Jump to content

Zajac Poziomka

Użytkownik
 • Content Count

  3,884
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  146

Zajac Poziomka last won the day on January 14

Zajac Poziomka had the most liked content!

Community Reputation

13,336

1 Follower

About Zajac Poziomka

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

14,661 profile views
 1. To co napisałeś (podpierając się autorytetem szewców) bardzo mocno sugeruje że to co widać na zdjęciach @adamW to naturalne zachowanie się skóry i żaden powód do narzekań. Szewcem nie jestem, ale według mnie taka różnica pomiędzy butami świadczy o tym, że nie są one zrobione ze skóry tej samej jakości, szczególnie biorąc pod uwagę to że w innych butach kolegi takie problemy nie występują. Prawy but nie wygląda zbyt dobrze, nie świadczy to o tym że but jest wadliwy ale wygląda na to że do jego wytworzenia użyto kiepskiej skóry. Być może nie jest to powód do reklamacji (wierzę na słowo, że nie) ale jak dla mnie to pokazuje, że firma nie korzysta wyłącznie ze skór najwyższej jakości.
 2. Marynarkę do garnituru wolałbym skrojoną trochę bardziej „nowocześnie” tzn. kozerka trochę wyżej, nieco inaczej wykrojone klapy i normalne 2 guziki zamiast 2,5.
 3. Wydaje mi się że jako wzór możesz pokazać co tylko będziesz chciał i nie jest do tego wymagana niczyja zgoda Upewnij się tylko czy krawiec dobrze się czuje w danym stylu, bo jeżeli będzie robić coś różniącego się bardzo od własnego stylu to pewnie nie wyjdzie nic dobrego.
 4. Ile mniej więcej za metr kosztują tkaniny z oferty specjalnej?
 5. Jest bardzo delikatny X, zdjęcia wyolbrzymiają. Od ostatniej przymiarki przybyło mi parę zbędnych kilo, mam nadzieję że w ciągu miesiąca zrzucę i będzie idealnie.
 6. Skończona Niestety o tej porze roku nie ma światła na porządne zdjęcia.
 7. https://eu.alanpaine.co.uk/loden-men-s-field-coat-shooting-fit
 8. https://www.pediwear.co.uk/crockettandjones/products/2289.php
 9. Zajac Poziomka

  co uszyć?

  Masz już garnitury, masz granatowe blezery, to na Twoim miejscu poszedłbym jednak w coś bardziej casualowego. Jeżeli nie jesteś przekonany do gun club, to może pepitka, a może jednolita bordowa/ruda/zielona marynarka i do tego jakieś spodnie np. tak jak piszesz z cavalry twill. Coś w czym jak piszesz będzie można wyjść na niezobowiązujący lunch. Granatowy garnitur to jednak typowo biznesowe ubranie. Ja najczęściej poza garniturem zakładam bordową marynarkę od Dawida albo zieloną z lekkiego tweedu (jak sugerował @Velahrn)od Sartoria Partenopea. Kilka inspiracji:
 10. https://eu.alanpaine.co.uk/long-knitted-plain-cashmere-scarf https://turnbullandasser.eu/scarf-standard-purled-fringe-plain-cashmere-wine-1 https://www.johnstonsofelgin.com/international/merlot-oversized-classic-cashmere-scarf.html https://www.mrporter.com/en-pl/mens/product/kingsman/cashmere-scarves/plus-johnstons-of-elgin-fringed-logo-embroidered-cashmere-scarf/10879246230883910 https://www.mrporter.com/en-pl/mens/product/begg-co/cashmere-scarves/arran-fringed-colour-block-cashmere-scarf/12938511207057931
 11. Ja ostatnio najbardziej lubię do power suit penny loafers, shell cordovan w kolorze no8.
 12. Super relacja gratulacje! Według mnie można by ją jeszcze wizualnie "stuningować" i wyłożyć klapę od wewnątrz jakimś ładnym ciemnobrązowym zamszem, tak jak np. w teczkach Skalpela (tu akurat granatowy):
 13. Bardzo ładne buty! Patyna podobna do tych SC: Do mnie z kolei przyszły dziś takie faux brogues: Chyba pierwsza od bardzo dawna para nie będąca z C&J (poprzednie bodajże 5 to były krokiety). Na pierwszy rzut oka sprawiają dobre wrażenie, ładne kopyto, porządnie wykonane (choć w wykończeniu koloru typowe dla hiszpańskich butów niedoróbki). Powiedziałbym ze porównywalne z Carminą. Ogolnie jestem całkiem zadowolony z zakupu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.