Jump to content

Cineos

Użytkownik
 • Content Count

  445
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

89

About Cineos

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najlepiej dwa rozmiary. Jeden odesłać.
 2. Cineos

  Co mam dziś na sobie

  @Beny23 Dlaczego na każdym z powyższych zdjęć nie masz zapiętej marynarki?
 3. Cineos

  Źródła obuwniczej brzydoty

  Dzisiejsza promka.
 4. Cineos

  Nasze kolekcje marynarek / garniturów

  Nie. Na pewno nie. Akurat mówiłem o sobie. Z chęcią bym wstawił, ale jak mam zostać wyśmiany to czy jest sens dla podtrzymania wątku?
 5. Cineos

  Nasze kolekcje marynarek / garniturów

  @lubo69 Z chęcią, ale czy kogoś by zainteresowały marynarki Bytom i Vistuli?
 6. Cineos

  Producenci butów: La Zigne

  Zniknęła marka La Zigne, pojawiła się marka https://sklep.klasycznebuty.pl/partigiani,299.html Internet nic o niej nie wie, więc spodziewam się, że jest to po prostu rebrand. Byłem w sklepie w minioną sobotę i muszę przyznać, że na podeszwie był naklejony kawałek skóry z logiem (nie wytłoczony jak ma to miejsce w każdej innej marce). Spodziewam się, że są to po prostu te same buty i po zerwaniu skórki z podeszwy byłby napis La Zigne. Kolekcja również wygląda bardzo znajomo. Czemu tak? Nie przyszło mi to początkowo do głowy, więc nie pytałem.
 7. Cineos

  Producenci, marki butów: Meermin

  Czyżby seconds z ebay'a?
 8. @pi_senny Podasz link do sklepu?
 9. Przyjaciel szuka zegarka. Budżet do 3k. Szwajcar (chodź poleciłem mu sprawdzenie Made in Germany). Szafir, automat. Max 42mm. Wymagania: klasyka. Koperta srebrna lub różowe złoto. Preferowana niebieska tarcza (może być biała). Pasek skórzany (chce niebieski, chodź spodziewam się, że może być ciężko z fabrycznym niebieskim paskiem). Jedyne wymaganie z "komplikacji" to okienko daty. Chciałby coś z open heart.
 10. Cineos

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Berwick
 11. Cineos

  Buty, trochę taniej

  @Velahrn Chyba odsyłka do GB trochę kosztuje i zwroty nie są darmowe jak w SuSu.
 12. Dzisiaj bondowy kubraczek.
 13. Cineos

  Buty, trochę taniej

  Posiada ktoś boat shoes od Herringa? https://www.herringshoes.co.uk/search.php?task=newSearch&sale_search=0&Tags[]=37&Brands[]=6&fics=1&haid=39&fp_box_id=1 Mam stopę 258mm i noszę rozmiar 6UK - 6.5UK. Na stronie można wybrać 40 i 41. Co proponujecie?
 14. @pmichal Nie wiem jaką masz budowę ciała, ale moja koszula 39 od poszetki ma ~106cm w klatce. Jeżeli masz atletyczną budowę i lubisz maksymalnie wyslimowane (obcisłe) koszule to rzeczywiście może być wciąż za obszerna. Natomiast jeżeli zależy ci na wygodzie to warto spróbować. Zack Roman ma dla rozmiaru 38 104/94 (klatka/talia) i jest też dobrze dopasowana dla mnie. Odrzucają mnie jednak bardzo workowate rękawy, które są bardzo długie w RTW. Tutaj też możesz tylko przeszyć guzik zamiast taliować całą koszulę.
 15. @pmichal Zauważ, że rozmiarówka 40 ma 41,4 cm w obwodzie szyi. Ja na taki obwód klatki kupuję 39, chociaż mam jeden mniejszy rozmiar. Guzik zawsze możesz trochę przeszyć. Moim zdaniem warto spróbować.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.