phantom

Użytkownik
 • Zawartość

  395
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana phantom w Rankingu w dniu 6 Sierpień

phantom posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

662

O phantom

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

563 wyświetleń profilu
 1. Oryginalnie p. Baś, przeróbka strykowska krawcowa
 2. Nie żartuj, wszystko za swoje:-) To jest ta marynarka po przeróbce ramion i wkładu piersiowego (max. odchudzona), wymianie guzików i oczywiście dodaniu naszywki klubowej
 3. Berwick 2509:
 4. Klubowo:
 5. Pomoże na chwilę.
 6. Jeszcze w nich co prawda nie chodziłem, ale pewnie moje będą wyglądać podobnie. Myślę, że można by je podzelować lub przynajmniej poprosić szewca o przybicie "żabek" na czubku podeszwy. Właściwie nie wiem czy w ogóle można by zaradzić jakimś środkiem taki efekt, ponieważ wygląda to na naturalne zużycie. Ps. Może trzeba by następnym razem wybrać podeszwę JR?
 7. Trochę się dziś pobawiłem z nienoszonymi jeszcze Berwickami 2509:
 8. Racja
 9. Pewnie. Jeszcze pozostaje kwestia tkaniny. Wełna, z którego jest wykonany ten garnitur jest typowo letnia, więc myślę, że loafersy się tu bronią.
 10. @Miro; @Wodzu następnym razem założę do tej kraty wiązane broguesy i porównamy. Myślę, że loafersy pasują również do szerszych nogawek nawet z manszetami vide Rubinacci.
 11. Absolutnie nie nadaje się na jesień /zimę. Mierzyłem ten model i wełna jest bardzo cienka. Na ponad 20 st. w sam raz.
 12. 20 cm. Zaczynałem od 17 cm:)
 13. Ta bida to Florsheim - myślę, że w zestawieniu z letnim garniturem bronią się, ale następnym razem założę inne buty dla porównania.
 14. Teraz dopiero doceniam szersze nogawki: