Jump to content

bratdominik

Sympatycy
 • Content Count

  525
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

563

1 Follower

About bratdominik

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

876 profile views
 1. @mayor zachęcam Cię do uważnego przestudiowania całego wątku AS na forum. Znajdziesz tam o wiele więcej info niż rzeczona kwerenda stóp użytkowników butów AS. 😄
 2. bratdominik

  Alfred Sargent

  @fan_dobrego_buta dziś pójdzie zlecenie, jutro rano zejdzie z konta. Wielkie dzięki!
 3. bratdominik

  Alfred Sargent

  Dzięki za update. Doczekamy się
 4. bratdominik

  Alfred Sargent

  @cichosza ja na podstawie podpowiedzi Kolegów także brałbym ten rozmiar dla tych SM. Gdy je już dostaniesz, chętnie poczytam o tym jak są dopasowane, zwłaszcza na tyle 724 Moore. A w zamówieniu już 15 par. Super!
 5. bratdominik

  Alfred Sargent

  @fan_dobrego_buta dzięki. Byłem pewien, że coś źle zrozumiałem. Czyli dx w us to takie powiększone f w uk-1.
 6. bratdominik

  Alfred Sargent

  @fan_dobrego_buta czy dobrze rozumiem, że chciałeś napisać, że 99F UK8 jest zatem większe od 109F UK8? Mam odwrotne wrażenie
 7. bratdominik

  Alfred Sargent

  @cichosza 99ex to chyba amerykańskie oznaczenie. Nie mam nic od Mashburna, ale wg mnie i tego co widzę na zdjęciu tego modelu w ofercie SM nie ma szans aby to było wąskie kopyto. Pierwsze zdjęcie to SM na 99ex (amerykańskim jak sądzę), drugie to brytyjskie 99f, bardziej ścięte od amerykańskiego. Niemniej, to tylko moje przypuszczenia, gdyż nie mam nic na 99ex od SM To mówiąc chciałbym jeszcze jedno dodać. Kiedyś pisałem do SM czy ich produkcja od AS jest na 99dx. No i potwierdzili. Dlatego w swoim prywatnym rankingu przy butach SM mam czerwony wykrzyknik aby dowiadywać się o kopyto. Tu https://www.styleforum.net/threads/sold-sid-mashburn-alfred-sargent-snuff-suede-blucher-9.343573/ zdjęcie starszego modelu SM by AS na 99dx. Kolega@grafa kiedyś w 2018r. dostał półbuty SM na tym kopycie i pisał, że było ciasno. Podsumowując, ja bym dopytał choć ciężko mi byłoby uwierzyć że trzewiki na dainite miałyby być na wąskim kopycie tutaj.
 8. bratdominik

  Alfred Sargent

  @whsn @m_wujek @cichosza z ostatniej paczki zdjęć wszystkie trzewiki, Holmes II, Taron oraz Scotch grain, plus Moore do wzięcia natychmiast. Wady tak minimalne, że znikają przy pierwszym nałożeniu pasty. Moore to w ogóle hit sezonu. Z powodu pieczątki zejść z ceny o tyle to absolutna okazja. Piękne buty, jak nie lubię czarnego to zapoluję sam na takie czarne w moim rozmiarze. Wiśniowe sprawdzają mi się fenomenalnie. Henry do przemalowania, Ramsey zaskakująco jasne jak na antique, do przyciemnienia. Tak osobiście ja bym zrobił. Powodzenia w wyborze!
 9. Alfred Sargent Holmes II
 10. bratdominik

  Alfred Sargent

  W nawale zamówień krótka relacja z nabytku nowych loafersów Bowen by AS z angielskiego ebay. Załączam zdjęcia by Koledzy mogli wyrobić sobie opinię nt kolejnego produktu AS.
 11. bratdominik

  Alfred Sargent

  @michal911 dzięki za dodanie mojego numeru butów
 12. bratdominik

  Alfred Sargent

  Tarona bierz. Robione dla Cleverley.
 13. bratdominik

  Alfred Sargent

  Taron 9, Holmes 9. Split-toe nie pamiętam by kiedyś były w ostatnich kilku latach. Wszystko capped albo gładkie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.