Jump to content

blekit

Użytkownik
 • Content Count

  2,414
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  156

blekit last won the day on June 4

blekit had the most liked content!

Community Reputation

13,710

1 Follower

About blekit

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 04/12/1986

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

6,355 profile views
 1. Pasują do garnituru, pasują do dżinsów [emoji4] TLB Mallorca
 2. blekit

  Camiceria Olga Milano

  Z tego co tutaj jest napisane wynika, że koszule T&A są dostosowane wymiarowo do kurczenia się materiału po praniu, ale również że że samo kurczenie po kilku pierwszych praniach jest normalną cechą bawełny wysokiej jakości.
 3. Po dwóch miesiącach bez fryzjera. Cieszę się, że ten mroczny czas już za mną
 4. Mała korekta - loafersy są w rozmiarze 9.5UK. Normalnie noszę 10UK i w tym rozmiarze mam zdecydowaną większość butów. Oksfordy Patine są jedną z czterech par w rozmiarze 10.5UK. Teraz wziąłbym jednak standardowy rozmiar - swoje muszę nosić z wkładką, inaczej mam za dużo przestrzeni nad stopą i buty mnie obcierają. Obie pary Patine są w tęgości F.
 5. Przez ostatnich kilka tygodni to są moje buty pierwszego wyboru. Co prawda najczęściej wychodzę do osiedlowych warzywniaków, ale parę dalszych spacerów też zaliczyły. Jestem zadowolony z dopasowania (pół rozmiaru mniejsze od oksfordów), a także z tego jak się złamały i dopasowały do stopy. Myślę, że w swojej cenie buty Patine prezentują naprawdę bardzo fajną jakość.
 6. Marzec, jeszcze bez maseczek
 7. @Stormont ja wysyłałem buty do naprawy. Z mojego doświadczenia trzeba być cierpliwym i dzwonić do skutku. Jak się połączysz to powinno być już z górki. Na maile ostatnio nie odpowiadają, udało mi się dostać odpowiedź na jedno pytanie zadane za pośrednictwem Instagrama.
 8. @Midlife-Crisis - osobiście nie sądzę, żeby to koszula była tutaj problemem ani żeby jej zmiana mogła coś poprawić. Krawat ma żółto/zielono/fioletowe medaliony i w teorii to miało zagrać z zielonymi i żółtymi akcentami poszetki, ale patrząc na zdjęcia nie widzę tego w praktyce Trzeba było chyba do końca pójść w brązowo/czerwoną paletę
 9. A zapowiadała się taka piękna wiosna... Retrospektywnie - chyba inna poszetka lepiej by tutaj zagrała.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.