Skocz do zawartości

fan_dobrego_buta

Użytkownik
 • Zawartość

  1960
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana fan_dobrego_buta w dniu 27 Grudzień 2016

Użytkownicy przyznają fan_dobrego_buta punkty reputacji!

Reputacja

2031

O fan_dobrego_buta

 • Tytuł
  Aktywista

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 1. J FitzPatrick Footwear

  Tak to HY - i właśnie zdałem sobie sprawę, że wrzuciłem nie to zdjęcie. Miało być: Hiro oczywiście rewelacja - ciekawe połączonie kolorów.
 2. J FitzPatrick Footwear

  Podpowiem, że kopyto NTG jest podobne do kopyta 109 Alfred Sargent. Różnice które zauważam, to odrobinę dłuższy nosek i lepsze wytaliowanie i buty są węższe w najszerszym miejscu (poniżej dużego palce) co powoduje, że skóra ładniej się układa i nie ma takich załamań. Dla fanów C&J rozmiarowo podobne do kopyta 348.
 3. J FitzPatrick Footwear

  Zapinanie jest troszkę irytujące. Palcami nie dasz rady tego zrobić. Ja nie kupiłem haczyka, gdyż chcieli 25 GBP i do walizki w podręczny ciężko zabrać, więc jak to Polak potrafi, korzystam z pomocy sznurowadła-przekładam przez oczko zwinięta sznurówkę w kształcie litery „U”, zahaczam za guzik i zapinam bardzo podobnie jak haczykiem. Zajmuje do podobną ilość czasu do zawiązania trzewiki bez haczyków, jeżeli trzeba włożyć sznurówki w dwie ostatnie dziurki. EDIT: JFP stara się w wielu modelach nadać jakiś unikalny charakter tradycyjnym butom. W przypadku „Guzikowych Trzewików”, które mają korzenie w XIX w., stworzył troszkę mniej klasyczną wersję tego modelu. Czymś musi się odróżniać od konkurencji + bardzo dobry program MTO i GMTO.
 4. J FitzPatrick Footwear

  Dziś trzewiki dotarły. Naprawdę bardzo ładne buty. Zgadzam się jednak z kolegą @Tanatos70 że lepiej wyglądają z boku, niz gdy się na nie patrzy z lotu ptaka Nie ukrywam, że trzeba troszkę odwagi, żeby wyjść w nich z domu, gdyż bardzo przykuwają uwagę. Mam nadzieje, że mi jej nie zabraknie - oczywiscie odwagi. Zdjęcia zrobione na szybko telefonem. P.S. haka do zapinania butów nie kupiłem, gdyż szkoda mi było 25 gbp. Z łatwością go zastąpiłem sznurowadłem, kt spełnia role zapinacza.
 5. Alfred Sargent

  lub 87
 6. Alfred Sargent

  bordo i brąz
 7. Alfred Sargent

  Tak planuję zorganizować kolejne grupowe zamówienien seconds po Świętach. Już wstępnie uzgodniełem to w AS
 8. J FitzPatrick Footwear

  A że jestem w gorącej wodzie kompany, to zrobiłem sobie listę trzwików, które są jakąś inspiracją do zamówienia MTO I jeszcze ten model, w dostępnej opcji Button Boots lub, jako David Boot, czyli jak powyżej
 9. J FitzPatrick Footwear

  W związku z zakupem pierwszych Button Boots z JFP, postanowiłem założyć nową przestrzeń poświęconą temu projektantowi butów. Myślę, że jest on wart poświęcenia większej uwagi.
 10. Alfred Sargent

  Niestety nie ma ich w seconds
 11. Alfred Sargent

  Chętnie bym uzuełnił kolekcję AS Cambridge o kolor bordo:
 12. Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  W przyszłości chętnie dołączę do grupowego zakupu Vassów, jednak najpierw muszę przymierzyć ich kopyta.
 13. Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  Twoje Vassy w śliwce są przepiękne. Do dziś uważam, że są to jedne z ciekawszych butów, jakie pokazali uczestnicy forum. Gratuluję.Z powodów, które wymieniłeś, nigdy wcześniej nie brałem pod uwagę zakupu Button Boots, a szczególnie z powodu wyglądu z góry. Jednak nie wiem co mi się przestawiło, że od tygodnia intensywnie myślę o zakupie takich trzewików w ciemnym granacie, jak np. ten model https://www.jfitzpatrickfootwear.com/collections/button-boots/products/carkeek-ii-midnight-calf-blue-tweed w kombinacji z Tweedem, zamszem lub skórą. Mam nadzieje, że nie będą stały na półce. A jak będą to spróbuje sprzedać, tym bardziej że kupiłem w okazyjnej cenie. Oczywiście zdjęcia wrzucę. W chwili obcnej mają jeszcze w wyprzedażowej cenie model Genesee w UK8.5 (rozmiarówk podobna podobna do C7J 348) - kolor Mulberry - 200 GBP + 25 przesyłka - kolor Bordo - 250 GBP + 25 przesyłka Bardzo ładne buty.
 14. Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  Już dużo wcześniej zapoznałem się (czytając i oglądając zdjęcia w necie) z ofertą J.FitzPatrick Footwear. Jednak do tej pory nie „kusiło mnie” coś od nich kupić. Zaintrygowany wyprzedażą, która miała miejsce w zeszłym tygodniu, na którą nie udało mi się niestety wybrać, zacząłem ponownie przyglądać się tej marce. Później zainspirowany zdjęciami Beny26, rozpocząłem "ponowną analizę internetową" i dopytywać się o ceny.Zdecydowanie na listę wpisałem model Carkeek II.- https://www.jfitzpatrickfootwear.com/collections/button-boots/products/carkeek-ii-midnight-calf-blue-tweed W międzyczasie udało mi się kupić za mniej niż 50% ceny, model Westlake (zdjęcie poniżej).
 15. Filozofia ubioru

  Każdy z nas to inna historia, inne skojarzenia i często inne wartości. Ja już nauczyłem się w życiu, że wielorodność znaczeń, przekazów i definicji powoduje, ze różnie odbieramy naszą rożną rzeczywistość, wyrażaną w naszych słowach. Każdy z nasz ma „wariactwo na jakimś punkcie” i jak daleko idziemy w tym „wariactwie”, zależy od wielu czynników, łącznie z tym jak duże jest to wariactwo i na ile możemy sobie pozwolić. Jak większość już napisała, nie mam nic przeciwko „wpisom tasiemcom”, lubię oglądać bogatą kolekcję Ben-ego, z POZyTYWNĄ zazdrością, a nawet jestem mu wdzięczny, gdyż w końcu wpisałem Button Boots na swoją listę. Pozdrawiam jako Xxxxx- olik w wielu sferach, łącznie z praca, gdyż jak słusznie zauważył WhiteSnake swoje wariactwa mogę realizować, nie dlatego, że mi się tylko udało, ale dodatkowo angażuje w to bardzo dużo energii, zaangażowania i zwyczajnie pracy. Myślę, ze dotyczy to nas Wszystkich, niezależnie od tego ile zarabiamy Pozdrawiam wszystkich słuchając DOC i wspominając lata liceum, które były ponad 20 lat temu, i nigdy bym nie uwierzył wtedy, ze będę czytał forum na temat butów. Jak to się wszystko zmienia. pozdrawiam wszystkich
×