Jump to content

Cineos

Użytkownik
 • Content Count

  523
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

106

About Cineos

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,203 profile views
 1. @Runior Niestety, nie zgadzam się. "Amerykański patos" wylewa się wiadrami. Za dużo miziania się z historią.
 2. Otrzymałem tę samą wiadomość podczas składania zamówienia - 10 dni roboczych - zakup w sobotę, wysyłka w poniedziałek, u mnie w czwartek (poczta polska). Nigdy nie miałem problemu z zamówieniami od nich, czy to preordery czy wyprzedaże. Wiem, że mój komentarz nic nie zmieni bo patrzy się najczęściej tylko na te negatywne, ale mnie nigdy nie zawiedli.
 3. @Andells A to wasze RTW jest dostępne online? Przechodząc do niektórych zakładek na waszej stronie można się uśmiechnąć.
 4. Cineos

  Śniegowce

  Hanzel +1. Nie wszystkie to koszmarki, a i znajdą się z ociepleniem.
 5. Cineos

  Humor

  Być może Amerykanie mają inne poczucie humory niż Polacy a to polskie forum.
 6. To chyba było spotkanie Czasu Gentlemenów. Być może podobna grupa odbiorcza, ale inne stowarzyszenie.
 7. Co do końcówki filmu. Może zapytaj wprost @Miler Spirits&Style @4inHand @poszetka.com @Benevento @ZackRoman.com Ciekawy jestem ich zdania. Uważasz, że nie szanują klientów? A czy przypadkiem nie mają większej bazy niż ty?
 8. Jak długo użytkowane? Z tego co pamiętam jest.tovnowa marką własną klasycznebuty.pl. Dlaczego się zdecydowałeś na zakup ich a nie np. Berwick w tej samej cenie? Jakie opinie po czasie?
 9. Zapewne pomyłka tłumacza i chodziło o rok.
 10. https://klasycznebuty.pl/pl/p/Barker-Glencoe-Cedar/6788 https://klasycznebuty.pl/pl/p/Carlos-Santos-9098-Guimaraes-Boot/5685
 11. Albo zwiększyć budżet https://zackroman.com/wojskowy-plaszcz-dwurzedowy-ulster-british-army-green
 12. Dzień dobry @poszetka.com Chciałbym zapytać czy planujecie uzupełnienie rozmiarówki koszul? Niestety, ale jestem "nosicielem" rozmiaru 39, który znika jak na pniu. Dostępność tego rozmiary jest tylko dla 6 modeli koszul (aktualnie), gdzie dla sąsiedniego 38 jest dostępność 14 modeli, a dla 40 dostępność 15 modeli.
 13. Royal Collection nie ma w Trójmieście. Głównie W-Wa
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.