Jump to content

lamer

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About lamer

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Update: Sukces - pieniądze zwrócili wczoraj. Nie zmienia to mojej opinii że obsługa klienta jest fatalna.
 2. Chciałbym odkurzyć temat, stoję przed wyborem pracowni w której uszyję garnitur na ślub. W grę wchodzą warszawskie: Cafardini i Zack Roman. Oba oferują szycie w systemie MTM, wachlarz tkanin chyba podobnie szeroki. W Cafardinim byłem już kilka razy jako świadek pana młodego, w Zack'u kupowałem tylko ubrania z wieszaka. Chciałby ktoś podzielić się swoją opinią na temat tych pracowni? (Może być stronnicza) Najcenniejsze byłyby opinie o zakładzie z niecałej - u nich nigdy nic nie szyłem.
 3. Chciałem podzielić się, niestety nieprzyjemnym doświadczeniem jakie miałem ostatnio z @Benevento. Kupiłem dwie pary spodni na wyprzedaży w listopadzie, okazały się być sporo za duże, więc dokonałem zwrotu. No i od 3 miesięcy wysyłają mi ten zwrot, zero reakcji na telefony i maile. Od zawsze miałem problem z ich obsługą klienta - nieuznawanie rękojmi, brak numeru telefonu, nieodpisywanie na maile, brak paragonów, ale spodnie były ok więc przymykałem oko. Wysłałem przedsądowe wezwanie do zapłaty, może to ich zmotywuje do działania. Czy któryś z forumowiczów miał podobne problemy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.