Jump to content

Friq

Użytkownik
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Friq last won the day on April 30 2017

Friq had the most liked content!

Community Reputation

183

About Friq

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potrzebuję pomocy w znalezieniu gładkiego dwurzędowego garnituru granatowego z ciętymi kieszeniami. Budżet raczej w stronę SuSu niż Zacka Romana. Jakieś pomysły? Może inne marki szyjące w Ceyadi? SuSu niestety posiada jedynie w tej kolekcji modele z nakładanymi kieszeniami.
 2. Skoro mój wątek został wywołany do tablicy to od razu zaznaczę, że Szewc, z którego usług postanowiłem skorzystać, już nie istnieje. Jednakże z osobistych doświadczeń mogę polecić tego na Kazimierza Wielkiego. Zelówka jest cienka i się trzyma. Ewentualnie jeśli czujecie się na siłach to można w Kacperku zakupić klej, zelówkę i samemu przykleić pamiętając o odpowiedniej procedurze .
 3. Co jakiś czas przemyję mydłem do skór i użyję środka z ich strony :). Unikaj kremów koloryzujących bo to wszystko potem zostanie na twojej odzieży.
 4. Tak, już kupiłem swoją. Tutaj teczka Grand w rozmiarze "Średni" z dodatkową komorą. Wielki plus za to, że w cenie mogłem wprowadzić takie modyfikacje jak półokrągłe zakończenie pasów czy odpinany pas na ramie, a nie na stałe przyszyty.
 5. Ma ktoś może torbę od barelly bags w rozmiarze "średnia" lub "duża"? Właśnie zamawiam i chciałbym zobaczyć jak to wygląda na czlowieku, tak więc będę wdzięczny za jakieś zdjęcia "przy sobie" lub obok czegoś, do czego można wielkość porównać.
 6. @nejfan i @Victor wiem, że już kupili. Może się wypowiedzą.
 7. Poza marynarkami warto spojrzeć jeszcze w stronę koszul. Według mnie w tej kolekcji Mr. Vintage są świetne.
 8. Jak na mój gust klapy mogłyby być mimo wszystko szersze
 9. Niestety bardzo słabe światło w pracy wymusiło słabą jakość zdjęcia, ale: Polo - Tm. Lewin Marynarka - M&S Spodnie: H&M
 10. EM Men's Accessories w pasażu dworca pkp lub ich wyspa w bonarce.
 11. Wszystkie części osobno są fajne, ale łącząc je robisz za dużą przerwę między casualowym dołem, a górą, która pretenduje do formalnej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.