Jump to content

blekit

Użytkownik
 • Content Count

  2,026
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  106

blekit last won the day on April 19

blekit had the most liked content!

Community Reputation

10,762

About blekit

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

5,403 profile views
 1. blekit

  Buty, trochę taniej

  @Żorż Ponimirski Buty są wystawione jako używane i taki status mają w aukcji, to jest jedyna rzecz jaką się sugerowałem. Nie jest napisane, że były tylko przymierzane. Decyzja należy do Moderacji, z mojej strony EOT.
 2. blekit

  Buty, trochę taniej

  Ja po prostu przypominam sobie kilka podobnych przypadków, w których m.in. @mosze bardzo stanowczo reagował na posty innych użytkowników linkujące do używanych butów. W regulaminie na bazarku też jest stosowny zapis. Nie mam zamiaru dyskutować nad jego zasadnością, bo każdy ma swój próg bólu tudzież paradygmat, ale skoro jest jak jest, to moim zdaniem reguły powinny być identyczne niezależnie od tego kto wkleja linka. A co do samych butów, to moim zdaniem bardziej pasują do działu z koszmarkami (kolor i skóra - egzotyki są poza moim kanonem smaku).
 3. blekit

  Buty, trochę taniej

  Myślałem że ofert używanych butów nie promujemy
 4. @elvvis ja bym raczej nie polecał, choć osobistych doświadczeń nie mam. Wnioskuję na podstawie wystawianych produktów i wywiadu jaki przeprowadzał kolega pod kątem swojego ślubu (ostatecznie zdecydował się na SuSu i moim zdaniem zrobił bardzo dobrze).
 5. @O.v.K. ja kiedyś wydłużałem, 1 cm nie powinien być problemem. @Ropóh moim zdaniem to są po prostu takie tkaniny, nie widzę nic niepokojącego
 6. blekit

  Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

  Mniej więcej pół roku mija od czasu zakupu mojej pary butów Patine na kopytach TJ. Zdecydowałem się na koniakowe full broguesy, które miały zastąpić wysłużone G&B Levet w roli butów pierwszego wyboru do casualu i ewentualnie smart casualu. W tym okresie miałem je na nogach co najmniej kilkanaście razy - od krótkich spacerów po całodniowe maratony. Trafiły im się także nieciekawe warunki pogodowe w stylu deszczu i deszczu ze śniegiem. Raz zostały poddane gruntownej pielęgnacji, dwa lub trzy razy nakładałem na czubki wosk aby zamaskować otarcia i drobne rysy. Biorąc wszystko pod uwagę wydaje mi się, że mogę się już zdobyć na pierwszą recenzję. Krótko mówiąc jestem bardzo zadowolony. Buty są bardzo wygodne (kopyto w tęgości F, rozmiar 44.5 wybrany po konsultacji z przemiłą obsługą klienta) od pierwszego założenia. Do wykonania nie mogę się przyczepić (chociaż były głosy krytyczne względem ażurowania, mi osobiście to nie przeszkadza a sam medalion na czubku wydaje się bardzo ładny). Skóra wydaje się dobrej jakości, jest mięsista i ładnie się złamała. Podeszwy są bardzo dobre - jak wspominałem buty nie były oszczędzane (w tym okresie to chyba jedne z najczęściej wykorzystywanych par), a zużycie jest minimalne. O ile teraz zazwyczaj zamawiam buty fabrycznie podzelowane, tutaj nie odczuwam potrzeby wykonywania takiej operacji. W tym momencie buty Patine wydają mi się świetną alternatywą dla Yanko. O ile TLB są jednak o klasę (albo i więcej) wyżej w hierarchii, to gdybym miał wybierać między Patine a Yanko, to wbrew forumowemu powiedzeniu, nie dokładałbym Na koniec zdjęcie omawianych butów z ostatniego wyjścia:
 7. blekit

  Co mam dziś na sobie

  Znowu ciepło
 8. blekit

  Co mam dziś na sobie

  Wczoraj.
 9. blekit

  Producenci butów: Vass

  Jeżeli kogoś interesuje, to sprawa naprawy butów z ostatniego GMTO została przeprowadzona wzorowo. Po napisaniu maila ze zdjęciem obrazującym problem (po pierwszym dniu na nogach wypadła jedna ze śrubek mocujących żabkę) w ciągu dwóch dni dostałem etykietę dla kuriera a po tygodniu naprawione buty były z powrotem u mnie. Wczoraj buty były cały dzień na nogach i wieczorem nie odnotowałem żadnych strat
 10. Dla mnie modele takie jak JFitzPatrick Olympia to ideał - szczególnie brązowa/biała/granatowa licówka. Do zamszu w sneakersach nie jestem przekonany.
 11. blekit

  Co mam dziś na sobie

  @phantom dzięki!
 12. blekit

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Ja jestem zadowolony z tych kosmetyków.
 13. blekit

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Vass
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.