Jump to content

matrix

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About matrix

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szukam paska z mosiężną klamrą w kształcie podkowy. W książce Gentleman moda ponadczasowa Benrhard Roetzel opisywał takie paski. Czy ktoś wie gdzie można je kupić?
 2. Panowie wiecie gdzie można kupić spodnie chino z zakładkami/zaszewkami?
 3. W książce Gentleman B. Roetzela z tego co pamiętam takie rękawiczki były opisane jako rękawiczki ze świńskiej skóry. Tylko, że w polskkich sklepach trudno cos takiego znaleźć. Zna ktoś jeszcze jakies adresy stron gdzie można to dostać?
 4. Jak nazywa się taki rodzaj ziarnistej skóry? Dodam jeszcze, że poszukuję rękawiczek z takiej skóry. Oczywiście nie chodzi mi o kolor tylko o fakturę skóry
 5. dzieki, ale dalej nie wiem dokladnie co to jest ta welna czesankowa
 6. Czy może ktoś wytłumaczyć co to jest wełna czesankowa i jakie sa jej rodzaje - chodzi mi o te oznaczenia typu 180s itd.
 7. Ile guzików powinno być na rękawie płaszcza jakiej wielkości powinny być. W przypadku garnituru z tego co wiem optymalna liczba to 3, ale nie wiem czy te same zasady obowiązują przy płaszczach. Dodam, że mówię tu o zwyczajnej dyplomatce.
 8. Orientujecie się gdzie mogę dostać porządną męską najlepiej skórzaną kosmetyczkę? W czym przewozicie kosmetyki?
 9. Do kamizelki? O.o troche się zdziwiłem bo to zazwyczaj w casualowych koszulach występuje. Dołączam zdjęcie
 10. Do czego służą wieszaczki na plecach koszuli?
 11. Kolega podpuszcza Bynajmniej nie podpuszczam nikogo Zawsze tak myłem włosy i nie miałem żadnych problemów z przetłuszczaniem. Jeśli się myje zbyt często to się szybciej przetłuszczają po prostu. A to tak na serio z tą 2-dniową brylantyna??
 12. Ostatnio zacząłem używać brylantyny do włosów i zastanawiam się czy powinienem codziennie rano myć włosy i potem nakładać? Wcześniej myłem włosy co 2-3 dni. Słyszałem, że od częstego mycie się niszczą.
 13. w tamtym topicu pojawia się coraz więcej pytań, i coraz mniej jest na nie odpowiedzi. Chciałem założyć temat dotyczący butów w trójmieście. Czy ktoś wie gdzie można uszyć jakieś dobre buty. Bo na razie znam tylko pracownie Jana Kielmana w Warszawie ;
 14. Czy są tu ludzie z gdańska? Słyszał ktoś z was o jakimś dobrym szewcu. Dodam, że chodzi mi o takiego, u którego mogę obstalować buty, a nie o takiego co tylko naprawia.
 15. Czy może ktoś powiedzieć jakie materiały wybierać, aby ni przyklejały się do nich żadne białe kłaczki itp?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.