Jump to content

Pawcio

Użytkownik
 • Content Count

  234
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

101

About Pawcio

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

880 profile views
 1. Niestety potwierdzam, nie polecam koszuli flanelowych.
 2. Garnitury są uniwersalne, to zależy jaką masz sylwetkę i na ile wpisujesz się w ,,średnią” europejską
 3. Nie byłbym tego taki pewny, te przeliczniki nie są bardzo wiarygodne i o tym ile zakupy kosztowały (i jaki był przelicznik) dowiadujesz się na wyciągu z karty kredytowej.
 4. @mosze nie bardzo rozumiem czym się kierujesz kasując posty. Jak dla mnie wszystkie posty powinny być usunięte i tak byłoby sprawiedliwie. Zamiast tego są dwie strony o żółtych skarpetkach. Naprawdę zadziwia mnie administracja tego forum.
 5. Pawcio

  Buty, trochę taniej

  @potfur sprawdź https://www.poszetka.com/product-pol-5196-Crownhill-The-New-York-Goodyear-Welted.html ewentualnie na stronie producenta, cena podobna jak w Berwicku. Loake raczej tylko 1880 i wyżej, królewski herb zbiera baaardzo złe opinie. Ewentualnie dołóż do Yanko na Black Friday pewnie pojawią się jakieś promki.
 6. Pawcio

  Löf & Tung

  @De Lasalle jak oceniasz? Mam kilka upatrzonych butów od nich i zastanawiam się czy warto kupić.
 7. Nie mogę się z Tobą zgodzić. Mam odmienne doświadczenia z zamówieniem u Zaremby, które poprawiano mi kilkukrotnie zgodnie z moją prośbą, a po ostatniej przymiarce właściciel powiedział mi, że jeżeli będzie coś nie tak i będę uważał, ze chcę co poprawić, to mogę przyjść do nich i mi poprawią wedle życzenia. Faktem jest, że dużo zależy od zbierającego miarę. Niestety szycie MTM stało się bardzo modne i w samej Warszawie powstało mnóstwo salonów oferujących tego typu usługi np. ostatnio Hołowczyc otworzył własną markę. Napisałem ,,niestety'' bo część pracowników jest słabo przeszkolona i nie zawsze to wychodzi dobrze, czego liczne przykłady z różnych firm były prezentowane na forum.
 8. Jeśli Ci to zaproponowali jako buty do ślubu loafersy i to brązowe to omijaj ich szerokim łukiem. Sami eksperci w tych salonach pracują.
 9. Groza, w dodatku ma zegarek na bransolecie! @Beny23 dostajesz mandat od policji forumowej.
 10. Emanuel Berg też podwyższył ceny swoich koszul i znaczna część produktów zaczyna się od 599 zł i idzie w górę.
 11. Torba bardzo ładna, ale nie wiele ma wspólnego z klasyczną męską elegancją.
 12. Pawcio

  Buty, trochę taniej

  @wkw cieszę się, niech się noszą !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.