Jump to content

Cineos

Użytkownik
 • Content Count

  530
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

107

About Cineos

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,248 profile views
 1. W takim razie mam podobnie. Po kilkunastu wyjściach powinno być komfortowo.
 2. Moje się idealnie dopasowały po sezonie noszenia. Jednak nie były aż tak obcisłe. Uważam, że sama skóra się nie rozciągnęła a po prostu dopasowała do dłoni. Zalecałbym wymianę na większy rozmiar.
 3. @Runior Niestety, nie zgadzam się. "Amerykański patos" wylewa się wiadrami. Za dużo miziania się z historią.
 4. Otrzymałem tę samą wiadomość podczas składania zamówienia - 10 dni roboczych - zakup w sobotę, wysyłka w poniedziałek, u mnie w czwartek (poczta polska). Nigdy nie miałem problemu z zamówieniami od nich, czy to preordery czy wyprzedaże. Wiem, że mój komentarz nic nie zmieni bo patrzy się najczęściej tylko na te negatywne, ale mnie nigdy nie zawiedli.
 5. @Andells A to wasze RTW jest dostępne online? Przechodząc do niektórych zakładek na waszej stronie można się uśmiechnąć.
 6. Cineos

  Śniegowce

  Hanzel +1. Nie wszystkie to koszmarki, a i znajdą się z ociepleniem.
 7. Cineos

  Humor

  Być może Amerykanie mają inne poczucie humory niż Polacy a to polskie forum.
 8. To chyba było spotkanie Czasu Gentlemenów. Być może podobna grupa odbiorcza, ale inne stowarzyszenie.
 9. Co do końcówki filmu. Może zapytaj wprost @Miler Spirits&Style @4inHand @poszetka.com @Benevento @ZackRoman.com Ciekawy jestem ich zdania. Uważasz, że nie szanują klientów? A czy przypadkiem nie mają większej bazy niż ty?
 10. Jak długo użytkowane? Z tego co pamiętam jest.tovnowa marką własną klasycznebuty.pl. Dlaczego się zdecydowałeś na zakup ich a nie np. Berwick w tej samej cenie? Jakie opinie po czasie?
 11. Zapewne pomyłka tłumacza i chodziło o rok.
 12. https://klasycznebuty.pl/pl/p/Barker-Glencoe-Cedar/6788 https://klasycznebuty.pl/pl/p/Carlos-Santos-9098-Guimaraes-Boot/5685
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.