Jump to content

wojvv

Użytkownik
 • Content Count

  896
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

150

About wojvv

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak już wspomniał o świcie Żorż Ponimirski, w USA ruszył outlet SS. Na stronie The Shoe Snob są jego "namiary": https://www.theshoesnobblog.com/2020/01/suitsupply-final-sale-3-days-to-get-low-prices.html?fbclid=IwAR0J34lHWAClEzzRif7_KJPsTdO2mcTxRV3-Ch1Vwy_JUSUL9dKTTJK5Jws Enjoy!
 2. Smoking z paskiem i mankiety bez spinek? Muszka odleciała w trakcie imprezy.
 3. Czy nasze firmy poszetkowe wezmą udział w konkursie?
 4. wojvv

  Zapachy

  Jutro w Muzeum Azji i Pacyfiku będzie okazja poznania wielu zapachów orientalnych, które będzie prezentować firma www.zapach-orientu.pl:
 5. wojvv

  esize.me

  Sklep internetowy eobuwie.pl wprowadził nieodpłatną usługę skanowania w 3D stóp. Na podstawie skanu użytkownik mający konto na eobuwie.pl może dobrać pasujące buty. Sprzedawca deklaruje, że przeskanował także tysiące butów. Niestety buty w kategoriach, które nas interesują są w tym sklepie głównie w takich kategoriach cenowych, w których opłacalne jest szycie na miarę lub MTM. Zobaczymy jak się to rozwinie? Czy już używaliście? https://www.esize.me/
 6. Jeśli chodzi o przejmowanie się opiniami innych osób, to zaproponuję odpowiedź takim memem:
 7. Na Businessinsider.com 22.05.18 pojawił się artykuł o nowych praktykach Amazona i kilku innych dużych sklepów internetowych usuwających/blokujących konta użytkowników wykonujących zdaniem tych firm... za wiele zwrotów kupionych produktów: http://www.businessinsider.com/amazon-bans-people-too-many-returns-2018-5. Oczywiście wszystko jest robione "dla dobra klientów i jeszcze lepszej obsługi"... Czy udało się Wam zostać takimi "szczęśliwcami"?
 8. Dzisiaj w Planete + od 23:25 program "Czarny dandyzm". Ponad godzina poświęcona zjawisku "czarnego dandyzmu", począwszy od okresu handlu niewolnikami.
 9. wojvv

  Kalosze

  Trochę inne kalosze: Na Kickstarterze trwa teraz kampania zbierania środków potrzebnych do uruchomienia produkcji nakładek na buty Rain Socks. Generalnie powstały z myślą o zabezpieczeniu przed wodą i błotem butów tekstylnych i sportowych ale do butów eleganckich też powinny się nadać. Nie są zbyt piękne, nawet w porównaniu z innymi kaloszami, np. popularnymi na forum Swimsami ale w tym wyrobie funkonalność ma być najważniejsza. Cena dosyć niska 10-14 USD. Co o nich myślicie?
 10. Kup 3 koszule a cztery dostaniesz za złotówkę? To wygląda na najlepszą promocję od lat..
 11. Około 12 minut na początku programu poświęconych pasom kontuszowym, polskim Ormianom a na koniec.. specjalne strzemię, z którego można wypić strzemiennego: http://halopolonia.tvp.pl/34449000/08112017-2220
 12. Wyglądają rewelacyjnie! Właściwie tylko do szerokich spodni można mieć zastrzeżenia, ale marynarki i kamizelki wyglądają całkiem akcpetowalnie pomimo wyraźnie "rekonstrukcyjnego" kroju.
 13. Hmm... Nawet mi gdzieś mignęła cena na metce, ale nie pamiętam...
 14. Fraki RTW w Royal Collection w CH Klif w Warszawie. Czy tegoroczny Sylwester będzie we frakach a nie w smokingach?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.