Jump to content

eye_lip

Stowarzyszenie
 • Content Count

  6,500
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  92

eye_lip last won the day on February 20

eye_lip had the most liked content!

Community Reputation

9,197

4 Followers

About eye_lip

 • Rank
  Stowarzyszenie

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  WPRSZAWA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę, że nie ma takich krawatów w dobrej jakości, ponieważ nie ma na taki produkt zapotrzebowania - to nie jest wzór który może odnaleźć się w klasycznej męskiej elegancji, także tej mocno casualowej czy dandy - jest tandetny w swoim zestawieniu kolorystycznym. No może gdzieś w rodzinie Soprano by się odnalazł przy za dużej marynarce, na szyi jakiegoś Kilera.
 2. Jak jesteś fancy grabarzem to jest to dobra koncepcja.
 3. Kupiłem kiedyś Pembroke 8.5 i było dla mnie jak każde inne 8.5 crocketta, mam stopę 275, także te ich pomysły z 7.5 przy 2 cm mniejszej stopie są słabe.
 4. Projekt z lini sygnowanej słynnym jubilerskim nazwiskiem Andrew Grima, który to artysta podjął w latach 70 współpracę z Omegą. Zegarek jest innowacyjny bo posiada fasetowane (modele z tym szkłem zwane są Omega Emerald) szkło szafirowe, co jak na tamte lata było niezwykle drogim i skomplikowanym rozwiązaniem.
 5. eye_lip

  TK Maxx

  Prorocze słowa, ale tak jakby od razu trzeba to zrobić w wielu modelach 🧐
 6. eye_lip

  Marka Gordon Bros

  Bardzo nieładna praktyka, przejście się w butach dyskwalifikuje je do zwrotu w mojej opinii - nie chciałbym kupić butów w sklepie i odebrać przesyłki z butami chodzonymi, nawet w domu. Takimi praktykami utrudniasz pracę dystrybutorom bo ktoś je kiedyś odbierze i nie kupi z tego powodu.
 7. Udało mi się kupić kiedyś nowe Dinkenlackery z horween whisky cordovanu i przyznam że materiał był świetny, pewnie @kormox coś więcej powie bo je użytkuje.
 8. Potwierdzam, miałem dwie i jedna po kilku praniach się zmniejszyła o 2 rozmiary, druga mniej ale efekt wyglądu szmaty do podłogi został.
 9. Jaki teraz jest koszt rękawiczek?
 10. eye_lip

  Buty, trochę taniej

  Nie wiem czy żartowniś, ale dawno takich bzdur nie czytałem.
 11. Te filmiki z produkcji ciekawe akurat.
 12. Taka reklama pokazała mi się na insta i muszę przyznać że pasuje do wątku (z całą sympatią dla marki ZR):
 13. Jak ktoś lubi to tak nosi, co za różnica.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.