Jump to content

wojvv

Użytkownik
 • Content Count

  894
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

149

About wojvv

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy nasze firmy poszetkowe wezmą udział w konkursie?
 2. wojvv

  Zapachy

  Jutro w Muzeum Azji i Pacyfiku będzie okazja poznania wielu zapachów orientalnych, które będzie prezentować firma www.zapach-orientu.pl:
 3. wojvv

  esize.me

  Sklep internetowy eobuwie.pl wprowadził nieodpłatną usługę skanowania w 3D stóp. Na podstawie skanu użytkownik mający konto na eobuwie.pl może dobrać pasujące buty. Sprzedawca deklaruje, że przeskanował także tysiące butów. Niestety buty w kategoriach, które nas interesują są w tym sklepie głównie w takich kategoriach cenowych, w których opłacalne jest szycie na miarę lub MTM. Zobaczymy jak się to rozwinie? Czy już używaliście? https://www.esize.me/
 4. Jeśli chodzi o przejmowanie się opiniami innych osób, to zaproponuję odpowiedź takim memem:
 5. Na Businessinsider.com 22.05.18 pojawił się artykuł o nowych praktykach Amazona i kilku innych dużych sklepów internetowych usuwających/blokujących konta użytkowników wykonujących zdaniem tych firm... za wiele zwrotów kupionych produktów: http://www.businessinsider.com/amazon-bans-people-too-many-returns-2018-5. Oczywiście wszystko jest robione "dla dobra klientów i jeszcze lepszej obsługi"... Czy udało się Wam zostać takimi "szczęśliwcami"?
 6. Dzisiaj w Planete + od 23:25 program "Czarny dandyzm". Ponad godzina poświęcona zjawisku "czarnego dandyzmu", począwszy od okresu handlu niewolnikami.
 7. wojvv

  Kalosze

  Trochę inne kalosze: Na Kickstarterze trwa teraz kampania zbierania środków potrzebnych do uruchomienia produkcji nakładek na buty Rain Socks. Generalnie powstały z myślą o zabezpieczeniu przed wodą i błotem butów tekstylnych i sportowych ale do butów eleganckich też powinny się nadać. Nie są zbyt piękne, nawet w porównaniu z innymi kaloszami, np. popularnymi na forum Swimsami ale w tym wyrobie funkonalność ma być najważniejsza. Cena dosyć niska 10-14 USD. Co o nich myślicie?
 8. Kup 3 koszule a cztery dostaniesz za złotówkę? To wygląda na najlepszą promocję od lat..
 9. Około 12 minut na początku programu poświęconych pasom kontuszowym, polskim Ormianom a na koniec.. specjalne strzemię, z którego można wypić strzemiennego: http://halopolonia.tvp.pl/34449000/08112017-2220
 10. Wyglądają rewelacyjnie! Właściwie tylko do szerokich spodni można mieć zastrzeżenia, ale marynarki i kamizelki wyglądają całkiem akcpetowalnie pomimo wyraźnie "rekonstrukcyjnego" kroju.
 11. Hmm... Nawet mi gdzieś mignęła cena na metce, ale nie pamiętam...
 12. Fraki RTW w Royal Collection w CH Klif w Warszawie. Czy tegoroczny Sylwester będzie we frakach a nie w smokingach?
 13. Wątek leżał sobie prawie przez rok zupełnie nie używany, więc pora go odkopać. Czy możecie polecić pralnię do wyprania zamszowej kurtki? Kurtka nie jest właściwie szczególnie brudna. Tylko trochę na końcach rękawów. Chodzi mi o "ogólne odświeżenie". W jednej sieciowej pralni "pani zza lady" naopowiadała mi takich horrorów na temat tego, co może pójść źle, że wolałbym pojechać nawet na drugi koniec Warszawy, ale do specjalisty, który na miejscu oceni zakres prac i będzie umiał dobrać metodę czyszczenia.
 14. W Łomiankach oczywiście. Próbowałem jeszcze coś zamówić w salonach na Ursynowie i przy trasie na Legionowo ale nikt nie może się równać z Panią Małgosią. Alternatyw nie szukałem, bo kupiłem garnitury RTW chyba w Van Graffie czy innym P&C. Myślę, że teraz spróbuję w Cafardini przy Grzybowskiej 5. Szkoda wyrzucać pieniądze na rzeczy niskiej jakości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.