Jump to content

Karol G.

Użytkownik
 • Content Count

  378
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

652

About Karol G.

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co do fresco - super tkanina, ale otwarty splot i przewiewność to chyba się kwalifikują jako wady przy maskach. Nie mówię, żeby od razu twarz spowijać akrylem, ale czy jakaś gęsta bawełna nie będzie lepsza? (dałem się strollować, a co mi tam!)
 2. Monochromatycznie, Berwick.
 3. Bomba! Jest szansa na inne kolory? Oczyma wyobraźni widzę ten aksamit w wersji granatowej i w butelkowej zieleni.
 4. Ja bym celował w czarne. W zależności od humoru i poziomu formalności imprezy: Tak: .. ...lub tak: Chociaż spodnie to wziąłbym inne. Ciemne.
 5. Bardzo nieudany mariaż świetnej marynarki z dramatyczną koszulą i nieodpowiednimi butami. To pokazuje, że bez wyczucia noszącego nawet najlepsze ubrania nie załatwią sprawy...
 6. @Żorż Ponimirski TK Maxx - Cinque Z dżinsami też ją czasem noszę.
 7. Sezon na trzewiki czas zacząć! Herring Holmes
 8. Yanko 433 na 915F. Były wygodne od pierwszego... no dobra, drugiego założenia.
 9. To nie koszulka, to mój aparat - nie wiem jakim cudem udało się osiągnąć efekt czarnego półgolfu pod koszulą... Zdecydowanie czas na zmianę sprzętu. Obiecuję popracować nad jakością zdjęć
 10. @Luca Też wolałbym odrobinę dłuższą, ale i tak czuję się w niej dobrze. Dziś trochę inaczej - tu już marynarka nieco dłuższa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.