Jump to content

Whitesnake

Użytkownik
 • Content Count

  3,008
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  141

Whitesnake last won the day on April 10

Whitesnake had the most liked content!

Community Reputation

10,339

About Whitesnake

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trudna sprawa z tymi sneakersami. Lobby to moim zdaniem, najbrzydsze buty w tym wątku.
 2. Whitesnake

  Humor

  ...ale, dlaczego w dziale humor? Bardzo fajny materiał. Wiązania mocno inspirowane sztuką dalekiej Azji i bardzo ciekawe. Niektóre nadają się do zastosowania, także w klasycznych zestawach.
 3. Whitesnake

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Kolejna piękna historia... (Tadeusz Januszkiewicz)
 4. Whitesnake

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Buty z historią... (Jan Kielman)
 5. Whitesnake

  Jakie buty mam dziś na sobie

  (Alfred Sargent Hampstead)
 6. Bardziej chodzi chyba o wspieranie niz obecność. Nie śmiem zapytać, ale jeśli okazałoby się, że Andrzej poleciał do Londynu za własne pieniądze, to byłoby mi po prostu przykro. Oczyszczam jedynie sumienie wiarą w mądrość sponsora/ów.
 7. Whitesnake

  Marynarka bez konstrukcji.

  To bardzo ekscentryczny pomysł więc wywołuje zainteresowanie . To coś, jak wynajęcie Beksińskiego do skopiowania kupionego na Starym Mieście, machniętego z matrycy landszafcika. Sam byłbym ciekaw wyniku końcowego.
 8. Whitesnake

  Marynarka bez konstrukcji.

  Jeśli to wynika z ograniczeń zespołu to oczywiście warto pracować nad rozszerzeniem kompetencji, ale jeśli ktoś nie podejmuje się uszycia zbyt krótkich marynarek, wykonania kolorowych obszyć lub za wąskich klap, bo uważa, że to kwestia przemijającej mody i źle wygląda, to w moich oczach zyskuje wiarygodność. Można to zwać stylem, preferencjami, zasadami - nieistotne - ważne, że w dobrze rozumianym interesie klienta, nawet jeśli wbrew jego opinii.
 9. Whitesnake

  Marynarka bez konstrukcji.

  Mam wrażenie, że na tym rynku to już tak nie działa. Rzemieślnicy pracujący nad swoją marką powinni podejmować się jedynie zleceń, na których będą mogli z dumą naszyć nazwę swojego zakładu. Dawno temu usłyszałem takie zdanie od jednego z lokalnych krawców, kiedy zacząłem za bardzo wymyślać przy zamówieniu i cenię go za to do dzisiaj.
 10. Gratuluję Andrzeju! Samo uczestnictwo w tej imprezie to spore wyróżnienie, a w mojej własnej kwaifikacji Twoja patyna zdecydowanie wygrywa. Żeby nie było, że to tak kurtuazyjnie i jedynie z sympatii... to dodam, że za to wiązanie sznurówek, nawet gdybyś wygrał, to oddałbym Twoją nagrodę Normanowi
 11. Whitesnake

  Sprzęt audio

  @blekit Przy okazji wizyty podłączyłbym je też do jakiegoś wzmacniacza. Nie mam doświadczenia z HD650, ale HD600 nie da się napędzić z laptopa, a słyszałem, ze te nowsze modele są jeszcze bardziej wymagające.
 12. Whitesnake

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Bo to niestety jeden z tych dylematów, które nie mają jednoznacznych rozwiązań :). Jeden but sie rozejdzie znacząco po 2 miesiącach (Loake), inne nie ruszą ani trochę po latach mocnego dobijania (AS Hampsted). Dodam jeszcze „jedną stronę tego medalu” ; otóż, mam wrażenie, że najbardziej rozchodzą się buty, które były za małe w momencie zakupu.
 13. Whitesnake

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Vass ma ładne kopyta, skóry gładkie, ale w specyfikacji jak wszyscy - raczej sztywne. Crockett ma ładne kopyta i potrafi na nich trwale ułożyć zdecydowanie bardziej miękkie i mięsiste skóry. Poza tym, miałem zawsze wrażenie, że po prostu trafiłem w kopyta Crockettów, ale sekret musi tkwić w czymś jeszcze. Pozytywne opinie na ich temat spotykam nawet wśród osób, które całkiem odmiennie odbierają wygodę butów innych producentów. Nie mam pojęcia o co chodzi, ale gdybym wiele lat temu miał dzisiejsze doświadczenia, w mojej szafie znalazłyby się jedynie C&J i bespoke.
 14. Whitesnake

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Brązowe derby na wiosnę. Crockett&Jones ma jakaś niezwykłą umiejętność nadawania dynamicznych kształtów mięsistym i miękkim skórom. To mój ulubiony producent butów RTW. C&J Swansea
 15. Whitesnake

  Sprzęt audio

  Z sygnału cyfrowego puszczonego na membrany zwykłych słuchawek nie będzie dźwięku Jakby się uprzeć to całą technologię dNote można nazwać DAC (Digital-Analog Conversion). Ciekaw jestem jakie to daje efekty.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.