Jump to content

NieMy

Użytkownik
 • Content Count

  674
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

420

About NieMy

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  M M

Recent Profile Visitors

1,862 profile views
 1. Co to za ściek? To forum zeszło już totalnie na psy!!! Posty z Dudą, srudą, czy innym Trzaskiem kasujecie w ciągu minuty a ten wątek wisi i obrzydza to, swego czasu, przyjemne miejsce. Z Macaroni Tomato mam tyle wspólnego, że jem lody po sąsiedzku. Swoją aleją, świetny pomysł aby do tych lodów nawiązać na wystawie układając krawaty w wafelkach.
 2. Przy okazji wycieczki do Wiednia to należy odwiedzić Poysdorf! https://www.weinmarkt-poysdorf.at/
 3. NieMy

  Humor

  Albo szczerbinkę...
 4. "Potenrzna" zmiana! https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,25984025,taki-wizerunek-bartlomieja-misiewicza-to-juz-przeszlosc-dobrze.html#s=BoxOpImg10
 5. NieMy

  Zapachy

  A myślałem, że tylko ja. Wróciłem do niego po 15 latach.
 6. NieMy

  MALA CZARNA

  Clinex destoner, dostępny w sieci. Kwasek odradzam.
 7. Nie dodałeś, że pościel z Ikea😜
 8. NieMy

  MALA CZARNA

  Zaparzacz może zapleśnieć, jak nie wyrzucisz fusów i zlewek z kuwety i pojedziesz na wakacje. Wtedy wszystko w środku może pokryć się pleśnią. Opowieści o pleśni w ekspresie biorą się stąd, że ludzie ich nie czyszczą, nie odkamieniają a wtedy powstają przecieki, woda lub kawa leje się do środka i robi się syf.
 9. NieMy

  MALA CZARNA

  W użyciu domowym, przy czyszczeniu tabletką wg zaleceń producenta grupa się nie zapcha. Zapycha się w skrajnych przypadkach, przy kumulacji długiego braku czyszczenia tabletką, tłustej kawy i bardzo drobnego mielenia. Rozbieranie zaparzacza to wyższa szkoła jazdy, szczególnie w nowych, "nierozbieralnych" ekspresach. Nie polecam tego robić samemu.
 10. NieMy

  MALA CZARNA

  Wyłączanie, wtedy się sam przepłucze. Powinien mieć w programowaniu ustawienie, po jakim czasie nieużywania ma się wyłączyć. Można ustawić 15 czy 30 minut i sam się wyłączy.
 11. NieMy

  TK Maxx

  Ło matko, przejeżdżałem dzisiaj obok ale zapełniony parking przy Ostrobramskiej mnie zniechęcił do wstąpienia. Cieszy, że ludzie ruszyli do sklepów. Mordor niestety nadal stoi pusty😟
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.