Jump to content

blekit

Użytkownik
 • Content Count

  2,221
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  125

Everything posted by blekit

 1. @bratdominik ja bym z Twojego wyjątku nie czynił reguły. Ja czekam na realizację (opłaconą od razu) od stycznia 2018 roku, a wiem że są osoby które czekają dłużej. W międzyczasie słyszałem już kilka różnych tłumaczeń i kolejnych, "ostatecznych" terminów odesłania do mnie butów. Szkoda, że w międzyczasie Rafał znajduje moce przerobowe do przyjmowania i realizowania kolejnych zamówień, a nie wywiązywania się z wcześniejszych zobowiązań.
 2. Lekkie tkaniny, póki pogoda pozwala.
 3. Zaczynamy szósty sezon razem [emoji4] Yanko
 4. @Tanatos70 ja o jakości usług wypowiadać się nie mogę. O terminowości mógłbym, ale wolę się nie denerwować. Bazując na swoich doświadczeniach, odradzałbym oddawanie butów do Szewca24 o ile nie możemy sobie pozwolić na grubo ponad rok (and counting...) rozbratu z nimi.
 5. Patine wieczorową porą. Patine
 6. Ja, bazując na swoich doświadczeniach, również nie polecam wklejanych zapiętek - u mnie po dwóch wyjściach były do wymiany. Ostatecznie skończyło się na zniesieniu butów do szewca (lokalnie - efekt gorszy wizualnie i pewnie nie tylko niż to co wkleił@Tanatos70, ale przynajmniej buty mam u siebie). U Szewc24 dwa lata to obecnie chyba bardziej okres realizacji, a nie trwałości takich zapiętek [emoji6]
 7. @Fermiol tak z ciekawości - ile wyjść mają za sobą?
 8. Pogoda jeszcze pozwala na fresco.
 9. @adamW bardzo fajny zestaw, wszystko ładnie się ze sobą spina
 10. @mosze zdjęcie robione lekko z góry w dól, co optycznie wydłuża marynarkę. Moim zdaniem na pewno nie jest ona w żadnym razie za długa, guzik też wypada w dobrym miejscu (ciut poniżej talii). Co do ramion, to może lekkie wypełnienie dałoby lepszy efekt (mocne wyglądało kiepsko co wyszło na ostatniej przymiarce). Jednakże biorąc pod uwagę to, że ta marynarka jest stricte casualowa, według mnie naturalna ich linia jest jak najbardziej na miejscu.
 11. Z poniedziałku, bardziej casualowy zestaw. Gorsza pogoda miała ten plus, że mogłem pierwszy raz założyć nową marynarkę od @Ernestson
 12. Z poniedziałku Yanko
 13. Równolegle z poprzednio opisywanym garniturem (szare fresco) złożyłem u Dawida zamówienie na marynarkę na sezon jesienno/zimowy. Tym razem realizacja miała dotyczyć brązowej marynarki w drobną kratkę - gun check albo houndstooth - która będzie pasować zarówno do dżinsów/moleskinów jak i spodni z kantem z flaneli/cavalry twillu. Ostatecznie, po przejrzeniu paru próbników, zdecydowałem się na tkaninę od Caccioppoli. Jest to czysta wełna w pepitkę z niebieskim overcheckiem o gramaturze 360 g/m. Sama marynarka miała być dosyć klasyczna. Jednorzędówka na pełnej podszewce z otwartymi klapami, nakładanymi kieszeniami i dwiema szlicami. Początkowo miała mieć trochę mocniejsze ramiona, ale nie wyglądało to dobrze i ostatecznie nie ma tam żadnej konstrukcji. Sam proces opisałem już w temacie dotyczącym drugiego zamówienia. Wszystko odbyło się sprawnie i w pełni profesjonalnie. Z marynarki jestem bardzo zadowolony. Tkanina to dokładnie to czego szukałem. Marynarka leży i układa się bardzo dobrze - bardzo podobają mi się ogólne proporcje oraz plecy. Jestem pewien, że będzie to jeden z najczęściej wykorzystywanych elementów garderoby w tym i wielu nast. @Ernestson - jeszcze raz wielkie dzięki, świetna robota!
 14. Angielski pacjent. Alfred Sargent
 15. To byłby bardzo dobry wybór, ale aktualnie nie posiadam takiej pary. Jest na liście zakupów, więc może w przyszłym sezonie [emoji4]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.