Jump to content

phantom

Użytkownik
 • Content Count

  583
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

phantom last won the day on August 2

phantom had the most liked content!

Community Reputation

2,477

2 Followers

About phantom

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,248 profile views
 1. Havana wide lapel - jeśli ktoś się zastanawia szczerze polecam:
 2. Świętujemy narodziny drugiej córki - jesteśmy na półmetku (choć żona jeszcze o tym nie wie😀) Tu jeszcze przed porodem, kiedy był jeszcze czas, żeby sprawdzić, czy poszetka nie wysunęła się z kieszonki na więcej niż 1 cm:
 3. Pierwsze doświadczenia z @Benevento:
 4. @Velahrn @xkoziol @kamizelka Garnitur to SuSu z grubszego lnu (przypomina irlandzki, akurat ten pochodzi z tkalni Angelico). Koszula to grubszy oxford, więc moim zdaniem te materiały korespondują ze sobą, nosząc je nie mam wrażenia, ze na na przykład lnianą cienką koszulę włożyłem tweedową marynarkę. Krawat z szantungu zdjąłem, bo w Łodzi było wczoraj około 100 st.: Zestaw z dziś:
 5. Jeden guzik do przesunięcia, jedna nitka do ucięcia, poza tym wszystko bardzo ładnie. Po wstępnej przymiarkę, leżą bardzo ładnie, do zrobienia manszety. Wykonanie bez zarzutu, stan rzeczywiście wysoki, a krój regularny. Do letniego zestawu koordynowanego będą doskonałym składnikiem:
 6. Od Kuchcinskiego - wyprzedaje garderobę, żeby ratować budżet po utracie stołka: Na szczęście żartuję, krawat oczywiście od @Embassy of Elegance Perfekcyjny krawat klubowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.