Jaann6

Użytkownik
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12

O Jaann6

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

241 wyświetleń profilu
 1. Wątek co prawda obuwniczy, a ja mam problem kaletniczy. Może ktoś zna dobry zakład kaletniczy w Warszawie, lub @Skalpel podjąłby się naprawy? Mianowicie fatalnie złamała się klapa, po drodze deformując teczkę. Podpatrzyłem w internecie, i jest to chyba błąd konstrukcyjny u tego producenta. Nie jest to tak rażące w wersjach jedno i dwu komorowych, ale ja mam trzy komorową. Może wystarczy wymienić usztywnienie klapy, może nieco ją przerobić? Na teczce są również zacieki, oraz rysy/zadrapania.
 2. Radzę zgłosić się do zakładu ortopedycznego/fizjoterapeutycznego, gdzie wykonują wkładki na zamówienie. Stopa obmacana/zbadana/odrysowana. Ja zamawiałem w Warszawie w szpitalu na Lindley'a, wkładki są skórzane. Może nie wyglądają apetycznie, ale bardzo je sobie cenię.
 3. Zatem najbezpieczniej będzie wysłać do szewc24, nie będę ryzykował.
 4. Renomatem spróbuję. Dzięki. Do tej pory czyściłem głównie clean'erem tarrago.
 5. Tłuszczu nigdy. Po zakupie rutynowo: pomadier z woskiem.
 6. Mam problem z moimi butami przy nakładaniu renovatora, tzn. skóra buta prawie w ogóle go nie chłonie a jedynie rozmazuje się. Dopiero następnego dnia jestem w stanie usunąć zacieki szczotką. Buty z pewnością są ze skóry, firma Alt Wien Bach.
 7. Dobry wieczór, nieznana substancja wsiąkła w moje zamszowe derby. Włoski zamszu są posklejane, próbowałem je rozczesać, umyłem skórę omnidaim'em, ale niestety brak rezultatów. Może ktoś miał podobny problem, lub doradzi co z tymi plamami zrobić?
 8. Dzień dobry, może ktoś porównać kopyto U Vass'a z 337 C&J lub 888 EG? Dziękuję.
 9. Jestem zaskoczony że zaproponowali szklane soczewki, bardzo łatwo się tłuką.
 10. Poranny spacer.
 11. Dziekanów Leśny Ul. Kolejowa 181 05-092 Łomianki
 12. Jeżeli chodzi o oryginalność produktów w TK MAXX, to jest to dość ciekawa kwestia. Za młodu gdy interesowałem się głównie markami młodzieżowymi, kilka razy zdarzyło mi się trafić na wątpliwej oryginalności produkty dsquared2. Pomijając jakość wykonania produktu, jeżeli spodnie mają numer seryjny 71GCXXX, a GC występuje tylko w koszulkach (w spodniach jest LA) to coś jest nie tak. Z tego co pamiętam sprawdziłem również inne marki, i z innymi wszystko było ok.
 13. Dzisiejsze odzienie.