega szycie miarowe, żeby uszyć jak najbardziej obcisły kostium. Mam wrażenie, że podczas kwarantanny, wszystkie moje koszule się zbiegły i to bez wychodzenia z szafy. Pogodziłem się jednak, że etap prokreakcji jako nadrzędnego celu w życiu mam już za sobą i cieszę się wygodą.
 2. Zorganizowałeś niezły stres-test panom z WielkiShoe i wszystko wskazuje, że świetnie dali sobie radę. Trudno o lepszą rekomendację. Patrząc na twój przykład, aż mi wstyd, że jestem zbyt leniwy, żeby jechać na drugi koniec miasta i zawieźć im kilka par.
 3. W zupełności wystarczy wielożyłowy kabel z miedzi OFC o średnicy jednej wiązki ok 2,5 mm. Najlepsze posiadają rdzeń solid core, ale to już fanaberia i nie jest to konieczne. Nie ma sensu szukać czegoś fachowego/drogiego. Unikaj jedynie kabli oznakowanych jako CCA, CCS i CCA OFC.
 4. Dam znać za jakiś czas. Cieszę się, bo robota wykonana starannie a do szewca mam 5 min. Pakowanie, wysyłanie, oczekiwanie na odbiór - to nie dla mnie. U Rafała niczego nie robiłem, więc nie mam porównania.
 5. Polecam „Szewc na Grochowie” na Gorochowskiej w okolicy ronda Wiatraczna. Robiłem renowację podeszw w dobijanych wiele lat butach Alfred Sargent Hampstead i jestem bardzo zadowolony z wyniku. Zakład niepozorny, ale szewcy dali radę i uwinęli się w 24 godziny. Naprawa dotyczyła uzupełnienia stratnych czubków, załatania przetartej podeszwy, zelowania Vibram i wymiany flekow.
 6. Komuś się kiedyś marzyła merytokracja... Co poszło nie tak?
 7. Płyta ma dobre momenty, ale słuchana w całości trochę wieje nudą. Wykonawczo trudno wymarzyć sobie lepszy skład, tylko brakuje kogoś od kompozycji. Mam nadzieje, że się rozkręcą, bo na koncertach są niesamowici (jest tego trochę YT).
 8. To szef całego zamieszania. Doświadczenie uczy, że kto krzywo spojrzy na perkusistę ten wylatuje z kapeli . Poza tym, wybaczam mu, bo przynajmniej czuć, że się bawią muzyką. Brakuje mi takiej spontaniczności w dzisiejszych produktach muzykopodobnych. No i nie ukrywajmy, rock to trochę cyrk.
 9. Pat jak za dawnych lat. i z całkiem innej bajki... „nowa” nadzieja muzyki progresywnej tj., ekipa stara, materiał stary, ale nadzieja nowa.
 10. Na Jermyn Street znajdziesz dwa sklepy C&J, ale nie liczyłbym na różnice w cenach. Dużo łatwiej upolować okazje na ebay.
 11. Czasem tak się dzieje kiedy jeden z butów był eksponowany na kartonie, a drugi w tym czasie leżał w środku. Skóra różnie wysycha i różnie się później łamie.
 12. W sumie, najlepsze byłyby szczelnie dopasowane słuchawki dokanałowe. Dla mnie jednak, główną korzyścią płynącą z ANC jest to, ze mogę słuchać dużo ciszej, co przekłada się na większy komfort przy dłuższych podróżach. Zagłuszanie hałasu, większym hałasem, na dłuższą metę mnie męczy. W czasie dłuższych lotów czasem nawet nie włączam muzyki i stosuje ANC jedynie jako izolator od szumu.
 13. To nie przypadek. W słuchawkach z ANC, ze względów bezpieczeństwa, częstotliwości na jakich operuje ludzki głos są standardowo mniej wyciszane, żebyś usłyszał komendy personelu pokładowego. Serio Z tych, które miałem okazje używać, Sony wh1000mk3 oferują możliwość regulacji tego parametru na poziomie softu i w nich da się szczebiot koleżanek wyciszyć.
 14. Wysłałem wiadomość na priv. Musimy to chyba omówić telefonicznie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.