Jump to content

Karol G.

Użytkownik
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

652

About Karol G.

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zatem jest nadzieja, że kasa nie wyparowała, dzięki. Domyślam się, że jest teraz duże obciążenie serwerów, niemniej nie jest to przyjemna sytuacja, gdy z konta znika, a informacji żadnych.
 2. Czy mieliście może problem z logowaniem się do outletu? Złożyłem zamówienie, zapłaciłem przez PayPal, ale nie otrzymałem żadnego potwierdzenia od SuitSupply. W historii zamówień również nie ma tego produktu, za który dziś zapłaciłem. Dodatkowo mam problem z logowaniem i muszę ciągle resetować hasło. Zastanawiam się, czy nie padłem ofiarą jakiegoś phishingu.
 3. Poszukiwana granatowa aksamitna marynarka jednorzędowa z klapami zamkniętymi (rozmiar 46, na ok. 170 cm wzrostu). Budżet do 1000 zł, co proponujecie?
 4. Co do fresco - super tkanina, ale otwarty splot i przewiewność to chyba się kwalifikują jako wady przy maskach. Nie mówię, żeby od razu twarz spowijać akrylem, ale czy jakaś gęsta bawełna nie będzie lepsza? (dałem się strollować, a co mi tam!)
 5. Monochromatycznie, Berwick.
 6. Bomba! Jest szansa na inne kolory? Oczyma wyobraźni widzę ten aksamit w wersji granatowej i w butelkowej zieleni.
 7. Ja bym celował w czarne. W zależności od humoru i poziomu formalności imprezy: Tak: .. ...lub tak: Chociaż spodnie to wziąłbym inne. Ciemne.
 8. Bardzo nieudany mariaż świetnej marynarki z dramatyczną koszulą i nieodpowiednimi butami. To pokazuje, że bez wyczucia noszącego nawet najlepsze ubrania nie załatwią sprawy...
 9. @Żorż Ponimirski TK Maxx - Cinque Z dżinsami też ją czasem noszę.
 10. Sezon na trzewiki czas zacząć! Herring Holmes
 11. Yanko 433 na 915F. Były wygodne od pierwszego... no dobra, drugiego założenia.
 12. To nie koszulka, to mój aparat - nie wiem jakim cudem udało się osiągnąć efekt czarnego półgolfu pod koszulą... Zdecydowanie czas na zmianę sprzętu. Obiecuję popracować nad jakością zdjęć
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.