Jump to content

Simon

Użytkownik
 • Content Count

  454
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About Simon

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 08/30/1987

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z takich prostszych, gdzie opanowanie zasad gry nie jest skomplikowane, poleciłbym Cytadelę. Świetna, mega wciągająca gra. Zasady łapiemy naprawdę dosyć szybko. To karcianka, ale uważam, że warto rozważyć. Kombinuje się tutaj nad tym jaki ruch wykonać, gracze starają się przewidzieć zachowanie przeciwników - jednocześnie starając się rozgryźć co druga osoba zrobi i samemu nie dać się rozgryźć. Nad jedną rozgrywką spędza się około godziny, im więcej osób tym dłużej trwa rozgrywka, bo każdy się zastanawia jak zaszachować przeciwnika/przeciwników. O ile dobrze pamiętam we czterech 1,5h. Można gra
 2. Czy to jeszcze krawat? Jak dla mnie bardziej biżuteria po prostu.
 3. Być może za dużo produktu ładujesz na skórę, że tak się wyrażę To problem większości mężczyzn z tego co się orientuję i co można wyczytać na anglojęzycznych stronach. Więc w pierwszej kolejności sugerowałbym przyjrzeć się jak dużo dezodorantu/antyperspirantu aplikujesz na skórę. Ja kiedyś też miałem ten problem, teraz, już od długiego czasu, zawsze dbam o to, żeby tylko kilka razy przejechać pod pachą a nie maziać przez pół minuty. Jest to też kwestia jakiegoś składnika, dlatego osobiście zawsze wybieram te produkty, z dopiskiem invisible, czyli niebrudzące koszul. Jednym z takich produktów j
 4. Raz jeszcze dzięki. To pierwsze zamówienie, więc była ekscytacja i nie wszystko oczywiście poszło idealnie. Na pewne rzeczy nie zwróciłem uwagi, ale dzięki temu w przyszłości będę też wiedział więcej Następnym razem na pewno będzie to wszystko przebiegało z większą świadomością z mojej strony. Pomimo drobnych niedociągnięć, ze spodni jestem niezwykle zadowolony. Generalnie ciężko mi było kupić spodnie z wieszaka, ponieważ jestem z jednej strony osobą szczupłą, a z drugiej mam dobrze wykształcone mięśnie nóg (całe życie w sumie coś się ćwiczyło, biegało). A posiadając już pewną wiedzę, n
 5. Dzięki Bartazz, kieszeń ma 15cm szerokości.
 6. Dzięki Misza. Na żywo kolor jest najbardziej zbliżony do tego, co na ostatnim zdjęciu na dole nogawek, gdzie nie pada tak ostre światło. W sumie przedostatnie zdjęcie też całkiem dobrze oddaje fakturę materiału, tylko się nieco rozmazało. Z tymi kieszeniami, to w sumie było tak, że krawiec sam spytał się jak je robimy. Doradzał, żeby były umieszczone na skos, a ja też od początku byłem za tym rozwiązaniem, choć efektu końcowego w 100% nie byłem pewien. No u mnie to nie Armani Tak w ramach informacji, spodnie szyłem u Pana Kazimierza Pawelca w Katowicach.
 7. Mam nadzieję, że takie zdjęcia mogą być. Przy siadaniu widać, jak bardzo kanty potrafią „zejść” ze swojego miejsca.
 8. To wrzucę jutro fotkę. Misza, za długie na pewno nie są :] Nogawka jest nieco za szeroka, chciałem węższą, jednak przy odbiorze nie zwróciłem na to uwagi. No ale za dawnych czasów miałem przecież spodnie z szerszą nogawką i nie przypominam sobie, żeby kanty tak „uciekały”.
 9. Nabyłem swoje pierwsze spodnie szyte na miarę i mam z nimi pewien problem. Otóż przy chodzeniu kant spodni jak na mój gust zbyt mocno przemieszcza się na boki. Tak samo przy siadaniu. Nie mogę dojść do tego czy spodnie są tylko źle zaprasowane, czy źle uszyte. Macie jakieś sugestie na co powinienem zwrócić uwagę? Chciałem wrzucić tutaj jakieś zdjęcie, ale szczerze powiedziawszy nie wiem czy cokolwiek by Wam to powiedziało. Chyba najlepiej byłoby wrzucić jakiś 5sek filmik jak spodnie układają się podczas chodzenia?
 10. Ja osobiście jednak optowałbym za zmianą butów. Jest mi szkoda moich butów i tyle, choć ktoś może powiedzieć, że to przesada. Wydaje mi się, że wiele rzeczy ma wpływ na to, jak pracuje but podczas prowadzenia auta. Ustawienie fotela - na pewno. Ale też całkowicie osobiste rzeczy jak sposób w jaki puszczamy i naciskamy na pedały. Wreszcie, nie w każdym samochodzie pedały działają tak samo (sprzęgło, że tak się wyrażę, może wyżej lub niżej łapać). No i to wszystko razem wzięte ma wpływ na nasze buty, to jest niezaprzeczalne. Myślę, że dobrze mieć po prostu parę butów do prowadzenia samochodu.
 11. Ja zamierzam uszyć sobie spodnie u Pana Kazimierza. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie
 12. jabbero, w moim odczuciu nie jest taka duża, 15cm grubości. Na laptopa, zasilacz, jakieś papiery i pierdółki w sam raz. Do formalnego stroju też powinna pasować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.