Jump to content

eye_lip

Stowarzyszenie
 • Content Count

  6,627
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  98

eye_lip last won the day on April 28

eye_lip had the most liked content!

Community Reputation

9,632

4 Followers

About eye_lip

 • Rank
  Stowarzyszenie

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  WPRSZAWA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja myślę że jest ok, no może trochę bardziej, ale ogólnie spoko.
 2. eye_lip

  pióro

  Chyba nawet mam podobnego:)
 3. Skoro Ci przelew nie przeszedł to pewnie na mejla nie dostałeś potwierdzenia złożenia zamówienia i jego przyjęcia do realizacji a co za tym idzie umowa kupna sprzedaży nie została zawarta. Jak nie została zawarta tego dnia, to nie masz możliwości zakupienia w promocji bo promocja była ograniczona czasowo.
 4. Ja mam model Baron z Herringa - super materiały, tylko trzeba uważać z rozmiarówką, bo mam 10 (dostałem w prezencie od kolegi) i mają luzik, a 9.5 byłyby optymalne, gdzie jeśli chodzi o buty noszę normalnie 8.5.
 5. A po co go zostawisz?
 6. Kupuj Rolexa bo jak zaczniesz budowę to zapomnisz na długi czas o jakichkolwiek zakupach, właśnie to przerabiam😆 A w temacie:
 7. IMO jest okropna, wygląda jak torba dla guwernantki. Ten czarny materiał przy suwaku i nity walą tandetą na kilometr.
 8. Nowy nabytek na który polowałem jakiś czas - Piaget Protocole, tarcza z kamienia - tygrysiego oka, zegarek z manualnym Piaget 9P, całość grubości mankietu marynarki;)
 9. Zostało mi kilka butelek w bagażniku po wizycie w Artezanie:)
 10. Dokładnie, równie dobrze kurtka Zaremby może mieć ręcznie obszywane dziurki, platerowane złotem guziki i podszewkę z wikuni;)
 11. eye_lip

  Buty, trochę taniej

  Te buty są robione w Chinach, ale z tego co czytałem mają dobre opinie, na pewno za kilkaset pln to fajna opcja.
 12. Zapewne jest dużo droższych kurtek na rynku niż top-topów i w jakiś tam sposób cena jest uzasadniona, pewnie Aero Leathers to taka dobra relacja ceny do jakości samego produktu, ale jest pewnie wiele osób które poszukują czegoś więcej (np. stacjonarnego salonu w którym będą komfortowo/luksusowo obsłużeni) i odstrasza ich strona AL żywcem przeniesiona z roku 2000;)
 13. eye_lip

  Mała renowacja

  Tak, każdy zakład bawiący się w snikersy Ci to zrobi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.