Jump to content

Cineos

Użytkownik
 • Content Count

  581
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

118

About Cineos

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,484 profile views
 1. Są to modele zeszłoroczne. Cena z biegiem czasu może spaść do 400zł (mniej nie bardzo). Za cenę 400zł można się pokusić, nie leży idealnie, pacha wysoko, ale ogólnie "ładny".
 2. @pi_senny Dokładnie. Moja historia także bez grama złośliwości. Kupiłem koszulę błękitną OCBD (wcześniejszy model), który w opisie miał tkaninę Tessitura Monti. Po zakupie, i mojej uwadze, @poszetka.com przeprosiła, ale opisu dalej nie zmieniła. Na kolejną uwagę nawet nie dostałem odpowiedzi.
 3. Co nie zmienia faktu, że ostatnio po każdym zakupie dostaję telefon od Pani z obsługi klienta z zapytaniem: "Czy produkt spełnia moje oczekiwania? Jeżeli tak, to bardzo proszę o opinię na serwisie google." I ładnie pozdrawia. Ja z tym nie mam problemu. Powiedzmy, że jest to nawet miłe. Ale jednego razu niestety, jeszcze nie miałem produktu w rękach a już dostałem telefon.
 4. Cineos

  Mała renowacja

  Czy trudne byłoby ukrycie poniższej wady? Czy jest to jednak rozcięcie, które ciężko zatuszować? Buty są nowe, nieużywane w dobrej cenie.
 5. @Beny23 Po raz kolejny powielasz zdjęcia w wątkach. @mosze Proszę w końcu coś z tym zrobić. Pan Beny nie ma jeszcze tych butów na sobie, a owe zdjęcie zostało wklejone w innym wątku. Ja rozumiem, że chce zdobyć "odznakę" za pierwszego forumowicza z 20k polubień, ale bez przesady. Proszę o równe traktowanie forumowiczów. 'Proszę o polubienia wszystkich, którym to przeszkadza i też wnoszą o równe traktowanie wszystkich bez wyjątku', może coś to zmieni (na pewno da mi kilka likeów, ale nie będę powielał postów, tylko jeden tutaj).
 6. Cineos

  Buty, trochę taniej

  @dida1007 Daj znać jak dojdą, czy warto się zainteresować.
 7. @mosze można dublować posty w różnych tematach? Swego czasu dostałem bana za dublowanie pytań w tematach, które odnosiły się do mojego zapytania. Jeżeli wszyscy mają być równi to post @Beny23 , z któregoś z tematów (dwóch) należałoby usunąć. Proszę o wyjaśnienie.
 8. Soczewki (jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych) i okulary przeciwsłoneczne inne na każdy dzień tygodnia.
 9. Proszę o informację na PW jaka cena i czy dostępne.
 10. Najwidoczniej nikt od nich nie kupił garnituru tutaj na forum.
 11. Też ciągle szukam i chyba zdecyduje się na SuSu (z bawełny pique, maja ładny kołnierzyk).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.