Jump to content

metius

Użytkownik
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

metius last won the day on December 19 2019

metius had the most liked content!

Community Reputation

445

About metius

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niebarwiona skóra pięknie się starzeje. Mam taki odchył, że co roku robię kilka aktualnych zdjęć pierwszej teczki, którą zrobiłem na własny użytek i porównuję je z wcześniejszymi. Z roku na rok, kolor jest coraz lepszy.
 2. metius

  Red Wings

  Nie, nic kultowego 😉 Montacute lord. Nazwa szumna, szczególnie ten "lord", ale są ze mną już parę lat i jeśli mam w planach szybką wizytę na jakimś modernizowanym obiekcie, który tonie w błocie, to zawsze są moim wyborem (do czasu aż się rozlecą i kupię sztyblety z Blundstone 😉)
 3. metius

  Red Wings

  Muszę przetestować. Do tej pory po każdym "projekcie" wszystkie ścinki i farfocle lądowały u mnie w koszu. Kurde, nawet po ostatnich chwytakach do sztangi zostało mi dość materiału żeby naprawić rozlatujące się Clarksy... Dzięki za tip.
 4. metius

  Red Wings

  "Zakleiłem ubytki kurzem ze skóry, zakonserwowałem(...)" @Zbytmożesz napisać coś więcej o renowacji? Zainteresowało mnie użycie kurzu ze skóry. Serio, napisz proszę kilka słów co i jak.
 5. "Widoczna metka Poszetki"... Super! Następnym razem zróbcie całą maseczkę w formie widocznej metki👍 Proszę, nie idźcie tą drogą. Zostawcie nachalny branding firmom pokoju Ralph Lauren z ich logo nasterydowanego konia, który co chwilę wykładniczo powiększa swoje rozmiary.
 6. Czy ostatnio ktoś składał zamówienie w Benevento? Jak z czasem realizacji?
 7. @poszetka.com Czy Waszą jesienno-zimową kolekcję uzupełnią jakieś grubsze sztruksowe chinosy?
 8. Niestety nie zachwyca. Doceniam ogrom włożonej pracy w usystematyzowanie przytłaczającej ilości danych, niestety książka jest napisana w koszmarnym stylu i jest poprostu nudna. Być może pozycję docenią fani statystyki i wykresów, do których ja się nie zaliczam. Wnioski przedstawione w ostatnim rozdziale może i ciekawe (z pewnością bliskie memu sercu), lecz pomimo zapewnień krytyków, nie stanowią nowej idei i z pewnością nie są rewolucyjne.
 9. Klasyk 😉 Książka świetnie napisana i bardzo potrzebna, niestety trochę się zestarzała. Większość opisanych marketingowych praktyk jakie stosują korpo w dzisiejszych czasach uchodzi za szczyt kreatywności (mam na myśli "lajfstajlowe" reklamy), a na wyzysk i degradację środowiska przymyka się oko (nie wydaje się, że coronavirus zmieni kurs jaki obrał kapitalizm). Wyczekiwana z nadzieją rewolucja też niestety nie nadeszła. Mimo to warto przeczytać.
 10. Luz. Ja zamieniłem swój pierwszy minimalistyczny (bardzo męski 😉)portfel na long wallet z wieloma przegródkami. Chociaż miałem do niego sentyment (pierwszy w miarę udany projekt), nigdy do niego nie wrócę właśnie przez małą "ładowność". Chciałem podobny podarować mojej żonie, ale jej bardziej przypadł do gustu biker wallet 😁 Nie było wyjścia - zrobilem taki jak chciała. Na szczęście w internecie jest masa szablonów.
 11. Przepraszam, że się czepiam, ale portfel należy tylko do męskich akcesoriów? Połączenie kolorów mnie akurat się nie podoba, ale wcale nie uważam, żeby było nie męskie.
 12. Taka reklama z polskim akcentem 😁👍
 13. Nie największa, co najwyżej "nisoka middle class" - Galeria Katowicka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.