metius

Użytkownik
 • Zawartość

  219
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

123

O metius

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny
 1. No nic. Trzeba będzie znowu sięgnąć do portfela, przeprosić się z dietą tynkową i wbić zęby w ścianę...
 2. @saphir.pl Jest jakaś szansa na więcej zdjęć butów powyżej? Jestem ciekawy jak wygląda brązowy cordovan Jeszcze jedno pytanie - czy kolor "burdeos" prezentowany w opcji MTO to ten sam jak w "modelu boots 525Y oxblood" ?
 3. Spec od skór na wystawie Body Worlds? Czuję prowokację...
 4. Upewnię się - to jest ten cordovan z nowego rzutu? Może kogoś zainteresuje takie porównanie - cordovan Comipel vs Horween. http://www.stitchedandstitched.com/?p=1488
 5. Płyta mocno krytykowana. Za to, że to "nie prawdziwy Lou Reed", że "odcina kupony", "nie ma pomysłu na siebie", że "to nieTransformer", że "to nie Metallica", bo przecież ci skończyli się już po "Kill'Em All" ... Generalnie do niczego to wszystko Polecam samemu przesłuchać (bo warto!) i wyrobić swoje zdanie. Poniżej najlepszy według mnie kawałek - "Dragon".
 6. @saphir.pl Czy wiadomo już coś o opcji commando sole? Będzie dobra wiadomość?
 7. Przyznam, że nigdy nie zwracałem na to uwagi i chociaż rzeczywiście ostatnia para leży najlepiej, ba - świetnie nawet, to w dalszym ciągu nie zamierzam się tym przejmować. Bardziej "bolałyby" mnie takie fałdy przy sznurówkach jakie pokazano ona styleforum. Napisz proszę przy okazji na jakim kopycie są Twoje trzewiki.
 8. To chyba dotyczy tylko balmorali? Tak przynajmniej rozumiem wpisy na styleforum. W każdym razie w moich sztybletach tego nie zauważyłem.
 9. Świetne! Właśnie do użytku "mocno roboczego" poszukuję cordovanu. Ktoś z Forumowiczów napisał, że ten rodzaj skóry nadaje się dla "zarządcy majątku z okresu dwudziestolecia międzywojennego" i chociaż miało to mieć wydźwięk negatywny, to jeśli chodzi o mnie, ciężko o lepszą reklamę Ideałem dla mnie byłyby prezentowane w temacie Yanko trzewiki 525 na podeszwie commando. Mam nadzieję, że patine uda się przepchnąć ten pomysł.
 10. No i fajnie. Tym postem rozwiałeś moje wątpliwości - kolejne trzewiki będą z cordovanu
 11. @Wuj Bądź dobrym wujkiem i nie daj się prosić - wrzuć jakieś zdjęcia porównawcze
 12. Ja jednak 3mam kciuki za wprowadzenie prezentowanych wyżej 525 cordo na commadno sole.
 13. CHCE-MY!!! (a jeszcze lepiej na pełnej gumie )
 14. Na to białe g***, które zasypało śląskie, cały ten syf z częściowo rozmrożonego błota i lód nie wystarcza. Ja przynajmniej zrobiłem kilka piruetów w drodze na autobus i dziękuję, ale poszukam czegoś na commando. Para Clarks'ów, którą katuję już 3 lub 4 rok na takiej właśnie podeszwie jest w taką pogodę nie do przebicia.