Whitesnake

Użytkownik
 • Zawartość

  2391
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  113

Ostatnia wygrana Whitesnake w Rankingu w dniu 24 Marzec

Whitesnake posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

7336

O Whitesnake

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Mam za krótkie ręce na takie selfie . Grubość jest raczej wiosenno-letnia. Ten materiał nie ma wiele wspólnego z dżinsem, to raczej lekkie spodnie.
 2. To sa zimowe loafersy. Wersje letnie czekają na swoją kolej. Poza tym, w podróży do pracy czują świeże powietrze max przez 5 min, a czasem wcale.
 3. Nareszcie... sobota i jazzy loafers. (Jan Kielman)
 4. Tak. Aparat w moim telefonie trochę wariuje przy niebieskim i czerwonym. Poza tym, na zdjęciach jest winieta, wiec krawędzie sa ciemniejsze niz centrum, ale na pewno nie jest to szary ;). Dla porównania wklejam zdjęcia bez winiety w słońcu i w cieniu, w odniesieniu do niebieskiej marynarki. tak na marginesie... bardzo mi sie podobają i kupiłem je wlasnie dlatego, ze ktoś na forum juz pisał, ze są mocno niebieskie.
 5. Ja dla odmiany musiałbym mieć mix rozmiarów wide i slim: mały kołnierzyk, więcej na torsie i w plecach oraz dłuższe rękawy. Nie da sie stworzyć standardowej tabeli na niestandardowe sylwetki.
 6. Dziękuję. Spodnie które mam na sobie według Benevento są szare! W rzeczywistości to szarość ze sporą dawką niebieskiego, a w cieniu wyglądają na sprany granat.
 7. W zestawie z @Benevento jeszcze ich nie było...
 8. Dzisiaj, coś z całkiem innej beczki...
 9. Łapiesz swój styl z tymi zdjęciami Niedługo nie bedzie trzeba ich podpisywać.
 10. Dziękuję za szybką reakcję.
 11. Przewidujecie opcję MTM? W tabeli rozmiarów nie odnajduję swoich, przynajmniej nie w tej samej kolumnie, a chętnie zakupiłbym takie poszule.
 12. Wiceprezesa japońskiej firmy Heavy Industry nie wyobrażam sobie z innym zegarkiem
 13. Dzisiejszy wygląd dzielnic Sun Li Tun, okolic słynnego hotelu Sci-tech przy Jiangoumen, czy Bramy Północnej (bo z tamtej okolicy pewnie są te zdjęcia) w niczym nie przypominają starego Pekinu. Postępu nie zatrzymasz, ale z punktu widzenie przyjezdnego, trochę szkoda.
 14. Skoro M65 pasuje do garnituru, to i tego potwora da się nosić do krawata.
 15. Pięknie się ten dzień zaczął... słońce, muzyka, wolne do 16. Jak na wakacjach.