Jump to content

lodzermensch

Użytkownik
 • Content Count

  222
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About lodzermensch

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 07/28/1975

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ech...szkoda. nie jestem architeketem a z racji zawodu wolałbym nie naduzywać czerni
 2. mam pytnie dotyczące zetawień kolorystycznych. Z zaskoczeniem znalazłem w swej szafie nieużwaną nigdy (jeszcze zapakowaną ) czarną koszulę (długie rękawy, spinki). Czy możecie, Panowie, zaproponować rozsądne zestawienia z wykorzystaniem czarnej koszuli, by nie upodabiać się do ojca chrzestnego?
 3. pełne poparcie. Poza tym w takich kreacjach powinen mieć ogolone nogi
 4. Śp. Jerzy Waldorff wspominał, że niektórzy wtedy nawet "dup..." mówili przez podniebienne " l ". Cytując innego, współczesnego już klasyka: "nie idź tą drogą" kłaniam się
 5. to i ja dodam nachalnie ostatnio powtarzaną pustą frazę z gatunku tępych: "bynajmniej" i "dokładnie" - "jak najbardziej". Jak najbardziej jej nie znoszę....
 6. do zacnych przykładów zdejmowania lub nie- kapelusza (centra handlowe, tramwaje) dodam jeszcze - samochód. Kiedyś, wśród zawadiackich taksówkarzy krążyła sentencja, że za wszelką cenę unikać należy kierowcy w kapeluszu, bo są nieprzewidywalni. Ja też raczej odkładać będę (już zamówiony, pierwszy, oczekiwany ) kapelusz prowadząc, ale... macie, Panowie, może inne odczucia na ten temat? Pozdrawiam jeszcze bez unoszenia ronda!
 7. a jak sądzicie, Panowie, czy szary kapelusz (melanż szarego i czarnego) pasuje do czarnego płaszcza? czy też łączyć kolorystycznie należy także z teczką, garniturem, butami?
 8. Secondhand Dandy - bombowy płaszcz! Możesz zdradzić informacje o nim, namiary skąd go masz? Dla mnie super!
 9. Bardzo dziękuję za wszelkie uwagi! ten drugi wydaje mi sie bardziej odpowiedni/mniej folkowy. Pozdrawiam!
 10. Będąc pod wrażeniem kapelusza Vislawa zacząłem szukać podobnego, zimowego. Znalazłem taki oto: Jak sądzicie, będzie pasował do grafitowego pea coat'a? Kłaniam się, jeszcze bez unoszenia ronda.
 11. Mam pytanie dotyczące doboru kolorystycznego krawatów. Czy spotkali się Panowie z generalną, ogólną zasadą mówiącą o tym, że krawat powinien być zwykle ciemniejszy niż garnitur i/lub koszula. Nie mowię o kolorze lecz o samej jasności barwy. Pozdrawiam!
 12. Pan to potrafi przekonać! dzięki raz jeszcze - fedora będzie więc królicza Kłaniam się!
 13. Radze Ci podpatrzeć styl noszenia tych fedor przez Johnnego Deppa, czy może taki styl będzie dla Ciebie. Osobiście nosze w ten sposób wygięte rondo i nie widzę dla siebie innego sposobu Dzięki za wsparcie. Jak wspomniałem dopiero przymierzam się do kupna swojej pierwszej fedory (pewnie ze Skoczowa) i po przejrzeniu wielu zdjęć chyba ten styl mi najbardziej odpowiada. Kłaniam się, oczywiście uchylając rondo
 14. na chwilkę chciałbym wrócić do fedor a'la Indiana Jones. Czy taki styl noszenia tego kapelusza wymaga jego zmiany/przeróbki, czy też to zwykłe opuszczenie ronda. Proszę wybaczyć pytanie - do noszenia kapeluszy dopiero się przymierzam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.