Jump to content

Cineos

Użytkownik
 • Content Count

  519
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

104

About Cineos

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,144 profile views
 1. @Andells A to wasze RTW jest dostępne online? Przechodząc do niektórych zakładek na waszej stronie można się uśmiechnąć.
 2. Cineos

  Śniegowce

  Hanzel +1. Nie wszystkie to koszmarki, a i znajdą się z ociepleniem.
 3. Cineos

  Humor

  Być może Amerykanie mają inne poczucie humory niż Polacy a to polskie forum.
 4. To chyba było spotkanie Czasu Gentlemenów. Być może podobna grupa odbiorcza, ale inne stowarzyszenie.
 5. Cineos

  Buty, trochę taniej

  Jasne. W takim razie proszę o zmoderowanie dyskusji (usunięcie).
 6. Co do końcówki filmu. Może zapytaj wprost @Miler Spirits&Style @4inHand @poszetka.com @Benevento @ZackRoman.com Ciekawy jestem ich zdania. Uważasz, że nie szanują klientów? A czy przypadkiem nie mają większej bazy niż ty?
 7. Jak długo użytkowane? Z tego co pamiętam jest.tovnowa marką własną klasycznebuty.pl. Dlaczego się zdecydowałeś na zakup ich a nie np. Berwick w tej samej cenie? Jakie opinie po czasie?
 8. Zapewne pomyłka tłumacza i chodziło o rok.
 9. https://klasycznebuty.pl/pl/p/Barker-Glencoe-Cedar/6788 https://klasycznebuty.pl/pl/p/Carlos-Santos-9098-Guimaraes-Boot/5685
 10. Albo zwiększyć budżet https://zackroman.com/wojskowy-plaszcz-dwurzedowy-ulster-british-army-green
 11. Dzień dobry @poszetka.com Chciałbym zapytać czy planujecie uzupełnienie rozmiarówki koszul? Niestety, ale jestem "nosicielem" rozmiaru 39, który znika jak na pniu. Dostępność tego rozmiary jest tylko dla 6 modeli koszul (aktualnie), gdzie dla sąsiedniego 38 jest dostępność 14 modeli, a dla 40 dostępność 15 modeli.
 12. Royal Collection nie ma w Trójmieście. Głównie W-Wa
 13. Kroje ci się nie podobają, ale czy mierzyłeś je na sobie? Powiem szczerze, że aktualna kolekcja płaszczy od Bytom jest bardzo ciekawa. https://www.bytom.com.pl/p-bi2-50-43a-plaszcz-bi2-50-43a dłuższa dwurzedóka Reszta do sprawdzenia osobiście w sklepie. @Tam co chwilę są promocje, więc za jakiś czas liczyłbym na -40%.
 14. Rękawiczki https://kalta.pl/ ~200zł Pasek ze sklepu allegro, który podobno robi paski dla Milera (do znalezeinia na forum) ~50zł Ja obecnie użytkuję https://vistula.pl/pasek-aurelio-vistula-3 Kupiłem go za 55zł jak były wyprzedaże.
 15. Moja torba z preorderu doszła tydzień przed ostateczną data, którą mieli podane na stronie. Wcześniejsze zamówienia z preorderów (golf oraz koszula) także doszły bez opóźnień. Zawsze biorę płatność przy odbiorze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.