Jump to content

eye_lip

Stowarzyszenie
 • Content Count

  6,290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  78

Everything posted by eye_lip

 1. W bordowym i zielonym też, co nie znaczy że jest to odpowiedni strój na wieczorową uroczystość.
 2. Skoro się pyta na TYM forum to znaczy że chciałby zachować jakieś zasady.
 3. Nie ma problemu;) - dziurki były wybijane tępym narzędziem (prawdopodobnie rewolwerowym) przez co od spodu były wyrwane -koncowka nieładnie pomalowana i wykończona -przy klamrze słabe wykończenie i jego brak przy przycięciu - bardzo kiepskiej jakości klamra Być może to pasek ze starej produkcji, ale ponieważ to wygrana w konkursie nie przeszkadza mi to aby go nosić i się cieszyć Oczywiście zdjęcia trochę wyolbrzymiają natomiast jakbym go kupil to bym go niezwłocznie zwrócił.
 4. Mój zamszowy jest słabiutki, ale może to wpadka przy pracy.
 5. Nie miałem wielu w ręku ale na podstawie tego który mam to paski są słabo i niedbale wykonane, w przeciwieństwie do reszty ich asortymentu.
 6. Zależy co to jest rozsądna cena.
 7. eye_lip

  Humor

  Dla mniej młodych kojarzy się inaczej;)
 8. Dla mnie z kolei większość CJ jest jak na miarę, mam kilka par i każde w 8.5 leżą świetnie- Islay, Northcote, Tetbury plus jakieś loafersy i oksfordy.
 9. Zwykle mam przy sobie gotówkę więc nie ma problemu i zostawiam w miarę możliwości 10 proc lub więcej, natomiast nasi kelnerzy są słabo ogarnięci i często przy np rachunku 150zl, przynoszą 50zl reszty, zamiast np. dwie dwudziestki i dychę, przez co sami sobie szkodzą, bo kiedy mam tylko 10zl drobnych w kieszeni to tyle zostawiam, bez kombinacji i straty czasu na manewry z rozmienianiem etc.
 10. eye_lip

  TK Maxx

  Jakie produkty się pojawiły?
 11. Drugi garnitur jest elegancki, pierwszy poprzez dodatkową kieszeń biletową mało formalny, zatem na ślub odpada. Btw. Półtora!
 12. To było krótkie pytanie;)? Krótka odpowiedź- każdy kupuje to co mu się podoba w cenach które mu odpowiadają.
 13. Dobrze, poszukiwania zakończone sukcesem.
 14. E tam, LGC to klasyk, dla mnie spoko. Jednen z niewielu na rynku prawdziwych klasyków do black tie.
 15. Gran Sasso ma fajne, a wczoraj kupiłem tego typu dzianinową w Sisley (sklep Benetton).
 16. Ja dla odmiany nie strusia a brzusia, korkodryla;
 17. 2. Sprawdź w outlecie. Ja zawsze w Factory kupuję, tam koszulki to stała oferta ( pod marką Tezenis, sklep brandowany Calzedonia ) Co do paska to poważnie.
 18. Zawsze mieli i nie sądzę aby coś się zmieniło to ich core.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.