Jump to content

eye_lip

Stowarzyszenie
 • Content Count

  6,193
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  75

eye_lip last won the day on March 29

eye_lip had the most liked content!

Community Reputation

7,952

2 Followers

About eye_lip

 • Rank
  Stowarzyszenie

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  WPRSZAWA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W zasadzie każdy kosmetyk do pielęgnacji zawiera woski które odżywiają skórę, ale nie ma potrzeby natłuszczania nowych butów odrębnym kosmetykiem, szczególnie że nie idziesz z nimi na biegun. Nigdy nie stosowałem tłuszczu do butów (innych niż górskie) i przez te wszystkie lata każde z kilkunastu par ładnie się starzeją, a cholewki wyglądają zdrowo. Z czasem doszedłem do tego że mniej znaczy więcej, jak czytam o 5 czy 6 różnych kosmetykach do oxfordów albo o impregnacji po zakupie to tylko mogę się uśmiechnąć.
 2. Ja bym nie używał żadnych kosmetyków bo lubię jak się skóra patynuje, a tu mamy ładną skórę która jest naturalnie woskowana i będzie się fajnie starzeć. Jeśli jednak chcesz aby buty wyglądały jak nowe wystarczy pommadier saphira lub jego odpowiednik.
 3. Hmm, pewnie z 7 lat temu się ostanio widzieliśmy Zając - Barbour Ashby
 4. Coż można powiedzieć Damian - wygoda, szyk i prestiż w jednym. Ja i mój Andropol jesteśmy nieodłączną parą każdego wieczora
 5. Tak, znane są takie związki, np. im masz bardziej sportowe fotele w aucie, tym mocniejszy silnik.. albo odwrotnie;)
 6. Moje pytanie jest z kolei takie, dlaczego łączysz w zapytaniu cholewkę z cordovanu ze ścieralnością podeszwy? To z czego jest cholewka nie ma żadnego związku z tym jak Ci się zużywa podeszwa. Swoją drogą jeśli zużywasz podeszwę po 4 miesiącach to chyba warto zmienić producenta. Nie zakładam wariantu ekstremalnego 10h dziennie w tych samych butach 7 dni w tygodniu. edit: lubo to samo pomyślał
 7. To nie jest kwestia tego czy mnie to interesuje, tylko zapytania mającego Ci pomóc. Świetnie, skoro jest regulamin zgodny z polskim prawem to nie ma obaw, że to scam. Ja oglądam tę stronę w wersji mobilnej i wygląda nieprofesjonalnie, bez regulaminu, ich konta na intagramie i fb są nieudolne i nie są prowadzone w ostatnim czasie, więc z tej perspektywy nie ufałbym takiej firmie w kontekście profesjonalnego prowadzenia biznesu.
 8. Brzmi jak dobry żart.
 9. Czy widzisz w tym sklepie jakikolwiek regulamin?
 10. Dzięki za konkurs i gratulacje dla wyróżnionych:)
 11. Słabe jakieś te nazwy, Radom, Wałbrzych... ba może nawet Czeladź, byłyby bardziej chwytliwe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.