Jump to content

blekit

Użytkownik
 • Content Count

  2,489
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  166

blekit last won the day on September 21

blekit had the most liked content!

Community Reputation

14,067

1 Follower

About blekit

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 04/12/1986

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

6,517 profile views
 1. blekit

  Camiceria Olga Milano

  Ja prawdopodobnie bym zamawiał dwie albo trzy koszule. Jakby co potwierdzę po weekendzie.
 2. Za niecały miesiąc stukną im dwa lata. Postaram się napisać coś więcej w dedykowanym wątku niedługo. Patine
 3. @Dignito - to chyba Tobie umknęło meritum tego co napisałem ja i co napisał @Zajac Poziomka. Nie było tutaj narzekań, nikt nie zastanawiał się gdzie może znaleźć krawaty pozbawione jakichś problemów, etc. - jednym słowem żadnej zachęty żeby wjeżdżać z nachalną reklamą swojej marki. Dodatkowo jest to reklama pozbawiona jakichkolwiek racjonalnych argumentów i ocierająca o pieniactwo. Gdyby Twoje posty pochodziły od jakiegoś zadowolonego klienta, można by to potraktować jako informację. Twój udział w dyskusji to czysty marketing. Jeśli chcesz go w taki sposób uprawiać, to Twoja sprawa (chociaż moim zdaniem jest to na granicy regulaminu forum). Mnie - i jak widać inne osoby także - to tylko zniechęca do ewentualnego skorzystania z Twojej oferty. Do tej pory krawat z jednej z Twoich "obecnych" kolekcji widziałem w akcji raz, bodajże u Kolegi @phantom. O ile pamiętam opinia była pozytywna i na zdjęciach wszystko wyglądało ładnie. Gdzieś przewinęły się też zdjęcia trzech innych krawatów, które straszyły niesymetrycznością wzorów - jestem skłonny założyć że to byli reprezentanci "starszych" kolekcji i teraz Twoje produkty nie mają takich problemów. Co do innych marek - na forum została chyba tylko Poszetka (z tych, dla których akcesoria to główny produkt). Ich krawaty każdy może obejrzeć w akcji co kilka dni i samemu ocenić jak wygląda węzeł, łezka, etc. Dobry produkt obroni się sam (wiem że to hiperbola, ale ziarno prawdy w tym zdaniu moim zdaniem jest).
 4. Ja miałem jeden krawat marki@Dignito. Jeden z pierwszych jakie kupiłem. Był w porządku, ale nic więcej. Przy którymś odchudzaniu szafy bez większego żalu się z nim pożegnałem. Nie widziałem żadnej różnicy na plus względem produktów Poszetki albo Milera, a w porównaniu do nieodżałowanego EoE był zauważalnie gorszy. Nie mam krawatów marek uznanawanych za topowe na SF (Sam Hober, Vanda czy wspominany Kiton). Natomiast nigdy nie widziałem aby ich przedstawiciele wtrącali się w dyskusje poza swoimi dedykowanymi wątkami, żeby nachalnie reklamować swoje produkty. Podobną wstrzemięźliwość wykazuje również zdecydowana większość sprzedawców obecnych na tym forum i mi się ta praktyka bardzo podoba. Moja kolekcja jest wręcz za duża względem moich obecnych potrzeb. Jeżeli jednak postanowię coś do niej dodać, to zdecydowanie będę wolał skorzystać z oferty marki, która reklamuje się np. zdjęciami produktów w CMDNS niż partyzanckimi postami jak ten powyżej.
 5. Bardziej casualowo, zamsz i chinosy. Vass
 6. Tak, zarówno rękawy jak i korpus marynarki powinny być dłuższe. Moim zdaniem garnitur wydaje się też za bardzo dopasowany. O ile pamiętam Albione ma rozmiarówkę na różne wzrosty - spróbuj pójść o jeden rozmiar w górę i w długościach i w obwodach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.