Jump to content

papiez_

Użytkownik
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36

About papiez_

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 07/09/1993

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Trójmiasto
 • Interests
  Kawa speciality, piwo, gotowanie, fotografia analogowa, ekonomia

Kontakt

 • nazwisko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nanoprotector jest do zamszu, nie do licowej.
 2. Ktoś testował w ekstremalnych temperaturach?
 3. Jest w Instrukcji BF od jakiego poziomu upustu można ogłaszać Black Friday? Czy producent ma sprzedawać poniżej kosztów produkcji? Bo skoro jego produkty są uczciwie wycenione to -70% będzie ceną dumpingową. 4,5 roku temu wpadłem na poszetkę szukając krawata na weselę i z przyjemnością zostawiam tam pieniądze do dzisiaj, bo w moich oczach nawet w regularnych cenach to bardzo solidne i uczciwie wycenione produkty, a promo to miły dodatek nawet jeżeli to "tylko" 10%.
 4. Jak już to bym brał 1 albo 2. 3 oraz 4 wyglądają na stronie na "zbyt niebieskie". Zamów i zobacz jak leży, zawsze możesz odesłać nie ponosząc kosztów.
 5. Jak nie masz problemu z mówionym angielskim a będziesz szukał nowego garnituru to polecam Ci ten materiał.
 6. Abstrahując od dopasowania dwurzędówek w których ostatnio chodzi poseł Berkowicz, nad czym mógłby popracować, to wpadło mi w oko, że w lubi krawaty z Poszetki.
 7. @saphir.pl@Parker @bratdominik dzięki Panowie. Pani z supportu polecała właśnie to kopyto gdy pytałem o Boh w tęgości F, ale nie dopytywałem już o rozmiar. Czyli musze wstrzymać się do uzupełnienia rozmiarówki, bo 8.5uk już nie ma 😏😏
 8. Szybkie pytanie - Buty Patine na kopycie TJ Ina G. Moje stopa 28cm długości i 26cm w obwodzie. Czy rozmiar 9UK nie będzie za długi? Może lepiej celować w 8,5UK?
 9. Szybkie pytanie - Buty Patine na kopycie TJ Ina G. Moje stopa 28cm długości i 26cm w obwodzie. Czy rozmiar 9UK nie będzie za długi? Może lepiej celować w 8,5UK?
 10. Po pierwsze jak widzisz, nie oceniam tutaj niczyich ubiorów, zostawię lajka albo nie i tyle z mojej strony więc nie wiem czemu mam się rozchodzić. Po drugie zwracam tylko uwagę na kolejny raz identyczną dyskusję gdzie więcej postów w obronie stukają inni niż sam zainteresowany. Po za tym jak mądrze zauważył lubo69: Z uszanowaniem 🖖
 11. Ta retoryka, że jak się nie podoba to się nie wypowiadaj do mnie nie przemawia Jak się coś wrzuca, to trzeba się z tym liczyć, że ktoś może skomentować nieprzychylnie i jak widać bardziej to dotyka wszystkich innych niż samego postującego 😂 Który to już raz taka dyskusja?
 12. Od października do marca-kwietnia przynajmniej. Niekoniecznie ocieplane przez cały czas, ale mam chude dłonie i marzną mi momentalnie.
 13. papiez_

  Buty, trochę taniej

  Cześć, Jeżeli jesteś zdecydowany, że możesz dać te 3 stówy więcej to odrzuć Królewski Herb. Berwicki będą dobrym wyborem na start, mi osobiście bardziej podobają się 3010 niż te, które zaproponowałeś. https://klasycznebuty.pl/pl/p/Berwick-3010-Black-Oxford/5924 Weź tylko pod uwagę, że musisz je zamówić z dużym wyprzedzeniem i solidnie ponosić, przynajmniej po domu, bo Twoje stopy będą żałować.
 14. Ja wziąłem z nappa, są zdecydowanie najbardziej eleganckie przez swoją gładką fakturę, ale też bardzo miękkie przez co też, mam wrażenie, że zdecydowanie bardziej delikatne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.