Jump to content

Ę-żine

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About Ę-żine

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Location
  Poznań
 • Interests
  Wszystko.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja poważnie zastanawiam się nad tatuażem, klasycznie na lewym ramieniu.
 2. Nissan skyline 2000gtr. Moim zdaniem od niego i toyoty 2000gt zaczeła się era naprawdę dobrych japonczyków.
 3. Dita senator to moje marzenie, ale 500 euro za oprawki to rozbój w biały dzień!
 4. Bardzo rzadko pijam mocne alkohole, ale jak już to rum =D!
 5. Coltrane, Monk i na dodatek Freddie King - genialne nygasy Ostatnio słucham jazzu i prób łączenia ich z innymi gatunkami, ale nie pogardze też rockiem i funkiem ale głownie lat 60-tych. Lubie też elektronike, najbardziej drum'n'bass i dubstep, ale te stare i undergroundowe. Nowsze kawałki dopasowujące się do większej liczby odbiorców juz nie brzmią tak dobrze.
 6. Już chyba tu pisałem, że chcę takie Arkadyjczyk, może sprawisz sobie takie jak ma Twój awatar? Są to: Berkshire Chase Savile Row Beaufort Panto takie same nosił Johnny Depp w Dzięwiątych wrotach Romana Polańskiego i chyba Harry potter ale pewnien nie jestem =P.
 7. Widziałem w innych tematach, że czasem zbaczamy z wątku, by wspomniec o garderobie na ciepłe dni - więc o to jest Mam okazje tanio uszyc garnitur, ale nie wiem jak będzie z jakoscią, więc będzie to eksperyment. Mam zamiar zlecic uszycie lnianego garnituru, który sprawdził by się nawet w największe upały. Stąd pomysł by uszyc marynarkę bez podszewki i teraz rodzi się pytanie czy tkanina jaką jest len utrzyma formę bez podszewki ? Pytanie drugie: Gdzie (najlepiej w Polsce) dostanę klasycze bucksy ?
 8. Ja czasem kupię sobie cygaretki handels gold z ustnikiem, bardzo mi odpowiadają mimo, ceny (ok 3.20 za sztukę). Paliłem rówież fajkę, ale tytoń fajkowy podrożał i kolega, z kótrym chodziłem na spacery z fajeczką zamiast uczyc sie do matury, przeprowadził się i rzadko się teraz widujemy.
 9. Doktorze, czy w polskim klimacie (lato) można byłoby ubrac smoking z białą marynarką?
 10. Mnie najbardziej podobają się szalowe, ale jak dzieliłem się tym z otoczeniem, to otoczenie stwierdziło, że są "strasznie barmańskie". Klapy zamkięte uwielbiam, ale nie na sobie i prawdopodobnie nie zdecyduje się na nie nigdy.
 11. To chyba miałem pecha albo mam nietypowy sposób chodzenia - do tej pory robiłem trzy podejścia do conversów. trzy z identycznym skutkiem - zwrot po miesiącu użytkowania, co nie znaczy, że codziennego noszenia, z powodu przetracia zapiętków. i w ten oto sposób zaprzestałem prób kupowania jakiegokolwiek obuwia z gwiazdką Sporo zależy od chodu, ale pozostaje jeszcze pytanie czy nosiłeś je codziennie, czy dałeś im odpocząc? Ja w swoich jeździłem na desce i wytzrymały.
 12. Napewno nie są robione w ten sam sposób. O ile wietnamskie trampki wytrzmają góra miesiąc chodzenia to conversy ze spokojem sobie poradzą z dwoma sezonami
 13. Jest gdzies "nad wierzbakiem" fryzjer męski od chyba 3 pokoleń.
 14. http://www.dyers.org/blog/beards/beard-types/ Polecam ten blog, co prawda jest rzadko aktualizowany, ale sam pomysł jest świetny! Zamieszczam jeszcze tabelę zarostów Mój typ to sparrow, nawet zapuszczam brodę, już drugi miesiąc . A jaki jest wasz typ?
 15. Możesz się podzielić źródłem takich informacji? W takim razie rozumiem, że po ostrzeniu kamieniem brzytwę "prostujemy" na pasku i do następnego ostrzenia (zazwyczaj kilka tygodni) mamy spokój? Spróbuj cokolwiek naostrzyc na pasku . Końcówka ostrza jest bardzo cienka i podczas ostrzenia na kamieniu(mimo, że obracamy brzytwę przez "grzbiet" to i tak może ulec odiekształceniu). Brzytwe, ostrzy się zawsze przed goleniem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.