Jump to content

Whitesnake

Użytkownik
 • Content Count

  3,136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  149

Whitesnake last won the day on October 30 2020

Whitesnake had the most liked content!

Community Reputation

11,084

2 Followers

About Whitesnake

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

23,302 profile views
 1. Może traktuję to zbyt emocjonalnie. Nie chodzi chyba nawet o cenę, ale o degradację marki. Odbieram to trochę jak Jaguara X-type. Niby wszystko ok, ale coś przemija bezpowrotnie.
 2. Bez problemy znajduję uzasadnienie dla wydania 1000 funtów u Kielmana, ale propozycja od Johna Lobba nadwyrężyła moją wyobraźnię… pomocy! Jak sobie wytłumaczyć 660 funtów za trampki. Ładne są, ale czuję jakiś niesmak, albo przynajmniej erozję marki. Nie sprzedali się czasem jakiemuś funduszowi, albo domowi mody? Nie pasuje mi to do JL.
 3. Nie róbmy z tego poświęcenia. Bach dla D.Buxtehude przeszedł na piechotę całe Niemcy
 4. Mój mózg wyciął racjonalne przesłanki ...serio złapałem sie na tym i była to najmilsza rzecz jaką ostatnio widziałem w TV. Sztuka przednia! W realu podobno był moment, kiedy dzieliło ich jedynie 30 km.
 5. Świetne buty. Jaki to model?
 6. Jeśli podczas konferencji o nowych obostrzeniach dostrzegłeś zapowiedź „Festiwalu Handlowskiego” to wiedz, że czegoś Ci w życiu bardzo brakuje...
 7. Brawo Marty Friedman, jak widać wciąż pamiętany. Dzisiaj „obycie sceniczne” wykorzystuje na innych polach ... ale gram nadal, ćwiczę, czasami nawet chodzę na lekcje. Z tego się nie wyrasta.
 8. Co Panowie powiedzą na takie połączenie gigantów? Singiel jak singiel - przystępny i gładki, ale jest potencjał. Cała płyta 26 Marca.
 9. Okolo 1988 roku przez tego człowieka porzuciłem szkołę muzyczną i postanowiłem zostać gwiazdą rocka na własną rękę... na skróty. Plan głupi, ale bardzo rockowy, a ówcześnie również bardzo na czasie - wiatr odnowy, precz z systemem, itd. Zawsze grał egzotyczne skale, ale to mu nie wystarczało. Wyniósł się do Tokio, nauczył japońskiego i został lokalną gwiazdą TV. Gra jakby go zahibernowali w 88 i wychowuje swoje muzyczne kopie. Ktoś kojarzy człowieka?
 10. Do lekarza poszedłbym dopiero kiedy Ci zacznie zwężać klapy w marynarce, zaproponuje jej krótszą długość i usztywnienie klejonką... i to jedynie pod warunkiem, że się zgodzisz. Po za tym luz... każdy miewa koszmary
 11. Od wewnątrz wygląda to trochę inaczej Najtrudniej wyprodukować naturalność, a mistrzostwem byłoby czytelne oddanie chaosu. Nie ma nic łatwiejszego niż wyprodukowanie czystego, wygładzonego brzmienia w postprodukcji. Dajesz na wszystko kompresje, wycinasz dolne i górne pasmo i masz piękny, cyfrowo obrobiony, kawałek plastiku. Tam nie potrzeba żadnej dbałości o szczegóły i wszystko da się załatwić "później". Piękny analogowy brud tworzy się z dużym wysiłkiem i to musi być bardzo kontrolowany proces. Przy jednym, bardzo dobrym instrumencie, można iść na setkę (np. Tom Morello z RATM),
 12. Myślałem tak ponad 30 lat Wystarczyło jedno nagranie... żeby usłyszeć jak zmienia się barwa i czystość brzmienia, ale na co dzień to nie ma sensu. Nawet Customy często nie są ekranowane. Drewno to jesion (swamp ash). Cała decha jest z jednego, solidnego kawałka. Przez to nie jest symetryczna, ale ciągłość słojów można śledzić w 3D.
 13. Przepiękne! Gratuluje! Nie mają ich więcej?
 14. Robię dla siebie z konieczności, dzięki lockdown'owi Wcześniej korzystałem z lutników, bo wydawało mi się to za trudne i niemal magiczne, a poza tym... jak można tak z wkrętakiem do Fendera. Z braku spotkań zaczęliśmy nagrywać na ProTools i okazało się, że żaden z moich instrumentów nie nadaje się do rejestracji. Normalnie to niesłyszalne, ale na nagraniu, albo akcja za nisko i struny trzaskają po progach, albo single świszczą i brumią. W ciągu roku rozebrałem i co ważniejsze, złożyłem ponownie, cały arsenał. Okazało się, że gitara to jedynie kawałki drewna z drutami, więc dopiero
 15. Jasne, nawet tacy z własnym serwisantem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.