Jump to content

Awopiotr

Użytkownik
 • Content Count

  545
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Awopiotr last won the day on January 19 2019

Awopiotr had the most liked content!

Community Reputation

502

About Awopiotr

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozumiem, że to nawiązanie do premiery Bonda - smoking, Omega w tle (na ręku też?), kobiety, bary, itd. Ładne okulary! Jaki to model i gdzie go zdobyć, jeżeli można spytać?
 2. Koledzy mają rację, że wymienione zestawy wymagają silnego "nosiciela"! To co opisałeś ociera się trochę o zestawy dla Jokera. Takiego na mniejszą, jakby krajową skalę! Poza pierwszą propozycją biały-błękitny, która mocno zwróci na Ciebie uwagę, ale mieści się w eleganckiej klasyce. Rozważ na początek marynarki w zgaszonych kolorach: różowy i zielony to na początek wystarczająca ekstrawagancja. Z moich doświadczeń wynika, że nawet biel i malinowa czerwień marynarki "pobudzają" dość mocno otoczenie. Dobrym przykładem do naśladowania mogą być zestawy bohatera filmu "Wielkie Piękno" lu
 3. Awopiotr

  TK Maxx

  Pojawiło się sporo butów Ralph Lauren. Prawie wszystkie w podobnej cenie tj. ok. 2 500 zł. Czy jakość butów uzasadnia tę cenę?
 4. Nawet przy wsadzaniu w spodnie często słabo to wygląda. A w wypadku wypuszczenia na spodnie, zawsze wygląda słabo.
 5. @pablocito, @Tanatos70 widzę, że poszukiwania "fourfittera" ruszyły na całego!😀
 6. @Szary Człowiek nosząc taki kapelusz zdecydowanie bedziesz musiał zmienić nick!. 😀 Z jaką garderobą zamierzasz go zestawiać?
 7. Awopiotr

  Buty, trochę taniej

  Świetne buty do dżinsów - wg. mnie dużo lepiej się prezentują gdy nogawki są troszkę krótsze. Buty mają swój charakter i warto odsłonić piękną olejowaną skórę (nie używaj pasty do ich pielęgnacji, lepszy efekt uzyskasz stosując specjalne oleje). Ja bym je zostawił! 🙂
 8. Granatowa matynarka za bardzo opina Cię pod zebrami. Źle to wygląda. Dodatkowo jej kołnierz mmocno odstaje od kołnierzyka koszuli. Niby można to poprawić, ale przy innych mankamentach marynarki chyba nie warto. Wszystkie pokazane spodnie wyglądają karykaturalnie. Za bardzo opinają "nogi kawalerzysty" i w połączeniu z długimi noskami butów (a one nie są przypadkiem o rozmiar za duże?) dają kiepski efekt!
 9. Przeniesiony na Wilczą 26. Kupowałem czarny pasek z prostokątną klamrą o szerokości 30 mm.
 10. Lata mijają a spodnie nie do zdarcia!😉
 11. Faktycznie wyglądają i leżą świetnie!
 12. Szukam zakładu, który wykona w przyszwie dodatkowe dziurki na sznurowadła. Hoża w takich sprawach odsyła gdzieś na Ursynów - dla mnie za daleko aby wyrobić się w godzinach pracy zakładu. Coś w Centrum, obubrzeżna północ Warszawy?
 13. Nie moje klimaty, ale te jaśniejsze pasy na szwach z przodu kurtki jakoś tak słabo wyglądają. Kojarzą mi się trochę ze stylem poprzecieranych i podziurawionych dżinsów. Wg mnie tym razem żona może mieć rację! PS. Jeszcze te małe, nieproporcjonalne kieszonki na piersi! Po co to lub jak mawiają na wschodzie - a przez co tam one są? PS1. Niesiony podobną nostalgią kupiłem krótką kurtkę dżinsową. Bardzo dobrze leżała, ale po dwóch dniach przymierzania z różnymi elementami garderoby oddałem. Mówiąc wprost, tak jak się wyrasta z t-shirtów i krótkich spodenek tak samo krótkie skórki mają
 14. @Thomassona zdjęciu z boku faktycznie rękaw marszczy się nieładnie - lepiej wygląda kula ramienia marynarki Suitsupply w poście @grzechu26 powyżej. Ale rękaw to tylko jeden z elementów do oceny dopasowania. A wg mnie jego przeróbka nie wchodzi w grę. Jeżeli generalnie marynarka leży dobrze i w ramionach Cię nie ciągnie to sposób wszycia rękawa jest do zaakceptowania - tym bardziej, że aparat i nienaturalny układ ramienia ustawionego do zdjęcia bardzo podbijają ewentualne niedoróbki czy mniejsze błędy dopasowania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.