Jump to content

eye_lip

Stowarzyszenie
 • Content Count

  6,069
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69

eye_lip last won the day on December 23 2019

eye_lip had the most liked content!

Community Reputation

7,656

2 Followers

About eye_lip

 • Rank
  Stowarzyszenie

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  WPRSZAWA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wystarczy że obniżą cenę za ubytek Rendenbacha, jest do ugrania kilka pln.
 2. Jeśli jest nie do zaakceptowania to zwróć buty.
 3. Na drugim też jest łączenie. Ścięcie jest po to aby nie zawadzać o nogawki.
 4. Ścięcie obcasow jest celowe, szpara to łączenie pasa, a o tych dziurkach to zapomnij bo ich nie widać.
 5. Krawat ma odpowiednią długość, spodnie są z wysokim stanem.
 6. Meermin jest akurat poza skalą, bo przy relatywnie niskiej cenie stosuje bardzo dobrej jakości skóry z uznanych garbarni - ale zapewne możliwości niskiej rrp są podyktowane niższą siłą roboczą na wschodzie gdzie są robione buty, plus dbałość o detale i wykończenie samego buta nie jest na najwyższym poziomie.
 7. Nie jest to loteria ( tzn. w marce Berwick jest) bo dobór skór jest jednym z elementów składowych "price range" poważnych marek obuwniczych i działa to tak że im droższe buty z wyższej linii tym lepsza skóra i jej wybór, jeśli mówimy o poważnych graczach na rynku. .. i tak jak napisał Zając, właśnie polega to na bardzo dokładnej selekcji.
 8. Niezależnie od ciężaru itp. rzeczy o których piszesz, chodzi tutaj o coś zupełnie innego (nie odnoszę się do tego konkretnego przypadku bo mało widać) - w butach które mają prawidłowo dopasowane skóry na cholewkę, wykroje są wykonane z odpowiednich części które mają taką samą ciągliwość, gęstość etc. czego efektem jest "symetryczny" wygląd obu części buta i nie chodzi tu o symetryczne fałdy tylko o wygląd skóry (np w nieprawidłowych jedna część lica może lekko odchodzić od mizdry i tworzyć mini zmarszczki a druga trzyma się mocno i fałdy zgięć są grube)... ale nie oszukujmy się, takie detale produkcyjne są dopasowane bardzo dobrze w butach z wyższej półki, np. Berwicki i inne tego typu buty mają cholewki krojone tak aby było tanio czyli dużo cholewek z jak największej części skóry.
 9. eye_lip

  Marka Loake

  L1 to jest najtańsza linia robiona bodajże w Indiach czy na innym wschodzie, po prostu taki standard wykonania i salonu bym w to nie mieszał..
 10. eye_lip

  Buty, trochę taniej

  Nie wyglądają marketowo jeśli chodzi o skórę i detale.
 11. Chcesz odformalnić formalny zestaw na formalną okazję?
 12. Krawat dobieramy do obwodu szyi/wzrostu więc przy prawidłowo dobranym i zawiązanym krawacie obie części są podobnej długości po zawiązaniu.
 13. Poprawiłem, aby było bez omyłek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.