Jump to content

Dyjamentowski

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22

About Dyjamentowski

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

562 profile views
 1. Ta, takie żaluzje na stopy.
 2. Jestem o tyle fartowny, że rękawy Suit Supply są idealnej długości dla mnie, ale generalnie nie zgadzam się z nierozpinanymi guzikami. Drażnią mnie strasznie. Toż to atrapa, fejk, ściema. Czy to nieracjonalne uprzedzenie?
 3. Co sądzicie o tej wełniano-lnianej Havanie? Na ile realne jest noszenie tej marynarki w lato w mieście? Nada się sama do zestawu mieszanego? Jaką mam szansę wyglądać w połowie tak dobrze jak ich model, jeśli zarzucę ją na polo?
 4. Też ten wyższy model One Blade'a polecam. Wbrew nazwie on ma dwie golące krawędzie i jest bardzo wygodny. Akumulator trzyma miesiącami. Rozrzucanie włosów można ograniczyć, ale nie wyeliminować, spłukując głowicę regularnie. Ona chyba zresztą jest wodoodporna (ale sprawdź), więc ewentualnie możesz się ogolić pod prysznicem.
 5. Berwicki 9628 (649 zł). Kolor, przynajmniej mojej pary, jest przepiękny, bardzo ciemno wiśniowy i zdjęcia tego nie oddają. Kształt możesz ocenić, zero zbędnych dodatków. A teraz jeszcze widzę Sebago za 219 na Zalando Lounge.
 6. Teraz co jakiś czas mają promocję z darmową dostawą. Już dwa razy w tym roku się wstrzeliłem.
 7. Kamizelkę bym odpuścił, poszetka zdecydowanie tak, krawat opcjonalnie, ale ja zakładam, na muszkę bym się nie zdecydował. Chyba że to premiera, ale wtedy to cały strój musiałbyś podciągnąć. A ogólnie to właśnie, będą ludzie w żółtych bluzach z kapturem i trampkach, turyści w twarzowym beżu, obowiązkowe jeansy+marynarka, więc jakikolwiek garnitur w nierażącym kolorze oraz niesportowe buty spokojnie uplasują Cię powyżej 93 centyla.
 8. Odradzam Revoluta. Używałem z powodzeniem przez ponad rok, a ostatnio uznali jeden z moich telefonów (dwuletni, nie żaden zabytek, a starszy działa OK) za niekompatybilny, następnie hosting, z którego z powodzeniem korzystałem cały 2019, zaklasyfikowali jako "unsupported merchant" i już nie mogę im płacić (Revolutem, bo inna karta bez problemu). Support rozłożył ręce.
 9. Dyjamentowski

  co uszyć?

  O, to beżowy trencz możesz kupić.
 10. Dyjamentowski

  co uszyć?

  Z ciekawością przeczytałbym całego posta o tej obsesji, ale napisz chociaż, jakie dwa płaszcze zatrzymałeś.
 11. Klasyczne Buty polecają bardzo dopasowane rozmiary. Do bólu czasem. To nie jest kwestia wciskania towaru, bo tak samo piszą, jak mają tylko większe. Ich rekomendację traktowałbym jako minimum. Ale 7 to już naprawdę małe buty. Ja noszę 6.5-7.5 przy długości stopy 26 cm.
 12. Mnie jest potrzebny, żeby spędzić kilka godzin w zimie na dworze. Jeśli wartę w nim można odstać, to pewnie będzie akurat.
 13. Jeśli to tylko 1-2 cm to w dwa tygodnie zrzucisz.
 14. To jest naprawdę rewelacyjny pomysł. Jak jest z legalnością takich rzeczy? Ponoć nie wolno, nawet po odwojskowieniu. Znacie jakiś dobry demobil w Warszawie, gdzie się można zaczaić na dostawę i poprzymierzać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.