Jump to content

Zajac Poziomka

Użytkownik
 • Content Count

  3,865
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  144

Zajac Poziomka last won the day on November 19

Zajac Poziomka had the most liked content!

Community Reputation

13,270

1 Follower

About Zajac Poziomka

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

14,525 profile views
 1. Taki tam słabej jakości teaser z drugiej przymiarki, nie mam warunków ani czasu na porządne zdjęcia. Sportowa marynarka, Holland and Sherry w drobny houndstooth. Ramiona jeszcze nie są wszyte, będą wyglądać inaczej i będą miały delikatne wypełnienie. Na zdjęciach całej sylwetki wyglada o wiele bardziej garniturowo niż w rzeczywistości, zamieszczam poglądowo zdjęcie materiału - jest matowy z dosyć wyraźną fakturą.
 2. C&J dla Bodileys. Model nazywa się Hannover i bazuje na standardowym modelu Edgware. Różnice to mniej agresywne kopyto 341 zamiast 348 i inny medalion. Skóra sprawia fantastyczne pierwsze wrażenie, niesamowicie miękka i przyjemna w dotyku, porównywalna z Tetbury, liczę na zbliżony poziom komfortu noszenia.
 3. Cenne porady, kolega na pewno weźmie teraz drugi ślub, jak tylko poprawi węzeł krawata i wymieni guziki w marynarce. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia.
 4. Musisz napisać do nich maila/na konto na IG. Oni mogą Ci zarezerwować produkt do czasu potwierdzenia z Patine czy dany model mogą wysłać do Polski i jeżeli Patine wyrazi zgodę, to Skolyx ogarnie już wysyłkę.
 5. Promocji na Black Friday jest bez liku, ale na kilka w mojej ocenie warto szczególnie zwrócić uwagę. https://www.bodileys.com/ - 30% na linię London (produkowana przez Cheaney) oraz Mayfair (produkowana przez Crockett & Jones). Niecałe 280 GBP za pełnowartościowe C&J to świetna okazja. Według mnie najlepsze okazje to model Hannover (Edgware na innym kopycie i z innym medalionem) i Highland (Skye 3, wycofany już przez C&J z produkcji, jedna z ostatnich okazji żeby go kupić poza eBay a cena szczególnie korzystna). https://www.sartoriale.com/collections/all - 25% na wszystko, łącznie z przecenionymi rzeczami. W cenach zbliżonych do Suit Supply można kupić marynarki i garnitury NOS Sartoria Partenopea, D'Avenza, Sartoria Castangia i wielu innych - marki włoskie super premium, dla których RRP to często było ponad 2 tys. EUR za sztukę. Świetne wykroje, full canvas, bardzo staranne wykończenie i dobre materiały. Uwaga - kolory na stronie często przekłamane lepiej czytać opisy. Jeżeli nawet marynarka wygląda na zdjęciu na brązową, a w opisie ma "green" to prawie na pewno w realu będzie zielona https://www.rampleyandco.com/ - piękne i świetne jakościowo poszetki, bardzo rzadko robią przeceny więc jest to jedna z niewielu okazji żeby kupić je taniej. http://skolyx.se/ - bardzo dużo przecenionych TLB i Yanko w naprawdę dobrych cenach. Sklep ma umowę z Patine, że nie sprzedaje modeli dostępnych u polskiego dystrybutora, natomiast mają też w ofercie sporo modeli, których Patine nie ma i z kupieniem ich nie powinno być dużego problemu.
 6. Olfe ma zauważalnie niższe podbicie.
 7. Dziękuję, to Vass MTO - buty w jednym egzemplarzu, niedostępne od ręki. Modelem wyjściowym był „Highlander” dla Ascot Shoes, zmieniłem skórę, kopyto i podeszwę.
 8. Wiele eleganckich butów z wyższej półki (np. A. Meccariello) lub nawet z półki średniej (np. Carmina, TLB Mallorca, Sons of Henrey, Meermin Linea Maestro, chyba nawet niektóre Crownhill Shoes), zarówno trzewiki jak i półbuty jest robione z reverse suede, na ogół od Charles Stead (Janus reverse suede) lub z garbarni Zonta.
 9. Bardzo ładne buty, nosiłbym.
 10. @lubo69 ja tam nie widzę sensu takiej krytyki, tak samo jak nie podoba mi się idea przycisku dislike. Jestem zwolennikiem pozytywnych przykładów i promowania dobrych wzorców, nie skupiania się na dyskusji na temat złych.
 11. Ależ macie problemy. Świetnie skrojony garnitur, czarne eleganckie buty... a że do tego jaskrawe skarpetki? Cóż, ja bym takich nie założył ale u Pawła mnie to nie razi, tak się po prostu ubiera na co dzień. Jestem przekonany że i tak był jedną z najlepiej ubranych osób na przyjęciu. Życzę niektórym forumowiczom nieco dystansu, to tylko ciuszki. A najlepiej działa nie krytyka a dawanie pozytywnych przykładów. Nie podoba się ubiór @Beny23? Po prostu nie dawajcie plusa i wstawcie swoje zdjęcie na którym będzie pokazane „jak to się robi”.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.