Jump to content

Ę-żine

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Ę-żine

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Location
  Poznań
 • Interests
  Wszystko.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ę-żine

  Tatuaż - Temat Tabu?!

  A ja poważnie zastanawiam się nad tatuażem, klasycznie na lewym ramieniu.
 2. Ę-żine

  Klasyczne auto moich marzen

  Nissan skyline 2000gtr. Moim zdaniem od niego i toyoty 2000gt zaczeła się era naprawdę dobrych japonczyków.
 3. Ę-żine

  Stylowe oprawki, okulary

  Dita senator to moje marzenie, ale 500 euro za oprawki to rozbój w biały dzień!
 4. Ę-żine

  Alkohole dla gentlemana

  Bardzo rzadko pijam mocne alkohole, ale jak już to rum =D!
 5. Ę-żine

  Muzyka dla naszych uszu

  Coltrane, Monk i na dodatek Freddie King - genialne nygasy Ostatnio słucham jazzu i prób łączenia ich z innymi gatunkami, ale nie pogardze też rockiem i funkiem ale głownie lat 60-tych. Lubie też elektronike, najbardziej drum'n'bass i dubstep, ale te stare i undergroundowe. Nowsze kawałki dopasowujące się do większej liczby odbiorców juz nie brzmią tak dobrze.
 6. Ę-żine

  Stylowe oprawki, okulary

  Już chyba tu pisałem, że chcę takie Arkadyjczyk, może sprawisz sobie takie jak ma Twój awatar? Są to: Berkshire Chase Savile Row Beaufort Panto takie same nosił Johnny Depp w Dzięwiątych wrotach Romana Polańskiego i chyba Harry potter ale pewnien nie jestem =P.
 7. Ę-żine

  Ubrania i tkaniny na upał

  Widziałem w innych tematach, że czasem zbaczamy z wątku, by wspomniec o garderobie na ciepłe dni - więc o to jest Mam okazje tanio uszyc garnitur, ale nie wiem jak będzie z jakoscią, więc będzie to eksperyment. Mam zamiar zlecic uszycie lnianego garnituru, który sprawdził by się nawet w największe upały. Stąd pomysł by uszyc marynarkę bez podszewki i teraz rodzi się pytanie czy tkanina jaką jest len utrzyma formę bez podszewki ? Pytanie drugie: Gdzie (najlepiej w Polsce) dostanę klasycze bucksy ?
 8. Ę-żine

  Cygara przyjemność smaku i aromatu

  Ja czasem kupię sobie cygaretki handels gold z ustnikiem, bardzo mi odpowiadają mimo, ceny (ok 3.20 za sztukę). Paliłem rówież fajkę, ale tytoń fajkowy podrożał i kolega, z kótrym chodziłem na spacery z fajeczką zamiast uczyc sie do matury, przeprowadził się i rzadko się teraz widujemy.
 9. Ę-żine

  O klapach do smokingu

  Doktorze, czy w polskim klimacie (lato) można byłoby ubrac smoking z białą marynarką?
 10. Ę-żine

  O klapach do smokingu

  Mnie najbardziej podobają się szalowe, ale jak dzieliłem się tym z otoczeniem, to otoczenie stwierdziło, że są "strasznie barmańskie". Klapy zamkięte uwielbiam, ale nie na sobie i prawdopodobnie nie zdecyduje się na nie nigdy.
 11. Ę-żine

  Sneakers - czy juz klasyka?

  To chyba miałem pecha albo mam nietypowy sposób chodzenia - do tej pory robiłem trzy podejścia do conversów. trzy z identycznym skutkiem - zwrot po miesiącu użytkowania, co nie znaczy, że codziennego noszenia, z powodu przetracia zapiętków. i w ten oto sposób zaprzestałem prób kupowania jakiegokolwiek obuwia z gwiazdką Sporo zależy od chodu, ale pozostaje jeszcze pytanie czy nosiłeś je codziennie, czy dałeś im odpocząc? Ja w swoich jeździłem na desce i wytzrymały.
 12. Ę-żine

  Sneakers - czy juz klasyka?

  Napewno nie są robione w ten sam sposób. O ile wietnamskie trampki wytrzmają góra miesiąc chodzenia to conversy ze spokojem sobie poradzą z dwoma sezonami
 13. Ę-żine

  Męska fryzura

  Jest gdzies "nad wierzbakiem" fryzjer męski od chyba 3 pokoleń.
 14. Ę-żine

  Ozdobo twarzy, o wąsy pokrętne...

  http://www.dyers.org/blog/beards/beard-types/ Polecam ten blog, co prawda jest rzadko aktualizowany, ale sam pomysł jest świetny! Zamieszczam jeszcze tabelę zarostów Mój typ to sparrow, nawet zapuszczam brodę, już drugi miesiąc . A jaki jest wasz typ?
 15. Ę-żine

  Temat ostry jak Brzytwa

  Możesz się podzielić źródłem takich informacji? W takim razie rozumiem, że po ostrzeniu kamieniem brzytwę "prostujemy" na pasku i do następnego ostrzenia (zazwyczaj kilka tygodni) mamy spokój? Spróbuj cokolwiek naostrzyc na pasku . Końcówka ostrza jest bardzo cienka i podczas ostrzenia na kamieniu(mimo, że obracamy brzytwę przez "grzbiet" to i tak może ulec odiekształceniu). Brzytwe, ostrzy się zawsze przed goleniem
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.