fan_dobrego_buta

Użytkownik
 • Zawartość

  1768
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana fan_dobrego_buta w Rankingu w dniu 27 Grudzień 2016

fan_dobrego_buta posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1703

O fan_dobrego_buta

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 1. Pisałbym do Herringa, że niestety, ale buty są w II gatunku. Kwalifikują się na to już z powodu wadliwego szycia i śladów żyłek. W codziennym użytkowaniu mało istotny problem.Jakość skóry na noskach to już bardziej poważna sprawa. Nie jestem ekspertem, jednak uważam, że można to maskować woskiem.Pytanie-czy wolisz odesłać, czy rabat i jak wysok pozwoli Ci zapomnieć o wadzie?
 2. Proki czy mam wysyłac Twoje Ellioty?
 3. Te buty kupiłem, gdyż kopyto jest całkiem obszerne, więc pozwili mi zastosowac wkładkę z owczą skórką na zimne podróże do Rosji. Zgadzam się z Tobą MH_fan!!! Jednak musze zaznaczyć, że w ostatnich tygodniach sprzedałem 8 par butów i kolejnych 6 par wystawiam na ebay.co.uk oraz allegro. Do końca roku pewnie pozbędę się kolejnych 10 par. Reasumując - kolekcja już nie będzie się powiększała tylko malała.
 4. Najnowszy nabytek
 5. Skóra dotarła. Jutro wysyłam towar do Skalpela.
 6. Skóra została wysłana w poniedziałek wiec zakładam, ze do piątku dotrze.
 7. Mamy wystarczająca ilość osób
 8. Chiałem dodać, że w związku z tym, że nie ma na stanie kruponu w kolorze Burgundy, paski będą wykonane z karku.
 9. Hej. Ja bym odpuścił. Pozdrwiam
 10. W związku z małym kwałkiem zamówionej skóry burgundy, być może pasków będzie tylko 5 lub max 6, więc porponuję się pospieszyć. Zostały ostanie 1 - 2 wolne paski.
 11. Witam. Po ostatnim zamówieniu grupowym pasków wykonanych przez Skalpela (Niestrój Leatherwork), ze skóry Sedgwick w kolorze Australaian Nut (patrz poniżej): Proponuję grupowe zamówienia identycznego paska, jednak tym razem w kolorze burgundy z palety Sedgwick Bridle leather. Skóra w tym kolorze, nie jest w stałej ofercie, więc proponuję się zmobilizować, aby nie została wyprzedana. Należy zaznaczyć, że tym razem paski nie bedą wykonane z kruponu tylko z karku. Poniżej zdjęcia koloru: - środkowy pasek - pasek z lewej Oczywiście nie zapominajmy, że każdy kawałek skóry będzie inny. Cena jak poprzednio 240 PLN. Proszę dopisywać się na listę: 1. Fan dobrego buta 2. Nowoanglik
 12. OK. Otwieram na tablicy listę do zamówienia pasków w kolorze burgundy, ze skóry Sedgwick. @Nowoanglik - pozwoliłem sobie na dopisanie cię do listy
 13. To jest nas już 2. Jednak pasek ne może być węższy niż przy ostatniz zamówieniu grupowym @Darek ile osób trzeba abyś zrealizował zamówienie?
 14. Co koledzy powiedzą na temat grupowego zamówienia paska w kolorze bordo z Segwicka?