Jump to content

bratdominik

Sympatycy
 • Content Count

  412
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

402

About bratdominik

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

680 profile views
 1. bratdominik

  Alfred Sargent

  Muszkieterzy chodzą trójkami. Tutaj poprawniej byłoby powiedzieć: mASzkieterzy.
 2. bratdominik

  Alfred Sargent

  Przyłączam się do petycji.
 3. bratdominik

  Alfred Sargent

  Herringshoes sprzedaje ASowe Wildsmithy seconds ze zniżką 50%. Warto spojrzeć jeśli ktoś szuka loafers (piękne Trinity) lub Armfield (model Sloane w dwóch kolorach). Są też inne modele. Rozmiary różne, między UK5 a 10, generalnie pojedyncze sztuki więc kto żyw niech kupuje. Ja sam trzymam portfel mocno po ostatnich zakupach ale może komuś coś podejdzie. Mam wrażenie że to nasze seconds z listy
 4. bratdominik

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Ducker & Son by Alfred Sargent.
 5. bratdominik

  TK Maxx

  Brałbym gdyby były w moim rozmiarze. Dobra Z Ciebie dusza, @Żorż Ponimirski
 6. bratdominik

  Alfred Sargent

  Tak, 104 na ładne proporcje. Cieszę się, że mogłem pomóc. Udanego noszenia!
 7. bratdominik

  Alfred Sargent

  @Luca to są Armfield na 104, dobrze kojarzę? Jaka podeszwa?
 8. bratdominik

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Alfred Sargent. Ramsey.
 9. bratdominik

  Alfred Sargent

  @Luca pochwalisz się zdjęciami?
 10. bratdominik

  Alfred Sargent

  @blekit cieszę się, że kopyto i rozmiar pasują. Niech się dobrze noszą. Co do Armfield, ja też swoimi jestem zachwycony. Świetny model i piękne kopyto.
 11. bratdominik

  Alfred Sargent

  @mapsajm czekamy na fotki.
 12. bratdominik

  Alfred Sargent

  @Żorż_Ponimirski cherry to żywy kolor, będzie wyglądał najróżniej w różnym świetle. Dlatego lubię ten odcień w ASach. Pozwala na wiele interpretacji.
 13. bratdominik

  Alfred Sargent - kopyta i informacje techniczne

  Zdecydowanie do 109. 99 jest sporo krótsze. Dziś mogę wieczorem zmierzyć o ile przy moim rozmiarze.
 14. bratdominik

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Alfred Sargent.
 15. bratdominik

  Alfred Sargent

  @KIERMAN.pl cieszę się, że buty są dobrze dopasowane i sprawiają Ci radość. Niech służą długo i wiernie U mnie Moore wiśniowe oraz czarne Armfield, klasyka AS obfotografowana na miliony sposobów. Obie pary w stanie prawie idealnym, wady tak jak w opisie plus jedna nadprogramowa, ale nic co by mi mogło spędzić sen z powiek. Zamieszczam zdjęcia wad ku potomności dla nowych Kupujących w przyszłości, tak aby wiedzieli o jakich wadach mówimy, gdy kupujemy buty 2. gatunku. @fan_dobrego_butadziękuję bardzo za kolejną akcję. Z butów bardzo się cieszę, tym bardziej że te modele znikają z rynku, a mimo to - dzięki Tobie właśnie - mogę je mieć i się nimi cieszyć. To przyjemność oraz radość móc dodatkowo eksperymentować z różnymi kopytami - te na szczęście mi podchodzą bez wyjątku. I pomyśleć, że kiedyś mierzyłem Moore i mi się nie podobały... Kopyto 109 znałem już, w porównaniu ze 104, na którym mam brązowe Armfield na gumie ma po prostu inny kształt, natomiast pod kątem komfortu bardzo, bardzo podobnie. Odrobinę więcej miejsca w śródstopiu, podobnie jak 724, na których jest Moore - w porównaniu z 104 są też obszerniejsze w śródstopiu. 104 przy maksymalnie schodzącej się przyszwie są na mojej prawej (większej) stopie jeszcze odrobinę obcisłe po kilkunastu wyjściach, 724 absolutnie nie, 109 też nie. 109 ciut mniej miejsca przy małym palcu w porównaniu z 104, ale marginalnie. Włożyłem stopę i nie czułem żadnego dyskomfortu. 724 także komfortowo mimo mniejszej ilości miejsca przy małym palcu. Porównawszy wszystkie 3 kopyta dochodzę do wniosku, że choć każde jest inne, każde będzie mi sprawiało przyjemność w noszeniu. Pielęgnację zostawiam na wkrótce, dzisiaj czas na inne rzeczy, w tym radowanie się loafersami z poprzedniego zamówienia, które wróciwszy z Krosna po wklejeniu zapiętek dziś odbędą swoje dziewicze wyjście. Czekam niecierpliwie na fotorelacje Kolegów.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.