Jump to content

bratdominik

Sympatycy
 • Content Count

  715
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

bratdominik last won the day on October 31 2020

bratdominik had the most liked content!

Community Reputation

933

About bratdominik

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1,271 profile views
 1. Podobnie, ale za to był powód do premiery AS Kelso. Pies też chciał się pokazać, że potrafi w Louboutin.
 2. @Krzysiek_W 1. Może tak, może nie. Don't give a damn[emoji1] 2. Ma coś w sobie, nie powiem ze jest bez gustu. Może nie w moim stylu, ale potrafię sobie ją wyobrazić w udanych zestawach. 3. nie pomogę, nie mam doświadczenia.
 3. bratdominik

  Alfred Sargent

  Kelso jest już prawie nie do zdobycia, 8.5 będzie za małe. Szukałbym Hannover.
 4. bratdominik

  Alfred Sargent

  Co do konstrukcji to i Veldtschoen, i zug będą miały ciut lepsze właściwości w tym zakresie. Hannover jednakże to świetna skóra, więc byłbym to spokojny dopóki nie zamierzasz chodzić w głębokich kałużach. Ponadto podeszwa słusznej grubości też Cię zabezpieczy. W poprzednim poście na zdjęciach jest model Cambridge (to samo kopyto co Hannover).
 5. bratdominik

  Alfred Sargent

  Raczej ten sam. Ja noszę 724 w 7, tak samo 87 i 88. Długość wkładki różni się może o 2mm. Poza tym 87 i 88 są obszerniejsze w tęgości od 724 w palcach. Niemniej niektórzy różnicują między 724 a 87. Rzuć okiem na przypięty wątek o kopytach AS w dziale Buty. Na co warto zwrócić uwagę w 88 (Kelso) to lekko zadarty nosek. Ja mam drobny problem z tego powodu bo mam płaskostopie i stopa mi się inaczej układa niż w 87. Dodatkowo powiedziałbym że do 88 nie można mieć deformacji stóp gdyż dość daleko sięgające sztywne usztywnienie noska mogłoby drażnić kości palucha. Finalnie, Kelso to FX z większą i
 6. bratdominik

  Alfred Sargent

  Akurat te Kelso są wodoodporne. Raz że skóra typu zug, dwa że konstrukcja Veldtschoen, trzy gruba podeszwa commando. Trzewiki Cambridge/Hannover na podeszwie Dainite to też dobry pomysł, oprócz podeszwy także ze względu na stormwelt. Sama skóra też dobrze reaguje na deszcz przy pielęgnacji - nie przepuszcza wody do środka buta i sprawnie wysycha.
 7. @pablocito zgadzam się, że ta tabelka w tym punkcie może być przeszacowana miejscami. Ja wg niej musiałbym mieć but półtora numeru mniejszy niż ten, który mi pasuje.
 8. To wiadomo, że trzeba dodać. Niemniej spójrz na kontekst tego co komentowałem. Kolega napisał, że tabelka ma chyba błąd bo sugerowała mu rozmiar mniejszy niż powinna (i dziwił się że rozmiar 9 jest na stopę długości 29,5cm). Ja odpowiedziałem, że tabelka podaje wartość 'długość stopy' liczoną jako długość samej stopy WRAZ z dodanymi 8mm, co zresztą jest w instrukcji obsługi tabelki napisane. To co inne firmy podają jako długość samej wkładki w NPS nazywa się długość stopy. Stąd też zaskoczenie Kolegi, któremu na ten temat odpisałem.
 9. Ta tabelka zakłada, że do długości stopy dodaje się 7-8mm na zapas. Być może właśnie dlatego pasuje Ci idealnie 10.
 10. @papiez_ ja wziąłem te NPS w swoim normalnym rozmiarze. Na długość po włożeniu wkładki są bardzo dobre, pomijając ich obszerność powyżej stawu skokowego, która powinna być mniejsza. Jeżeli nosisz 9, to bierz 9. Zmierzyłem wszystkie swoje trzewiki (AS, Cheaney, Patine) i wszystkie są zbieżne na długość z NPS w jednym rozmiarze. Nic tylko brać swój normalny rozmiar.
 11. bratdominik

  Alfred Sargent

  Sylwester przyniósł wyczekiwaną niespodziankę z fabryki AS. Gdy były robione lat temu x, były jednym tchem wymieniane w czołówce butów tej konstrukcji (veldtschoen). Prawdziwe wodoodporne czołgi, przez użytkowników po latach pracy chwalone za niezawodność i tę charakterystykę skóry, czekoladowej i pachnącej. AS Kelso. Tredders (jedno z dwóch ledwie znanych mi miejsc w sieci, gdzie jeszcze można znaleźć stare ASy w handlu detalicznym) w tym roku 1 grudnia włączył na swojej stronie i profilu IG codzienne świąteczne promocje. Gdy 1.grudnia pojawiło się -15% na cały asortyment, portfel zosta
 12. Nadania w UK z tego co czytałem.
 13. Jest kilka fajnych modeli.
 14. bratdominik

  Alfred Sargent

  Tredders.com ma dziś wyprzedaż - 30%. Jest Cambridge w 7 za 240 funtow i Hannover w 9 oraz 9,5 za śmieszne 180. Dostawa 20 funtów, płatność PayPal daje możliwość darmowego zwrotu. Wesołych od Dominika wszystkim fanom AS!
 15. NPS. Bardzo nietypowy but, bo w palcach jest jak F, a w kostce jak G. Niemniej zakup sobie chwalę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.