Jump to content

Cineos

Użytkownik
 • Content Count

  488
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

100

About Cineos

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,069 profile views
 1. Czy z jajami czy bez jaj to nie wiem. Ja się bawiłem samą nie mieszając z jajami bo jeszcze mogłoby wyjść sadzone.
 2. @Gwiezdny durszlak Tak, zapalarką.
 3. Dzięki za opinie. Czy ktoś jeszcze mógłby się podzielić opinią lub doradzić?
 4. Czy warto zainteresować się torbą codzienną 15" od Milera? Aktualnie w preorderze oraz dodając rabat forumowy -10%, wychodzi cena ~500zł. W podobnej kwocie można kupić torbę od Soliera. Zastosowanie to codzienne wyjście do pracy (praca biurowa), bez laptopa za to z jedzeniem, notatkami, teczkami (artykuły biurowe). Jeżeli mógłbym dopłacić to czy zgodnie z sentencją "Dołóż do Yanko" można tutaj mówić "Dołóż do Sartolane" (nie nowa torba, tylko z programu odkupu toreb)?
 5. Dużo bardziej wyslimowane w talii i klatce, za to bardzo mocno rozjechane kołnierzyki oraz bardzo długie rękawy. Mój rozmiar 38 miał 40cm w kołnierzyku. Próbowałem zamawiać dwa razy, z dwóch różnych kolekcji. Subiektywnie, nie polecam.
 6. @lubo69 Panowie, jest sukces. Podniósł rękę!
 7. https://klasycznebuty.pl/pl/c/Buty-zeglarskie/42 Rozmiarówka jednak przebrana.
 8. Wtrącę tylko, że rozmiarówka boat shoes od Sperry Top-Sider jest inna na rynek europejski i amerykański. Stąd przed zakupem warto dowiedzieć się na jaki rynek są szyte. Ja kupiłem na zalando rozmiar 41 Speery A/O i myślełem, że będą za małe, a okazały się nawet trochę luźne na pięcie (w palcach dobre). Normalnie noszę 6-6'5UK.
 9. Cineos

  Vistula

  Nie, ale przymierz i sprawdź na sobie.
 10. Dokładnie. Mam takie same doświadczenia. Akurat barków nigdy nie mierzyłem, natomiast pacha też wydawała mi się dziwnie wysoko. Tak jakby miejsca w klatce było, ale uciskało pachę i było niekomfortowe. Może ta sytuacja się zmieni w kolejnych kolekcjach, ponieważ ich krów Slim był chyba dopiero pierwszy raz szyty w minionym sezonie. Wcześniej był tylko Modern i Tailored. Szkoda, że mają zwiększenie wymiarów koszuli co dwa rozmiary.
 11. Musisz przymierzyć. Nie na wszystkich dobrze leżą konstrukcje Bytoma. Sam garnitur na manekinie wygląda dobrze.
 12. W cenie wyprzedażowej powiedziałbym że najlepsze koszule dostępne w polskim sklepie (nie mówię o perełkach z TK lub innych outletów). Trzeba jednak przymierzyć, bo ich RTW jest dosyć rozjechane rozmiarowo. Fason SLIM jest bardzo obcisły (taki extra SLIM), a Modern nawet dla małych rozmiarów jest dosyć obszerny (SLIM). Mam od nich koszulę MTM i jest to moja ulubiona koszula.
 13. Tylko jeden zakres rozmiarówki? Na stopę 40 to pewnie będą ogromne?
 14. Cineos

  Marka Loake

  Czyli zapewne pół rozmiaru za duże.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.