Jump to content

Pawcio

Użytkownik
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88

About Pawcio

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

836 profile views
 1. Groza, w dodatku ma zegarek na bransolecie! @Beny23 dostajesz mandat od policji forumowej.
 2. Emanuel Berg też podwyższył ceny swoich koszul i znaczna część produktów zaczyna się od 599 zł i idzie w górę.
 3. Torba bardzo ładna, ale nie wiele ma wspólnego z klasyczną męską elegancją.
 4. Pawcio

  Buty, trochę taniej

  @wkw cieszę się, niech się noszą !
 5. @PawelW wydaje mi się, że uszkodzenia, które są na zdjęciach są uszkodzeniami mechanicznymi, które mogły powstać w trakcie transportu czy też mierzenia przez innych klientów. Sam zwracałem kilkakrotnie buty, które miały wady, pomimo że sprzedawca opisywał je jako nowe i nie używane. Może rzeczywiście były to secondsy? Tak czy inaczej uważam, że pracownik sklep przed wysyłką powinien był je obejrzeć i poinformować o wadach. Najlepiej napisać do sklepu, poinformować o sprawie i raczej pokryją koszty zwrotu.
 6. Reakcja moim zdaniem była adekwatna do wpisu. Berwick robi generalnie dobre buty za przyzwoite pieniądze. Zawinił sklep, który nie powinien sprzedać takich butów i to do sklepu powinny być kierowane pretensje a nie do producenta.
 7. Pawcio

  Buty, trochę taniej

  @wkw zobacz ten model https://www.shoepassion.pl/no-644.html ewentualnie spory wybór Berwicka ma brogs.pl
 8. Bardzo ładna i przemyślana kolekcja
 9. Pawcio

  Buty, trochę taniej

  tyle, że są to buty na sezon góra dwa. Moim zdaniem lepiej jest zainwestować więcej w dobre buty, polecane na forum niż co chwila kupować ,,markowe” obuwie. Dodam, że np. Carlos Santos ma w ofercie kilka ładnych modeli niebieskich zamszowych butów.
 10. Pawcio

  Buty, trochę taniej

  Raczej na forum nikt nie poleci butów firmy modowej. Generalnie są to buty robione byle jak i nie warte wydanych pieniędzy. Ale jak chcesz buty z logo HB to czemu nie
 11. Pawcio

  Camiceria Olga Milano

  Berg ma czasem promocje w Galerii Mokotów -20% i obejmowała kiedyś MTM. Poza tym raczej szkoda zachodu, chyba, że trafi się jakaś promocja.
 12. Pawcio

  Camiceria Olga Milano

  Zależy czego się spodziewasz. Za 55 euro dostaniesz przyzwoicie uszytą koszulę z średniej jakości materiałów. Ja ze swojej koszuli uszytej przez CA jestem bardzo zadowolony, niemniej jednak koszule uszyte w systemie MTM w Bergu czy innych miejscach w Warszawie były o wiele lepsze (przede wszystkim materiał), ale cena również wyższa o jakieś 60%. Minus jest taki, że musisz dobrze zebrać z siebie miarę, co wcale nie jest takie łatwe przy pierwszym zamówieniu.
 13. Pawcio

  Camiceria Olga Milano

  @feriakTak, sprawnie odpowiadają po angielsku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.