Jump to content

Pawcio

Użytkownik
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

103

About Pawcio

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

919 profile views
 1. Też tak uważam, ja kupiłem w tym roku i na nasze ,,ocieplenie klimatu” jest w sam raz ale nie wyobrażam sobie nosić go jak przyjdzie większy mróz. Do tego nie jest specjalnie dobrym wyborem przy wietrznej pogodzie.
 2. Polecam pralnię na wilczej, niedaleko kruczej. Pralnia w starym stylu, mi kiedyś uratowali krawat.
 3. Pomysł fajny, bo Twardoch znany jest z zamiłowania do dobrych ubrań (co widać po instagramie, jest zresztą stałym klientem Zaremby) niemniej jednak kolekcja taka sobie mogli się bardziej postarać i pójść w coś mniej standardowego.
 4. Niestety potwierdzam, nie polecam koszuli flanelowych.
 5. Garnitury są uniwersalne, to zależy jaką masz sylwetkę i na ile wpisujesz się w ,,średnią” europejską
 6. Nie byłbym tego taki pewny, te przeliczniki nie są bardzo wiarygodne i o tym ile zakupy kosztowały (i jaki był przelicznik) dowiadujesz się na wyciągu z karty kredytowej.
 7. @mosze nie bardzo rozumiem czym się kierujesz kasując posty. Jak dla mnie wszystkie posty powinny być usunięte i tak byłoby sprawiedliwie. Zamiast tego są dwie strony o żółtych skarpetkach. Naprawdę zadziwia mnie administracja tego forum.
 8. Pawcio

  Buty, trochę taniej

  @potfur sprawdź https://www.poszetka.com/product-pol-5196-Crownhill-The-New-York-Goodyear-Welted.html ewentualnie na stronie producenta, cena podobna jak w Berwicku. Loake raczej tylko 1880 i wyżej, królewski herb zbiera baaardzo złe opinie. Ewentualnie dołóż do Yanko na Black Friday pewnie pojawią się jakieś promki.
 9. Pawcio

  Löf & Tung

  @De Lasalle jak oceniasz? Mam kilka upatrzonych butów od nich i zastanawiam się czy warto kupić.
 10. Nie mogę się z Tobą zgodzić. Mam odmienne doświadczenia z zamówieniem u Zaremby, które poprawiano mi kilkukrotnie zgodnie z moją prośbą, a po ostatniej przymiarce właściciel powiedział mi, że jeżeli będzie coś nie tak i będę uważał, ze chcę co poprawić, to mogę przyjść do nich i mi poprawią wedle życzenia. Faktem jest, że dużo zależy od zbierającego miarę. Niestety szycie MTM stało się bardzo modne i w samej Warszawie powstało mnóstwo salonów oferujących tego typu usługi np. ostatnio Hołowczyc otworzył własną markę. Napisałem ,,niestety'' bo część pracowników jest słabo przeszkolona i nie zawsze to wychodzi dobrze, czego liczne przykłady z różnych firm były prezentowane na forum.
 11. Jeśli Ci to zaproponowali jako buty do ślubu loafersy i to brązowe to omijaj ich szerokim łukiem. Sami eksperci w tych salonach pracują.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.