Jump to content

Zajac Poziomka

Użytkownik
 • Content Count

  4,157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  166

Zajac Poziomka last won the day on November 29

Zajac Poziomka had the most liked content!

Community Reputation

14,631

1 Follower

About Zajac Poziomka

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

15,792 profile views
 1. Jeszcze raz dziękuję za dobry trop. Faktycznie mimo lockdownu w UK zamówienia mailowe działają, wszystko przebiegło szybko o sprawnie. Niestety buty będziemy odsyłać. Z powodu casualowej podeszwy buty są... bardzo duże. Model Poppy w rozmiarze 5.5 UK ma praktycznie takie same wymiary zewnętrzne jak moje buciory Skye 3 w rozmiarze 7 UK. Przynajmniej wizualnie, za sprawą przerośniętej podeszwy, bo jeżeli chodzi o to na jaką stopę pasują, to są mniej więcej true to size. Tu porównanie z moimi Clifford: A tu porównanie z damskimi Chelsea Crownhill w teoretycznie tym samym rozmiarze:
 2. Nie jestem wielkim fanem double monków ale te wyglądają naprawdę super!
 3. Powiedziałbym że buty mocno inspirowane twórczością innego Japończyka: https://www.instagram.com/p/CG-GqKnF6VE/?igshid=6up8iyj5apjl
 4. Tak, kupowałem za pośrednictwem Patine. Czekałem na buty około 2 miesiące od złożenia zamówienia. Buty na stronie TLB mają gumową podeszwę, moje skórzaną jak na zdjęciu powyżej.
 5. @saphir.pl patrzyłem na Waszą stronę, bo planuję wymienić sznurowadła w kilku parach ale szczerze mówiąc po tych zdjęciach ciężko sobie wyobrazić jak te sznurowadła wyglądają. Przydałyby się fotki ze sznurowadłami już umieszczonymi w butach.
 6. Dużo lepiej wykonane niż linia C&J benchgrade. Porównywalnie z handgrade.
 7. Jeżeli chodzi o buty z linii podstawowej, to nie jestem nimi jakoś specjalnie zachwycony. Natomiast te buty Artista faktycznie robią świetne pierwsze wrażenie jakby spokojnie mogły konkurować z butami droższych marek (o ile skóra będzie się ładnie starzeć). Bardzo podoba mi się też wybór sznurowadeł, często ten szczegół może negatywnie wpłynąć na wizualne wrażenie, a tu jest wręcz przeciwnie.
 8. Taka przesyłka od @saphir.pldzisiaj do mnie przyszła
 9. Nie, to na pewno nie jest żenująca kryptoreklama. To mnie już bliżej do Londynu czy Moskwy.
 10. Mnie się zdarza nosić granatowy garnitur, czarne buty i rękawiczki do takiego płaszcza i wygląda to według mnie bardzo ładnie. Zdjęcia wstawiłem nie dlatego, że to książę a po prostu ilustracyjnie. Cóż, kwestia gustu.
 11. @R50są na 335, potwierdzałem przed zakupem ze sklepem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.