Whitesnake

Użytkownik
 • Zawartość

  2286
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  108

Ostatnia wygrana Whitesnake w Rankingu w dniu 18 Luty

Whitesnake posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

6704

O Whitesnake

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Wczorajsze błoto wymusiło lekkie odświeżenie krokietów. Renowator + krem i wyglądają lepiej niz w dniu zakupu. (C&J Harrogate, Niestroj, Benevento) edit: odpowiadając publicznie; renowator to oczywiście Saphir, a krem to Woly w brązie. Świetny krem, swoją drogą, daje mocny połysk.
 2. Piękne!
 3. @Zajac Poziomka @Tanatos70 Wywoływali, wywoływali i wywołali... też dzisiaj brodzę w błocie.
 4. Luz sobotniego poranka... ( C&J Harrogate )
 5. Właśnie odebrałem spodnie z moleskinu. Realizacja zamówienia trwała cztery dni, szycie i materiał wysokiej jakości. Dobry wybor na zimę. Warto wspomnieć, ze materiał jest gruby, mięsisty i całkowicie niepodatny na rozciąganie. Warto wiec dobrze się zmierzyć, bo nie wybacza. Mam nadzieje, ze dzięki brakowi rozciągliwości spodnie nie bedą sie wypychały np. w kolanach.
 6. Też w duże wzory?
 7. Ufff... nareszcie. Zając Poziomka w butach tan. Znaczy, wiosna tuż, tuż.
 8. To normalne. Jak idę na spotkanie inżynierów to tez mnie skręca.
 9. Wycofałem sie z tej drugiej części. Mój odbiór może nie istotny.
 10. Mnie to zniesmacza i nie chodzi o treść a o postawę.
 11. Nie jestem praktykującym prawnikiem, ale takie publiczne roztrząsanie niuansów zawodu, który jakby nie było, ma się charakteryzować zaufaniem, jest chyba nie na miejscu. Poddaję pod rozwagę całkowitą likwidację tego wątku. To nie jest zamknięte forum.
 12. Truizm deklaratywny. Wśród szefów dominuje podejscie "gdybym miał zmotywowanych ludzi to góry bym przenosił.. a z tym zespołem to ...". O tym już było... Hersey i Blanchard - a w praktyce, mój kolega zwykł mawiać: jak ktoś jest "niekołczowalny", to trzeba go po staropolsku opieprzyć.
 13. @kormox Jesli spodnie nie za szerokie to nosilbym.
 14. Postawienie sprawy zaiste ciekawe, tylko trudno o konstruktywną dyskusję bez konkretnych zagadnień. Z ogólnych refleksji mam tylko jedną. Niezależnie od kultury, języka i wielkości zespołów, kluczem do sukcesu jest zaangażowanie jego członków, za które moim zdaniem zawsze odpowiada zarządzający.
 15. Krawat jest jedynym elementem, który tonacją kolorów jest po zimnej stronie i burzy spójność zestawu. Wymieniłbym go na ciepły brąz.