Jump to content

Zajac Poziomka

Użytkownik
 • Content Count

  4,197
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  170

Zajac Poziomka last won the day on February 2

Zajac Poziomka had the most liked content!

Community Reputation

14,872

2 Followers

About Zajac Poziomka

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

16,058 profile views
 1. E.G. Capelli, Sam Hober.
 2. Również nie wiem. Mam jedną parę Church’s (chelsea boots) i są to bardzo przyzwoite buty.
 3. Kolejna para użytkowana intensywnie od ładnych kilku lat.
 4. I jeszcze jedna para. Linea Maestro.
 5. Około sześcioletnie Meerminy. Nie przestaje mnie zadziwiać jak wysoką jakość mają skóry których używają... niespotykane w innych butach z tego pułapu cenowego.
 6. Foster & Son RTW. Zakup o tyle ciekawy i nietuzinkowy, że buty pochodzą z nowej fabryki RTW. Wcześniej przez wiele lat buty RTW były wykonywane dla F&S przez podwykonawców np. AS i C&J. Niestety fabryka została zamknięta niecały rok po otwarciu i buty nie będą już produkowane. A szkoda, bo jakość wykonania, kształt kopyta i użyte materiały są wspaniałej jakości.
 7. @Kyle nie jestem pewien gdzie kupić przez internet, ale może da się znaleźć w google https://ipm-jsc.com/catalog/cobalt-net-collection/?filter-material=none&author=none&category=46 A jeżeli nie porcelana to może torebka np. Mulberry?
 8. @me.spoke Tak, to Lumbs Golden Bale. Na zdjęciu tego nie widać bo to dopiero 1 przymiarka ale garnitur ma być w kroju mocno retro (ale nie na tyle żeby wyglądać jak przebranie) m.in. delikatne pagoda shoulders, marynarka trochę dłuższa niż zwykle. Inspiracją jest to zdjęcie, zobaczymy jak wyjdzie:
 9. Pierwsza przymiarka.
 10. Mały update: płaskie sznurowadła identyczne z tymi które używane są w TLB Artista są do kupienia w sklepie internetowym Skolyx: https://www.skolyx.se/en/shoe-care/624-45524-flat-waxed-shoelaces.html
 11. Moje zamowienie od Turnbull&Asser z grudnia zostało wysłane dopiero 6 stycznia... i jeszcze nawet nie opuściło UK COVID 19+Brexit... trzeba cierpliwie czekać...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.