Jump to content

Pawcio

Użytkownik
 • Content Count

  318
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pawcio last won the day on October 5

Pawcio had the most liked content!

Community Reputation

219

About Pawcio

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,204 profile views
 1. @saphir.pl moglibyście pomyśleć nad innymi formami dostawy bo 16 zł za dostawę w sytuacji gdy np chce się kupić krem/skarpety/cokolwiek zniechęca...
 2. Moim zdaniem nie ma butów pasujących do wszystkiego. Prezentowane oxfordy nie będą nadawały się do dżinsów. Lepiej wybrać na czym bardziej nam zależy i co nosimy częściej. Ja bym proponował brogsy w ciemniejszym brązie.
 3. Dzisiaj kurier zawitał i do mnie z krokietami. Skóra mięsista i miła w dotyku, buty wygodne od pierwszego nałożenia. Pewne minimalne niedoróbki widać, ale mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z zakupu.
 4. Zdaje się, że tylko kolekcja Jort jest szyta w PL. W tym sezonie kupiłem na probę koszulę flanelową ,,budżetową” szytą również na Mauritiusie oraz Jort I jakość tej drugiej nie przemawiała za tym aby dopłacić 2x.
 5. Zaremba ma spory wybór szalików, to może na BF będzie jakieś promo? MJ też zdaje się ma wtedy promocje.
 6. @Whitesnake czytałem, Marek w dobrej formie
 7. @eye_lip bez prawideł standardowo?
 8. @Mamrot ile lat mają pokazane buty?
 9. Osobiście też preferuję jak rozwarcie jest minimalne. Niemniej jednak groszkowana skóra tak mi się spodobała, że wolałem je zatrzymać
 10. Mix jak to określa sklep patine
 11. Sądząc po metkach również w Meksyku czy chociażby w Polsce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.