Jump to content

blekit

Użytkownik
 • Content Count

  2,126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  110

Everything posted by blekit

 1. blekit

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Chyba już kilkanaście wyjść za nimi, a wyglądają jak prosto z pudełka. Ten zamsz jest rewelacyjny Vass
 2. w podobnym temacie - czy zamiana kroju jest też możliwa w przypadku chinosów i czy wiąże się z taką operacją dodatkowa opłata? Krój slim jest średnio kompatybilny ze mną, a w ofercie na stronie tylko takie chinosy są dostępne.
 3. blekit

  Co mam dziś na sobie

  Bez wzorów.
 4. blekit

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Alfred Sargent Armfield
 5. blekit

  Co mam dziś na sobie

  Dzisiaj. Dużo niebieskiego z czerwonawymi akcentami. Debiut koszuli od Camiceria Olga z ostatniego zamówienia. Bardzo fajna tkanina (różowo/białe dobby), staranne wykonanie i bardzo dobre dopasowanie (po pierwszej iteracji lekko zmodyfikowałem wymiary).
 6. blekit

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Wisienki, niby drugiej świeżości Alfred Sargent
 7. blekit

  Co mam dziś na sobie

  Zestaw z wczoraj, było chłodniej. Zresztą przy moim trybie pracy temperatura na zewnątrz nie ma wielkiego znaczenia, a w biurze w takim zestawie jest mi czasem zimno.
 8. blekit

  Co mam dziś na sobie

  Dekompletowania ciąg dalszy.
 9. blekit

  Jakie buty mam dziś na sobie

  TLB Mallorca
 10. blekit

  Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  @JakubAnderwald ja również odebrałem koszule i również dziękuję za organizację zamówienia. Z samych koszul jestem zadowolony.
 11. blekit

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Vass
 12. blekit

  Co mam dziś na sobie

  Wczoraj, próba OCBD z krawatem. Chyba jednak wolę takie koszule do bardziej casualowych zestawów.
 13. Zgodnie z sugestią @waski chciałbym założyć temat, w którym będziemy umieszczać zdjęcia fajnych butów Na początek Gaziano & Girling.
 14. blekit

  Jakie buty mam dziś na sobie

  A jak wypada to kopyto względem F Vassa?
 15. blekit

  Humor

  Wiem, znam angielski i historię. Widać za słabo zaznaczam ironię [emoji6]
 16. blekit

  Humor

  Cóż, udział bez dwóch zdań brali.
 17. blekit

  Co mam dziś na sobie

  Wczoraj
 18. blekit

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Vass
 19. blekit

  Co mam dziś na sobie

  @Szydlowsky to jest raczej kwestia tkaniny (bardzo lekka i przewiewna, ale ekstremalnie podatna na gniecenie się i marszczenie - ogólnie raczej bym nie polecał) i tego, że obwody mi się zwiększyły w nieodpowiednich miejscach Co do marynarki, to szyciu nie mam nic do zarzucenia. Sama konstrukcja ma swoje wady i osobiście bardzo się cieszę z tego, że @Andells ją zmienili. Marynarki wykonane na nowej leżą na mnie dużo lepiej.
 20. blekit

  Dobór kremu do butów w kolorze Cherry

  Ja używam do tych butów kremu w kolorze Mahogany. Co do linii BDC, to jak najbardziej będzie ok (MDO jest lepsza, ale nie popadajmy w skrajności).
 21. blekit

  Co mam dziś na sobie

  @Zajac Poziomka Dla mnie CT jest wystarczający. Ich włoskie i pół-włoskie kołnierzyki podobają mi się i dobrze wpasowuję się w ich kroje. Jakość odszycia i tkanin jest adekwatna do ceny. Na woły robocze idealne. Osovski ma lepsze tkaniny i możliwe że lepiej wykonane koszule. Ponieważ dotarłem się z ich rozmiarówką, to ostatnie koszule RTW jakie kupuję są właśnie od nich. Jako minusy muszę jednak wskazać rozjazdy w długości rękawów - z tego powodu czasem dalej nie waham się w sprawie rozmiaru - i to, że niektóre kołnierzyki są moim zdaniem za małe (mimo że są opisane jako ten sam model co takie o odpowiedniej długości wyłogów). Poza tym ceny regularne są moim zdaniem za wysokie, ale przy promocji to już dobra oferta. Ostatnią szerzej reprezentowaną marką w mojej szafie jest Camiceria Olga. Z tych koszul jestem najbardziej zadowolony. Przy drugiej iteracji dopracowałem wymiary, jestem zadowolony z wykonania oraz tkanin (przedział 75 euro). Planuję powoli zastępować moje koszule RTW koszulami MTM i póki co Olga jest głównym kandydatem do realizacji tego planu (mam dwie koszule MTM od Macaroniego - tutaj też jestem zadowolony i na pewno coś jeszcze u nich zamówię, ale paradoksalnie logistycznie w tym momencie jest to dla mnie trudniejsze niż zamówienie w CO). Poza tym mam kilka koszul Suitsupply z ich najwyższych linii, które kupiłem w outlecie. W tej cenie są rewelacyjne i jeżeli jeszcze się trafią, to będzie zakup w ciemno. Co do kupowania koszul RTW z wyższej półki, to osobiście podziękuję. Nie jestem w stanie sobie zracjonalizować wydawania więcej niż 300-400 zł za element - bądź co bądź - bielizny, który nawet przy dużej rotacji jest narażony na relatywnie szybkie zużycie i ryzyko zniszczenia.
 22. blekit

  Co mam dziś na sobie

  @Wodzu Dzięki, ale podtrzymuję swoją tezę - wolę półwłoskie i włoskie. To trochę oszukane zdjęcie, w rzeczywistości, kiedy stoję zupełnie swobodnie, kołnierzykowi brakuje minimalnie długości, żeby schować się pod klapami marynarki (i to mnie denerwuje zaskakująco mocno ). Koszula będzie pewnie wykorzystywana bardziej do casualu albo do dwurzędówek, gdzie ten problem nie będzie występował
 23. blekit

  Co mam dziś na sobie

  Ostatnio. Chyba jednak nie przekonam się do kentów.
 24. blekit

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Trochę pracy z woskami poprzedniego wieczora Yanko
 25. blekit

  Co mam dziś na sobie

  Z piątku. Marynarka ląduje w szafie dopóki nie zrzucę paru kilo. Jak się nie uda, to w przyszłym roku cały garnitur trafi na bazarek
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.