Jump to content

Zajac Poziomka

Użytkownik
 • Content Count

  4,233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  174

Zajac Poziomka last won the day on May 5

Zajac Poziomka had the most liked content!

Community Reputation

15,062

2 Followers

About Zajac Poziomka

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

16,291 profile views
 1. Chodziło mi o węższe mankiety, autokorekta w telefonie nie zadziałała tak jak powinna. Klapy wyglądają OK, ja osobiście wolałbym trochę niżej kozerkę, ale nie ma tragedii.
 2. Rękawy są odrobinę za krótkie i w talii jest trochę za ciasny, poza tym OK. Mankiety koszuli nie mieszczą Ci się w rękawach, rozwiązania są dwa: albo załóż koszulę z wyższymi mankietami albo rękawy w garniturze muszą być szersze.
 3. Astorflex Greenflex. Mam od kilku sezonów i sprawują się świetnie. Polecam.
 4. Problemem tych klap nie jest tylko szerokość. Kozerka jest za wysoko, a i sam kształt nie za ładny. Wygląda to trochę jakby ktoś w SS nieudolnie próbował naśladować styl Tommy Nuttera i Edwarda Sextona, ale zrozumiał jedynie tyle że klapy mają być ostre i szerokie i odrobinę zaokrąglone... A to jednak nie wszystko. Garnitury tych panów mogą się podobać albo nie ale na pewno mają bardzo przemyślany krój.
 5. Rozmiarowo wygląda OK, może delikatnie do zebrania w talii ale też niekoniecznie. Natomiast jeżeli możesz zwrócić to jednak doradzałbym tę opcję ze względu na niezbyt ładny krój marynarki. Klapy mają dziwny kształt i są nieproporcjonalnie duże.
 6. Jeżeli chodzi o droższe jeansy to ja bardzo zadowolony jestem z mojej pary z Raileigh Denim Workshop. Kupowałem przez brytyjski sklep Kafka Mercantile. Z tego co widzę nie mają już tej marki w ofercie, teraz sprzedają jeansy Orslow. Ze wszystkich zakupów w tym sklepie byłem do tej pory bardzo zadowolony, prowadzą bardzo staranną selekcję oferowanych towarów, więc podejrzewam że jeansy Orslow również powinny być dobrej jakości. Z sieciówek dobrze sprawuje mi się Wrangler, dwie pary Levis które kiedyś kupiłem po roku-dwóch nadawały się tylko do kosza.
 7. Zależy od tego którego krawca i szewca wybierzesz... ale myślę że jeżeli nie wybierzesz najdroższych jest realne. U krawca niekoniecznie będziesz mógł uszyć koszulę.
 8. Jako casualowa koszula do jasnych chinos/jeansow, bez marynarki i krawata na lato będzie pasować.
 9. Tak, ale w kolorach czarno/biały/srebrny np. taki https://www.crucianiebella.com/products/cravatta-pied-de-poule-piccolo-nero Granatowy świetnej jakości można zamówić np. tutaj https://www.samhober.com/neckties/hounds-tooth-silk-ties/ Mają też spory wybór bardziej odpowiednich krawatów na ślub: https://www.samhober.com/neckties/formal-wedding/formal-wedding-silk-ties/
 10. I jeszcze płaskie Skolyx vs fabryczne okrągłe TLB (bardzo kiepskiej jakości, niestety). Kwestia gustu ale według mnie płaskie wyglądają ładniej.
 11. Zamówiłem trochę sznurówek ze Skolyx. Doszły dzisiaj i robią naprawdę dobre wrażenie. But z lewej z jakimiś supermarketowymi sznurówkami, prawy po wymianie na płaskie od Skolyx.
 12. Tak wyglądają moje pięcioletnie, często używane, jeansy z sieciówki kupione za dwie stówki (Wrangler). Ośmielę się stwierdzić, że to jak się starzeją podoba mi się o wiele bardziej niż pokazane powyżej super drogie Pike Brothers, no ale co kto lubi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.