Jump to content

kormox

Użytkownik
 • Content Count

  413
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kormox last won the day on December 19 2018

kormox had the most liked content!

Community Reputation

741

1 Follower

About kormox

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżeli masz możliwość zwrotu/wymiany, to na Twoim miejscu szedłbym w tą stronę i kupiłbym buty z normalnej skóry licowej.
 2. Podkoszulek termiczny (nie termoaktywny), długi rękaw, najchętniej v-neck, preferowany kolor cielisty, ale biały też ujdzie. Gdzie mógłbym zakupić takiego gagatka?
 3. @eduardo zdecydowanie większość meerminów to wąskie kopyta
 4. Po mojemu reverse suede to po prostu skóra nie poddana dwojeniu, czyli zasadniczo gruba i wytrzymała. Natomiast najczęśviej używany split suede to dwoina mizdrowa.
 5. Panowie, proszę o głosowanie TAK/NIE w następującej kwestii: Czy takie rozwarcie (prawie 1,5 cm) w nowych butach jest jeszcze akceptowalne? Wasze odpowiedzi pomogą mi zadecydować o dalszych losach tych pięknych oxfordów
 6. kormox

  Alfred Sargent

  Właśnie odebrałem moje @fan_dobrego_buta wielkie podziękowania za organizację zakupu. Jak na seconds stan butów określiłbym na idealny, absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Po przymiarce mogę pokusić się o porównanie z AS Moore w tym samym rozmiarze, które miałem okazję dokładnie poznać. Mam wrażenie, że kopyto AS24 jest odrobinę szersze w palcach od 724, ale oferuje mniej miejsca w podbiciu.
 7. Ostatni w tym roku spacer w "armatach" od Loake.
 8. u mnie musi wystarczyć gumowa
 9. @bratdominik to wintydżowy model Paisley na kopycie 7WK. Co ciekawe, skóra pochodzi z amerykańskiej garbarni.
 10. kormox

  Alfred Sargent

  Jeżeli nie jest za późno, to prosiłbym o sprawdzenie: 20724 - 2 BLACK CALF PCH CAP BRG OXF EDGAR-BLK w rozmiarze UK 9,5. @bratdominik jak sądzisz, jeżeli Moore na 724 są dla mnie minimalnie za wąskie, to czy te Edgar na AS24 powinny być OK?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.