Skocz do zawartości

marzarz1

Użytkownik
  • Postów

    16
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Kontakt

  • Nazwisko
    Zarzecki

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia marzarz1

Zwykły

Zwykły (2/3)

1

Reputacja

  1. Dziękuję za pierwszą opinię Mam 2 pary klasycznych skórzanych sneakersów: białe i brązowe. Myślałem właśnie o loafersach, może brązowe derby/ monki ? Co do marek, jakieś doświadczenie z Yanko, Carlos Santos ? Czy to kompletnie inna półka i nie ma czego porównywać.
  2. Bardzo niewygodne O jakości ciężko mi się wypowiedzieć, bo przez kilka lat miałem je na nogach pewnie z 10 razy.
  3. Cześć! Chciałbym Was prosić o poradę. Jakbyście mieli dzisiaj od 0 budować kolekcje obuwia dla kogoś kto pracuje głównie zdalnie i czasami wpada do biura (Bank) to co byście kupili? Chciałbym zacząć od 2/3 par. Mój styl na co dzień to casual/ smart casual, garnitur od święta. Obecnie z lepszych butów posiadam czarne oxfordy Berwicka, które bardzo ostudziły mój entuzjazm do GYW + trzewiki Shoepassion (tu jest znacznie lepiej). Wiem,że jest tutaj wiele osób z dużym doświadczeniem i pokaźnymi kolekcjami, więc liczę na Waszą pomoc. Idealnie jakbyście mogli podać typ obuwia + swoje sprawdzone propozycje. Zależy mi, żeby te buty były wygodne i miały dobry dobry stosunek jakości do ceny. Budżet? W sumie sam nie wiem. Gdzieś z tyłu głowy mam pomysł, żeby zacząć budować kolekcje samych bardzo dobrych butów, które posłużą wiele lat ale... jak ktoś powie, że nie ma co płacić 2500zl za parę, bo jest coś podobnej jakości za 1500zl to byłoby super Jestem otwarty na propozycje. Pozdrawiam serdecznie!
  4. Panowie, szybkie pytanko. Czy warto zostawić sobie taką torbę za 400 zł czy lepiej zamówić z soliera/milera? https://vistula.pl/torba-travertino-vistula-5 Szczerze mówiąc byłem nastawiony na barona ale trochę popłynęli z tymi nowymi cenami...
  5. marzarz1

    Buty, trochę taniej

    Cześć! Czy ktoś wie gdzie można dostać podobne penny loafersy w niższej cenie, czy też nie ma co liczyć na cuda? https://sklep.klasycznebuty.pl/781,berwick-9628-brown-suede.html
  6. Jeżeli jest opcja zamówienia różnych rodzajów koszul to ja jestem chętny na 1 bonda, a kolega FONos na jakieś 2 z tego co pamiętam. Ja moją potrzebuję na wesele w sobotę, więc też mi się śpieszy.
  7. Według tego co jest podane na stronie to biała pin collar jest dostępna od ręki.
  8. Zamówienie, o którym dyskutujemy z kolegą FONosem dotyczy koszul Zack Roman
  9. Mam osobę w Warszawie, która mogłaby odebrać moją jedną sztukę, a pozostałe zostałyby wysłane ze sklepu na wskazany adres
  10. Ja bardzo chętnie bym się na coś takiego pisał, tyle że potrzebuje jedynie jedną koszulę i to najpóźniej na połowę przyszłego tygodnia
  11. Jasne, przepraszam. Przy okazji poproszę Was koledzy o poradę. Granatowy garnitur, biała koszula, czarne oxfordy. Jakie dodatki byście proponowali na wesele w roli gościa ? Myślałem o białej poszetce i takim krawacie : https://www.poszetka.com/product-pol-3334-KRAWAT-z-jedwabiu-drukowanego-Macclesfield.html Jakieś propozycje ?
  12. Przyszedł rozmiar 46, więc pozwolę sobie dorzucić zdjęcia. Bardzo bym prosił o Wasze opinie, jako że wybieram się do krawca, pana Michała Stenki, w najbliższych dniach. Osobiście skłaniam sie ku rozmiarowi 46. Ramiona są lepiej dopasowane, długość również wydaje się być bardziej odpowiednia ale jako nowicjusz mogę się mylić.
  13. Szanowni koledzy, W pierwszej kolejności chciałbym się przywitać, ponieważ to mój pierwszy post na forum. W związku z nadchodzącymi weselami i obroną na studiach postanowiłem zakupić pierwszy porządny garnitur, wybór padł na suitsupply. Przeczytałem wszystkie strony wątku i zamówiłem Lazio w rozmiarze 24. Moje wymiary: Wzrost 173cm Waga 72kg Klatka 98 cm Talia 83cm Pas 84cm Dodam jeszcze, że sporo ćwiczę na siłowni, więc mam dość atletyczną sylwetkę. Chciałbym Was prosić o ocenę i porady. Osobiście wydaje mnie się, że chyba 46 będzie bardziej odpowiedni. Jedynie martwię się o spodnie, ponieważ w przypadku rozmiaru 24 w pasie jest jednak 86 cm i mam niewiele luzu. Z góry dziękuję za wszystkie uwagi.
  14. Panowie, takie krótkie pytanko. Czy jest możliwość usunięcia zaszewek na plecach koszuli? Kupiłem kilka koszul u Milera, są świetnie dopasowane ale trochę przyciasne w biodrach :/ Koszula nie schodzi się do końca na samym dole, poniżej najniższego guzika . Oczywiście noszę ją w spodniach i tego nie widać ale nie jestem pewien czy tak to powinno wyglądać. Dlatego zastanawiam się czy ewentualne usunięcie zaszewek nie poprawiłaby sytuacji. Z góry dzięki za porady.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.