Jump to content

Whitesnake

Użytkownik
 • Content Count

  3,048
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  146

Whitesnake last won the day on June 3

Whitesnake had the most liked content!

Community Reputation

10,742

About Whitesnake

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Istnieje do tego jakis inspirujący tekst? Uwielbiam.
 2. Beny! Strasznie Ci lubię i lubię obraz siebie jako osoby nieczepiającej się i nieodczuwającej konieczności pouczania innych. Dlatego proszę... pozbądź się tych spodni! Błagam, wykorzystaj moment, zaszalej i zgub je w Texasie. P.S Góra przepiękna!
 3. Letnia wycieczka do Muzeum Neonów...i największa obuwnicza niespodzianka sezonu.
 4. Grasz na oryginalnych kolumnach Yamahy, czy skusiłeś się na jakiś zestaw łączony? Pure Direct w PianoCrafcie to bypass układu korekcji i jego włączenie jest słyszalne nawet przy wyzerowaniu na gałkach korekcji. Jest czyściej i przy dobry rozstawieniu kolumn dźwięk staje się bardziej przestrzenny, tzn przy materiale stereo, tzw źrodła pozorne są lepiej od siebie odseparowane. To nie audiobełkot, tylko fizyka Nie będzie tego słychać jeśli kolumny stoją za wąsko rozstawione, za blisko ściany, lub w rogu pomieszczenie "przyklejone przy wieży". Czasem tez nie usłyszysz jeśli wzmacniacz nie potrafi odpowiednio wysterowac kolumn - stąd moje pytanie o oryginalność zestawu. Sprzedawcy często wykorzystują popularność PianoCrafa i łączą go w niekoniecznie dobrze grające zestawy z kolumnami, które same nie sprzedają się najlepiej. Najlatwiej zweryfikujesz to porównując dźwięk z kolumn do tego jaki słychać na słuchawkach. Jeśli na słuchawkach nie usłyszysz wpływu PureDirect to w sumie tez nie ma się czym martwić - jeden problem w życiu mniej, zostanie więcej kasy na buty
 5. Wersja super-lekka na lato. (Jan Kielman)
 6. Nie zapominam. Dzięki mojemu ojcu mam udokumentowane ponad dwuwieczne drzewo genealogiczne, a to uczy pokory. Jeśli miałbym się poznęcać nad Niemcami to wystarczy mi świadomość, że dzisiejszą utratę tożsamości narodowej zawdzięczają przesadnej poprawności politycznej, powodowanej powojennymi kompleksami. Walczący o dominację nad całym światem, znikną jako naród w granicach własnego kraju. To nawet nadaje się do tej zakładki
 7. Dużą część mojej rodziny wymordowali Niemcy, sporą Rosjanie wysłali w nieznane, całkiem pokaźną pod Lwowem wykończyli Ukraincy i to w sposób tak barwny, że do dzisiaj po nazwiskach opisuje ich literatura. Z tego ostatniego pogromu nielicznych uratowali Niemcy, a Ci wybrali się na zachód, aby odzyskiwać "ziemie odzyskane" wywalając Niemców z miejsc, które niespodziwanie okazały się Polską. Nie wspomniałem jeszcze, że mój pradziadek podczas I WŚ został wcielony do Wermahtu, a mój dziadek, jego syn, został wysłany na roboty do Niemiec, które cudem przeżył. Z drugiej strony rodziny, prababcia z Limanowej do końca życia twierdziła, że jej stolicą jest Wiedeń. Jak o tym pomyślę to, aż trudno uwierzyć, że się urodziłem. Miałbym spory problem wybrać sobie kogo nienawidzić. Takie były czasy. Oby się nie powtórzyły i oby nam pamięć, nie przerodziła się w pamiętliwość. Pielęgnowanie takich sentymentów nieuchronnie prowadzi do mordobicia.
 8. Niby śmiesznie... ale z drugiej z strony... czy nie jest wielkim osiągnięciem naszych czasów możliwość spotkania się dwóch stron tak przerażającego konfliktu i wspólne planowanie przyszłości? Dopóki nie zapominamy o rolach jakie grały te strony, nie widzę zgrzytu. Uważam nawet, że to bardzo pozytywny obrazek.
 9. Kiedy trzeba przełamać szarość... (Jan Kielman)
 10. Tak piękny dzień można zacząć od czegoś mocniejszego Buty wyjątkowe z wielu względów. Spektakularne jak to spectatory. Mam okazję je nosic kilka razy w roku, więc to bardziej dzieło sztuki szewskiej niż przedmiot użytkowy. Projekt własny, więc podchodzę do niego bezkrytycznie. Jeden z ostatnich u Kielmana po wielu latach współpracy, więc na bardzo dopracowanym kopycie. Wykonane ze skóry kangura, niebywale cienkiej, lekkiej, ale i mocnej, więc łatwo zapomnieć, że ma się cokolwiek na stopie. No i idące pod prąd forumowym przekonaniom, nie tylko wyglądem, ale i techniką wykonania. Dzięki nim dowiedziałem się, że prawdziwą maestrią nie jest wymyślne szycie, ale sztuka klejenia butów letnich. To była czwarta para wykonana w ramach tego projektu i choć minęło już sporo czasu od jego rozpoczęcia, to mam ochotę na kolejną. Tym razem, pójdę chyba w wersję wieczorową z czarnej skóry. (Jan Kielman)
 11. Buty na luzie też czasem się przydają... szczególnie te całkiem zgrabne, uniwersalne, i pomysłem na miękkie skórzane zapiętki zasługujące na szewskiego Nobla. (Lacoste)
 12. Bo zdałem sobie sprawę, ze nie mam nic do powiedzenia Serio!
 13. Staram się donosić w miarę odkrywania. Do oceny muzyki nie stosuję żadnych twardych kryteriów, więc ciężko stworzyć ranking. Poza tym, byłby on jedynie obrazem chwili - z wiekiem coraz mniej rzeczy mnie zachwyca a różnice pomiędzy dobrą i mniej dobrą muzyką stają się coraz bardziej subtelne. Czasem trudno byłoby mi nawet określić, dlaczego jedno wykonanie chwyta a drugie nie. Coraz wiecej ważnych dla mnie rzeczy dzieje się pomiędzy nutami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.