Jump to content

Krzysiek_W

Sympatycy
 • Content Count

  4,146
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  103

Krzysiek_W last won the day on October 8 2021

Krzysiek_W had the most liked content!

Community Reputation

10,269

1 Follower

About Krzysiek_W

 • Rank
  Sympatyk
 • Birthday 03/18/1979

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

6,897 profile views
 1. znam jedną ciekawą firmę z UK. wysyłają towar z UK do Holandii za pomocą poczty holenderskiej. paczka idzie do Holandii, a potem do Polski. śledzenie sprzedawcy wskazuje nadanie z UK, natomiast nr przesyłki jest holenderski, a na stronie poczty polskiej nadanie jest z Holandii nie wiem jak to zrobili, ale fajnie załatwione (na pewno Holandia ma luźniejsze podejście niż polski UC)
 2. nie wiem czy przepadają, ale wprowadzając towar na teren UK, ichniejszy urząd też nalicza wszelkie podatki, więc od razu Ci napiszę żebyś na formularzu wpisał że to koszty po stronie odbiorcy. ja kupiłem towar z uk w grudniu przed zmianami, paczka przyszła w styczniu bez opłat celnych, ale odesłałem towar bo był uszkodzony. po 2m dostałem do zapłaty 200zł opłat importowych na teren UK i pomimo wielu odwołań uznano że mam to zapłacić...
 3. Plan zakupowy na ten rok zakończony- mam już komplet Szeferow oversize (czerwony jest mniejszy, ale takiego chcę) dotarł ebonized pearl, z płatkami masy perłowej (tak, to pióro ma ponad 80 lat) A tak wygląda komplet
 4. wygląda "ciekawie", ale oryginał w takim opakowaniu? to raczej ryżowa limitka do 10mln sztuk
 5. i to jest zegarek - nie musisz nawet dodawać "znajdź różnicę"
 6. Rękawiczki dents troche taniej, plis kod -10% Savoo10 Wysyłka z Francji, więc bez cla
 7. Krzysiek_W

  TK Maxx

  Galeria Katowicka - fajne, z mięsistej flaneli oversirt Fat Moose po 130 kilka złotych. nie high end, ale do jeansów świetne. fotki nie zrobiłem bo została w szafie
 8. Ogolnie etui są średniej jakości, te lepsze czyli z korka są już sporo droższe, więc jeśli to ma być prezent to może @Pepoby coś uszył?
 9. Jako ciekawostka - opis wskazywał że pióro jest w dobrym stanie, zdjęcia wskazywały brak umiejętności robienia zdjęć;) zamówiłem na podstawie pierwszej fotki, a przyszło to co na drugiej. Sheaffer balance 1000 w rzadkim kolorze carmine red.
 10. poczytaj swiatczytnikow.pl bo piszą tam o promocjach promocja: https://swiatczytnikow.pl/odliczanie-do-black-friday-recertyfikowany-kindle-oasis-do-59-eur-taniej/
 11. Myślę że wersja z lampasami i łyżwą na plecach mogłaby się fajnie prezentować wśród atletycznych kulturystów ćwiczących mięśnie karku aby je prezentować wśród fanfar z aerozolu, wirujących niczym derwisz kaszmirowych szalów z logiem ulubionego klubu sportowego, oraz fleszy produktów pirotechnicznych, pomiędzy okrzykami wyznań miłości do ukochanej drużyny, a także brakiem uczuć wobec drużyny przeciwnej (być może nawet również noszącej dresowy garnitur, ale z stojącym kotem na plecach).
 12. Zakup nietuzinkowy bo to jedno z najbardziej pożądanych piór wśród kolekcjonerów, MB Masterpiece striated z lat 50tych. Stan idealny, wersja szara (choć wygląda na zieloną), ale zielona wersja (druga) jest wyraźnie inna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.